Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 24., csütörtök 20:27

Szerintem eljon az új Hősök kora azt csá. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Targaryen ház, Stark ház, Baratheon ház,
Bronn ház, Tormund ház, Lannister ház, Greyjoy ház? Mindenki feleskuszik a Targaryenek előtt és kapnak egy földrészt várral


Solari, nekem nincs bajom a romantikus jelenettel, de akit szeretsz azzal nem bánsz így.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 24., csütörtök 20:22

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az a Matt Elektra "bunyó" a végén meg Meh hhhh.Most üssük egymást vagy szeressük???
lehet hogy előző életemben nő voltam, de számomra aSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Matt Elektra romantikus szál nagyon bejön.

ugyan ez got könyvben

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dario/Jorah és Dany kapcsolata.:D
nagyon beletudom magam élni az ilyen jelenetekben.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 24., csütörtök 20:19

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fogalmazhattam volna pontosabban is. Nem feltétlen csak arra gondoltam, hogy mi fog történni, hanem ahogy.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 24., csütörtök 20:13

Eddig bejott pár jóslat, akkor Azor Ahai miért ne? Szerintem amúgy benne van minden lezárás, de a happy andre kicsivel többet raknek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 24., csütörtök 20:08

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A tömegnek készül a sorozat, a tömegnek tetsző lezárást fog kapni (már jelenleg is olyan). Ami számomra sem jó hír.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 24., csütörtök 19:33

füst írta:
csak nem jött ki idő előtt a got záróévadja. Szemetek. :'( :'(
Feltételezem inkább az évadzáróra gondolsz. Ami egyébként 79 perc 43 mp lesz. Szép.
Igazából nem beszélt hulyeseget. :mrgreen:

The Defenders
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gyenge, Cage és Dany is. Ehhez Collen drámája még... Az a Matt Elektra "bunyó" a végén meg Meh hhhh.
Most üssük egymást vagy szeressük??? Kíváncsi leszek,
hogy menekültek meg. Majd a DD3ban, az talán megint zsír feka lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2017. augusztus 24., csütörtök 19:17

csak nem jött ki idő előtt a got záróévadja. Szemetek. :'( :'(
Feltételezem inkább az évadzáróra gondolsz. Ami egyébként 79 perc 43 mp lesz. Szép.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 24., csütörtök 18:22

csak nem jött ki idő előtt a got záróévadja. Szemetek. :'( :'(

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. augusztus 24., csütörtök 10:43

Elvileg folynak a targyalasok a hannibal 4.evadjarol :D :D :salute:

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 23., szerda 18:13

Na es pont az evadzaro sikerult a legrosszabbul.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vontatott es elnyult lett es meg happy endet se kaptam a vegere.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 23., szerda 14:21

Én tegnap este kezdtem el nézni és most jön a 7. rész.:D Imádom hogy milyen jól ki vannak dolgozva az ellenséges karakterek.

Am engem a dd-s karaktereken kívül egyik se nagyon érdekel sajna. nagyon érdektelenek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 23., szerda 14:11

P. Krisz írta:
Kerlon írta:Defenders s01e03

Kb. itt kezdődik a sorozat, az első két rész szimpla felvezetés volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Stick nem szarozott, amikor meglépett. :x Biztos sokat nézte a Deadpoolt. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Stan Lee cameo megvolt ? Ide is betrollkodott az öreg. :mrgreen: :lol:
Amúgy ja, nagyjából egyetértek veled. Az első két rész felvezető volt, a második rész utolsó 15 perce már magasabb szintet pörgött. Stick egy kibaszott állat, vakon, lekötözve is elpicsázott mindenkit. A szereplők közötti kémia/ összhang az nagyon jó, főleg Dany és Luke között. A harcjelent is fasza volt, Elektra is visszatért, de ez ebben a világban nem számít nagy dolognak. Aki nézte a korábbi sorozatokat az Öszze tudja rakni a képet Alexandráról, és ha már Alexandra Sigourney nem erőlteti meg magát, de jól hozza a szerepét. Na akkor Alexandraról: nagy hatalma van ha még Madame Gao is behódol neki, elég jártas a harcművészetekben,Ő is nagyon öreg, többször meghalt és támadt fel. Ismeri Sticket is Kunlunt is. De azt nem jelenteném még ki, hogy is a Kéz egyik tagja.

Jó lesz ez. B-)
6. résznél tartok:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A Vasököl is elég gyengére sikeredett a DD után (Jessicából pár részt, Luke Cageből semmit se láttam)
és ebben is Dany a legnagyobb lehúzó erő. Ami tetszett, amikor meglepődtek mikor Matt beöltözött és mindegyik rácsodálkozott. Valamint, amikor Jessica mesélt a kis csajnak egy bizonyos boxolóról... A rész vége elég érdekes, kíváncsi vagyok, hogy Elektra mitől nem lett agymosott, vagy most mégis mit akar. Bár szerintem csak átvette Alexandra helyét.

DD meg Jessica vitte eddig a sorozatot.

Matt azért Karent levarrhatná végre valahára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 23., szerda 9:29

Solari írta:1.evad 20.resz
Király! :agree: Imádom azt a jelenetet, zseniális ahogy eljátsza :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 23., szerda 9:19

1.evad 20.resz

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 23., szerda 9:10

Nincs köztetek valami nagy Modern Család fan? Volt egy rész mikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mitchell azt ecseteli a kamerába,
hogy mennyire utálja Dórát a felfedezőt és tele kéne pakolni a kis hátizsákját kövekkel, hogy elsüllyedjen
:lol: Az hanyadik évad, hanyadik rész? :hmmm: Mert az Istenért sem jut eszembe...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. augusztus 22., kedd 23:21

bocs a dupláért

De az USA úgy látom a Suits végleges lezüllesztése után újból belenyúlt a jóba! Jessica Bielről pedig egyre jobb véleménnyel vagyok és már közel sem csak a külcsín miatt.

Sinner

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A pilotban lényegében egy nyári hétvége történései kapnak szerepet. Cora (fent említett) háziasszonyként a tóparton eleinte úgy tűnik minden előzmény nélkül megöl egy fiatal srácot, mindenki szeme láttára. Ennyi nagyjából a sztori. A karakterizáció azért már érdekesebb. Van egy férj egy elég túlbuzgó szülőpárossal, a nap nagy részében együtt élve velük. Cora múltja érdekesebb, egy betegen született húg, egy bigott anya és az apjuk, akiről nem sok minden derült ki. Rendőri oldalról eddig egy dominához járó zsaru van a középpontban, valószínűleg neki is lesznek problémái.

A pilotot egyértelműen Biel vitte el, nagyon jól hozta az összezavarodott/őrület határán lévő nőt. Érdemes belekezdeni!

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. augusztus 22., kedd 19:04

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!már eleve ezzel az elhozunk egy mást aztán jól megmutatjuk és mindenki beszarik majd szállal nem értek egyet, és szerintem végtelenül amatőr, ha pedig már tényleg nem volt ötlet, akkor baszki ott egy sárkány, elrepülök vele, felkapok párat és cső, vagy megnézi magának, beszarik és cső... Nagyon kiborító volt,
elkapkodott, és ötlettelen, kiszámítható. Sokkal többet vártam. :-( :-( :-(
Remélem az utolsó rész kárpótol majd kicsit.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az olyan dolgok már nem is idegesítenek igazán, hogy
ad1: Emberünk életében először lát havat, de megjegyzi a hóviharban az utat és elfut a Falig.
ad2: A csapat megvárja amíg Gendry-Fal-Holló-Dany-Dany sárkány visszaér. A vízfelület épp nem fagy be, van ivóvíz és éhen sem halnak, kemény legények.
ad3: Jon természetesen fürdik 2-3 percet, majd lóval megteszi a távot, hajóba teszik és még ekkor is lélegzik
ad4: Nevetségesen szájbarágós "csapatépítés" a kötelék erősítése olyanok között akik eddig leginkább megölték volna egymást

Akkor a lényegi dolgok:

ad5: 6 részen keresztül mi az ÉLŐKÉRT, érted az ÉLŐKÉRT harcolunk, az utolsó gyökérnek is sikerült talán már felfognia
ad6: a 2 Stark lány talán soha nem lesz agysebész, de az eddigi karakterfejlődésük után feltételeztem, hogy egy papírfecni nem borítja meg őket ennyire. A wannabe hercegnő és a wannabe orgyilkos rinyálása, Kisujj persze a háttérben, olyan szintű szervezéssel amit egy óvodás is bármikor levezényel
ad7: Éjkirály olimpikon módjára ledobja a sárkányt, de az álló-ülő-alvó ellenség megoldhatatlan feladat

Őszintén Martin is megbaszhatná már, vagy a kiadója sürgethetné. A sorozaton egyértelműen látszik, hogy nincs már mögötte a könyves háttér. Elmondása szerint 2 könyvben lezárja az egészet, holott amilyen ütemben építkezett annyira összecsapott az egész végjáték. Kötve hiszem, hogy ezt bármi megmentené, az ömlengéseket meg felnőttektől nem igazán értem, persze volt 2 látványos jelenet, de mondjuk az Euron féle vízi csata mégcsak jól sem nézett ki, most ez a 2 Danys berepülés meg nehogymár elég legyen egy karakterközpontú sorozatban az ejakulációra, holott sajnos eléggé úgy tűnik, hogy elég, a HBOnál is.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 22., kedd 17:00

Preacher 2x9
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!No means yes.
Má nem bírom. :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. augusztus 22., kedd 16:45

H.E.H.E. írta:
VanillaSky írta:GoT 7*06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem hittem volna, hogy egy 6 évadon át követett sorozatnál - amiből összesen 8 rész van hátra - elgondolkodok a kaszán, pedig most nagyon erre hajlok. Egyszerűen rettenetes, bugyuta idiótaság.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyetértek. eddig olyan lassú vontatott és szar volt évadokon keresztül, hogy azt hittem zs-kategória meg nincs pénz. most meg kapkodom a fejem, egy részben legalább 3-4 résznyi anyag van, ha rendesen meg lenne ugye írva ez a szar.

a jóképűgyerek meg a sárkánykutyafejű 120 centis némber nyilván nem fognak összejönni, az a kézfogó a plátói beteljesületlen szerelem jele volt, nem lesz abból semmi.

Szintén. Nagyon csalódott vagyok, főleg a hype után amit kapott az utolsó (6.) rész. Hogy mekkora, meg milyen jó...

hát Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!már eleve ezzel az elhozunk egy mást aztán jól megmutatjuk és mindenki beszarik majd szállal nem értek egyet, és szerintem végtelenül amatőr, ha pedig már tényleg nem volt ötlet, akkor baszki ott egy sárkány, elrepülök vele, felkapok párat és cső, vagy megnézi magának, beszarik és cső... Nagyon kiborító volt,
elkapkodott, és ötlettelen, kiszámítható. Sokkal többet vártam. :-( :-( :-(
Remélem az utolsó rész kárpótol majd kicsit.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 21., hétfő 22:18

VanillaSky írta:GoT 7*06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem hittem volna, hogy egy 6 évadon át követett sorozatnál - amiből összesen 8 rész van hátra - elgondolkodok a kaszán, pedig most nagyon erre hajlok. Egyszerűen rettenetes, bugyuta idiótaság.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyetértek. eddig olyan lassú vontatott és szar volt évadokon keresztül, hogy azt hittem zs-kategória meg nincs pénz. most meg kapkodom a fejem, egy részben legalább 3-4 résznyi anyag van, ha rendesen meg lenne ugye írva ez a szar.

a jóképűgyerek meg a sárkánykutyafejű 120 centis némber nyilván nem fognak összejönni, az a kézfogó a plátói beteljesületlen szerelem jele volt, nem lesz abból semmi.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég