OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 11:02

hat ja. ott kellett volna elvagni a torkat es bedobni a tengerbe :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 20., szerda 11:00

Halfkey írta: Nekem alapvetõen néhány turkálóból szervált darab mellett csak eredeti mezeim vannak, de 12 ezer volt a legdrágább eddig, mert mind outletbõl van. Nem az adott évi friss ropogós mez, de na és? 2 év múlva ugyanúgy ‘régi’ az a mez is amit újonnan rendelsz meg az is amit így veszel.
Turkalobol volt az egyik legjobb salam, de en barom, otthagytam Malagan a szallason, pedig az volt a kabalam :-( . Mondanom sem kell, hogy Remy ott volt velunk... :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 10:55

Halfkey írta: Nekem alapvetõen néhány turkálóból szervált darab mellett csak eredeti mezeim vannak, de 12 ezer volt a legdrágább eddig, mert mind outletbõl van. Nem az adott évi friss ropogós mez, de na és? 2 év múlva ugyanúgy ‘régi’ az a mez is amit újonnan rendelsz meg az is amit így veszel.
igy. es innentol szorul ossze az ember okle, hogy vannak ilyen balfasz cegek, akik ugyanennyiert fost soznak ra az emberre...
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 20., szerda 10:53

Nekem alapvetõen néhány turkálóból szervált darab mellett csak eredeti mezeim vannak, de 12 ezer volt a legdrágább eddig, mert mind outletbõl van. Nem az adott évi friss ropogós mez, de na és? 2 év múlva ugyanúgy ‘régi’ az a mez is amit újonnan rendelsz meg az is amit így veszel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 20., szerda 10:43

miro. írta:
h3x0r írta: Fura ezt a témát olvasni, miközben a fél fórumnak tele van a szekrénye dhgate-es mezekkel.
:lol:
Oriasi +1.

Az se vesz akinek van ra. ( Teljesen jogosan,egy poloert amit valojaban akkor veszel fel amikor elmesz egyet fagyizni,vagy setalni a varosba,minek kiadni 30.000 forintot..)
Vagy talan egyet-egyet neha,hogy legyen egy eredeti is,de egy gyerek akinek sok kell (magambol kiindulva,volt vagy 30 a vasarbol.)
A mai vilagban mar fillerekert tudsz eredeti mezt venni, nem ugy mint regen.
Igaz, hogy nem azonnal a legujabbat, de szezon vegen mar szarehugye hozzadvagja, a regebbi mezekrol nem beszelve.
Aztan vannak meg jo oldalak mint a classisfootball, ahol igazan jo cuccokba lehet belenyulni gombokert. Sokkal olcsobban, mint ezek a gagyi szar RM logos vacakok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1216
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 20., szerda 10:41

hehetheoriginal írta: hehe masokat hany le nem magat :lol: :mrgreen:
egy jo stohlbuci :kalapos:

ez a baj a mai vilaggal, hogy ilyen szemetet eladnak.
ertem, hogy nincs mindenkinek penze, foleg novesben levo gyereknek pl origi mezre, de inkabb akkor ne legyen semmilyen, minthogy hamisitott vagy ilyen vmit felvegyen, aztan kirohogjek ugyis pl az iskolaban.
de oke adjak el, viszont a logo felhasznalasa nem jogvedett? felettebb erdekes, en nem engednem csak ugy barhova felhasznalni.
meg amugy mi a faszom kerul ezekben 8-10-14k huf-ba? azert eredeti adidast veszel, mennyire szanalmas mar ez bazmeg....
Ja mert 20-30 eve csak eredeti dolgok voltak, nem tele volt kinai meg kgst szarral az orszag. :D
Gyakorlatilag eredetit nem tudtal venni semmibol, mert nem volt, hiszen nem volt ra kereslet aki megfizesse. Nemetbol kellett behozni a kint dolgozoknak. Micsoda szep idok voltak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuninnyo 2023. december 20., szerda 10:43-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 20., szerda 10:40

hehetheoriginal írta: en focizok mindben - kiveve ket mezt, a 98-as ronaldo brazil hazaiban, meg a 2002-es madrid hazaiban nem jatszottam meg soha -, de konkretan a mez anyaga miatt jo bennuk focizni, erre vannak kitalalva, izzadtsag, kosz, fu, barmi, nem lesz budos, sokszor moshato, sokkal jobb, mint vmi pamutpoloban.
nekem is volt 2009es guti mezem, ami nem volt eredeti, meg van madridos pato mezem is ( :mrgreen: ), elozo az teremfocira volt, mert kenyelmes volt es jo volt a szabasa, utobbi meg nyilvan poen, parszor volt rajtam osszvissz. ja meg volt kappa barcelonas ronaldo meg gyerekkent, okadek hamisitvanyszar, de akkor az volt, amit remy irt, fogalmam nem volt mi merre hany meter, milyen marka. de a mai kölkök sokkal tajekozottabbak, internet meg van veve, installalva van mindenutt
Pato Real mezt a shopban vetted, ugye? :mrgreen:
ajjmar :D
tudtam hogy felhozod :lol:
amugy shopban is lehet, azt irnak ra, amit akarsz. de teny, hogy az kinai szöszmösz volt
Szamithatsz ram, mint a szolgaltatok a reklamaciomra :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 10:37

en focizok mindben - kiveve ket mezt, a 98-as ronaldo brazil hazaiban, meg a 2002-es madrid hazaiban nem jatszottam meg soha -, de konkretan a mez anyaga miatt jo bennuk focizni, erre vannak kitalalva, izzadtsag, kosz, fu, barmi, nem lesz budos, sokszor moshato, sokkal jobb, mint vmi pamutpoloban.
nekem is volt 2009es guti mezem, ami nem volt eredeti, meg van madridos pato mezem is ( :mrgreen: ), elozo az teremfocira volt, mert kenyelmes volt es jo volt a szabasa, utobbi meg nyilvan poen, parszor volt rajtam osszvissz. ja meg volt kappa barcelonas ronaldo meg gyerekkent, okadek hamisitvanyszar, de akkor az volt, amit remy irt, fogalmam nem volt mi merre hany meter, milyen marka. de a mai kölkök sokkal tajekozottabbak, internet meg van veve, installalva van mindenutt
Pato Real mezt a shopban vetted, ugye? :mrgreen:
ajjmar :D
tudtam hogy felhozod :lol:
amugy shopban is lehet, azt irnak ra, amit akarsz. de teny, hogy az kinai szöszmösz volt
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 20., szerda 10:34

hehetheoriginal írta:
h3x0r írta: Fura ezt a témát olvasni, miközben a fél fórumnak tele van a szekrénye dhgate-es mezekkel.
ugyanez a velemenyem arrol is.
Pato Real mezt a shopban vetted, ugye? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 20., szerda 10:33

h3x0r írta: Fura ezt a témát olvasni, miközben a fél fórumnak tele van a szekrénye dhgate-es mezekkel.
Jah, csak azt megveszed fele vagy harmad aron mint ezek, es legalabb egy adidas logot rittyentenek ra.

Mondjuk nekem az alapfelvetesem teljesen mas volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 20., szerda 10:32

h3x0r írta: Fura ezt a témát olvasni, miközben a fél fórumnak tele van a szekrénye dhgate-es mezekkel.
:lol:
Oriasi +1.

Az se vesz akinek van ra. ( Teljesen jogosan,egy poloert amit valojaban akkor veszel fel amikor elmesz egyet fagyizni,vagy setalni a varosba,minek kiadni 30.000 forintot..)
Vagy talan egyet-egyet neha,hogy legyen egy eredeti is,de egy gyerek akinek sok kell (magambol kiindulva,volt vagy 30 a vasarbol.)
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 10:32

h3x0r írta: Fura ezt a témát olvasni, miközben a fél fórumnak tele van a szekrénye dhgate-es mezekkel.
ugyanez a velemenyem arrol is.
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 20., szerda 10:30

Fura ezt a témát olvasni, miközben a fél fórumnak tele van a szekrénye dhgate-es mezekkel.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 10:28

Egy ilyen fake 10 ezres polo
de ez a baj geci.
10ezres polo?
miafasz. hogy van pofaja ennyiert adni?
adja, oke, vegye a gyereknek, oke, de ezek az 1-2ezres tetelek nehogy mar 4-5-szoros aron menjenek el.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 20., szerda 10:25

A gyerek se keni vagja egy bizonyos szint alatt, hidd el. Ne magadbol vagy a kornyezetedbol indulj ki. Megvan az a reteg, nem is kicsi, amelyik almodozik mindenert, de az eletkorulmenyeik kurvarosszak. Egy ilyen fake 10 ezres polo is annyi oromet szerez nekik majd, amit lehet el sem tudsz kepzelni. (A jo oreg vasarbol kapott realos ZZ mez. :sziv: )

Ugyanakkor azzal egyetertek, hogy ezeknek a boltoknak nem kene letezniuk.

Masik oldalrol nezve meg okadek az az arkategoria, amiben az eredeti cuccok vannak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 10:21

Remy írta:
hehetheoriginal írta: meg amugy mi a faszom kerul ezekben 8-10-14k huf-ba? azert eredeti adidast veszel, mennyire szanalmas mar ez bazmeg....
Az egyszeru, tajekozatlan ember szerinted tisztaban van azzal, hogy mi az eredeti es mi nem?

Az egyszeru szulo annyit lat, hogy a gyereke Real Madrid mezt, polot, taskat, stb akar. Kattint kettot a neten, latja a feliratot es megy is a kosarba.
ez igaz, valszeg sok szulonek nincs ideje, energiaja munka meg csalad mellett utanajarni, hogy mia fasz van.
de ilyenkor jon a kepbe maga a gyerök, o meg kenivagja mia geci van, keri anyatol vegyed meg de tustent geci. es innentol meg anya dontese, hogy megveszi az eredetit/meg tudja-e venni az eredetit, vagy lemegy igenytelenbe, es meg jobban kibaszik a gyerekevel, es megveszi a szart - bar jot akarva -, amiert utana kapja a gyerek az oltast a suliban pl. szoval inkabb semmit se vettel volna, es tegyemazt par honapig meg gyujtod a penzt, es jo bizonyitvanyra vagy szulinapra, ha a gyerek tesz vmi fasza dolgot, akkor teszem ele a 180 euros mezt.
ezeket a boltokat zarnam be gecibe keressetek csinaljatok rendes munkat geci, ne fost termeljetek meg szemetet.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 20., szerda 10:12

hehetheoriginal írta: meg amugy mi a faszom kerul ezekben 8-10-14k huf-ba? azert eredeti adidast veszel, mennyire szanalmas mar ez bazmeg....
Az egyszeru, tajekozatlan ember szerinted tisztaban van azzal, hogy mi az eredeti es mi nem?

Az egyszeru szulo annyit lat, hogy a gyereke Real Madrid mezt, polot, taskat, stb akar. Kattint kettot a neten, latja a feliratot es megy is a kosarba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 20., szerda 10:11

hehetheoriginal írta: ez kell most 1:30-tól :lol:
:mrgreen:
Ennyit a világról, röviden és tömören.

:coffee: :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 20., szerda 10:02

hehe masokat hany le nem magat :lol: :mrgreen:
egy jo stohlbuci :kalapos:

ez a baj a mai vilaggal, hogy ilyen szemetet eladnak.
ertem, hogy nincs mindenkinek penze, foleg novesben levo gyereknek pl origi mezre, de inkabb akkor ne legyen semmilyen, minthogy hamisitott vagy ilyen vmit felvegyen, aztan kirohogjek ugyis pl az iskolaban.
de oke adjak el, viszont a logo felhasznalasa nem jogvedett? felettebb erdekes, en nem engednem csak ugy barhova felhasznalni.
meg amugy mi a faszom kerul ezekben 8-10-14k huf-ba? azert eredeti adidast veszel, mennyire szanalmas mar ez bazmeg....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 20., szerda 9:29

Halfkey írta: Szerintem ez olyan mint hogy valaki hiába szurkol egyik csapatnak, ha a másik akarja leigazolni, akkor ott fog focizni. A megélhetést nem lehet szimpátia alapján kezelni, ha ezzel foglalkozom hogy sportcuccokat árulok, nem fogom azt mondani X csapat szurkolóinak hogy bocs neked nem adok el.
Ez teljesen vilagos, es itt jon kepbe az egyen velemenye.
Ahogy irtam, hehesen kifejezve, lehanynam magam, ugyanugy, ahogy anno lehanytuk teletippet, azert, amit a madridistaval csinalt, es lehanytuk canterat, amit csinalt mindenki massal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég