OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 23., hétfő 21:10

Galacticos írta:
Caraway írta: Mondjuk en se Andersont, se Nanit nem mondanam bukottnak. Mindketten 8 evet lehuztak a United egyik legsikeresebb idoszakaban, 4 PL cimet szereztek(meg tobb hazai kupat), illetve BL-t nyertek, ahol mindketten golt is lottek a dontoben a tiziparbajnal.
Es peldaul anderson valaha beverekedte magat a kezdobe?
Jo nem azt mondom en is elfogadnam magamnak azt a karriert. De bennuk tobb volt. Naniba is sokkal tobb volt mint amit kihozott magabol.


Amugy drenthe is jo pelda lehetne a bukottakra.
Drenthe ő igen.
Jól bekezdett odahaza, aztán még nálunk az elején reménykedtem benne....
De utána se kép se hang,vagyis a hang az megvolt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. szeptember 23., hétfő 20:44

Jo meggyoztetek, osszessegeben belegondolva attol fuggetlenul hogy sikeres volt az ermeket tekintve, Anderson tenyleg nagyon elpazarolta a tehetseget, pedig 18 evesen o nyerte az ifi aranylabdat.
A sok serules se tett jot neki, de azok az oda nem figyeles(folyamatos tulsuly pl) miatt alakultak ki. Egyebkent ha mar szoba jott, a napokba vonult vissza kemeny 31 evesen. :mrgreen: Emlekszem meg mikor a Portoba new Ronaldinhokent emlegettek...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 23., hétfő 20:35

Anderson szerintem összességében bukott.
Nani nem.

Pedig utóbbi volt a nagyobb ígéret, de mégis utóbbi futott be 5x akkora karriert.
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 23., hétfő 20:29

Caraway írta: Mondjuk en se Andersont, se Nanit nem mondanam bukottnak. Mindketten 8 evet lehuztak a United egyik legsikeresebb idoszakaban, 4 PL cimet szereztek(meg tobb hazai kupat), illetve BL-t nyertek, ahol mindketten golt is lottek a dontoben a tiziparbajnal.
Es peldaul anderson valaha beverekedte magat a kezdobe?
Jo nem azt mondom en is elfogadnam magamnak azt a karriert. De bennuk tobb volt. Naniba is sokkal tobb volt mint amit kihozott magabol.


Amugy drenthe is jo pelda lehetne a bukottakra.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. szeptember 23., hétfő 20:26

Mondjuk en se Andersont, se Nanit nem mondanam bukottnak. Mindketten 8 evet lehuztak a United egyik legsikeresebb idoszakaban, 4 PL cimet szereztek(meg tobb hazai kupat), illetve BL-t nyertek, ahol mindketten golt is lottek a dontoben a tiziparbajnal.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 23., hétfő 20:19

'shutterisland írta: nehez egy ilyet osszerakni, de azert saviolat (de meg gourcoffot vagy krikicet sem) nem kellene aduval vagy kerlonnal egy lapon emlegetni.
erdekes amugy, hogy nagy reszuknel a serulesek is kozre jatszottak.

lehetett volna top 200 is kb.
gai assulin, g dos santos, keirrisson, canales, vela, el shaarawy, jovetic, ganso, okaka, stb.
reggelig sorolhatnank.
Szeretnek ilyen bukott focista lenni mint El-Shaarawy, Canales vagy eppen Vela.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. szeptember 23., hétfő 20:17

Opare :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 23., hétfő 20:15

Galacticos írta: Nalunk volt az az alipio is akibol nem lett semmi.
Robinho is jo pelda o se futotta be azt amit befuthatott volna, vagy epp csirginszkij. :mrgreen:
Munal volt a brazil kps anderson, quaresma, akár még valamilyen szinten nani is.
Renato sanches, bojan, giovani dos santos, de a legjobb arshavin.
Illetve szerintem akinfeev fiatalon elmehetett volna egy elit klubba,akkoriban a munal kapus gondok voltak.
Robinho azért távol áll ilyen Adu, meg fóka és társaitól.
Quaresmat és Nanit se sorolnám a többihez., vagy Saviolat.
De valószínű nem egyformán látjuk ezt a videót. :)

Nem feltétlen jó anyag sztm.
De kinek mi....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 23., hétfő 19:10

Nalunk volt az az alipio is akibol nem lett semmi.
Robinho is jo pelda o se futotta be azt amit befuthatott volna, vagy epp csirginszkij. :mrgreen:
Munal volt a brazil kps anderson, quaresma, akár még valamilyen szinten nani is.
Renato sanches, bojan, giovani dos santos, de a legjobb arshavin.
Illetve szerintem akinfeev fiatalon elmehetett volna egy elit klubba,akkoriban a munal kapus gondok voltak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. szeptember 23., hétfő 19:05

nehez egy ilyet osszerakni, de azert saviolat (de meg gourcoffot vagy krikicet sem) nem kellene aduval vagy kerlonnal egy lapon emlegetni.
erdekes amugy, hogy nagy reszuknel a serulesek is kozre jatszottak.

lehetett volna top 200 is kb.
gai assulin, g dos santos, keirrisson, canales, vela, el shaarawy, jovetic, ganso, okaka, stb.
reggelig sorolhatnank.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. szeptember 23., hétfő 17:33

Vincze Ottót.
Nem igazán tetszik a videó, elég vegyesfelvágott.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 23., hétfő 17:03

A futballvilág 10 MEGBUKOTT csodagyereke!

Fasza kis videó, jó összeállítás. Ha jól emlékszem Adunál még mi is szóba kerültünk. :hmmm:

Kiket írnátok még ide?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 22., vasárnap 19:01

tubatibi írta: hetente egy nagy tál körömpöresz, az a tuti. :mrgreen:
Kocsonya :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 22., vasárnap 18:27

tubatibi írta: hetente egy nagy tál körömpöresz, az a tuti. :mrgreen:

Mellé némi disznósajt, csak hogy jó legyen. :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. szeptember 22., vasárnap 16:08

hetente egy nagy tál körömpöresz, az a tuti. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 22., vasárnap 13:21

'shutterisland írta: lehet benne igazsag amit irtal, de szerintem megelozesre vagy kisebb problemakra viszont valoban hatasosak.

peldaul nekem a vall, konyok, boka, terd (meg kb minden ahol lehet :mrgreen: ) kicsit kattogos es serulekenyebb volt, de fajdalmaim vagy pl idojaras erzekenyseg nem igazan voltak.

kb 3 honapja szedek kollagent (liquid formaban) es athroxon plus-t egyutt, javult a helyzet minden tekintetben, ugymond olajozottabbnak erzem a vegtagjaim es a derekam sem terhelem tul olyan konnyen, mint korabban.
Az emberi szervezet elég összetett dolog, így az ízületek is számos módon tudják felmondani a szolgálatot. Ahány ember.....
A mozgásszervi megbetegedésekre van "kismillió" gyógykészítmény stb.... ilyen és olyan forgalmazótól, számos hatóanyaggal.
Ezek van akinél működnek, van akinél nem. Csoda sajnos nem nagyon van,( kezelába nem nő vissza ) de jó eredményeket lehet elérni. Láttam, hallottam és tapasztaltam is.

Szóval, nem kell eltemetni ezeket a dolgokat, nem véletlen használja megannyi ember.
Csak helyén kell kezelni.
De a megelőzés mindig a legtutibb dolog ! :) ( mondom ezt úgy, hogy sok sok problema volt már..mert nem voltam eléggé ...odafigyelő figura ) :mrgreen:
Haveromnak Orosz birkózó cimborája, a kocsonyára esküszik, jó sok malacsággal.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 22., vasárnap 11:51

Csak kíváncsi voltam, semmi rossz szándék.

Attól még lehet valakinek kiterjedt ismerete valamiről hogy nem az a szakmája. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 22., vasárnap 11:32

Mérnők informatikus de ez egy eléggé rossz módja annak, hogy hitetlenné tedd a mondanivalóm. --- ha a célod nem ez volt, bocsánat.

direkt leírtam, hosszan hogy miért gondolom ezt. A gondolataim pedig hivatalos kutatásokon, közleményeken alapulnak (külföldieken mellett még egy miskolci egyetem közlemény is köztük van) .

Én azért tartottam fontosnak megemlíteni ezt nektek mert a porckopás iszonyatosan sok gondot okoz az emberiségnek. Aminek ez lenne az oka:

"A diffe-renciálódott, érett porcszövet idegvégződésektől és nyirokerektől szintén mentes. Emiatt az immunrendszer számára a szövet „elérhetetlen”, ami azt jelenti, hogy a szövet rostrendszere és a kemény porctok megakadályozza a fehérvérsejtek és az antigének szövetbe jutását és a porcban található antigének felismerését. A fent említett tulajdonságokból adódik azonban a szövet gyenge regeneráci-ós képessége is. Egy esetleges sérülés esetében az erek hiányából adódóan, nem tudnak őssejtek a sérülés helyére áramlani, illetve a szövetben található sejtek sem tudnak a sérülés helyére vándorolni az őket határoló tok miatt. "

Mint írtam a célom nem az, hogy okoskodjak, csak az hogy ha jön a baj ne hitegessétek magatokat azzal, hogy majd a "Porcerősitő" készítmények majd használni fognak. Sokkal többet értek nyújtó gyakorlatokkal meg az egyetlen használható porral a kettes típusú kollagénnel. Eddig egyetlen egy kutatási eredményt találtam ami jól dokumentált és ott csak ezt használták. Semmi mást, nem véletlenül. A kutatás eredmény egy pici kis porcképződés volt.

Ha ezek a szarok használnának akkor éreztem volna bármiféle javulást a 3 év alatt amíg szedtem őket vér becsületesen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 22., vasárnap 8:12

kierkegaard írta: de igazad van. Csak én is összevissza használtam a kifejezést. A placebot úgy értettem, hogy a hatás érzet placebo. Azaz, hogy úgy érzitek, hogy javult a helyzet de igazából nem. Valószínűleg ha helyette kockacukrot adtak volna akkor is úgy éreznétek, hogy javulást értetek el.
Mi a végzettséged?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. szeptember 21., szombat 12:44

lehet benne igazsag amit irtal, de szerintem megelozesre vagy kisebb problemakra viszont valoban hatasosak.

peldaul nekem a vall, konyok, boka, terd (meg kb minden ahol lehet :mrgreen: ) kicsit kattogos es serulekenyebb volt, de fajdalmaim vagy pl idojaras erzekenyseg nem igazan voltak.

kb 3 honapja szedek kollagent (liquid formaban) es athroxon plus-t egyutt, javult a helyzet minden tekintetben, ugymond olajozottabbnak erzem a vegtagjaim es a derekam sem terhelem tul olyan konnyen, mint korabban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég