OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 23., péntek 9:26

ericco írta:
füst írta:1. A Fidesz eddigi munkásságát elégséges-közepesre tudom értékelni, figyelembe véve jót rosszat.
Mi lenne, ha leirnad azokat a jo dolgokat, mi a rosszakat, aztan megnezzuk, hogy az eleg-e egy kozepesre?
Ami a tarka koaliciot illeti, Szlovakiaval peldaloznek, ahol a legnagyobb sikereket es eredmenyeket egy ilyen koalicio erte el. Szerintem nem lenne az orszag karara, ha a parlamentbe visszakerulnenek az erdemi vitak, kompromisszumok. Tevedes, hogy csak egy stabil kormany tudja vezetni az orszagot (ezt is a Fidesz terjeszti). Csehorszagbol irom ezt, ahol mar fel eve nem tud megalakulni a kormany, es koszonik, jol vannak.
A jelenlegi gazdasagnovekedeshez pedig semmi koze a Fidesznek, sot, ennel lehetne magasabb is, szoval ez se kerul veszelybe egy esetleges kormanyvaltas eseten.
Valahogy éreztem, hogy ehhez a témához is te értesz a legjobban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. március 23., péntek 9:16

füst írta:1. A Fidesz eddigi munkásságát elégséges-közepesre tudom értékelni, figyelembe véve jót rosszat.
Mi lenne, ha leirnad azokat a jo dolgokat, mi a rosszakat, aztan megnezzuk, hogy az eleg-e egy kozepesre?
Ami a tarka koaliciot illeti, Szlovakiaval peldaloznek, ahol a legnagyobb sikereket es eredmenyeket egy ilyen koalicio erte el. Szerintem nem lenne az orszag karara, ha a parlamentbe visszakerulnenek az erdemi vitak, kompromisszumok. Tevedes, hogy csak egy stabil kormany tudja vezetni az orszagot (ezt is a Fidesz terjeszti). Csehorszagbol irom ezt, ahol mar fel eve nem tud megalakulni a kormany, es koszonik, jol vannak.
A jelenlegi gazdasagnovekedeshez pedig semmi koze a Fidesznek, sot, ennel lehetne magasabb is, szoval ez se kerul veszelybe egy esetleges kormanyvaltas eseten.
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. március 23., péntek 9:14

rashidm írta:Kinek milyen autós telefontartója van? Tervezek venni egyet, de nem tudom hogy a szélvédőre felhelyezhető vagy a szellőzőrácsosból nézegessek. Illetve akinek van bevált márkája az ne tartsa magában. :mrgreen:
én a lidl-ből vettem vagy 2 éve. :mrgreen: szélvédőset. nagyon patent, tart rendesen, akárhogy tekerhetem, forgathatom

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. március 23., péntek 9:12

Már decemberben azt mondtam, hogy ha a szavazókorzetemben a Fidesz jeloltjevel szemben csak 1 darab jelölt van, tehát legalább itt megvalosul a teljes ellenzéki osszefogas, akkor a Fidesz ellen fogok szavazni, ellenkező esetben mellette. Mert egyik kis pártot sem gondolom képesnek a kormanyalakitasra.
Nem gondolom, hogy csak két jelölt lesz azon a kib*szott lapon.
Elkepeszto, hogy a rendszer(modszer)váltás óta eltelt 28! Év alatt ez jött össze! Okadek. Tenyleg..
A Fidesznek, bármennyire is nem akarják sokan elismerni, számos pozitív cselekvese volt az elmúlt években, ilyenek például : a devizahitelek forintositasa, amit atnyomtak a bankszektoron, és ezzel számos hülye családnak segítettek.
A keritesepites, menekultekkel kapcsolatos allaspont.
A csaladsegito programjaik, csok, a családi adokedvezmeny.
A Visegrádi 4-el újra jó kapcsolatok epitese.
Tetszik az is, hogy kiallunk magunkért, gyakran akár az unióval szemben is.
Az a szomorú, hogy nem így indultak, amikor először 2/3-al nyertek. Egészen elkepesztoen elszaladt velük a ló. NER lovagok, stromanok hihetetlenül gyors meggazdagodasa.. tényleg pofátlanul csináljak, meg sem próbálják kozmetikazni! De nyilván felmertek, napi szinten mérik az embereket, és ez itthon belefer.

Viszont ha most nem a jobbik, akkor szerintem a Vonatol könnyes búcsút vesz a magyar politikai kozelet. Ahogy értesültem, szep szethuzas van parton belül.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. március 23., péntek 9:12

Kerlon írta:
Dupla D írta:A Fidesz kormányon fog maradni két harmad nélkül.

Én úgy gondolok a Jobbikra, mint egy olyan párt, akit jelenleg a legalkalmasabbnak tartok az ellenzékből arra, hogy vezessék az országot. Szívesen negnéznék egy 21. századi pártok koalát, de nem hiszem, hogy lesz erre szükség. Ráadasul a Momentum szerintem éppen nem lesz bent a parlamentben.

Továbbra is várom azokat, akik a Fideszre voksoltak, hogy fejtsék ki a véleményüket. Sajnos, nem sajnos a közvetlen környezetemben nem tudok Fideszessel kulturáltan társalogni, mert nincs.
Tessék. :mrgreen: :mrgreen:
Edes istenem. Nem is tudom melyik a legjobb, talan a legvegen a csavo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 23., péntek 9:10

rashidm írta:Kinek milyen autós telefontartója van? Tervezek venni egyet, de nem tudom hogy a szélvédőre felhelyezhető vagy a szellőzőrácsosból nézegessek. Illetve akinek van bevált márkája az ne tartsa magában. :mrgreen:

Ilyenem van, fasza nagyon. De nem tudom már hogy hol vettem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 23., péntek 8:54

Dupla D írta:A Fidesz kormányon fog maradni két harmad nélkül.

Én úgy gondolok a Jobbikra, mint egy olyan párt, akit jelenleg a legalkalmasabbnak tartok az ellenzékből arra, hogy vezessék az országot. Szívesen negnéznék egy 21. századi pártok koalát, de nem hiszem, hogy lesz erre szükség. Ráadasul a Momentum szerintem éppen nem lesz bent a parlamentben.

Továbbra is várom azokat, akik a Fideszre voksoltak, hogy fejtsék ki a véleményüket. Sajnos, nem sajnos a közvetlen környezetemben nem tudok Fideszessel kulturáltan társalogni, mert nincs.
Tessék. :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 23., péntek 8:53

Kinek milyen autós telefontartója van? Tervezek venni egyet, de nem tudom hogy a szélvédőre felhelyezhető vagy a szellőzőrácsosból nézegessek. Illetve akinek van bevált márkája az ne tartsa magában. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. március 23., péntek 8:42

Dupla D írta:A Fidesz kormányon fog maradni két harmad nélkül.

Én úgy gondolok a Jobbikra, mint egy olyan párt, akit jelenleg a legalkalmasabbnak tartok az ellenzékből arra, hogy vezessék az országot. Szívesen negnéznék egy 21. századi pártok koalát, de nem hiszem, hogy lesz erre szükség. Ráadasul a Momentum szerintem éppen nem lesz bent a parlamentben.

Továbbra is várom azokat, akik a Fideszre voksoltak, hogy fejtsék ki a véleményüket. Sajnos, nem sajnos a közvetlen környezetemben nem tudok Fideszessel kulturáltan társalogni, mert nincs.

Én tegnap éjjel elkezdtem írni, de hosszú lett, 5 bekezdésben senkit sem érdekel ez a téma. :)
Szóval hagytam a fenébe, igaz elmentettem, mert ráment 20 percem, máshol még jól jöhet. :D

3 tételmondatban összefoglalom, mindenféle kifejtés nélkül:
1. A Fidesz eddigi munkásságát elégséges-közepesre tudom értékelni, figyelembe véve jót rosszat.
2. Egyedül egyik ellenzéki párt sem tud kormányt alakítani, viszont bármilyen összetételű koalíciót katasztrofálisnak tartok a pártok ellentétes elvei miatt.
3. Jelenleg a gazdaságunk növekszik, ami önmagában nem nagy szó, de a mi esetünkben nem sokszor lehetett ilyesmit mondani, ergo jelenleg van vesztenivaló.

Életemben nem szavaztam még a fideszre(2010 Jobbik, 2014 off), és ha nem látnám hogy összefosásra készülnek az ellenzéki pártok, akkor most sem tenném. Viszont keresik egymás kegyeit, ami engem arra késztet, hogy azt a kis valami eredményt amit a Fidesz elért, féltsem tőlük. Egy Jobbik-MSZP-DK-LMP nem tud olyan kombinációt összehozni, ami ne legyen kérész életű, és ha oda a politikai biztonság, akkor a jelenleginél is rosszabb helyzetre számítok.
Ha lenne egy Vona nélküli Jobbik,akkor rájuk szavaznék, Morvai Krisztina, Torockai, vagy Novák kezében többre vinné a párt, szerintem. Jelenleg viszont nem tudok nyugodtan rájuk szavazni, mert nagyon erősen kételkedem Vona rátermettségében és hitelességében.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. március 23., péntek 8:36

Mirkóczki Ádám az M1 Ma Este c. műsorában
ez zseniális :D
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. március 23., péntek 8:34

Dupla D írta:Továbbra is várom azokat, akik a Fideszre voksoltak, hogy fejtsék ki a véleményüket.
Hit, csordareflex. Ahhoz hasonlitanam, mikor a birok a Real javara tevednek, legyintunk, hogy ilyen a foci, viszont mikor ellenunk...
Aki idaig sok-sok cikluson at a Fideszre szavazott, nem fogja konnyen beismerni, hogy oky sokaig tevedett, tk atvertek. Marad a kognitiv disszonancia. Persze az ertelmesebbje beismeri, de ok mar regebben elpartoltak szerintem.

Az LMP es a Momentum pedig tipikusan azok a partok, akiket vegul az utolso pillanatig vacilalok fognak beikszelni. Oket pedig nem tudjak merni, rejtozkodo szavazatok. Jelenleg kb 1 millio ilyen lehet az orszagban. Mar 4 eve is az LMP sokkal jobb eredmenyt ert el, mint amit josoltak nekik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2018. március 23., péntek 8:37-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. március 23., péntek 8:29

Dupla D írta:Továbbra is várom azokat, akik a Fideszre voksoltak, hogy fejtsék ki a véleményüket. Sajnos, nem sajnos a közvetlen környezetemben nem tudok Fideszessel kulturáltan társalogni, mert nincs.
Nekem van, de én sem tudok vele kulturáltan társalogni, mert egyszerűen csak a csőlátás. Mind1 mit mondasz neki, hiába hozod az észszerű érveket, agy kimosva, csakafidesz y nada más.

Egyébként aki kormányváltást akar az a Jobbikra szavaz. Ez tisztasor, hogy a többiek max az 5%-ért küzdhetnek.
Ezért is én inkább bíztatnám azokat, akik Momentumosok, LMP-sek stb. ha kormányváltást akarnak húzzák a Jobbikot, mert minden szavazat, ami nem a Jobbikra megy, közvetetten a Fideszt segíti, magyarul ha nem a Jobbikra szavazol a Fideszre szavazol.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. március 23., péntek 7:53

A Fidesz kormányon fog maradni két harmad nélkül.

Én úgy gondolok a Jobbikra, mint egy olyan párt, akit jelenleg a legalkalmasabbnak tartok az ellenzékből arra, hogy vezessék az országot. Szívesen negnéznék egy 21. századi pártok koalát, de nem hiszem, hogy lesz erre szükség. Ráadasul a Momentum szerintem éppen nem lesz bent a parlamentben.

Továbbra is várom azokat, akik a Fideszre voksoltak, hogy fejtsék ki a véleményüket. Sajnos, nem sajnos a közvetlen környezetemben nem tudok Fideszessel kulturáltan társalogni, mert nincs.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 23., péntek 7:45

Dupla D írta:
Swineherd írta: Mondjuk Schifferrel a kezdetektől jóban voltak a jobbikos képviselők, még Novák is. Több lusztrációs és egyéb javaslatot is jegyeztek közösen.
Szerencsére Novákot leépítették, viszont nagy kár, hogy az egyetlen komoly politikusa az LMP-nek Schiffer személyével távozott a pártból.

Schiffer volt az első, aki védelmébe vette Vonát, amikor a lókupec lebuzizta.
Schifferrel teljesen egyet értek. Egy szimpatikus politikus volt, kár érte.

Azért régebben voltak a Jobbiknak merészebb húzasai, amiben Vona is vastagon benne volt, mint pártelnök. Szerencsére ez mára teljesen kitisztult, és most már alkalmasan viselkednek ahhoz, hogy kormányváltó erőként gondolhassunk rájuk.
Te úgy gondolsz rájuk? Mert szerintem sokan nem, pl. én sem, de rájuk fogok szavazni. Fidesz uszítás most nagyon megy, kurva jókor jött nekik a migráns "válság" megis lovagolják a témát. Értelmes kampányuk meg nem sok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. március 23., péntek 7:21

Swineherd írta: Mondjuk Schifferrel a kezdetektől jóban voltak a jobbikos képviselők, még Novák is. Több lusztrációs és egyéb javaslatot is jegyeztek közösen.
Szerencsére Novákot leépítették, viszont nagy kár, hogy az egyetlen komoly politikusa az LMP-nek Schiffer személyével távozott a pártból.

Schiffer volt az első, aki védelmébe vette Vonát, amikor a lókupec lebuzizta.
Schifferrel teljesen egyet értek. Egy szimpatikus politikus volt, kár érte.

Azért régebben voltak a Jobbiknak merészebb húzasai, amiben Vona is vastagon benne volt, mint pártelnök. Szerencsére ez mára teljesen kitisztult, és most már alkalmasan viselkednek ahhoz, hogy kormányváltó erőként gondolhassunk rájuk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. március 23., péntek 5:03

Ezt meg a Karácsony nevet viselő emberről adalékként.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. március 23., péntek 4:51

Dupla D írta:Elhiszem, hogy sokan nem hisznek ebben a pálfordulásban, és nekem is vannak azért kétségeim, de akkor miért jelentette ki számtalanszor Vona, hogy a LMP-re és a Momentumra is nyitottak? Azzal az LMP-vel, amit sokáig egy zsidó vezetett.
Mondjuk Schifferrel a kezdetektől jóban voltak a jobbikos képviselők, még Novák is. Több lusztrációs és egyéb javaslatot is jegyeztek közösen.
Szerencsére Novákot leépítették, viszont nagy kár, hogy az egyetlen komoly politikusa az LMP-nek Schiffer személyével távozott a pártból.

Schiffer volt az első, aki védelmébe vette Vonát, amikor a lókupec lebuzizta.

Amúgy nincs pálfordulás, csak Vonának sikerült lenyomnia párton belül a vérkurucz hőzöngőket, akiknek egy része most a sokáig általuk Likud-Zsidesznek mondott Fidesznél kötött ki (Borbély, Morvai, Rubi, Gaudi stb.)...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. március 23., péntek 1:26

sebydani írta:Pipita ilyen hamar lecsapott a Kétfarkúakra? :mrgreen: Kíváncsi leszek, valaki be meri-e vállalni Ferit :hmmm: :D
Kedves tőled, hogy rám gondoltál, de csak most szavaztam, és nem, április nyolcadikán nem az MKKP-ra fogok szavazni. Úgy érzem jelent meg értelmes alternatíva, az én listás voksom a Momentumé ha okosan folytatgatják a visszalépegetést.

Akiket megnevezni vállalhatatlan, komolytanam pártként a DK-Fidesz-MSZMP-Jobbik társaságban elég erős komment volt. :|

A fideszes szavazatokon meglepődtem, csak pár embertől számítottam rá.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 23., péntek 0:10

BBeno írta:
Van neki itthon is, csak Lőrinc barát, meg Tiborcz paraszt és a rokonság őrzi.
ezért nincs a nevén itthon. van elég családtag, barát, stróman akik őrzik
Azok az övéik is maradnak. Az igazi, nagy lóvé Orbán kezében van, a többieknek ahhoz képest csak morzsa jut. Ezek a maffiózók ezer milliárdokban játszanak, meg erőművekben és műemlékekben, hotelekben és szállodaláncokban. Amennyit ezek elloptak... te jó ég, és vannak olyan szakértők is, akik szerint akkor lesz igazán vége Orbánnak, meg a többinek, amikor kiderül az igazság, hogy mekkora tételekről van szó. A legtöbb Fidesz párti szavazó már csak legyint, ha pár milliárdról hall, sőt, a legtöbbnek az a véleménye, hogy "azért szavazok a Fideszre, mert ők már eleget loptak, nekik már van elég pénzük, de ha a Jobbik vagy más kerül hatalomra, akkor ők elölről kezdik és még többet fognak lopni... meg amúgy is, a Fidesz megvéd minket a migránsoktól..."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De ha majd megtudják, mennyi pénzről is van szó, lesz majd nemulass... :(

A HVG cikke egy új közvéleménykutató oldalról, érdemes rátekinteni, tájékozódni. Én meglepődtem, amikor a saját választókerületemet megnéztem, persze nem reprezentatív, de érdekes... :)
:goat:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. március 22., csütörtök 23:40

Dupla D írta:Ha az összes kommentelő kormányváltást szeretne, ki szavazott a Fideszre? :mrgreen:

Vicc nélkül érdekel azok véleménye, akik a Fideszre rakják az x-et.
Vélemény? Szerintem nekik olyan nincs. Megmondták, hogy ezt kell csinálni. Ezt nem feltétlen a forúmra értem, hanem a szavazásra..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég