OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. február 21., szerda 10:23

Valaki telefon guru segitsen mar, ha az asszony hiv automatikus hív viberen is. Nem tudom én allitottam el valamit vagy ő? Koszi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 10:18

kiserik írta:
Realista24 írta:

Neked semmi, nekem sok dolog...de majd amikor az embert le lehet kapcsolni egy gombnyomassal egy pincebol, tedd fel ujra a kerdest.
Haha. Mint amikor az autók felett is átveszik az irányítást és nekivezenek mindenkit egymásnak :lol:

Próbáld meg elmagyarázni azoknak a sérült emberkenek, hogy soha nem akarod, hogy esélyük legyen az épp életre, mert a fejükbe egy ""chipet"" kell ültetni és akkor azzal majd távirányítják őket. Ezek a kísérletek gyógyászati célból történnek. Nem a (libsik szerint) főgonosz Gru, akarom mondani Musk találta ki. Nem az a célja, hogy telefonálgass meg fizess meg nyomonkövessenek, hanem hogy ha leszakadt egy lábad (vagy betegség miatt lettél mozgásképtelen), akkor tudd a pótlábat megfelelően mozgatni.
En nem probalok senkinek semmit megmagyarazni, plane neked nem. MIndent jo cellal fejlesztenek, es a tortenelem bebizonyitotta, hogy mindent pont az ellenkezojere is fel tudnak es fel is hasznalnak.
Ezek alapjan en aggalyosnak tartom, te nem, szeirntem vege a diskurzusnak a temaban kettonk kozott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2024. február 21., szerda 10:13

Ezzel semmi problema nincs, de a covid vakcinak tesztelese azok emberkiserletek voltak.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 21., szerda 10:12

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ebben mi a necces? kb 20 éve vannak ezek a kísérletek. Muskék első körben azt oldották meg, hogy a beültett chiphez ne csatlakozzon drót, ami ""kilóg"" az emberből. Egyelőre kurzort tud mozgatni úgy ahogy. A cél, hogy mondjuk végtagot tudjon mozgatni normálisan.
Neked semmi, nekem sok dolog...de majd amikor az embert le lehet kapcsolni egy gombnyomassal egy pincebol, tedd fel ujra a kerdest.
Miert lehetne lekapcsolni barkit is? Olvasni a jeleket es felulirni a forrast ket nagyon kulon dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuninnyo 2024. február 21., szerda 10:14-kor.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 21., szerda 10:06

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ebben mi a necces? kb 20 éve vannak ezek a kísérletek. Muskék első körben azt oldották meg, hogy a beültett chiphez ne csatlakozzon drót, ami ""kilóg"" az emberből. Egyelőre kurzort tud mozgatni úgy ahogy. A cél, hogy mondjuk végtagot tudjon mozgatni normálisan.
Neked semmi, nekem sok dolog...de majd amikor az embert le lehet kapcsolni egy gombnyomassal egy pincebol, tedd fel ujra a kerdest.
Haha. Mint amikor az autók felett is átveszik az irányítást és nekivezenek mindenkit egymásnak :lol:

Próbáld meg elmagyarázni azoknak a sérült emberkenek, hogy soha nem akarod, hogy esélyük legyen az épp életre, mert a fejükbe egy ""chipet"" kell ültetni és akkor azzal majd távirányítják őket. Ezek a kísérletek gyógyászati célból történnek. Nem a (libsik szerint) főgonosz Gru, akarom mondani Musk találta ki. Nem az a célja, hogy telefonálgass meg fizess meg nyomonkövessenek, hanem hogy ha leszakadt egy lábad (vagy betegség miatt lettél mozgásképtelen), akkor tudd a pótlábat megfelelően mozgatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 9:56

kiserik írta:
Realista24 írta: Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.
Ebben mi a necces? kb 20 éve vannak ezek a kísérletek. Muskék első körben azt oldották meg, hogy a beültett chiphez ne csatlakozzon drót, ami ""kilóg"" az emberből. Egyelőre kurzort tud mozgatni úgy ahogy. A cél, hogy mondjuk végtagot tudjon mozgatni normálisan.
Neked semmi, nekem sok dolog...de majd amikor az embert le lehet kapcsolni egy gombnyomassal egy pincebol, tedd fel ujra a kerdest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 21., szerda 9:54

kiserik írta:
Realista24 írta: Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.
Ebben mi a necces? kb 20 éve vannak ezek a kísérletek. Muskék első körben azt oldották meg, hogy a beültett chiphez ne csatlakozzon drót, ami ""kilóg"" az emberből. Egyelőre kurzort tud mozgatni úgy ahogy. A cél, hogy mondjuk végtagot tudjon mozgatni normálisan.
hogy kinaban emberklonozason munkalkodnak, az nyilvan elenyeszo ehhez kepest.
en latok fantaziat a csipben, vegre ki lehetne dobni a picsaba pl a mobiltelefont, minden infot gyorsan fejben elerhetnel, sima szemuveggel vagy kontaktlencsevel kiteszed magad ele pl a navit, infokat, munkat, barmit. 5G, 6G halozatok nagyban megnyomjak majd ezt a vonalat.
nyilvan mindent lehet balfasz dolgokra, de jo dolgokra is hasznalni
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 21., szerda 9:51

Realista24 írta: Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.
Ebben mi a necces? kb 20 éve vannak ezek a kísérletek. Muskék első körben azt oldották meg, hogy a beültett chiphez ne csatlakozzon drót, ami ""kilóg"" az emberből. Egyelőre kurzort tud mozgatni úgy ahogy. A cél, hogy mondjuk végtagot tudjon mozgatni normálisan.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 21., szerda 9:47

ami kesik nem mulik faszikak. :kalapos:
csak egy jofele kivalto ok kell hozza, es mar jon is :mrgreen: (mondjuk egy nyomorult moderator, aki lathatatlanna teszi, amit az ember ir, es utana o nyilvan semmifele retorziot nem szenved el :coffee: )
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 9:43

Süti írta: Vagy ejjel nappal kommentelne. Szep uj vilag. :(
Most nezem, hogy eljutott 10k fole vegleges nelkul, ez mar haladas. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 21., szerda 9:30

Vagy ejjel nappal kommentelne. Szep uj vilag. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 21., szerda 8:09

az a kurzor valszeg bombakeszito oldalakat nyitna meg hehe almaban :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 21., szerda 7:57

Realista24 írta:
h3x0r írta:
A kimondott (vagy ki nem mondott) cel, hogy alvas kozben is tudj dolgozni. :kalapos:
Most gondold el azt a kurzort amelyik hehe-re van kotve es elkezd almodni :kalapos:
Legalább álmában dolgozna? :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 7:56

h3x0r írta:
Realista24 írta: Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.
A kimondott (vagy ki nem mondott) cel, hogy alvas kozben is tudj dolgozni. :kalapos:
Most gondold el azt a kurzort amelyik hehe-re van kotve es elkezd almodni :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 21., szerda 7:54

Realista24 írta: Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.
A kimondott (vagy ki nem mondott) cel, hogy alvas kozben is tudj dolgozni. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 7:45

Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.


Kózben New York perre megy az insta, tiktok, youtube es egyeb kozossegi oldalak ellen, mert karosak a fiatalok mentalis egeszsegere.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 20., kedd 14:12

hehetheoriginal írta: egy jó RS6 c7.5 nem szép? :|

azonnal hagyd el a fórumot. :vivo: :coffee:

de még a ferrari suv-ja is szép bazmeg, szerencsére nem a himbálózó anyahajóra csinálták meg, mint az összes többi hasonló kategóriájú fost.

arteon kombi is szép sztem.
5-ös bömbi m sport-os is szép

ez most rendesen felbaszott amugy :lol:
Bennem nem mozgat meg semmit a kombi Audi.
Kollégának van egy sima fehér A6 szedán, az mondjuk szimpatikus.
Halfkey írta: Van egy rossz hírem, ezek a városi SUVok tulajdonképpen megemelt kombik :D Takard le az alját.

Én is ilyet választottam (Kia Sorento) de azért ezzel égetjük az üzemanyagot rendesen, alapvetően tök feleslegesen.
Alapvetően közelítenek, de nem annyira csapott hátúak, mint pl. a Octavia IV/Arteon és belső elrendezésben is más. Legalábbis az amit én néztem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 18:35

Akkor csak ott vagyunk, amit irtam:
aggaszto, hogy valaki megint buzeralja a rendszeruket a temerdek kartya es egyeb adattal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 19., hétfő 18:33

Realista24 írta:
zsuninnyo írta:

Vicceltem, de egyebkent ha a booking kezelne a fizetest (amit ketlek, hogy igy van), akkor mar igyis-ugyis nagy szarban lenne aki hasznalja :D
Ne haragudj, de tudod, hogy egyaltalan mirol irsz vagy csak jol esik trollkodni?

Egy pelda a kedvedert, aminek mar semmi ertelme, mert eddig is csak viccelodtel...

Mikor szeretne fizetni?
Ekkor fizetek: 2024. júl. 30.
A Booking.com kezeli a fizetést. Automatikusan levonjuk az összeget kártyájáról ekkor: 2024. júl. 30.

Most fizetek
Akkor fizet a Booking.commal, amikor befejezi ezt a foglalást. 2024. augusztus 1. előtt lemondhatja, és teljes visszatérítést kap.
A fizetesed egy vagy tobb szolgaltato kezeli, akiknek ez a feladatuk es a booking szerzodesben all veluk. Nem a booking kezeli, vagy csinal vele barmit is (kartyaadatokat sem kaphat meg a ceg). Igen, tudom mirol beszelek. Ha a bookingnak vagy barmi masnak sajat fizetesi szolgaltatasa van, ott nem szabad fizetni, mert hatalmas veszelye van annak, hogy a kartyaadataid kikerulnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 18:08

zsuninnyo írta:
Realista24 írta:

Hogy torlodik az adat, ha azt allitom mondjuk be, hogy ekkor fizetek: xy datum es a booking kezeli a fizetest.
Vicceltem, de egyebkent ha a booking kezelne a fizetest (amit ketlek, hogy igy van), akkor mar igyis-ugyis nagy szarban lenne aki hasznalja :D
Ne haragudj, de tudod, hogy egyaltalan mirol irsz vagy csak jol esik trollkodni?

Egy pelda a kedvedert, aminek mar semmi ertelme, mert eddig is csak viccelodtel...

Mikor szeretne fizetni?
Ekkor fizetek: 2024. júl. 30.
A Booking.com kezeli a fizetést. Automatikusan levonjuk az összeget kártyájáról ekkor: 2024. júl. 30.

Most fizetek
Akkor fizet a Booking.commal, amikor befejezi ezt a foglalást. 2024. augusztus 1. előtt lemondhatja, és teljes visszatérítést kap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég