Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 28., hétfő 21:23

KAG írta:
ericco írta:Nem hiszem, hogy Raul rekordja miatt görcsöl.

Pedig rendre minden rekord előtt ilyen görcs az ember. :vivo:

Amúgy R24, most őszintén... szerinted 1,5 éve szar? :hmmm: :kivagyhe:
Nem azt írtam, hogy másfél éve szar, hanem hogy nem tetszik, amit másfél éve csinál a pályán és azon kívül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 28., hétfő 21:07

___Samy___ írta:Én inkább Raúl rekordjának megdöntése miatt látom ezt a görcsös szart tőle. Ha végre valahára megdönti ezt, akkor szerintem kapunk egy sokkal szerethetőbb, csapatjátékosabb CR-t.

Tényleg, hány gól hiányzik még neki a rekord megdöntéséhez?
HAJAJ. Nekem már nincsenek hozzá ilyen reményeim. Pont, azért, mert év elején is talán 10(?) gól kellett neki, ami garantált tőle, tehát egy olyan dologra görcsöl, ami neki kötelező, amit kiráz a kis lábujjából.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 28., hétfő 20:54

ericco írta:Nem hiszem, hogy Raul rekordja miatt görcsöl.

Pedig rendre minden rekord előtt ilyen görcs az ember. :vivo:

Amúgy R24, most őszintén... szerinted 1,5 éve szar? :hmmm: :kivagyhe:
ZIDANE

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. szeptember 28., hétfő 20:41

hát.. ez a filmelőzetes. :D
nem tudom,
nem az út végén kéne ilyeneket csinálni?
persze tudom én, hogy Cronaldo már most bőven legenda, de nekem ez furcsa..
furcsák ezek a dolgok.
sok mindent sosem fogok megérteni ez az ember kapcsán, de mindegy, szerezzen még sok gólt és nyerjen kupákat vele a csapat.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. szeptember 28., hétfő 20:19

Nem hiszem, hogy Raul rekordja miatt görcsöl.
Merci Zizou!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 28., hétfő 20:05

Realista24 írta:Itt (is) vannak a gondok, szerintem.
https://www.youtube.com/watch?v=33gTb1v3wds

Amit elért, ahonnan, azt elismerem és becsülöm érte, de valami miatt - körülötte lévő emberek, Irina, agyi kapacitása, bármi - megtört és negatív irányba halad minden téren, amit néha kompenzál egy adománnyal meg egy odaadott mezzel, hogy lehessen mutogatni a médiában.
az tény, h most ez van, ez látszik, de én még megvárnám, h belőjje azt a 2(?) gólt és megdöntse raúl rekordját, onnantól 2 verzió lesz, de így biztos nem marad:
vagy mégjobban szarik bele, bár ezt kétlem
vagy iszonyat felszabadul és lehoz egy olyan vélhetőleg utolsó évet nálunk ami kupákat eredményez.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 28., hétfő 19:46

2 vagy 3.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. szeptember 28., hétfő 19:45

Én inkább Raúl rekordjának megdöntése miatt látom ezt a görcsös szart tőle. Ha végre valahára megdönti ezt, akkor szerintem kapunk egy sokkal szerethetőbb, csapatjátékosabb CR-t.

Tényleg, hány gól hiányzik még neki a rekord megdöntéséhez?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 28., hétfő 16:38

dzsi91 írta:
Vosztok írta:Az a baj, hogy betonkezdo. Lehet ez is a problema forrasa, elkenyelmesedett, uj impulzus kell neki, versenyhelyzet.
Egy CR-t te nem fogsz azzal motiválni ha padravágod(sőt), sem egy Messit... Rá inkább egy fejmosás férne rá, csak szerintem 2 edző van akit nem röhögne arcon egy ilyen akcióért az egyik visszavonult a másikat kirúgtuk.
Nem nekem kell motivalnom, arra ott van az edzoi stab. Messi padozott mar edzoi dontes miatt, nem?
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 28., hétfő 16:18

Vosztok írta:Az a baj, hogy betonkezdo. Lehet ez is a problema forrasa, elkenyelmesedett, uj impulzus kell neki, versenyhelyzet.
Egy CR-t te nem fogsz azzal motiválni ha padravágod(sőt), sem egy Messit... Rá inkább egy fejmosás férne rá, csak szerintem 2 edző van akit nem röhögne arcon egy ilyen akcióért az egyik visszavonult a másikat kirúgtuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 28., hétfő 16:07

Az a baj, hogy betonkezdo. Lehet ez is a problema forrasa, elkenyelmesedett, uj impulzus kell neki, versenyhelyzet.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 28., hétfő 15:39

Realista24 írta:Itt (is) vannak a gondok, szerintem.
https://www.youtube.com/watch?v=33gTb1v3wds
Nekem bejön :mrgreen:

Én azt mondom várjuk ki a végét, 1-2 hónap és kiderül,hogy átmeneti szar forma ez vagy már állandósult.A pótlásával meg akkor kell majd foglalkozni amikor már tuti,hogy távozik, mert amíg itt van betonkezdő lesz így addig arra kell rámenni,hogy a legtöbbet kihozzuk belőle szerintem. De ahogy látom benítez nem ezen a véleményen van és talán még CR se :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 28., hétfő 15:07

Itt (is) vannak a gondok, szerintem.
https://www.youtube.com/watch?v=33gTb1v3wds

Amit elért, ahonnan, azt elismerem és becsülöm érte, de valami miatt - körülötte lévő emberek, Irina, agyi kapacitása, bármi - megtört és negatív irányba halad minden téren, amit néha kompenzál egy adománnyal meg egy odaadott mezzel, hogy lehessen mutogatni a médiában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 28., hétfő 15:06

Majd hozzuk Depay-t a MU-ból a kiöregedett CR-t meg vissza adjuk. :Đ

Ronaldo da Lima
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. augusztus 15., szombat 1:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ronaldo da Lima » 2015. szeptember 28., hétfő 15:04

Realista24 írta:
de azért nem merném rátenni,Perez meg lehet mégúgyse.Hazardról pletykálnak,ha igaz az kb -40gól/év.
Hasonló statisztikákkal nyugtatja magát most minden CR rajongó. Jönnek a hírek, hogy még így is a góllövőlista élén van. Aztán egy meccsen rúgott csak gólt...továbbra is, minőség>mennyiség. Nálam.
én azért átgondolnám mit kívánok mikor kifogom az aranyhalat...:)
A Real áll az első helyen, legyen az Karim vagy bárki más, csak utána jöhet. Karim előtt és után is Real drukker voltam, leszek. Míg sokan el fognak kopni CR távozásával.

Továbbra sem értem, hogy mi köze Cé viselkedéséhez Karimnak ebben az összefüggésben, amit idéztél tőlem.
A viselkedéséhez természetesen semmi,nem ez volt a lényeg csak egy ellentétet akartam kiragadni Cé és közted,kb eddig lapoztam vissza.Igazából nem is kapcsolódik sehova, egyszerűen csak Rólad(Karim szimpátiád-Cé ellenszenved) miatt jutott eszembe ez a feltételezett összefüggés.Nyílván a Real az első,már gondolkoztam én is nem e lettem elfogult Crel(de valamennyire biztos)talán közrejátszik hogy sportolóként átérzem amit fizikálisan,edzésmunkában beletesz,a fanatizmusa lenyűgöz,rohadt nehéz(eddig azt hittem lehetetlen)mindig 100%osan motiváltnak lenni,még ha ez is az oka hogy olykor görcsössé válik.Mindegy én befejeztem a korteskedést vele kapcsolatban,ezt is csak érdekességként vetettem fel,innentől csak figyelek és a legjobbakat kívánom neki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 28., hétfő 15:03

Kerlon írta: A pótlása meg már lehet megoldódott a jelenlegi keret alapján, viszont akkor már tényleg kelleni fog egy minőségibb csatár csere. Illetve nálam Reus lenne még a megoldás.
Én személy szerint különböző okok miatt egyre inkább vagyok Reus Madridba kerülése ellen, viszont Aubameyangot támogatom továbbra is lelkesen.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 28., hétfő 15:01

Ezt csak az elvakultak nem látják. Aztán arról nem is beszélve, hogy az állandó hisztijei mennyire lehetnek a csapattársak számára frusztráló, amikor ő is szar megoldást hoz, kivitelez már egy jó ideje, de mégsem csapkod a másik 4 mellette, hogy ez mi volt, miért nem nekem passzoltál.

A pótlása meg már lehet megoldódott a jelenlegi keret alapján, viszont akkor már tényleg kelleni fog egy minőségibb csatár csere. Illetve nálam Reus lenne még a megoldás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 28., hétfő 15:00

Realista24 írta:
Kivételesen most Realista-val értek egyet valamiben.
:happy: :happy: :cheers: :mrgreen:
Akkor ezt a kört hoztuk?! :lol:

Bár még Remyt megvárnám, ő fordíthat.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 28., hétfő 14:56

Kivételesen most Realista-val értek egyet valamiben.
:happy: :happy: :cheers: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 28., hétfő 14:47

Kivételesen most Realista-val értek egyet valamiben.
Ronaldo már nem pótolhatatlan jelenlegi szintjén, az 5 góljából, amit eddig idén lőtt a bajnokságban, még egy negyed ekkora fizetéssel bíró tag is belőtte volna(lehet fele tehetség, de küzdés is elég, mint Raulnál), ehhez nem kell sztárgázsi. Talán egy gólhoz kellett az ötből kimondottan Ronaldo.
De ez már tavaly január óta tart, nem átmeneti formaingadozásról van szó, azért ennyi időn keresztül elég tartós. Lehet már tényleg ennyire közel a vége? Majd Messi aranylabdája után kiderül, hogy újra lendületet tud venni, vagy sem. Itt akkor van gond, ha ő is elhiszi magáról, hogy nagyon jó formában van, mert öt gólt rúgott, közben négy pontot vesztett.
A csapat meg ráépült eddig, így ez felelősséggel is jár, még szép, hogy tőle várják a három pontokat nehéz meccseken, főleg, hogy rengeteg támadás rá is van kijátszva. De a hétvégit, még nehéz meccsnek se mondanám, nem az ellenfélen múlott.
A statisztika, meg a rekordok már csak egy dolog, idén is megdönt sok rekordot, ez biztos, de nem tükrözi Ronaldo jelenlegi valódi formáját. Szép papíron, csak a valóság mást mutat, meg az eredmények.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég