OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. február 1., péntek 19:06

en is odavalosi vagyok, az eset nag port kavart es nagyon durvan egymasnak ment a "ket tabor" facebookos csoportokban, vagy hirek alatti tobbszaz hozzaszolast hozo kommentcsataban.

az, akihez a mento ment, azt ugy olvastam en is, hogy meghalt, legalabb is volt olyan gyonyoru komment, amelyik a lanyt "kerte szamon" eleg alpari stilusban ezert...

azt irjak, 58-60km/h lett volna az a sebesseg, amivel talan elkerulheto lett volna a baleset, szoval kishijan olyan tempoban utazva, mint a normal autosok.

ebben a szituban nagyon nehez allast foglalni, a lany hibai ellenere termeszetesen nem erdemelt halalt, a mentos pedig szerintem nem erdemelt volna szigoritast az elsofoku itelethez kepest.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 19:04

Csoda lenne ha értenéd amit írok.
Gondolom ha A te gyereked gázolják el, akkor a gyereked és magadat szidod le.

Amúgy így két ember halt meg a nulla, esetleg egy helyett, mert hibázott. Megerte lassítás nélkül menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. február 1., péntek 19:00

Realista24 írta:
füst írta:Nem releváns kihez ment épp. Amikor kihívják, akkor a mentős sem tudhatja milyen mértékű esethez hívják ki. Nekik minden alkalommal vészhelyzet van. Utólag lehet vitatkozni arról milyen esetnél volt kint, előre nem mérlegelhetett.
Az durva lenne ha nem tudnak hogy milyen esethez mennek.
Az tényleg durva lenne.
Csak a helyszínen látják mekkora a baj.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 1., péntek 18:33

Realista24 írta:
Jogos a felvetes, de vajon ezert el kell itelni egy olyan embert, ne adj Isten bortonbe zarni, aki embereket ment meg, es veszhelyzetben nagyobb sebesseget valasztott meg? A mentos helyebe is belekepzelheted magad, adott szituacioban, mi tortent... lehet, hogy hibazott a mentos, de attol meg nem kene ilyen merteku buntetest kapnia. Szerintem... :/
És akkor hatalmazzunk fel minden mentőst, rendőrt és egyéb megkülönböztetést jelzést használó sofőrt, hogy úgy vezessenek ahogy akarnak? És ha most három embert öl meg és csak egy közepesen súlyos esethez sietett?
Hány és hány olyan eset van, szemtanúja voltam. Mentős és rendőr, nem akarta a dugót kivárni, kiba.ta a villogót és előzésbe kezdett. Meg siet vissza, mert lejárt a műszak, stb.stb.
Parancsolj: Te azt látod, hogy a mentős áll a dugóban, majd kiba.ta a villogót és előzésbe kezd. Ők meg azt, hogy bejött egy sürgős eset és menni kell életet menteni. Mindegy. Elengedem. Ez Magyarország. Nem véletlen, hogy hazánkban a fegyveres erők nem használhatnak fegyvert, hogy nem védheted meg a vagyontárgyaidat (életedet) és elítélik a segítő embereket. Értelmes országban ez így működik: indokolt volt a megkülönböztetés használata? Igen (mivel, ha nem lett volna az, akkor arról szólnának a hírek). Akkor nincs miről beszélni. Nagyon maximum elbocsátom a mentőktől.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 18:23

kiserik írta:
RaúlCF írta: A védő felolvasott egy levelet – amit a vádlott egyik munkatársa írt –, amiben az szerepel, hogy ha most elmarasztó ítélet születik, akkor nem lesz olyan kéklámpás, amelyik sietni fog, hiszen úgy érzik majd, hogy a törvény nem áll mellettük.

ez rendkívül súlyos lehet a jövőre nézve mert a mentősnek ez csak a munkája minek kockáztasson börtönt és tegye tönkre az életét csak azért hogy hamarabb érjen idegenekhez. ezen azért érdemes elgondolkodni.
Ez meg a másik. Aztán majd, ha a menetidők hosszabbodnak, és páran emiatt meghalnak, akkor majd az lesz a baj, hogy a köcsög mentős lassan megy. Kurva szar érzés lesz, ha későn ér ki a mentő és annyit mond, hogy bocs, de volt 5 kereszteződés idefele...
Realista24 írta: Arról szóltak a hírek egyébként, hogy milyen esethez mentek a mentők? Indokolt volt az "ámokfutás"?
Valószínűleg csak kenyérért ámokfutottak a Tescóba... :fpalm: Azért a mentők nem szoktak csak úgy poénból kiállni a mentőbázisról és szaladgálni a városban villogózva. Keveset keresnek és nagyon leterheltek, így örülnek ha pihenhetnek. Megkapják a diszpécsertől a parancsot és aszerint cselekszenek.
Ha csak flegmazni tudsz akkor inkább ne idezz mert csak felidegesitesz.

Írtam pár példát korábban.. Olvasd el újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 1., péntek 18:20

RaúlCF írta: A védő felolvasott egy levelet – amit a vádlott egyik munkatársa írt –, amiben az szerepel, hogy ha most elmarasztó ítélet születik, akkor nem lesz olyan kéklámpás, amelyik sietni fog, hiszen úgy érzik majd, hogy a törvény nem áll mellettük.

ez rendkívül súlyos lehet a jövőre nézve mert a mentősnek ez csak a munkája minek kockáztasson börtönt és tegye tönkre az életét csak azért hogy hamarabb érjen idegenekhez. ezen azért érdemes elgondolkodni.
Ez meg a másik. Aztán majd, ha a menetidők hosszabbodnak, és páran emiatt meghalnak, akkor majd az lesz a baj, hogy a köcsög mentős lassan megy. Kurva szar érzés lesz, ha későn ér ki a mentő és annyit mond, hogy bocs, de volt 5 kereszteződés idefele...
Realista24 írta: Arról szóltak a hírek egyébként, hogy milyen esethez mentek a mentők? Indokolt volt az "ámokfutás"?
Valószínűleg csak kenyérért ámokfutottak a Tescóba... :fpalm: Azért a mentők nem szoktak csak úgy poénból kiállni a mentőbázisról és szaladgálni a városban villogózva. Keveset keresnek és nagyon leterheltek, így örülnek ha pihenhetnek. Megkapják a diszpécsertől a parancsot és aszerint cselekszenek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 18:13

d.gergo írta:Tudják, de csak azt, hogy mit jelentettek be a diszpécsernél. Hacsak nem orvosszakértő volt a bejelentő, akkor hivatalosan csak a helyszínen lesznek okosabbak a mentők szerintem. Ha tényleg meghalt az illető, akkor meg feltételezhetően a bejelentés sem úgy szólt, hogy “ráesett a kisujjára egy dohányzóasztal, take your time” :hmmm:
Ezt nem is vitattam. Csak érdekelt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. február 1., péntek 17:36

Tudják, de csak azt, hogy mit jelentettek be a diszpécsernél. Hacsak nem orvosszakértő volt a bejelentő, akkor hivatalosan csak a helyszínen lesznek okosabbak a mentők szerintem. Ha tényleg meghalt az illető, akkor meg feltételezhetően a bejelentés sem úgy szólt, hogy “ráesett a kisujjára egy dohányzóasztal, take your time” :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 17:23

füst írta:Nem releváns kihez ment épp. Amikor kihívják, akkor a mentős sem tudhatja milyen mértékű esethez hívják ki. Nekik minden alkalommal vészhelyzet van. Utólag lehet vitatkozni arról milyen esetnél volt kint, előre nem mérlegelhetett.
Az durva lenne ha nem tudnak hogy milyen esethez mennek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. február 1., péntek 17:08

Nem releváns kihez ment épp. Amikor kihívják, akkor a mentős sem tudhatja milyen mértékű esethez hívják ki. Nekik minden alkalommal vészhelyzet van. Utólag lehet vitatkozni arról milyen esetnél volt kint, előre nem mérlegelhetett.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 1., péntek 17:04

Realista24 írta:Arról szóltak a hírek egyébként, hogy milyen esethez mentek a mentők? Indokolt volt az "ámokfutás"?
Én csak békés-megyei vagyok, Liam Gallagher kijavít, ha rosszul tudom, mert ő meg csabai. De úgy hallottam, hogy akihez ment volna, meghalt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 16:50

RaúlCF írta:annyit írnak hogy sürgős esethez ment.

egyébként nálam itt az ügy kulcsa:
"A lány elindult biciklijével a zebrán, mikor megkapta a zöldjelzést. Menet közben valószínűleg a kezében tartott telefonját nézte és zenét hallgatott, ezért nem láthatta vagy hallhatta a szirénázó, tehát megkülönböztető fény- és hangjelzést használó mentőautót."

megszegte a KRESZt és totál figyelmetlen volt.
VALÓSZÍNŰLEG. Erre azt írom, hogy a sofőr valószínűleg a gps-t nyomkodta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 1., péntek 16:47

annyit írnak hogy sürgős esethez ment.

egyébként nálam itt az ügy kulcsa:
"A lány elindult biciklijével a zebrán, mikor megkapta a zöldjelzést. Menet közben valószínűleg a kezében tartott telefonját nézte és zenét hallgatott, ezért nem láthatta vagy hallhatta a szirénázó, tehát megkülönböztető fény- és hangjelzést használó mentőautót."

megszegte a KRESZt és totál figyelmetlen volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 16:39

kiserik írta: Hogy is van ez? Szóval a mentősnek arra is kell figyelni, hogy mi van, ha egy szabályokat minden szinten megszegő elé vágódik? Mert a KRESZ-ben nincs meghatározva, hogy mennyivel mehet a mentő, ha indokoltan használja a megkülönböztető jelzéseit. Az viszont le van írva, hogy elsőbbséget élvez mindenkivel szemben. Az is le van írva, hogy kerékpárral csak arról leszállva és azt tolva szabad a gyalogos átkelőn átmenni. Az is le van írva, hogy minden körülmények között szét kell nézni alaposan a gyalogosnak, mielőtt az úttestre lép. Egyszerűbb lenne, akkor, ha eltörölnék a megkülönböztető jelzéseket és betartatnák velük a KRESZ minden pontját. Majd oda ér, mikor oda ér.
A legnagyobb hibás a drága szülő kérem szépen. Baszott megtanítani a gyereket a felelősségteljes közlekedésre, a szabályok ismeretére és azok betartatására. Aztán hibás a gyermek, mert 16 éves fejjel nem bírta felfogni, hogy a közúton az életével játszik, ha nem tartja be a szabályokat (elém is lépett már le fiatal bedugott füllel, szétnézés nélkül és még csak zebra sem volt. Szarnak ezekre a mai közlekedők. Csak mennek, mint a borjú). A mentős ott hibázott, hogy ebben a szaros országban másodállást vállalt szarért húgyért, aprópénzért gürizett egy nem stressz mentes, viszont annál veszélyesebb munkával, hogy másokat, a közt szolgálja.
Mondjuk, soha nem tudjuk meg, hogy körbenézett-e. Lehet, hogy igen. Lehet nem látta. Nem tudod meg, mert meghalt.
Arról szóltak a hírek egyébként, hogy milyen esethez mentek a mentők? Indokolt volt az "ámokfutás"?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 1., péntek 16:36

nem ártatlan de elég nagy részben a gyerek volt a vétkes. úttestre úgy megy le hogy jönt egy mentő. az egy dolog hogy milyen tempóval jön a mentő de itt ugye mi volt? kéklámpa megvolt tehát nem nézett körbe mert nem volt vak. sziréna megvolt de be volt dugva a füle és süket sem volt tehát ez is az ő hibája. úgy ment le az útra egy villogó szirénázó mentő közeledtével hogy se nem nézett körbe, se nem hallotta a szirénát de közben még mobilozott is biciklin az úttest közepén. sajnálom a családját de ezt egy olyan minimális odafigyeléssel elkerülhette volna. lehet hibáztatni a mentőst hogy gyorsan ment de erre van a megkülönböztető jelzés. nekem is kellett már mentőt hívni és minden gondolatom az volt hogy hol a f*szba van már. arra meg nem lehet felkészülni hogy minden méteren valami idióta figyelmetlen majom elédmegy. nagyon rossz ítélet egy olyan ügyben aminek bíróságot se kellett volna látnia.

ezen az ügyön pedig nagyon túlmutat az ítélet ami a cikkben is volt

A védő felolvasott egy levelet – amit a vádlott egyik munkatársa írt –, amiben az szerepel, hogy ha most elmarasztó ítélet születik, akkor nem lesz olyan kéklámpás, amelyik sietni fog, hiszen úgy érzik majd, hogy a törvény nem áll mellettük.

ez rendkívül súlyos lehet a jövőre nézve mert a mentősnek ez csak a munkája minek kockáztasson börtönt és tegye tönkre az életét csak azért hogy hamarabb érjen idegenekhez. ezen azért érdemes elgondolkodni.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 1., péntek 16:28

Realista24 írta:
kiserik írta:A kislány megsértette a KRESZ szabályait, emellett szét sem nézett és még plusz 1 érzékszervét tudatosan ki is "kapcsolta" (emiatt én alapból büntetném a sok idiótát, amelyiknek a fülében dübörög a tucc-tucc). A mentős a munkáját végezte szabályosan. Ne keverjük már ide a szabálytalankodó villogósokat.
Mész az úton szabályosan 90-nel. Eléd lép egy hülye gyerek bekötött szemmel. Fékezel, de elütöd. Jogosnak tartanád, ha ugyan azt kapod, mint a mentős?
Ügynek sem kellett volna belőle lenni, mert a gyerek hibázott, hogy nem tartotta be a kötelező szabályokat.
A mentős is megszegte a KRESZ szabályait, mert neki is minden körülményt figyelembe véve kell közlekednie és megválasztania a sebességet.

Ja, ügynek sem kell lennie belőle, végülis csak egy 16 éves halt meg.
Hogy is van ez? Szóval a mentősnek arra is kell figyelni, hogy mi van, ha egy szabályokat minden szinten megszegő elé vágódik? Mert a KRESZ-ben nincs meghatározva, hogy mennyivel mehet a mentő, ha indokoltan használja a megkülönböztető jelzéseit. Az viszont le van írva, hogy elsőbbséget élvez mindenkivel szemben. Az is le van írva, hogy kerékpárral csak arról leszállva és azt tolva szabad a gyalogos átkelőn átmenni. Az is le van írva, hogy minden körülmények között szét kell nézni alaposan a gyalogosnak, mielőtt az úttestre lép. Egyszerűbb lenne, akkor, ha eltörölnék a megkülönböztető jelzéseket és betartatnák velük a KRESZ minden pontját. Majd oda ér, mikor oda ér.
A legnagyobb hibás a drága szülő kérem szépen. Baszott megtanítani a gyereket a felelősségteljes közlekedésre, a szabályok ismeretére és azok betartatására. Aztán hibás a gyermek, mert 16 éves fejjel nem bírta felfogni, hogy a közúton az életével játszik, ha nem tartja be a szabályokat (elém is lépett már le fiatal bedugott füllel, szétnézés nélkül és még csak zebra sem volt. Szarnak ezekre a mai közlekedők. Csak mennek, mint a borjú). A mentős ott hibázott, hogy ebben a szaros országban másodállást vállalt szarért húgyért, aprópénzért gürizett egy nem stressz mentes, viszont annál veszélyesebb munkával, hogy másokat, a közt szolgálja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 16:09

Én sem azt mondom, hogy börtönözzék be, de ne állítsuk be ártatlannak, mert nem az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 1., péntek 16:06

Mindketten hibáztak. Hogy ki hibázott nagyobbat azt szerintem elég szubjektív megítélni. Hogy az ítélet olyan amilyen, hát... lehet itt olvastam, hogy a faterja valami nagykutya féle. Akkor nem vagyok meglepődve.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2019. február 1., péntek 16:03

Nehéz kérdés.. mindketten hibáztak. Plusz ki tudja mi lett azzal, akiért a mentős sietett..
Sajnos rengeteg idióta közlekedik az utakon, ebbe a kerékpárosok is bőven beletartoznak. A bírói figyelemfelhívás a “kéklámpások” irányába különösen érdekes.
A 1 év 8 hónap felfüggesztést még el is lehet fogadni, nekem inkább 3 év jogosítvány elvétel a tulzó..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 1., péntek 15:55

Süti írta:Ha egy mentősnek minden körülményt figyelembe kell vennie, és mindenhol a váratlanra számítania, akkor soha nem érne oda sehova.
Nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég