OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 10:54

ferni írta: Gyerekek, SOS.

Egy ismerősöm kint van épp Barcelonában a reptéren, El Prat (az is SOS hogy miért pont Barcelonában van, nem Spanyolország jobb részén, mint Madrid, de ezen lépjünk túl… :lol: ).

Úgy volt vele kirepül azt majd ott helyben bérel autót.
Ez nem igen megy neki, mert pl sok helyen ha előre nem foglalsz akkor bekaphatod :lol:

Szóval bármi tipp, hogy 1 hétre, végtelen kilométerrel (1000 felett megy majd vele), hol lehetne a barcelonai reptéren kocsit bérelni nem aranyáron? Van spanyolban valami bevált cég, ami pl ott is van fixen?

Kiírtam ide, hátha van valakinek valami infómorzsája ami segítség lehet. :kalapos:
https://www.economycarrentals.com/
Gyujtooldal, altalaban itt foglalok, van last minute foglalas is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. december 5., kedd 10:44

Nika91127 írta: Aham. Hát, akkor ami tetszik. Sharan, Touran, Cmax, Galaxy... Ilyenek
Ja, ilyesmik az elképzelések, idő azért nem sürget, be vannak állítva a használtautó keresők és ha csippan valami értelmes, nézem.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 5., kedd 10:42

nmate írta:
Realista24 írta:
Mert nem siet, raer, keveset fogyaszt es 1.3-as 17 eves Punto, 75 LE. Gyanitom :mrgreen:
*69LE :mrgreen:

Az öreg nem baj, nekem az új, túlhúzott 1.4-es csilliárdokért szervizelhető szarok nem kellenek.
Aham. Hát, akkor ami tetszik. Sharan, Touran, Cmax, Galaxy... Ilyenek :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. december 5., kedd 10:40

Realista24 írta:
Nika91127 írta:

2 millióért vagy nagyon öreg vagy nagyon leharcolt autót kapsz.
Autópályán miért 110-120? :)
Mert nem siet, raer, keveset fogyaszt es 1.3-as 17 eves Punto, 75 LE. Gyanitom :mrgreen:
*69LE :mrgreen:

Az öreg nem baj, nekem az új, túlhúzott 1.4-es csilliárdokért szervizelhető szarok nem kellenek.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 5., kedd 10:37

Gyerekek, SOS.

Egy ismerősöm kint van épp Barcelonában a reptéren, El Prat (az is SOS hogy miért pont Barcelonában van, nem Spanyolország jobb részén, mint Madrid, de ezen lépjünk túl… :lol: ).

Úgy volt vele kirepül azt majd ott helyben bérel autót.
Ez nem igen megy neki, mert pl sok helyen ha előre nem foglalsz akkor bekaphatod :lol:

Szóval bármi tipp, hogy 1 hétre, végtelen kilométerrel (1000 felett megy majd vele), hol lehetne a barcelonai reptéren kocsit bérelni nem aranyáron? Van spanyolban valami bevált cég, ami pl ott is van fixen?

Kiírtam ide, hátha van valakinek valami infómorzsája ami segítség lehet. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 10:09

Nika91127 írta:
nmate írta: Ha már autó, kíváncsi lennék ki mit hajt, mennyit hajtja, mennyire vigyáz rá, mennyit költ rá. :) (kivéve kiserik :mrgreen: :mrgreen: )

Fél éven belül aktuális lesz 2M környékén családi autó kategória, vagy bármi ami nagyobb, mint a jelenlegi. Ami egy 17 éves 5 ajtós Punto 2B 1.3 jtd, 4.3-4.5l körül eszik vegyesen. Évente 10k-t megyek, 80%-ban a "Budapestről ki, le vidékre és vissza Bp-re". Az idő 15-20%-a budapesti forgalomban történik. Ha nem megyek le Bicskénél, hanem megyek Győrig, 4.5-4.7l 110-120 között, amúgy kevesebb. Évente olajcsere, 5 év alatt csak kopó / fogyó alkatrészekre költöttem. Télen prémium üzemanyag az extra költség még, azt nem sajnálom tőle.
2 millióért vagy nagyon öreg vagy nagyon leharcolt autót kapsz.
Autópályán miért 110-120? :)
Mert nem siet, raer, keveset fogyaszt es 1.3-as 17 eves Punto, 75 LE. Gyanitom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 5., kedd 10:07

nmate írta: Ha már autó, kíváncsi lennék ki mit hajt, mennyit hajtja, mennyire vigyáz rá, mennyit költ rá. :) (kivéve kiserik :mrgreen: :mrgreen: )

Fél éven belül aktuális lesz 2M környékén családi autó kategória, vagy bármi ami nagyobb, mint a jelenlegi. Ami egy 17 éves 5 ajtós Punto 2B 1.3 jtd, 4.3-4.5l körül eszik vegyesen. Évente 10k-t megyek, 80%-ban a "Budapestről ki, le vidékre és vissza Bp-re". Az idő 15-20%-a budapesti forgalomban történik. Ha nem megyek le Bicskénél, hanem megyek Győrig, 4.5-4.7l 110-120 között, amúgy kevesebb. Évente olajcsere, 5 év alatt csak kopó / fogyó alkatrészekre költöttem. Télen prémium üzemanyag az extra költség még, azt nem sajnálom tőle.
2 millióért vagy nagyon öreg vagy nagyon leharcolt autót kapsz.
Autópályán miért 110-120? :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 10:00

hehetheoriginal írta:
Igazat is adnek, de ez a tarsadalom minden retegere jellemzo, raadasul aki nyomorog, az ritkan csapatja autopalyan.

A sales-es ott vezeti le a ceges octaviajaval, vagy most a hyundai-ok meg kiak azok, amik regen a skodak meg fordok voltak.
Amelyik fullon van, annak presztizsbol nyomnia kell.
A tobbi meg ugy gondolja, hogy dogoljon meg, hiszen roman/bolgar/szerb/ukran, csak a baj van veluk, itt legalabb en is bele tudok rugni.
ugyanabbol a forrasbol eredeztetheto az osszes ilyen viselkedes.
aki valoban a betevo falatert kuzd, az azert nyomja, aki mar felkapaszkodott a szarbol valahogy, az meg altalaban iq hianya miatt ugyanolyan faszparaszt marad, mint a meggazdagodas elott volt, ugyhogy o meg azert gondolja, hogy barmit megtehet az utakon pl, es a sok kis balfasz jobbagy meg takarodjon az utjabol de gyorsan.
ugyanugy roncs- es prolitarsadalom az egesz.
ezert van ekkora viktorimadat is, hiszen o a legnagyobb kiraly, hogy ennyit es ilyen faszan tud lopni, amig nekem is jut belole, addig lopjon csak, jovanazugy.
aki jo csaladban, jo korulmenyek kozt nott fel, megkapta a nevelest, sikeres is a felnott eleteben, az nem fogja agressziven agyontaposni a tobbi embert az autopalyan.
Nem tudom. Ahogy ugyanezen emberek (tobbsege) atlepik az orszaghatart, es mondjuk az osztrakoknal vannak a palyan, egybol nem villognak annyit, nem nyomjak annyira, mert felnek a buntetestol, mint a tuztol.

Akkor mar nem olyan fontos a 150, jo a 130. Akkor mar nem tolja le az osztrakot, mert megiscsak "vendeg" az orszagban, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. december 5., kedd 9:58

Ha már autó, kíváncsi lennék ki mit hajt, mennyit hajtja, mennyire vigyáz rá, mennyit költ rá. :) (kivéve kiserik :mrgreen: :mrgreen: )

Fél éven belül aktuális lesz 2M környékén családi autó kategória, vagy bármi ami nagyobb, mint a jelenlegi. Ami egy 17 éves 5 ajtós Punto 2B 1.3 jtd, 4.3-4.5l körül eszik vegyesen. Évente 10k-t megyek, 80%-ban a "Budapestről ki, le vidékre és vissza Bp-re". Az idő 15-20%-a budapesti forgalomban történik. Ha nem megyek le Bicskénél, hanem megyek Győrig, 4.5-4.7l 110-120 között, amúgy kevesebb. Évente olajcsere, 5 év alatt csak kopó / fogyó alkatrészekre költöttem. Télen prémium üzemanyag az extra költség még, azt nem sajnálom tőle.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 9:48

Igazat is adnek, de ez a tarsadalom minden retegere jellemzo, raadasul aki nyomorog, az ritkan csapatja autopalyan.

A sales-es ott vezeti le a ceges octaviajaval, vagy most a hyundai-ok meg kiak azok, amik regen a skodak meg fordok voltak.
Amelyik fullon van, annak presztizsbol nyomnia kell.
A tobbi meg ugy gondolja, hogy dogoljon meg, hiszen roman/bolgar/szerb/ukran, csak a baj van veluk, itt legalabb en is bele tudok rugni.
ugyanabbol a forrasbol eredeztetheto az osszes ilyen viselkedes.
aki valoban a betevo falatert kuzd, az azert nyomja, aki mar felkapaszkodott a szarbol valahogy, az meg altalaban iq hianya miatt ugyanolyan faszparaszt marad, mint a meggazdagodas elott volt, ugyhogy o meg azert gondolja, hogy barmit megtehet az utakon pl, es a sok kis balfasz jobbagy meg takarodjon az utjabol de gyorsan.
ugyanugy roncs- es prolitarsadalom az egesz.
ezert van ekkora viktorimadat is, hiszen o a legnagyobb kiraly, hogy ennyit es ilyen faszan tud lopni, amig nekem is jut belole, addig lopjon csak, jovanazugy.
aki jo csaladban, jo korulmenyek kozt nott fel, megkapta a nevelest, sikeres is a felnott eleteben, az nem fogja agressziven agyontaposni a tobbi embert az autopalyan.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 9:38

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Csak itt nincs annyi tureshatar, ha jol tudom, na meg, ha kornyezetvedelmi okok miatt van korlatozas, es ott leped tul, akkor a hatar majdnemhogy a csillagos eg :lol:

Jogsihoz: nincs is annyi idegroncs az autokban, mint nalunk.
tudod, hogy az idegroncs nem a kultura vagy annak hianya miatt van, hanem mert kb mindenki az eletben maradasert, a megelhetesert, a betevo falatert, hetrol hetre, honaprol honapra kuzd, es ez kurvara ranyomja a belyeget minden interakciora, legyen az az utcan, az uzletben vagy az utakon...
es ez a legnagyobb kulonbseg nyugaton elni es mo-n elni kozott, hogy nyugaton nyugi van, es a biztonsag, a tudat, hogy minden rendben lesz. ez kibaszott nagy dolog manapsag.
Igazat is adnek, de ez a tarsadalom minden retegere jellemzo, raadasul aki nyomorog, az ritkan csapatja autopalyan.

A sales-es ott vezeti le a ceges octaviajaval, vagy most a hyundai-ok meg kiak azok, amik regen a skodak meg fordok voltak.
Amelyik fullon van, annak presztizsbol nyomnia kell.
A tobbi meg ugy gondolja, hogy dogoljon meg, hiszen roman/bolgar/szerb/ukran, csak a baj van veluk, itt legalabb en is bele tudok rugni.

Ez az altalanos velemenyem az evi atlag 50e km vezetesen alapulo tapasztalatok alapjan. Es ebben van minden, negy autopalya, kulfold, sima utak, varos, stb.

Besorolas kulon tema. Fehervaron Veszprem felol...szerintem sokan ismerik innen. Km hosszu sor a korforgalomtol, de a belso sav ures, ha meg valaki be mer oda menni, akkor rahuzzak a kormanyt, mert mi az , hogy valaki haszanlni meri azt a savot, ami arra van kitalalva, hogy autoval kozlekedjen rajta az ember es segitse a forgalmat es kisebb legyen a dugo :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 9:31

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: legkisebb bünti osztrakoknal is partiz euro, meg talan kevesebb is, mint a 30k, itt nem ez a kulonbseg, hanem a kultura. nekem mar tul ovatos, de itt elhiszem, hogy tortenik oktatas is mielott megkapja valaki a jogositvanyt...
Csak itt nincs annyi tureshatar, ha jol tudom, na meg, ha kornyezetvedelmi okok miatt van korlatozas, es ott leped tul, akkor a hatar majdnemhogy a csillagos eg :lol:

Jogsihoz: nincs is annyi idegroncs az autokban, mint nalunk.
tudod, hogy az idegroncs nem a kultura vagy annak hianya miatt van, hanem mert kb mindenki az eletben maradasert, a megelhetesert, a betevo falatert, hetrol hetre, honaprol honapra kuzd, es ez kurvara ranyomja a belyeget minden interakciora, legyen az az utcan, az uzletben vagy az utakon...
es ez a legnagyobb kulonbseg nyugaton elni es mo-n elni kozott, hogy nyugaton nyugi van, es a biztonsag, a tudat, hogy minden rendben lesz. ez kibaszott nagy dolog manapsag.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 9:31

___Samy___ írta: Azt en nem mondtam, hogy idegbol vezetek. Nem is hajtok, 140 folott nem szoktam menni, csak ha sos van. Eleve a ceges autora igyekszem is vigyazni.
Nem is irtam, hogy idegbol vezetsz, csak azt, hogy foloslegesen idegeskedsz, szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. december 5., kedd 9:29

Azt en nem mondtam, hogy idegbol vezetek. Nem is hajtok, 140 folott nem szoktam menni, csak ha sos van. Eleve a ceges autora igyekszem is vigyazni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 9:16

___Samy___ írta: Vagy ahogy Csaba irta, az is kijon, aki nem amugy nem akart :mrgreen:
Na, a vegen csak odajutunk megint, hogy magadnak artasz ezzel az idegeskedessel :mrgreen:

Volt, hogy direkt toltam, mint a barom, villogtam, eloztem orrbaszajba, stb. Talan 8-10 percet nyertem egy 280 km-es szakaszon ahhoz kepest, ha megyek 135korul, es nem aggresszivoskodok kicsit sem. Jobb a motornak, fogyasztasnak, feknek es idegrendszernek.

Elobbi verzioban persze, hogy bosszanto volt 150rol 110-120ra fekezni, de ha csak 130-135 korul megyek, akkor csak kinyomom a tempomatot, motorfek teszi a dolgat, a roman lehuzodik, es mar mehetek is ujra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. december 5., kedd 9:12

Vagy ahogy Csaba irta, az is kijon, aki nem amugy nem akart :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 9:10

___Samy___ írta:
Realista24 írta:

Kethetente egyszer, azert az nem olyan egetvero problema :mrgreen:
Nyomok egy fehervar-becs utvonalat, m7-m0-m1 viszonylatban, kiegne a reflektorom, ha ugy kozlekednek, ahogy te :mrgreen:


130 van itt is. A kozlekedesi kultura viszont szintekkel jobb.
Elozok egy kamiont, betartva a hatarokat, mert nincs kedvem buntetest fizetni, jon a bömbi 160-170-nel, lefekez, tart ket kocsinyi helyet, megvarja, amig lehuzodok, majd ujra gazt ad.

Nem dudal, nem villog, nem mutogat, amikor elmegy mellettem. Innen tudom, hogy osztrak osztrak, nem roman, magyar vagy szerb "osztrak".
Hat mivel az M3 keleti reszen kozel sincs akkor forgalom, mint az M7 barmelyik szakaszan, igy hala Istennek csak 2 hetene fordul ez elo :mrgreen:

Amugy hogy villogjak neki elore, ha meglepeteskent er a kisorolasa? Ez olyan, mint mikor mesz a fouton, es ugy fordulnak ki eled, hogy mar majdnem odaertel.
Meghuzod a kart, szivesen :mrgreen:

De latod, hogy ott van, totyorog, nem lassitasz, hanem villogsz, hogy figyelj paraszt, jovok. Aztan a fele ugyis kijon eled. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. december 5., kedd 9:02

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Ja, a masik kedvencem, mikor a gyorsito savbol nem engednek besorolni. Az utobbi honapokban napi szinten hasznalom az autopalyat, de kb 2 hetente fordul elo az, hogy gyakorlatilag meg kell allnom, mert elfogyott a savom, es haladnak mellettem a kulsoben.
Kethetente egyszer, azert az nem olyan egetvero problema :mrgreen:
Nyomok egy fehervar-becs utvonalat, m7-m0-m1 viszonylatban, kiegne a reflektorom, ha ugy kozlekednek, ahogy te :mrgreen:
Anthony írta: Mondjuk nekem Ausztriában az volt a tapasztalatom, hogy folyamatosan a legnagyobb nyugalommal utolsó pillanatban kivágnak eléd a kamion mögül. Egy idő után kezdtem megszkoni.
Igaz ott nincs akkora sebességkülönbség, a kamion megy 90-el, a belső sávon meg átlagban 120-al közlekednek az autók (mivel annyi a korlátozás). És akkor biztonságosabban ki tud jönni eléd. Néha ott is jön egy BMW-s aki szarik a korlátozásokra, de a nagy többség betartja a 120-at.
130 van itt is. A kozlekedesi kultura viszont szintekkel jobb.
Elozok egy kamiont, betartva a hatarokat, mert nincs kedvem buntetest fizetni, jon a bömbi 160-170-nel, lefekez, tart ket kocsinyi helyet, megvarja, amig lehuzodok, majd ujra gazt ad.

Nem dudal, nem villog, nem mutogat, amikor elmegy mellettem. Innen tudom, hogy osztrak osztrak, nem roman, magyar vagy szerb "osztrak".
Hat mivel az M3 keleti reszen kozel sincs akkor forgalom, mint az M7 barmelyik szakaszan, igy hala Istennek csak 2 hetene fordul ez elo :mrgreen:

Amugy hogy villogjak neki elore, ha meglepeteskent er a kisorolasa? Ez olyan, mint mikor mesz a fouton, es ugy fordulnak ki eled, hogy mar majdnem odaertel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 8:58

hehetheoriginal írta: legkisebb bünti osztrakoknal is partiz euro, meg talan kevesebb is, mint a 30k, itt nem ez a kulonbseg, hanem a kultura. nekem mar tul ovatos, de itt elhiszem, hogy tortenik oktatas is mielott megkapja valaki a jogositvanyt...
Csak itt nincs annyi tureshatar, ha jol tudom, na meg, ha kornyezetvedelmi okok miatt van korlatozas, es ott leped tul, akkor a hatar majdnemhogy a csillagos eg :lol:

Jogsihoz: nincs is annyi idegroncs az autokban, mint nalunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. december 5., kedd 8:57

hehetheoriginal írta: legkisebb bünti osztrakoknal is partiz euro, meg talan kevesebb is, mint a 30k, itt nem ez a kulonbseg, hanem a kultura. nekem mar tul ovatos, de itt elhiszem, hogy tortenik oktatas is mielott megkapja valaki a jogositvanyt...
Ja, tényleg. Valami 2000 euró max rémlett, de látom az csak 31km/h+ átlépésnél van. Akkor csak értelmesebbek átlagban, ennyi. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég