Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. március 6., hétfő 21:09

realistahuni írta:TWD

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A cgi szarvasnál konkrétan felsírtam annyira gagyi volt. :lol:
Egyre rosszabb a sorozat, mikor nincs Negan nézhetetlen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az a baj, ha van, akkor is ilyen idióta Eugene-el... De ez a szarvas valóban profi munka volt. :lol: :agree: :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. március 6., hétfő 18:22

TWD

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A cgi szarvasnál konkrétan felsírtam annyira gagyi volt. :lol:
Egyre rosszabb a sorozat, mikor nincs Negan nézhetetlen.
Love football, hate antifa.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. március 5., vasárnap 23:34

Suits évadzáró

Erőltetett már ez nagyon és még erőltetni fogják egy 7. évaddal is (minimum), persze nézni fogom, mint sokan mások, de pl ezzel a résszel is akár az egész sorozatot le lehetett volna zárni: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Louis más üzit kap a telefonban és csókolom.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 4., szombat 14:17

Légió 1x4
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bassza meg, nem tudom, hogy mit szívnak a készítők, de én is kérek belőle. Ez volt eddig a legjobb rész, annak ellenére is, hogy kusza volt a narratíva, sok szálon ment a cselekmény. Sok dolgot megtudtunk Davidről és a többi karakterről is. Nem hittem, hogy lehet fokozni a végét, de megtették, David maga a Szörny.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 28., kedd 18:41

TWD
Az előző kettő gyenge rész után ez bejött.
Eugene, Negan. :coffee:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 27., hétfő 14:08

h3x0r írta:Taboo S01

Roviden osszefoglalva: Tom Hardy kapott egy sorozatot, hogy a kultuszat novelje :mrgreen: A korabbi kommenteket visszaolvasva megertem, ha par ember szerint hetiben neha lassu volt es keves dolog tortent, viszont napi 1-2 reszt daralva en baromi jol szorakoztam. :D Minosegi sorozatrol van szo, a diszlet es az egesz kor hangulata beszippantja a nezot. Tom Hardy pedig mind a 8 reszt vegig daralja. Az evadzaro nekem kulonosen bejott, talan az egyik legjobb resz. Ugyhogy aki eddig csak szemezgetett a sorozattal, nyugodtan vagjon bele.
Most fejeztem be az évadzárót és vegyes érzéseim vannak. Hardy viszi a showt, szó szerint. A többi színész nem ér fel hozzá, de a többi karakter is nagyon kidolgozatlan az övéhez képest. Zilpha pl. egy hatalmas fail volt a részemről. Az Afrikai szál szinte teljesen mellőzve volt. A történet is kicsit túl lett bonyolítva a végére.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 26., vasárnap 20:35

TheBull6 írta: Kivéve ha ziro barátja, mert akkor inkább ne. :lol:

Évadzáró nálam is mindent vitt, ahogy az egész sorozat is. :salute:
Te szerelmes vagy belém? Vagy mi a baj? :lol:
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. február 26., vasárnap 20:01

h3x0r írta:Taboo S01
Ugyhogy aki eddig csak szemezgetett a sorozattal, nyugodtan vagjon bele.
Kivéve ha ziro barátja, mert akkor inkább ne. :lol:

Évadzáró nálam is mindent vitt, ahogy az egész sorozat is. :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 26., vasárnap 19:58

Taboo S01

Roviden osszefoglalva: Tom Hardy kapott egy sorozatot, hogy a kultuszat novelje :mrgreen: A korabbi kommenteket visszaolvasva megertem, ha par ember szerint hetiben neha lassu volt es keves dolog tortent, viszont napi 1-2 reszt daralva en baromi jol szorakoztam. :D Minosegi sorozatrol van szo, a diszlet es az egesz kor hangulata beszippantja a nezot. Tom Hardy pedig mind a 8 reszt vegig daralja. Az evadzaro nekem kulonosen bejott, talan az egyik legjobb resz. Ugyhogy aki eddig csak szemezgetett a sorozattal, nyugodtan vagjon bele.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 26., vasárnap 11:31

Legion 1x3
P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Húbazze nem tudom, talán az első részben volt egy párbeszéd, hogy az anyja vagy apja akkor halt meg amikor az intézetben volt és nem is mehetett el a temetésre. Miért csak Syd látja a szörnyet amit David is lát ? Ha David hozta létre a szörnyet őnvédelem gyanánt akkor mitől félt annyira kisgyerekként ?
Junkieról videó.
Na ki fekszik a földön? :sly:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet, hogy ido kozben neveloszulokhoz kerultek? A csaj azert lathatja, mivel korabban testet csereltek. Mar csak az hianyzik, hogy a kovetkezo reszben jojjon egy oriasnyuszi is. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 26., vasárnap 11:09

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Húbazze nem tudom, talán az első részben volt egy párbeszéd, hogy az anyja vagy apja akkor halt meg amikor az intézetben volt és nem is mehetett el a temetésre. Miért csak Syd látja a szörnyet amit David is lát ? Ha David hozta létre a szörnyet őnvédelem gyanánt akkor mitől félt annyira kisgyerekként ?
Junkieról videó.
Na ki fekszik a földön? :sly:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 26., vasárnap 10:36

P. Krisz írta:Légió 1x3
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Röviden: Syd létező személy, nem csak egy téveszme. David sokkal erősebb mint eddig hittük, egy új képessége is bemutatkozott. Közelebb kerültünk David "démonaihoz", de még mindig nem elég közel. Látvány továbbra is fantasztikus.
A latvany nem veletlen, valamelyik cikkben olvastam, hogy a konyhas jelenetnel tenyleg "felrobbantottak" egy konyhat es egy 1000fps-es kameraval csinaltak egy 2-3 masodperces videot. Ezert tunik valosagosnak es nem egy gagyi CGI jut rola eszedbe.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Orulok, hogy Syd letezo szemely, egesz jo a kemia kozottuk. :D A resz utolso par perceben eleg sok minden kiderult. David megolte a szuleit, felgyujtott egy falut, vagy legalabbis valamilyen modon sok embert megolt, majd ezeket az emlekeket es valoszinuleg az erejet is elzarta magaban. Gondolom azt a szornyet is azert hozta letre, hogy ez tobbet ne fordulhasson elo.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 25., szombat 13:14

Légió 1x3
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Röviden: Syd létező személy, nem csak egy téveszme. David sokkal erősebb mint eddig hittük, egy új képessége is bemutatkozott. Közelebb kerültünk David "démonaihoz", de még mindig nem elég közel. Látvány továbbra is fantasztikus.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 25., szombat 12:16

nzooli93 írta:1 hónapja fejeztem be a Breaking Badet. Érdemes a Better call Sault is lepörgetni? Az milyen ? :)
Ha a Breaking Bad-et szeretted, nem fog csalodast okozni, ugyhogy kezdd el batran. :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. február 25., szombat 11:51

nzooli93 írta:1 hónapja fejeztem be a Breaking Badet. Érdemes a Better call Sault is lepörgetni? Az milyen ? :)
Szerintem érdemes, mondjuk ez sem túl pörgős és akciódús, de Saul karaktere szerintem kurvajó. Sok hasonlóságot ne várj, legalábbis így 2 évad után nincs sok, viszont minőségi cucc ez is. :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. február 25., szombat 11:48

Tegnap volt egy kis nosztalgia, barátnőmet rászedtem, hogy kezdjük el a Banshee-t (csak 5 részre volt idő :/ ), nálam továbbra is zseniális, number one, rendesen várom, hogy a 2.-3. évad következzen már, ajánlom mindenkinek, akinek kimaradt. :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 25., szombat 9:06

1 hónapja fejeztem be a Breaking Badet. Érdemes a Better call Sault is lepörgetni? Az milyen ? :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 7:38

numberone1 írta:Erdemes nezni a Homeland 4-5-6 evadjait? Addig neztem amig a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerencsetlent felakasztottak... nagyabol az elso 3 evad ra epult, az atta az alapot.
Hasznald a spoiler gombot máskor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. február 25., szombat 7:30

numberone1 írta:Erdemes nezni a Homeland 4-5-6 evadjait? Addig neztem amig.. nagyabol az elso 3 evad ra epult, az atta az alapot.
Nézzed nyugodtan, a 4. évad egészen pazar lett, nekem az ötödikkel sem volt gondom, a hatodik is alakul.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A Brody família a 4. évadtól teljesen kikerült a képből szerencsére. Mondjuk Morena Baccarin eyecandy volt, de cserébe a kölykök sincsenek már, az is valami.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 25., szombat 3:44

Erdemes nezni a Homeland 4-5-6 evadjait? Addig neztem amig a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerencsetlent felakasztottak... nagyabol az elso 3 evad ra epult, az atta az alapot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég