OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 9., szerda 10:47

BBeno írta:csak floridan csodalkozom hogy a sok spanyolajku kozott hogy nyert trump. a tobbi oke. az ertelmisegi teruleteken mindenhol clinton nyert.
A feketék és latinok nem mentek el szavazni. Obamára igen, de egy fehér nőre sosem szavaznának, hiába demokrata.

Volt két alternatíva. Vagy minden amrad a régiben, vagy valami változás történik, mégha bizonytalan is.
Amúgy Trump akkor ynerte meg a választást, mikor kb egy hónapja kihátráltak mögüle a kalsszikus republikánus politikusok. Ennél nem kellett jobb bizonyíték a lecsúszott középosztály számára, hogy ő más, mint akik idáig az országot irányították. Mert azért ne feledjük, hogy a hetvenes évek végétől az elit duván tőkegyűjtögetésbe kezdett a középosztály kárára, a szakadékok mélyültek, ehhez pedig a korrupt politikusok nyugodt arccal asszisztáltak.
Amúgy a legnagyobb gond ez, hogy most először szavazhatott az a generáció, akik hosszú idő után szegényebbek a szüleiknél. Ez a tény még sok problémát fog szülni a nyugati társadalmakban. Innen ered a populizmus előretörése is.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 9., szerda 10:45

1-1 nevet lehet mindenhol olvasni, de ezek az emberek legtöbbször kirakati majmok, a stáb aki mögöttük van, és egyéb személyeken van a nagyobb hangsúly...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. november 9., szerda 10:33

Kercsó írta:Bohóc mindkettő. Csak az országot jellemzi, hogy egyáltalán ők idáig eljuttak...és hogy egy Trump féle személy nyerhetett.
Most nem azért, de melyik ország nem bohóc? Csak így hirtelen: Putyin, Orbán, Merkel, Brexit, összes délamerikai elnök, mivel jobbak mint Amerika és Trump?

A helyzet az, hogy még Amerikában is a népek nagy része szarul él, küszködik, és a töke tele van a polkorrektségből, meg a sok maszlagból, amit a nyugati kultúra részeként ömleszt a média. Ráadásul Obama pl. 8 év alatt semmit sem csinált, csak egy igencsak vitatott Obamacaret.

Egyre inkább az az érzésem, hogy Trump nem is akkora fail, mint ahogyan azt a média eladja. Mindenesetre kíváncsi leszek az egészre. Ja és azért amerikában sem tud olyan sok mindent csinálni az elnök, ott is a szenátusban kell átmenjenek a törvények, szóval ezért sem kell végtelenül pánikolni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 9., szerda 10:30

Majd a derék Vlagyimir besegít.
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. november 9., szerda 10:28

Kercsó írta:Bohóc mindkettő. Csak az országot jellemzi, hogy egyáltalán ők idáig eljuttak...és hogy egy Trump féle személy nyerhetett.
Can they do that Kennedy thing again?

+1

Egyiket sem engedném a fehér ház közelébe az biztos. Annyi közük van a politikához mint kb nekem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 9., szerda 10:26

Bohóc mindkettő. Csak az országot jellemzi, hogy egyáltalán ők idáig eljuttak...és hogy egy Trump féle személy nyerhetett.
Can they do that Kennedy thing again?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 9., szerda 10:22

Eléggé elcseszték ezt Clintonék, ezt a Trumpot, a sok botrányával, simán verni kellett volna. Csak az embereknek is feltűnt, hogy a kampánytevékenységük kb annyiból állt, hogy Trump szexista meg rasszista. Utóbbi legalább felvázolt pár tervet, gazdaságilag is vannak elképzelései. Clinton meg pózolt a celeb támogatóival, meg tolta a girl powert.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 9., szerda 10:16

csak floridan csodalkozom hogy a sok spanyolajku kozott hogy nyert trump. a tobbi oke. az ertelmisegi teruleteken mindenhol clinton nyert.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. november 9., szerda 10:02

Hát a demokraták sok fehér alsó és középosztályt elnyomó, vagyis inkább hátráltató törekvése meghozta a gyümölcsét.
Itt a lényeg.
Ebbe buktak bele Clintonék és vele együtt a párt is.
Változást akarnak az emberek,és egyedül Trump ígért radikális változásokat.
Azt azért hozzátenném ,hogy mindenhol hagyott kiskaput hogy ha mégsem tudja megvalósítani azokat amiket ígért tudjon okosan kibújni a szorult szituációból.
Komoly nagyon ami történt,de ha felfogja építeni újra Amerikát akkor a legsikeresebb elnökök között fog szerepelni.
Én kíváncsi leszek hogy mit fog tudni elérni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 9., szerda 9:44

Hát a demokraták sok fehér alsó és középosztályt elnyomó, vagyis inkább hátráltató törekvése meghozta a gyümölcsét.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 9., szerda 8:42

Érdekes. Nem gondoltam volna. Én azt hittem, hogy Clinton behúzza. Mondjuk nem tudom, Trump a kevésbé rossz talán. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 9., szerda 8:33

LiamGallagher írta:Erről a valószínűsíthető Trump győzelemről könyveket fognak írni. Ekkora ellenszélben ami volt ellene és mégis befogja húzni.
Be is húzta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2016. november 9., szerda 7:18

Erről a valószínűsíthető Trump győzelemről könyveket fognak írni. Ekkora ellenszélben ami volt ellene és mégis befogja húzni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. november 7., hétfő 8:52

A srácok szeretik alul értékelni, felül meg vizsgálni a csajokat... :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. november 7., hétfő 8:42

Kora huszonéves sportolók csajokat dugnának. RETTENETES :lol:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. november 6., vasárnap 23:17

csababarca írta:Nem tud valaki olyan online térképet, ahol vissza lehet nézni hogy változott egy település mérete, mondjuk 60 év alatt?
Egyszer találkoztam ilyennel, egy csúszkával lehetett változtatni az évszámot, és mutatta hogy nott egy adott település.
Hátha más is ismeri, használta már.
Előre is köszi:)

Emlékeim szerint, mintha a Google Earth-nél lett volna ilyen... :hmmm:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. november 6., vasárnap 10:28

Nem tud valaki olyan online térképet, ahol vissza lehet nézni hogy változott egy település mérete, mondjuk 60 év alatt?
Egyszer találkoztam ilyennel, egy csúszkával lehetett változtatni az évszámot, és mutatta hogy nott egy adott település.
Hátha más is ismeri, használta már.
Előre is köszi:)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. november 4., péntek 18:18

Ersténél nekem simán kiadták fél évre visszamenőleg a havi számlakivonatomat.
attól függ amúgy, hogy postán küldik e levélben a számlaáttekintőt minden hónapban, vagy elektronikusan kapod. ha postán akkor keresd meg otthon a levelek között, ha még megvan, amennyiben nincs akkor irány a bank, és pár ezer forintért kinyomtatják neked... ha pedig elektronikus akkor a netbank felületen le lehet kérdezni.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: filatáska » 2016. november 4., péntek 18:09

CS0ki írta:
filatáska írta:Az létezik, hogy 17 hónapig nem fizetek közös költséget, és 17 hónap után szólnak hogy hoppá be kell fizetnem 150 000 ft-t?

Mert most küldtek csekket 150 000 ft-ról (ami átszámítva 17 hónap). Sztem nem ekkora a tartozásom, a bankban viszont (mivel csak átutalva lehet küldeni a közös költséget) elvileg csak 3 hónapra visszamenőleg tudom megnézni az utalásaimat.

Nem kellene nekik max 3-4 hónap után küldeni a csekket a tartozásról? (17 hónap wtf). Azt tudtam, hogy nagy lesz, de nem számítottam ekkorára. Sztem viszont nincs ennyi hónap tartozásom.
Az a rohadt közös költség is persze hogy nem küldik havonta a csekket, hanem nem kell(ene) észben tartanom minden hónapban és menni átutalni. :roll:
Melyik bank? Azért a legtöbbnél a havi kimutatást évekre visszamenőleg le lehet tölteni, ha felületen nem is lehet lekérezni a régebbi dolgokat.

Az meg hogy nem küldik havonta a csekket...Ezt hagyjuk is. Egyébként ha erre nehéz emlékezni, vagy nincs kedved vagy a lakótársadnak szopni vele minden hónapban, akkor be kell állítani egyszer a rendszeres átutalást, aztán megy minden hónapban magától.

Egyébként 3 hónap után nálunk már meginditják a jogi lépéseket a beszedés miatt...Szerencsére! :) Előtte voltak szép kis kintlévőségek, mostanra már visszacsökkent.
OTP, de azt mondták csak 3 hónapra visszamenőleg lehet megnézni az utalásokat. Honnan lehetne letölteni esetleg (én tudom ezt letölteni vagy bemegyek és ők) ?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. november 4., péntek 14:17

Irodában unalom megöl, meló nincs, de óra meg kell :vivo: :lol:

Valaki nem tud valami jó, hangoskönyves oldalt?
Szerintem már végigolvastam az egész internetet :mrgreen:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég