Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 11., csütörtök 23:42

SoA vége
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Jax "I got this" mondata nekem most ütött be egy kurva nagyot, amikor megnéztem Opie halálának jelenetét. A bdsrstnt. :'(

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. december 11., csütörtök 23:40

pepe0807 írta:A SoA-ról tudnátok írni egy pár sort? főként Realista nálad láttam hogy nézős a cucc :) anno Te ajánlottad nekem a Spartacust is :D
kezdd el nézni. most. mondom MOST.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 23:34

pepe0807 írta:A SoA-ról tudnátok írni egy pár sort? főként Realista nálad láttam hogy nézős a cucc :) anno Te ajánlottad nekem a Spartacust is :D
Boky, Barni, nmate, Vanilla, is legalább annyira nézték, mint én.
Most nehéz írni róla bármit is, 10/10-es, hét évadnyi mestermunka nálam, a hullámvölgyekkel és hibákkal együtt is.
Motoros banda, fegyverek, drog, kur.ák, korrupció, gyilkosságok, árulások, több fő szál, sok mellékvágánnyal, fasza karakterekkel és parádés zenékkel....áh, faxom, hogy vége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pepe0807
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:57
Kedvenc játékosaid: -
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pepe0807 » 2014. december 11., csütörtök 23:31

A SoA-ról tudnátok írni egy pár sort? főként Realista nálad láttam hogy nézős a cucc :) anno Te ajánlottad nekem a Spartacust is :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 23:24

SoA
:'( :'(
10/10
Mi a fas.t írjak? :|
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A temetős jelenetnél beugrott Opie, amikor feláldozta magát...a végé a zene, a záró képsorok, minden lószar. Sablonos lett a lezárás, de így kellett lennie. Az mondjuk még kőkemény húzás lett volna, ha Chibs lövi le...Chibs és a seriff közötti párbeszéd is hatalmas volt, igaz, hogy egy perc sem volt talán....jól van, hagyom. Megyek és motorra pattano.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 11., csütörtök 23:16

SoA
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem vagyok az a fajta aki eltud érzékenyülni sorozatokon vagy filmeken vagy lesokkolni egy sorozaton, de most nagyon keresem a szavakat...Így sorozat mint ez nem nőtt a szívemhez!Pedig senkit nem szerettem meg annyira(egy kicsit talán Chibs) sőt azt reméltem, hogy a végén mindenkit agyonlőnek Tiggel az élen!Amennyire megutáltam Jackie boyt a végén annyira megsajnáltam... :'( Az utolsó részre vérfürdőt vártam ami nem jött be, de így talán még nagyobbat ütött!Az elején egy kicsit csalódott voltam, hogy nem így lesz, de az utolsó 20-30 perc valami elképesztő volt!A végén kicsit megijedtem, hogy úgy lesz vége, hogy Jackie elhúz a picsába és akkor lehet találgatni, hogy elkapták vagy éli életét stb, de amikor jött a kamion akkor megnyugodtam!A záró képsorok meg, tényleg fantasztikus...ezt az utolsó 5-10 percet biztos végig fogom nézni egy párszor még, zseniális lett
Nálam abszolút 10/10-es sorozat hiába voltak gyengébb részek, maga a sorozat,a karakterek,a sztori zseniális!Opie,Tara,Clay,Jax halála is elképesztően drámai volt, nagyon megmaradtak!Ami még szintén zseniális volt a sorozatban azok a zenék!Nagyon jó érzékkel választották a zenéket, mindig illett a jelenethez, nagyon jó hangulatot csinált, nem egy számot szerettem meg innen!Gemma és most Jax halálánál is ez a zene... :salute:
Óriási élmény volt ez a sorozat,azt hiszem valamikor újra kellene nézni! :mrgreen:


SoA 10/10 :salute: :salute: :salute:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 11., csütörtök 22:15

Viszont, ami tetszett az Arrowban, hogy a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!rész végi harcban végre oliver nem az íjjal akart harcolni. Nekem már hányingerem van tőle. Oké, hogy Zöld íjász, de már ebbe a sorozatba mindenki nyilaz. Már sok. Jól jött végre egy kis kardforgatás. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 11., csütörtök 22:05

h3x0r írta:
Remy írta:Oké, az első 2 évadban nem nagyon volt ilyen, de ez épp azért, mert tág az univerzum, ki lehetett tölteni.
Lehet hogy igazad van, de pont ez a kulonbseg egy kepregeny fan es egy egyszeri nezo kozott. Te jobban ismered ezt a kepregenyes vilagot, szerinted belefer, mert ez is a resze, mig egy sima nezo aki csak heti 40 percre akar kikapcsolodni, ugy erezheti hogy a keszitok elrugaszkodnak az eddig felepitett "vilagtol".
Ezt értem, de azért a tudatlanságért ne a sorozat és a készítők legyenek már hibásak. Nyilván nem azt mondom, hogy mindenki vágja a témát 100%-osan, de nem írhatnak felül olyan dolgokat az átlagnéző miatt, amik fontosak és DC védjegyek.

Van a sorozatnak más hibája, abba bele lehet kötni, de ez egy oylan, amibe szerintem nem, és felesleges.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 11., csütörtök 21:57

Remy írta:Oké, az első 2 évadban nem nagyon volt ilyen, de ez épp azért, mert tág az univerzum, ki lehetett tölteni.
Lehet hogy igazad van, de pont ez a kulonbseg egy kepregeny fan es egy egyszeri nezo kozott. Te jobban ismered ezt a kepregenyes vilagot, szerinted belefer, mert ez is a resze, mig egy sima nezo aki csak heti 40 percre akar kikapcsolodni, ugy erezheti hogy a keszitok elrugaszkodnak az eddig felepitett "vilagtol".
mathers írta:De valljuk be a hibái ellenére azért heti egyszer szórakoztat. Mondjuk idáig nem igazán, mert nem jó volt az évad.
:lol: :lol:

Egyre jobban ugy erzem, hogy nem volt hiba kaszalni az Arrowt az elozo evad vegen, sejtettem en valamit :D

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 11., csütörtök 21:55

Realista24 írta:Na jó, belenéztem az elejébe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most egy ütéstől beájul, máskor meg egy úthenger is átmehet rajta :lol: :lol:
Ez a baj ezzel látod Remy, a koncepció teljes hiánya.
Az nekem is feltűnt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A rész végén mikor Rasal harcol ő is pofán b@ssza akkor bezzeg nem ájul el. :lol: Bár lehet jobban járt volna. :mrgreen: De amúgy szerintem mindenki tudja, hogy vannak hibái az Arrownak. Sok mindenbe bele lehet kötni. De valljuk be a hibái ellenére azért heti egyszer szórakoztat. Mondjuk idáig nem igazán, mert nem jó volt az évad. De a mostani rész okés volt. Meg a második évad is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 21:55

nmate írta:Nézd inkább a final rideot, már van felirat is. :D
Most kezdem, de a szívem szakad meg. :-(
Remélem egy három órás résszel búcsúznak :lol:

Szerk.: csak 1:16...jaj, de nagyon szomorú leszek. Na, egy órátok van Arrow csávósok, aztán igazi sorozatról fogunk itt beszélni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 11., csütörtök 21:53

Nézd inkább a final rideot, már van felirat is. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 21:50

Na jó, belenéztem az elejébe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most egy ütéstől beájul, máskor meg egy úthenger is átmehet rajta :lol: :lol:
Ez a baj ezzel látod Remy, a koncepció teljes hiánya.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 11., csütörtök 21:49

Viszont ez a "történés" az arrowban most arra is jó volt, hogy újra elhúzzanak mindent az évadzáróig. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most majd Oliver pár részig lábadozik aztán visszatér majd elkap egy két heti ellenfelet aztán már jön is az évadzáró. Ahol megy Rashoz megint bunyóznak és most leveri. :lol: Nem véletlen amúgy, hogy mondták hogy most pár rész Laurelről fog szólni, hogy Kanári lesz. Azt hiszem akkor fog elérkezni a kasza, ha a lófejét kell bámulnom 40 percig több részen keresztül. :mrgreen: De ne legyen igazam. Remélem ennél kreatívabbak az írók. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 11., csütörtök 21:44

h3x0r írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kepregeny, szuper kepessegek, ezekkel nincs is gond. VISZONT az elso 2 evad alapjan nekem az jott le, hogy ebben a sorozatban kerulik a szuperkepessegeket, amit csak lehet, megprobalnak letezo dolgokkal megmagyarazni, gyogynoveny vagy a mirakuru. Amennyiben tenyleg behozzak ezt a varazskutat vagy mit, lenyegeben szembe kopik magukat es azt amit az elozo 2 evadban felepitettek. Olyan erzes, mint amikor nem tudnak semmi otleteset kitalalni es az egyik iro megemliti, hogy akkor mondjuk azt hogy csoda tortent. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ezt továbbra sem értem, hogy miért probléma? Miért köpnék magukat szembe. Azért egy elég nagy világot ölel fel a DC univerzum, és ez egyáltalán nem újdonság. Oké, az első 2 évadban nem nagyon volt ilyen, de ez épp azért, mert tág az univerzum, ki lehetett tölteni.

Vegyük példának Batmant. Mert Ő a legjobb példa. Tele van normális ellenfelekkel, aztán jön egy Clayface vagy Killer Crock, aztán már szembe is van köpve a Batman univerzum? Mert ők mások?

Vagy Grundy, ha már Arrow... és Batman...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 11., csütörtök 21:38

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!igazából nem tudom miért is szóltam bele, mert nem nézem a sorozatot szóval hagyjatok figyelmen kívül ezután :lol:
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 11., csütörtök 21:37

Aki nem ertene hogy mi ez a sok spoiler, Arrow a tema es igen, olyan emberek beszelnek/beszelunk rola, akik nem is kovetik az uj reszeket :lol:
Remy írta:Amúgy szuperképesség... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ra's al Ghul se egy földhözragadt karakter... Szóval ezek a misztikus dolgok bőven jöhetnek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kepregeny, szuper kepessegek, ezekkel nincs is gond. VISZONT az elso 2 evad alapjan nekem az jott le, hogy ebben a sorozatban kerulik a szuperkepessegeket, amit csak lehet, megprobalnak letezo dolgokkal megmagyarazni, gyogynoveny vagy a mirakuru. Amennyiben tenyleg behozzak ezt a varazskutat vagy mit, lenyegeben szembe kopik magukat es azt amit az elozo 2 evadban felepitettek. Olyan erzes, mint amikor nem tudnak semmi otleteset kitalalni es az egyik iro megemliti, hogy akkor mondjuk azt hogy csoda tortent. :mrgreen:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 11., csütörtök 21:35

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nincs különösebb bajom vele csak eddig azért valamennyire távol tartották magukat ettől és most akkor jön a változás. Ha jól megcsinálják ezt akkor nincs gond. De valljuk be nem csak képregényesek nézik a sorozatot ezáltal ha ezt meghúzzák sok nézőt elfognak veszteni.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 11., csütörtök 21:33

mathers írta:Az még belefér. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hogy bedobják Olliet Ras al ghul medencéjébe az már sok lenne. De tuti ez lesz. Már látom előre, ahogy pancsol a medencében és head & shoulderssel mossa a haját, miközbe elmondja, hogy my name is Oliver Queen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szóval ha erócsávó ( :mrgreen: ) használja a vermet akkor az nem fér bele de ha csak ra's al ghul akkor nincs probléma, belefér?
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 11., csütörtök 21:31

mathers írta:
Remy írta:Amúgy szuperképesség... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ra's al Ghul se egy földhözragadt karakter... Szóval ezek a misztikus dolgok bőven jöhetnek.
Az még belefér. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hogy bedobják Olliet Ras al ghul medencéjébe az már sok lenne. De tuti ez lesz. Már látom előre, ahogy pancsol a medencében és head & shoulderssel mossa a haját, miközbe elmondja, hogy my name is Oliver Queen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ez hozzá tartozik, ebbe ne kössünk már bele. Ez most olyan, hogy ha Superman közelébe teszel egy zöld kavicsot kb meghal, ha arrébb teszed 10 méterrel, akkor agyonver. A Lazarus gödör Ra's-hoz tartozik. Szerinted ő hogy él olyan sokáig?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég