OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. augusztus 18., péntek 10:25

Eicco, Nem, sajnálom, én nem vagyok hajlandó ilyen vitába keveredni, egyszer írtam le hogy mit gondolok, azt is csak dióhéjban. Két teljesen eltérő álláspontot nincs értelme ütköztetni, mert semmi esély az egyetértésre. Ez amúgysem az a hely, ráadásul engem szétcsapott az orosz propaganda. :mrgreen:
Viszont mégiscsak muszáj volt írni egyszer, mert ha hallgatnék azt hihetnéd hogy egy percig is egyetértek ezzel a sok visszahányt gyomorsavmarta zöldséggel.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2017. augusztus 18., péntek 10:23

H.E.H.E. írta:nehogymar ezt emeld ki es kozben elfelejted hogy a migransokkal beerkezo terroristak mar nem egyszer nem egy embert oltek meg hasonlo modon!
Csak megemlítettem, hogy van ilyen oldala is az éremnek, és épp úgy, ahogy elítéljük a barcelonai eseményeket, úgy kellene ezeket is.

Az 1970-es, 80-as években körülbel kétszer ennyi terrortámadás volt Európában, mint most, és akkor főként magukat kereszténynek valló szervezetek robbantgattak. Ugyanúgy takarták magukat a vallással, mint most az ilyen elmebeteg iszlám származású robbantók. Ezeknek a 99%-a nem is olvasta a Bibliát/Koránt, fingja nincs az egészről, csak óriási mennyiségű gyűlölet van bennük.

Számomra az a felháborító, ha olyan következtetéseket vonunk le az ilyen esetekből, amik elég veszélyes irányba terelhetik a nemzetközi politika irányát. Nem minden iszlám származású ember terrorista, sőt, nagyon kis hányaduk az, ahogyan nem minden cigány csak a segélyért él, és ahogy nem minden zsidó ember akar világhatalomra törni. :lol: Ezekkel a kollektív elítéléssel, kollektív utálattal túl sokat találkozom, és kábé annyi alapjuk van, mint mondjuk a Benes dekrétumoknak. Semmi.

Persze tudom azt, hogy ami most van, az egyáltalán nem jó megoldás, azt momentán nem tudom, hogy mi lehet a jó, de azt igen, hogy mi az a kettő, ami biztosan nem az: 1. Mindenkinek a beengedése, 2. Mindenkinek a kizárása. Aki az elsőt mondja az az ultraliberalista kirakat ember, aki csak szökőévente gondolkozik, aki pedig a másodikat gondolja, az közvetett módon leszarja több ezer ártatlan embernek a sorsát, valószínűleges halálát. Mindkettő elfogadhatatlan az én olvasatomban, de amíg az emberek többsége eközött a két opció közül választ, addig nem is lesz érdembeli változás. A politika mindig az emberek éppen aktuális hangulatán utazik, szinte minimális esetben formálja az emberek gondolkodását ügyekben.
H.E.H.E. írta: de azt is meg kell erteni, hogy ha a black lives matternek joga van ilyet szervezni akkor a fehereknek hogy a gecibe ne lenne mar joga?
Egy szóval sem mondtam, hogy ne lenne joguk, de a két rétegnek Amerikában elég eltérő történelme van. Kötve hinném, hogy az alt-right tagjainak ősei egy néger földbirtokos földjén lett volna rabszolga, fordítva azért sokkal inkább elképzelhető ez.
Solari írta:Meglovagolta a gyulolethullamot amivel a sok agyatlan alulkepzett senkit maga melle tudta allitani.
Nem meglovagolta, kreálta. Teljesen más.
Solari írta:A jobbiknak pl eleg jo programja van a ciganyok felzarkosztatasara es tobbszor is szoktak rola beszelni egy interju soran.
Konkrétan micsoda? Lehet, hogy beszélnek róla, és ez jó is, mert először a beszélgetés kell, utána a cselekvés, de egyáltalán nem biztos, hogy meg lehet oldani a dolgokat úgy, ahogy ők akarják, csak azért, mert beszélnek róla.
Solari írta: A jobbik legalabb minden temarol szivesen beszel barmelyik ellenzeki mediaban.
Nyilván beszél, hiszen szavazatokat akar szerezni. Ha nekik lenne 50+%-uk a parlamentben, akkor is ilyen készségesen beszélgetnének mindenkivel? Illetve az ellenzéki média, ami korábban egy elég erős Szdsz-s holdudvarhoz tartozott, egyre inkább kezd a Jobbik felé közeledni, ez a másodlagos pártprefenciákban is szépen megmutatkozik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 18., péntek 10:16

füst írta:Én nem is tudom hányszor mondta el Orbán a véleményét az elmúlt években, hogy közös megoldásra van szükség, hogy az érintett régióban kell megoldani a problémát, nem mismásolni.
Közben átengedett az országon több ezer bevándorlót, ellenőrizetlenül. Azzal egyet értek, hogy Európán kívül kell megoldást találni, de már itt is vannak. Azokkal is kezdeni kell valamit. És minél hamarabb kezdünk velük valamit annál jobb. Innen már tiszta matek, hogy ha segítünk, akkor hamarabb végzünk.
füst írta:Azt se tudom mikor volt ilyen jó viszonyunk a környező országokkal, biztos a "bezárkózás politikájának" köszönhetően.
A környező országok épp fordulnak háttal Orbánnak, Európa felé. Legutóbb Fico. A lengyelek még kitartanak, de ők is csak addig, amíg Putyin jobban képbe nem kerül.
füst írta:Orbán minden hónapban megbukik egyszer a liberális vélemények szerint, meg is lehet nézni milyen tendenciózus az EU-ban a konzervatív-jobboldali pártok térnyerése, és azt is hány baloldali politikus tűnt el a süllyesztőben az elmúlt 3 évben.
Orbán politikája bukik meg. Nézd meg Trumpot, vagy a francia választásokat, esetleg mindjárt a németet. Vagy a britek szenvedését a Brexittel.
Amúgy a Fidesznek semmi köze a jobboldalhoz. A politikájában jóval több a baloldali elem, mint a jobboldali. Igazi, öreg bolsevista lett Viktorból. Pont olyan, akik után 1989-ben kiabált.
A baloldaltól én is herótot kapok, de Orbántól és a hasonlóktól legalaább ugyanakkorát. A jelenlegi helyzet a jobboldal válsága, mert csak ilyen politikusokat tud felmutatni. Igazi jobboldali értékek, mint az igazi liberalizmus, a tényleg konzervatív (mert a nemzethy máz nem az) elemek alig vannak a programjukban.
füst írta:Arról is egészen más véleménnyel vagyunk mi a veszélyes az európai kultúrára, mert én inkább arra böknék hogy a slepp ami erre vánszorog, az allah háta mögülről, sokkal veszélyesebb. A nácik belekeverése szintén zseniális, nyilván ők is rohadt veszélyesek a pokolgépekkel és kaminokkal.
Hidd el, ugyanoylan veszélyes bonyolultabb időkben megváltoztatni az alkotmányt, mert ha fordul a kocka, akárki, te is, én is, könnyen találhatjuk magunkat a fasz rossz oldalán, csak azért, mert egyszer valaki, valamikor rövid távon gondolkodott, és csorbultak az általános emberi jogok.
Az ide vándorló tömeg is veszéyles, nem állítottam, hogy nem. De okosban kell ezt csinálni, nem egyből felforgatni a több száz év alatt kiharcolt jogainkkat. A nácikat pedig azért hoztam fel példának, mert ugyanúgy tünetei az általam vázolt problémának, mint a radikális terroristák. Mélyebben nem akartam belemenni.
füst írta:Az életben nem fogjuk egymást meggyőzni, ezért nem látom sok értelmét erről sokat írogatni, de ez a valami amit ideírtál, ölég kicsavart látásmódban hányódott ide.
Ez a te véleményed. Elfogadom, de még midnig nem láttam a ti verziótokat. Hogyan oldanátok meg a népvándorlást a Világban?
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. augusztus 18., péntek 10:16

ericco írta:Ok, majd ha neadjisten ismét orosz tankok fognak vonulni Budapesten, ne csodálkozzunk, ha a most leszart és lesajnált nyugat-európai országok hasonlóan reagálnak majd. Trianon előtt ugyanebbe a hibába estünk bele. Elég elolvasni Adytól a Nagyváradi Naplót. 100 év alatt semmit sem változtunk, semmit
1. Lazíts kicsit. Nem biztos, hogy ellenségesen áll hozzád az, aki nem feltétlenül ért egyet a véleményeddel.
2. A katonai szövetség a NATO, nem pedig az EU.
3. A Nagyváradi Napló nem Ady műve, hanem egy korabeli polgári lap, ahol Ady is publikált. Aki elsősorban költő volt, polgári radikális publicistaként leginkább a vörös lobogóról álmodozott. Fekete Pistát vagy Márait egyébként is jobban kedvelem.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. augusztus 18., péntek 10:10

ericco írta: Amúgy aki azt hiszi, hogy a nyugat-európai politikusok nem tesznek semmit, az nem figyeli a híreket, vagy simán bedől az orosz propagandának.
A többi részre nem akarok teljes egészében reflektálni, tiszta sor, hogy nem értünk egyet amivel nincs is semmi gáz de ezen azért megakadt a szemem. Ilyen alapon én akkor mondhatom, hogy mivel más a véleményed téged meg a libsi propaganda ver át? Most akkor hogy van ez? :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 18., péntek 10:09

Távol áll tőlem a politika, híreket sem nézek, olvasni csak ritkán, de amikor meglátok egy ilyen véleményt,
mint ericcoé, hát lefordulok a székről.
Most pedig ránéz az okostelefonjára és látja, hogy itt az élet jobb, mint ott az 50 fokos melegben, ahol a többnejűségnek köszönhetően csak a gazdagoknak jut punszi.
Jah, valóban úgy néznek ki, mint akik dugni jöttek.
Ami 2015-ben volt, az semmi. Ha az igazi tömeg megindul, nincs az a kerítés, ami megállítsa őket
Mondd ezt azoknak, akiknek a telkén vonult át naponta több ezer ilyen csőcselék. Közöd nem volt az egészhez, de úgy osztod az észt, mintha átélted volna.
Amúgy aki azt hiszi, hogy a nyugat-európai politikusok nem tesznek semmit, az nem figyeli a híreket, vagy simán bedől az orosz propagandának. Rendszeresen vannak razziák, megfigyelések, a menekültek regisztrálása nagy erőkkel folyik jelenleg is, akit tudnak átszűrnek, elszállásolnak, ha úgy van, kiutasítanak.
Még jó, hogy vannak razziák, elvégre a rendőröknek is kell dolgozni. Regisztrálás? Láthatjuk, hogy faszán működik, csak a szerencsének köszönhető, hogy most 13-an haltak meg, nem 130-an. Ha bármit is tennének a politikusok, akkor meg lennének ezek előzve, nem utólag zárnának le városokat...félévente elkapnak egy arcot, remek munka. Azt is csak azért, mert balfa.z volt.
Aki a bezárkózás politkáját, a kollektív bűnösséget hirdeti, az az európai kultúra ellensége.
Akkor én ellenség vagyok, de kívánom, hogy fogadj te engedj be párat a városotokba, aki most még orvos, de fél év vagy egy múlva lehet, hogy aktiválják, ha más nem fenyegetéssel, bármivel. Hajrá. Legyél az európai kultúra nagykövete, néhány ilyen alakkal melletted. Én köszi, nem kérek belőle egy darabot sem.
Ok, majd ha neadjisten ismét orosz tankok fognak vonulni Budapesten, ne csodálkozzunk, ha a most leszart és lesajnált nyugat-európai országok hasonlóan reagálnak majd. Trianon előtt ugyanebbe a hibába estünk bele. Elég elolvasni Adytól a Nagyváradi Naplót. 100 év alatt semmit sem változtunk, semmit.
Neked biztos sokkal jobb lesz, ha arabok jönnek, robbanómellénnyel a testükre erősítve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. augusztus 18., péntek 10:03

Jóisten, szép mennyiségű csúsztatást összehoztál.

Én nem is tudom hányszor mondta el Orbán a véleményét az elmúlt években, hogy közös megoldásra van szükség, hogy az érintett régióban kell megoldani a problémát, nem mismásolni. Azt se tudom mikor volt ilyen jó viszonyunk a környező országokkal, biztos a "bezárkózás politikájának" köszönhetően.
Semmilyen felkínált alternatíva nincs Európán belül, csak hogy osszuk szét egymás közt a szart, problémakezelés 0.
Orbán minden hónapban megbukik egyszer a liberális vélemények szerint, meg is lehet nézni milyen tendenciózus az EU-ban a konzervatív-jobboldali pártok térnyerése, és azt is hány baloldali politikus tűnt el a süllyesztőben az elmúlt 3 évben.
Arról is egészen más véleménnyel vagyunk mi a veszélyes az európai kultúrára, mert én inkább arra böknék hogy a slepp ami erre vánszorog, az allah háta mögülről, sokkal veszélyesebb. A nácik belekeverése szintén zseniális, nyilván ők is rohadt veszélyesek a pokolgépekkel és kaminokkal.

Az életben nem fogjuk egymást meggyőzni, ezért nem látom sok értelmét erről sokat írogatni, de ez a valami amit ideírtál, ölég kicsavart látásmódban hányódott ide.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 18., péntek 10:02

istimester írta:
ericco írta: Itt kezdődik a közös Euzrópa
:mrgreen:
Ok, majd ha neadjisten ismét orosz tankok fognak vonulni Budapesten, ne csodálkozzunk, ha a most leszart és lesajnált nyugat-európai országok hasonlóan reagálnak majd. Trianon előtt ugyanebbe a hibába estünk bele. Elég elolvasni Adytól a Nagyváradi Naplót. 100 év alatt semmit sem változtunk, semmit.
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. augusztus 18., péntek 9:58

ericco írta: Itt kezdődik a közös Euzrópa
:mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 18., péntek 9:39

Amíg nem fogadjuk el, hogy a Világ megváltozott a közelmúltban, elsősorban az internetnek köszönhetően, addig nem lesz igazi megoldás. Idáig a Szaharában vagy az afgán hegyekben élő kecskepásztornak fogalma sem volt róla, nem is érdekelte, hogy hogyan élünk Európában, USA-ban vagy Ausztráliában. Most pedig ránéz az okostelefonjára és látja, hogy itt az élet jobb, mint ott az 50 fokos melegben, ahol a többnejűségnek köszönhetően csak a gazdagoknak jut punszi. A helyében én is felkerekednék. És a világon ilyen "kecskepásztorból" a becslések szerint van 300 millió. A technikai fejlődésnek, az ebből következő szárazságnak, éhínségnek és háborúnak köszönhetően óriási tömegek indultak meg a bolygó fejlettebb régiói felé. Ami 2015-ben volt, az semmi. Ha az igazi tömeg megindul, nincs az a kerítés, ami megállítsa őket (gondolom a zöld határon átjönni akaró tömegekbe nem akarunk lőni, menekülthajókat sem akarunk elsüllyeszteni). Minél előbb ismerjük fel a problémát, annál kevsébbé fog fájni a megoldás.
Ami lehet kétféle. Van a jobboldalinak nevezett populsita verzó, amit Orbán és a haverjai képvsielnek (tisztán belpolitikai haszontól vezérelve), vagy megpróbálunk olyan megodlást találni, amivel talán elkerülhetjük a gyűlölet terjedését elsősorban olyan muszlimok között is, akik nem radikalizálódtak. De ide vehetjük a nácikat is. A veszély reális, hazudik, aki az ellenkezőjét állítja. De erőszakkal pont az ellenkezőjét érjük el. Az Uniónak össze kell fognia, a széthúzókat ki kell baszni a picsába, és pénzt, energiát, időt nem sajnálva megoldásokat kell keresni, majd találni. Közösen, együtt. A nemzeti gondolkodásnak, mint oly sokszor a történelemben, itt most nincs helye. Aki a bezárkózás politkáját, a kollektív bűnösséget hirdeti, az az európai kultúra ellensége.
Nem lesz egyszerű, biztos lesz egy rakás zsákutca, stb., de róbálkozni kell tovább. Amíg lehet, a békés utat járva. Amint elkezdjük az európai alkotmányokat átírni, szigorítani a dolgokat, elvesztjük azt, amiért annyira harcolunk: az európai kultúrát.
Amúgy aki azt hiszi, hogy a nyugat-európai politikusok nem tesznek semmit, az nem figyeli a híreket, vagy simán bedől az orosz propagandának. Rendszeresen vannak razziák, megfigyelések, a menekültek regisztrálása nagy erőkkel folyik jelenleg is, akit tudnak átszűrnek, elszállásolnak, ha úgy van, kiutasítanak. A rendszer nem tökéletes, mivel új a probléma, vannak rajta lyukak, és itt jön a mi felelőségünk. Bizony nekünk is ki kéne vennünk a részünket a szűrésből, ellenőrzésből és az ideiglenes elszállásolásból. Arányosan, minden egyes ország lehetőségeihez képest. Itt kezdődik a közös Euzrópa, és itt bukott meg Orbán.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 18., péntek 8:42

http://www.origo.hu/nagyvilag/20170818- ... istat.html
"A rendőrség azt is közölte, hogy a gyanúsítottak robbanómellényt hordtak a testükön"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 18., péntek 7:03

. Letelepedesi kotvenyt pedig ellenorzes nelkul arulta. Barki megvehette
ahogy mondod. es ezzel is hany mrd ot tettek zsebre maguknak te jo eg....
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 18., péntek 6:34

Az meg már másik kérdés, hogy az meg sincs említve, hogy egy fehér felsőbbrendűséget hirdető náci személy a kocsijával belehajtott az ilyenek ellen tüntető tömegbe, és megölt egy embert. :ike:
Egy ilyen őrült csinalt egy ilyet egyszer.
Nyilvan nem volt tul szep dolog, de bazmeg nehogymar ezt emeld ki es kozben elfelejted hogy a migransokkal beerkezo terroristak mar nem egyszer nem egy embert oltek meg hasonlo modon!

Ez mondjuk kicsit mas tema mar es nyilvan el kell itelni a neonacikat, mert az meg a masik veglet, de azt is meg kell erteni, hogy ha a black lives matternek joga van ilyet szervezni akkor a fehereknek hogy a gecibe ne lenne mar joga?
Lassan ott tartunk hogy szegyellnem kell magam es elnezeset kell kernem amiert feher vagyok.
Azert ne vicceljunk mar...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 18., péntek 4:23

H.E.H.E. írta: .
orban baszik ra a migransokra meg a migranshelyzetre.. Ne vicceljunk mar. Meglovagolta a gyulolethullamot amivel a sok agyatlan alulkepzett senkit maga melle tudta allitani.
Mindig talal valami ellensegkepet egy kis szavazatert. Ceu, soros, eu, brusszel, kbszott heineken, migransok

Meg kell am vedeni a hazat ugye. Annyira hogy februarban alairta a kvota tortvenyt majd hazament a gyoker es millardokert plakatkampanyt hirdetett ellene. Letelepedesi kotvenyt pedig ellenorzes nelkul arulta. Barki megvehette.

Na ennyire erdekli I Orban kiralyunkat a haza vedelme

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. augusztus 18., péntek 4:16

A jobbiknak pl eleg jo programja van a ciganyok felzarkosztatasara es tobbszor is szoktak rola beszelni egy interju soran.

Ok legalabb beszwlnek rola nem ugy mint a tobbi part mert hat kenyes tema.

A jobbik legalabb minden temarol szivesen beszel barmelyik ellenzeki mediaban. Vona a parlamenti felszolalasokon sajat gondolatokkal all elo es nem olvas mint az ottlevok nagy resze. Par populista szarsagokon kivul elegge jo programjuk van, fiatal part es latszik rajtuk a tenni akaras.

Miert legyen kormanyon megint egy fidesz vagy ex mszps politikusokkal feltoltott kisebb liberalis part.

Megerdemelnenek egy 4evet. Ennel jobban csak nem tudnak elbszni a gazdasagot.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2017. augusztus 18., péntek 1:12

Akik Vonát akarjátok, milyen megoldási javaslataitatok vannak például a cigány probléma megoldására? Egyelőre engem nem győzött meg az, hogy majdjönavonaésőmegoldja mentalitás.

Az meg már másik kérdés, hogy az meg sincs említve, hogy egy fehér felsőbbrendűséget hirdető náci személy a kocsijával belehajtott az ilyenek ellen tüntető tömegbe, és megölt egy embert. :ike:

De gondolom ez a terrortámadás is végső soron a zsidók kollektív hibája, mert az ő businessük a migráns betelepítés.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 22:07

mauro silva helyére berakod essient, stam helyére meg maldinit, laudrup helyére meg ronaldinhot és egyetértek veled :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:56

H.E.H.E. írta:az a jobbik már nem létezik, amelyik megoldotta volna.
Németh Szilárd kedveli ezt. :)


Minden olyan lépés, amely valamelyest is hazánk érdekében a migráció ellen született, a Jobbik ötlete volt. Hogy ezt Takony Árpi médiája, meg Finkelstein bácsi gépezete hogyan kommunikálja, az már egy másik történet.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:52

az a jobbik már nem létezik, amelyik megoldotta volna.

lehet szidni viktort a stadionért, a haveroknak való pénzek és lehetőségek elosztásáért, viszont migránskérdésben egyértelműen neki van jó álláspontja hálistennek, aztán nagynehezen európa is kezd ráérezni, hogy nem biztos, hogy a liberális, elfogadó út vezet a jövőbe, mert a vírus és az élősködő teljesen ránktelepszik és megfojt minket. pl most a héten az olaszoknál telt be a pohár.
(a feleségem, a kislányunkkal a hasában pár órával előtte volt ott, ahol végigsöpört az itteni elmeroggyant terrorista a kamionjával)
erről beszélek, aki személyesen is átél ilyesmit, az nem mond ilyen barom faszságokat, hogy de hát ezek csak menekültek, egyem a szívüket meg a kicsi szájukat.
meg lehet nézni londonban, párizsban mi megy már évek óta.
nyugat-európa elbukott, maguknak köszönhetik.
De akkor általánosan gondoltad csak az embereknek írni ezek szerint.
így van, mindenkinek aki azt hiszi minden rendben van és van bármi esély, hogy asszimilálódjanak és tökéletes utópia lesz.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:51

ziro4vr írta:Pipitával én nem akarok semmilyen eszmecserébe belemenni a témában, de Vona nevén nekem is fennakadt a szemem...őő aztán rendet tesz..ahha. :lol: :lol:
Ő nem, majd az ellenbalos kurucpisták! Azok biztosan.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég