OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 20., péntek 22:06

akinek tudomása van olyan személyről aki nem tartja be a 2 hetes házi karantént, nyugodtan jelentse a rendőrségen

jelen helyzetben vevők az eféle "fülesekre"
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 20., péntek 21:51

El Sie7e írta:
'shutterisland írta: en is hotelben vagyok, bar itt kirugva senki sem lett max lay-off-ra teve.
mivel a hotelen belul etterem, bar, etc zar, igy mi is.
de a munkanelkulielrol is volt szo, nezd meg bbc-n.

mas :
ismerosom otthon van, nemetbol ment haza, 2 hetes hazi karantent vallalt.
par vizsgalat utan kidobtak valami piros matricat az ajtajara es a rendorok 2 orankent csekkoljak, otthon van e.
Minden kulfoldrol hazatero kotelezoen 2 het hazi karanten es az ajtajara ezt ki is ragasztjak
Ennek kéne a normálisnak lennie, de a hülye utazóhaverjaimat is látva, hallva, szarnak bele - illetve el se mondják, hogy hol voltak. Valamint még jópáran ingáznak Magyarország és Ausztria között. Ahol utóbbi helyen is már rengeteg fertőzött van. Egyik ismerősöm a bíróságon dolgozik, a párja Ausztriában. Előbbit külön irodába tették, mert veszélyeztetett.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 20., péntek 21:49

Anthony írta: Mi már vagy 2 éve kenyér sütő gépet használunk és itthon készítjük a kenyeret. Nem olyan romantikus, mint a kovászos kenyér, de elég praktikus: beleöntöd a hozzávalókat és 3 óra múlva kész a kenyér :)
Igaz a mennyiséggel kellett kísérletezni az elején: rozs liszt is megy bele, valamint magok.
Igaz most élesztőt nem igazán lehet kapni :lol:

Most egyelőre veszünk üzleti kenyeret, és megtartjuk a lisztet ha esetleg kijárási tilalomra kerül sor.
Mi is úgy kezdtük hogy kaptunk egy Moulinex gépet. De valahogy nem voltam maradéktalanul elégedett a kenyérrel aztán jött az hogy géppel dagasztottam és kelesztettem (még kovász nélkül) és sütőben sütöttem ki. Majd rajottem hogy kézzel jobb a dagasztás :D Mondjuk nem csucskategórias volt a gép :mrgreen: Haveromnak van valami specko konyhai robot gépe na az szuperül dagaszt.... Végül is mindegy csak az eredmény legyen jó...

major
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. április 27., hétfő 11:08

Re: OFF

HozzászólásSzerző: major » 2020. március 20., péntek 21:45

füst írta:
El Sie7e írta:

Pedig több tényező miatt elkeozelheto h az olasz helyzethez kepest bizony kinaban annyi volt a halalozasi arany amit kozoltek
Számomra elképzelhetetlen hogy egy 60 milliós Olaszország rosszabb számokat produkáljon mint egy Kína. Kínát is letolt gatyával érte ez az egész, és az elején ott is titkolták, egy csomót késlekedtek az intézkedésekkel. Egészen más népsűrűség mellett és kötve hiszem hogy jobb higiéniai körülmények között. Számomra túl nagy a kontraszt az olasz és a kínai történések között.
csak ott amikor karanten van akkor nem mennek am kavezni meg setalgatni ugye... ez mind szerintem szocializacio kerdese, nezd meg a spanyol, francia es olasz vonalat es a korea, kina, nemet vonalat.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 20., péntek 21:33

El Sie7e írta:
füst írta: Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.
Pedig több tényező miatt elkeozelheto h az olasz helyzethez kepest bizony kinaban annyi volt a halalozasi arany amit kozoltek
Számomra elképzelhetetlen hogy egy 60 milliós Olaszország rosszabb számokat produkáljon mint egy Kína. Kínát is letolt gatyával érte ez az egész, és az elején ott is titkolták, egy csomót késlekedtek az intézkedésekkel. Egészen más népsűrűség mellett és kötve hiszem hogy jobb higiéniai körülmények között. Számomra túl nagy a kontraszt az olasz és a kínai történések között.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 20., péntek 21:27

'shutterisland írta: en is hotelben vagyok, bar itt kirugva senki sem lett max lay-off-ra teve.
mivel a hotelen belul etterem, bar, etc zar, igy mi is.
de a munkanelkulielrol is volt szo, nezd meg bbc-n.

mas :
ismerosom otthon van, nemetbol ment haza, 2 hetes hazi karantent vallalt.
par vizsgalat utan kidobtak valami piros matricat az ajtajara es a rendorok 2 orankent csekkoljak, otthon van e.
Minden kulfoldrol hazatero kotelezoen 2 het hazi karanten es az ajtajara ezt ki is ragasztjak
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 20., péntek 21:26

en is hotelben vagyok, bar itt kirugva senki sem lett max lay-off-ra teve.
mivel a hotelen belul etterem, bar, etc zar, igy mi is.
de a munkanelkulielrol is volt szo, nezd meg bbc-n.

mas :
ismerosom otthon van, nemetbol ment haza, 2 hetes hazi karantent vallalt.
par vizsgalat utan kidobtak valami piros matricat az ajtajara es a rendorok 2 orankent csekkoljak, otthon van e.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 20., péntek 21:22

füst írta: Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.
Pedig több tényező miatt elkeozelheto h az olasz helyzethez kepest bizony kinaban annyi volt a halalozasi arany amit kozoltek
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. március 20., péntek 21:20

'shutterisland írta: angliaban is nagy bejelenteseket tett boris.

pubok, ettermek, stb azonnal bezarasra itelve, illetve a gym-ek, szinhazok, stb is asap.
alkalmazottakat elviekben a rendes fizetesuk 80%-aval fizetik, de ezt azert jobb kivarni.

nalunk is benn van most az osszes boss nagy tanacskozasokba'
Hotelekrol nem volt szo? Mert arrol nem olvastam. Nalunk ma lett szinte mindenki kirugva a helyzet miatt, most viszont itt is megy a tanacskozas, hogy igy akkor lehet, hogy megse. Elvileg hetfo korul kapjuk a tajekoztatast.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 21:16

füst írta: Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.
Miért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 20., péntek 21:15

Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. március 20., péntek 21:00

Berlin polgármestere szerint 3.5 millio embert nem lehet ellenőrizni. Szerintem a kínaiak felröhögtek ennél a mondatnál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 20:38

https://twitter.com/PrisonPlanet/status ... 96544?s=19

Olaszok...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 20., péntek 20:30

1 nap alatt 627 halott az olaszoknál.
Elképesztő, és sokan még mindig kilógnak a karanténból.

Amúgy attól parázok mostmár, hogy valamelyik szülő neadjisten kórházba kerül, és egyáltalán nem lenne súlyos, de nem fognak tudni vele foglalkozni, mert a sok idiótát kezelik, akik kinn mászkálnak most is.

Valahol vezethetnék, hogy ki az aki tud viselkedni, hogy ha elfajul a helyzet, akkor ők kevésbé szívjanak.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 20., péntek 20:14

Kerlon írta: Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
Én 1 éve nevelgetem :D naplóm is van 38 kenyérnél tartok :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 20., péntek 20:13

angliaban is nagy bejelenteseket tett boris.

pubok, ettermek, stb azonnal bezarasra itelve, illetve a gym-ek, szinhazok, stb is asap.
alkalmazottakat elviekben a rendes fizetesuk 80%-aval fizetik, de ezt azert jobb kivarni.

nalunk is benn van most az osszes boss nagy tanacskozasokba'

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 20., péntek 20:05

Nekem is van egy belsős infóm, hátha érdekel valakit, 2 különböző helyről is hallottam, hogy Romániában kedden vezetik be a karantént.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 20:03

Köszi :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 20., péntek 19:58

Realista24 írta:
sebydani írta:

Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.



Szabi a pék :salute:
Linket pocsok.

Péntektől hétfőig bármikor lehet, de közben azt is írjak hogy nem lesz, mert akkor gazdaság teljes rotty.
https://www.facebook.com/profile.php?id ... &ref=br_rs

https://www.youtube.com/watch?v=iDHFgaz5UJc
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:35

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Ezt lattam mar korabban, nem tudom ugyanilyen kontosben-e, de lenyegeben errol szolt.

Abszolut megertem a felhaborodast, regi tema ez, szerintem is borzalmas modon tul vannak fizetve a futballistak, az egeszsegugyben dolgozok pedig alul. Tehat keressenek csilliardokat, de tobbnyire nem a penz miatt valasztjak ezt a palyat, hanem hivatastudat viszi oket ra. Ha a kutatasra osszessegeben szannanak ilyen osszegeket, az valoszinuleg segitene, de attol, hogy valakinek tobb a fizetese, nem feltetlen fog elobb megoldast talalni egy problemara.

Egyebkent megfogalmazodtak ilyen kerdesek sok helyen (vajon raebred-e az emberiseg, hogy kik az igazi hosok kozottunk), de gyanitom amint lecseng ez az egesz, "pillanatok alatt" visszaall minden a korabbi kerekvagasba...
Mondjuk ha a btit kutatók olyan munkáit, amiket általában közzé tesznek :fpalm: értelmes célokra fordítanak, milliókkal több pénzuk lenne, euróban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég