OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 5., hétfő 14:51

Én mondjuk a tesconak a scnan@and shop alkalmazását nagyon élem. Telón rajta az app, amit bebaszok a táskámba , saját telefonnal lecsipogok, elrakom, önki kasszánál két csippantás, telefon érint fizetés, és kisétálok.
Ezzel a ne csináljam más munkáját felfogással nem tudok egyetérteni. Ugyanúgy fel kell pakolni a szalagra, aztán el kell pakolni. Meg még a pénztárossal egyeztetni ,hogy mit hogyan akarsz fizetni. Én jobb szeretem az automatát. Gyorsabb, pörgősebb,egyszerűbb. Nyílván bolt és bolt közötti automata közt is lehet különbség. Elhiszem ,hogy van olyan amivel kényelmetlenebb. De pl a tescosnál nem is kell nagyon kikeresni semmit, okos kijelző panel , beírsz 3-4 betűt , és kb ki is dobja ,hogy mit vehettél. Mondjuk gondolom az átlag nem nézi meg milyen péksüteményt vesz csak mondja a pénztáros Marikának ,hogy valamilyen vaníllíás fszom, meg sonkás gci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 5., hétfő 14:33

hehetheoriginal írta: igen. meg majd még én végezzem más munkáját.
a lónak a faszát.
En a bio banant sima banankent merem le az onkiszolgalonal. Nem nagy osszeg, de persze lehet ra mondani, hogy lopas. Leszarom. Ha a ceg sporolni akart, hogy inkabb kevesebb embert vett fel, akkor en igy allok ertuk bosszut. :mrgreen: Na meg ennyibe kerul a par perces munkam. :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 14:03

:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2024. február 5., hétfő 14:02

Pár év és te fogod feltartani a sort. De akkor is a többi lesz a geci, amiért türelmetlen. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 13:54

én nem mondtam, hogy sietek :mrgreen:
Szoval nem tudod kezelni.
nem nem tudom.
nem akarom.
meghagyom a proliknak. :mrgreen: gyakoroljanak csak, hátha szükségük lesz a tudásra :lol:
tudod a király máshogy adja elő :kalapos: B-)
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 5., hétfő 13:54

Szoval nem tudod kezelni.

Nem kell a korites. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2024. február 5., hétfő 13:54

Csak a paraszt siet, a király soha.
Ezt mantrázzátok, srácok. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 13:48

Nekem mondjuk tobbet er az, ha tudok haladni, minthogy azon idegeskedjek, hogy mas munkajat vegzem.
igen bazmeg meg majd én fogok kódokat megjegyezni meg keresgélni a listából, mikor a pékárut vagy a gyümölcsöt akarom lemérni, bepittyenteni.

fasznak dolgozik akkor bárki is ott, mindenkit ki kell baszni.
Meg a kuponok, meg a tobbi.
ott is leolvadok, mikor sodexho vagy fasztudjami utalvánnyal, elkezdik számolni egyenként, aztán mindet le kell pecsételni és/vagy alá kell írni...... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 5., hétfő 13:43

Az se rossz, amikor a kasszaban kerdezi meg, hogy mennyibe kerul, huzzuk le, nezzuk meg, majd menjen a sztorno, mert megsem kell :kalapos:
Meg a kuponok, meg a tobbi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 5., hétfő 13:40

Nekem mondjuk tobbet er az, ha tudok haladni, minthogy azon idegeskedjek, hogy mas munkajat vegzem.

Amit R ir, az a kedvencem. Mikor mar elore mondom magamban, hogy na, most akkor alljunk neki keresni a penztarcat… sot, aproval fizess, szamolj, majd ujra kerdezd meg, hogy mennyi is? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 5., hétfő 13:33

hehetheoriginal írta: igen. meg majd még én végezzem más munkáját.
a lónak a faszát.
nyald meg te is tee
Nem kell leszukiteni a nyuggerekre. Egyik kedvencem, amikor 10 perce all sorban, majd meglepodik a no, hogy fizetnie kell, es a feneketlen taskajaban elkezdi keresni a penztarcajat :lol: ujabb 5 perc :lol:

Amugy en ha lehet, csak onkiszolgalo kasszazok, szivesen vegzem mas munkajat, mert a sok duplan vagy szarul lehuzott termek miatt is csak felkurom magam, es egy fel evszazad, amire javitjak, meg hivnak valakit, meg sztorno. Koszi nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 13:04

igen. meg majd még én végezzem más munkáját.
a lónak a faszát.
nyald meg te is tee
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5353
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. február 5., hétfő 13:03

hehetheoriginal írta: nyomj egy dislike-ot, ha téged is felkúr a sok nyugger a nyamvadt balfaszkodással a pénztárnál. külön extra, mikor az eladó is ugyanolyan belassult nyamvadt. :coffee: :vivo: :mrgreen: :lol:
nem tudod hasznalni az onkiszolgalot boomer? :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 12:38

nyomj egy dislike-ot, ha téged is felkúr a sok nyugger a nyamvadt balfaszkodással a pénztárnál. külön extra, mikor az eladó is ugyanolyan belassult nyamvadt. :coffee: :vivo: :mrgreen: :lol:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 4., vasárnap 19:26

zoli0415 írta:
Nika91127 írta:

Relatív. Mi számít gyorsnak?
A kímélet+NSAID kúra nem kísérletezés, sokaknál bevált módszer. Aztán ott a könyökpánt. A fiziko. A szuri. Végül a műtét.
Zsibbadás van-e a gyűrűs és kisujjadban?
Felesleges mindent elolvasni, el kell menni egy szakemberhez, ha az első lépésre nem múlik a panaszod. Leírtam az algoritmust, a te döntésed, hol kérsz segítséget :)
Nincs zsibbadás az újjaimban, a kézfejcsont érzékeny még a hüvejkujjhoz közel, ha próbálom ökölbe szorítani a kezem. Akkor szeritem minél hamarabb felkeresek egy szakembert és elindulok az úton😀
Az I-es ujj extensor rekesz gyulladása, De-Quervain szindróma. Az a "kézfejcsont érzékenysége a hüvelykujjhoz közel" :)

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. február 4., vasárnap 19:23

Nika91127 írta:
zoli0415 írta:

Köszönöm a válaszod!
Akkor ez nem egy gyorsan megoldódó probléma lesz ha jól gondolom. A felső kisebb könyökcsontom fáj ( nem tudom a nevét), valamint az alkar és felkar izom egy szakaszon, a könyökhöz közel. A kar kinyújtására és behajlítására feszül nagyon, szorítani pedig abszolút nem bírok mert akkor brutálisan fáj. Nem igazán tudom melyik úton induljak, kisérletezgessek vagy rögtön drasztikusabb megoldás lenne a jobb. A legnagyobb baj, hogy így nem megy a munka sem mivel kell a kezem hozzá. Próbálok mindent elolvasni a témában.
Relatív. Mi számít gyorsnak?
A kímélet+NSAID kúra nem kísérletezés, sokaknál bevált módszer. Aztán ott a könyökpánt. A fiziko. A szuri. Végül a műtét.
Zsibbadás van-e a gyűrűs és kisujjadban?
Felesleges mindent elolvasni, el kell menni egy szakemberhez, ha az első lépésre nem múlik a panaszod. Leírtam az algoritmust, a te döntésed, hol kérsz segítséget :)
Nincs zsibbadás az újjaimban, a kézfejcsont érzékeny még a hüvejkujjhoz közel, ha próbálom ökölbe szorítani a kezem. Akkor szeritem minél hamarabb felkeresek egy szakembert és elindulok az úton😀

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 4., vasárnap 19:10

zoli0415 írta:
Nika91127 írta:

Hali!
Fásli, jég, kúraszerű non-steroid (napi 2x1 tabletta vagy tasak, pl Flector, Xilox, Cataflam). Ha nem javul, fizikoterápia (NSAID géles UH, lökéshullám, lézer és mágnes kezelés). Ha erre se javul, lehet bele steroid szurit adni - ez jellemzően elsőre megoldja. Ha utána is panaszos maradna, műtét (ekkor az extensor izmok tapadását minimálisan leválasztják, ezzel megszüntetve a krónikus irritációt).
Kb. ez a terápiás sor, a leginkább konzervatívtól az operatív ellátásig :)
Ha kihagytam valamit, hehito kijavít :)

Kifejtve:
https://www.matraiakosdr.hu/teniszkonyok/
Köszönöm a válaszod!
Akkor ez nem egy gyorsan megoldódó probléma lesz ha jól gondolom. A felső kisebb könyökcsontom fáj ( nem tudom a nevét), valamint az alkar és felkar izom egy szakaszon, a könyökhöz közel. A kar kinyújtására és behajlítására feszül nagyon, szorítani pedig abszolút nem bírok mert akkor brutálisan fáj. Nem igazán tudom melyik úton induljak, kisérletezgessek vagy rögtön drasztikusabb megoldás lenne a jobb. A legnagyobb baj, hogy így nem megy a munka sem mivel kell a kezem hozzá. Próbálok mindent elolvasni a témában.
Relatív. Mi számít gyorsnak?
A kímélet+NSAID kúra nem kísérletezés, sokaknál bevált módszer. Aztán ott a könyökpánt. A fiziko. A szuri. Végül a műtét.
Zsibbadás van-e a gyűrűs és kisujjadban?
Felesleges mindent elolvasni, el kell menni egy szakemberhez, ha az első lépésre nem múlik a panaszod. Leírtam az algoritmust, a te döntésed, hol kérsz segítséget :)

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. február 4., vasárnap 18:54

Nika91127 írta:
zoli0415 írta: A Madridom orvosaihoz, természetgyógyászaihoz, manuálterapeutáihoz, masszőreihez fordulnék tanácsért. A problémám a teniszkönyök, pár nap alatt olyan szintre jutottam vele, hogy a telefont vagy egy pohár vizet is csak könnycseppek árán vagy még úgy sem tudom felemelni. Félő, hogy munkahelyet is kell váltanom miatta, ha zárós határidőn belül nem javulok mert jelenleg képtelen vagyok miatta ellátni a munkám.
Hali!
Fásli, jég, kúraszerű non-steroid (napi 2x1 tabletta vagy tasak, pl Flector, Xilox, Cataflam). Ha nem javul, fizikoterápia (NSAID géles UH, lökéshullám, lézer és mágnes kezelés). Ha erre se javul, lehet bele steroid szurit adni - ez jellemzően elsőre megoldja. Ha utána is panaszos maradna, műtét (ekkor az extensor izmok tapadását minimálisan leválasztják, ezzel megszüntetve a krónikus irritációt).
Kb. ez a terápiás sor, a leginkább konzervatívtól az operatív ellátásig :)
Ha kihagytam valamit, hehito kijavít :)

Kifejtve:
https://www.matraiakosdr.hu/teniszkonyok/
Köszönöm a válaszod!
Akkor ez nem egy gyorsan megoldódó probléma lesz ha jól gondolom. A felső kisebb könyökcsontom fáj ( nem tudom a nevét), valamint az alkar és felkar izom egy szakaszon, a könyökhöz közel. A kar kinyújtására és behajlítására feszül nagyon, szorítani pedig abszolút nem bírok mert akkor brutálisan fáj. Nem igazán tudom melyik úton induljak, kisérletezgessek vagy rögtön drasztikusabb megoldás lenne a jobb. A legnagyobb baj, hogy így nem megy a munka sem mivel kell a kezem hozzá. Próbálok mindent elolvasni a témában.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 4., vasárnap 17:53

zoli0415 írta: A Madridom orvosaihoz, természetgyógyászaihoz, manuálterapeutáihoz, masszőreihez fordulnék tanácsért. A problémám a teniszkönyök, pár nap alatt olyan szintre jutottam vele, hogy a telefont vagy egy pohár vizet is csak könnycseppek árán vagy még úgy sem tudom felemelni. Félő, hogy munkahelyet is kell váltanom miatta, ha zárós határidőn belül nem javulok mert jelenleg képtelen vagyok miatta ellátni a munkám.
Hali!
Fásli, jég, kúraszerű non-steroid (napi 2x1 tabletta vagy tasak, pl Flector, Xilox, Cataflam). Ha nem javul, fizikoterápia (NSAID géles UH, lökéshullám, lézer és mágnes kezelés). Ha erre se javul, lehet bele steroid szurit adni - ez jellemzően elsőre megoldja. Ha utána is panaszos maradna, műtét (ekkor az extensor izmok tapadását minimálisan leválasztják, ezzel megszüntetve a krónikus irritációt).
Kb. ez a terápiás sor, a leginkább konzervatívtól az operatív ellátásig :)
Ha kihagytam valamit, hehito kijavít :)

Kifejtve:
https://www.matraiakosdr.hu/teniszkonyok/

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. február 4., vasárnap 16:44

A Madridom orvosaihoz, természetgyógyászaihoz, manuálterapeutáihoz, masszőreihez fordulnék tanácsért. A problémám a teniszkönyök, pár nap alatt olyan szintre jutottam vele, hogy a telefont vagy egy pohár vizet is csak könnycseppek árán vagy még úgy sem tudom felemelni. Félő, hogy munkahelyet is kell váltanom miatta, ha zárós határidőn belül nem javulok mert jelenleg képtelen vagyok miatta ellátni a munkám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég