Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 24., szerda 20:35

Akkor japán. A lényeg, hogy az ázsiai nyelvtől a hideg ráz. :mrgreen: Ha meg már európai, akkor angol, engem a német meg a francia nyelv is zavar. :lol: Na de akkor magyar feliratot csak az eredeti, japán szinkronhoz készítettek?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 24., szerda 20:09

Realista24 írta:
Tádám írta:The Crown S01

Az új kedvenc. :D

Annyira jó volt kiszakadni a narkós, ügyvédes, a mostanában szokásos divatos témák nyújtotta skatulyából, amibe persze én magam helyeztem bele magam.
Itt a színészi játék, fényképezés, zenék, minden a helyén van, minden teljesen más. Nagyon várom a 2. évadot, teli találat volt. Kiváló! :salute: :)
Első nem adta annyira, még kap maximum két részt, hogy elkapjon az érzés.
Remélem kitartasz mellette. Bár nyilván nem mindenkinek jön be ez a nyelvezet, stílus, zene, világ.
Engem pl. elsőre megvett, szóval lehet akkor nem a te stílusod. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 24., szerda 20:07

Angol kb a legrosszabb szinkron, amit valaha DBhez csinaltak. Még a német is jobb.

Japan amugy. :mrgreen: És sokkal jobban atjonnek a harcok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 24., szerda 20:03

A Dragon Ball Superből amúgy van angol nyelvű is magyar felirattal? Esetleg nem tervezik a magyar szinkront? :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 24., szerda 19:55

http://player.hu/kult/15-sorozat-amit-m ... -2018-ban/


azért itt van nem egy, amit várok eléggé.

És még így is a Crown 2. évadának második felét, a Deuce-t, Darkot le kell pörgetni. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. január 24., szerda 19:50

Kapott egy esélyt nálam ez a británnia, de ezt inkább engedjük is el gyorsan..
Hát eleve mi az a jóbarátokos intró az elején, mert kb. egy sitcomhoz illene be, de nem ide..
Aztán a vörös dögön kívül nincs egy karakter akinek ne kívánnám már most a halálát. Ilyen elbaszott szereplőgárdát a fearthewalkingdead óta nem láttam..
Egyik sem karakteres, egyik sem érdekes számomra, pedig még a sztori jó is lehetne, bár sosem vonzottak nagyon a kelták.
Annyi jó sori van, hogy nálam ez így egyből kasza.
Aki hasonlóban gondolkozik, annak ott vannak a vikingek, Ragnar papa egyedül többet ér, mint ebben kb. mindenki. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 24., szerda 14:06

Na, utolértem a DB Supert.

Pár dologról rövden: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- A szerelem univerzum rettentő idegesítő volt. Túltolták. Egy darabig még elnézte volna nekik az ember,
de túl sok időt kaptak...
- A 6os univerzum csillagharcosai pedig rosszul lettek tálalva. Nyeszlett szar az összes, ráadásul a mutatott képekből látva, nem is az a fajta harcos nép, mint Gokuéké. Mégis honnan ez az erő? Az erővel semmi probléma nem lett volna, hiszem mégis csak csillagharcosok, de akkor legalább úgy hozták volna be őket, hogy harcolnak,
mint anno Vegiáék. (persze, ők a jó ügyért). A megrajzolásukkal sem voltak kibékülve alap szinten. Kale behozta azt, amit kellett volna... anno a moviekban is jól megcsinálták a női harcosokat. Itt nem sikerült.


Saját teória a folytatásra:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- Idén érkezik egy movie a csillagharcosokról
- Kale volt a 6os univerzum Brolyja, avagy a legendás csillagharcos.
- Rengeteget beszéltek a csillagharcosok erejéről az egész sorozatban.
- Vegita ígérete, illetve a csillaghharcosok meglátogatása.

Ebből levonva, simán el tudom képzelni (illetve remélem!) hogy behozzák végre Brolyt a sorozatba. Nála lehetne még szintet lépni, és végre bejönne a képbe a legendás csillagharcos is, akiről még anno Vegita beszélt Freezanál. Mindemellett egy rettentő király főgeci, egy hatalmas mítosszal a háta mögött.


ui: Bár vannak jók, de a Z zenéi még mindig rettentően hiányoznak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 23., kedd 23:59

Tádám írta:The Crown S01

Az új kedvenc. :D

Annyira jó volt kiszakadni a narkós, ügyvédes, a mostanában szokásos divatos témák nyújtotta skatulyából, amibe persze én magam helyeztem bele magam.
Itt a színészi játék, fényképezés, zenék, minden a helyén van, minden teljesen más. Nagyon várom a 2. évadot, teli találat volt. Kiváló! :salute: :)
Első nem adta annyira, még kap maximum két részt, hogy elkapjon az érzés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. január 20., szombat 1:45

The Leftovers S01

Harmadik nekifutásra néztem meg a sorozat első évadát. Az első nekifutás valamikor 2 évvel ezelőtt volt, akkor 20 perc után megálljt parancsoltam a Pilotnak, mondván ez egy hatalmas bullshit, és semmi értelme az időmet vesztegetnem rá. Ami már akkor is megfogott, az a mérhetetlenül jó "theme" zene volt, de mivel a történet nem tetszett, így hát kukáztam 20 perc után. Rá fél év múlva ismét elkezdtem, akkor már nagyon jó vélemények jöttek a 2. évadról, én azonban még az első évad első részén sem voltam túl, de a pozitív kritikák miatt ismét belevágtam. Ezúttal végig sikerült néznem az első részt, de megint csak nem folytattam, valahogy nem rántott magával a dolog. Aztán jött 2018.0115-i hete és ismét nekiültem. Mostanra már befejeződött a harmadik évaddal a sorozat és elképesztően jó véleménnyel vannak a cuccról. Ismét nekiültem és mostanra ki is nyiffantottam az első évadot. Zseniális volt és borzasztóan sajnálom, hogy ilyen sokat szenvedtem vele. Csak egy picivel türelmesebbnek kellett volna lenne. Egyértelműen TOP sorozat, és jesszusom, ha már most ez ilyen jó volt, mi lesz a 2. évaddal, ami sokak szerint egy hibátlan évad. Mindent szerettem ebben a sorozatban... a történet... ami valójában egy cselekményszál köré épül, de valójában mindenkinek megvan a baja, és iszonyat kemény dráma az egész, és mindenki annyira EMBERI, annyira ESETLEN, annyira VALÓSÁGOS. A párbeszédek, a színészek (Justin Theroux, Ann Dowd, Carrie Coon jesszusom!!), a zene, csodálatos darab.... 10/10. MUST WATCH kategória. Vasárnaptól pedig kezdem a 2. évadot, az első évadot pedig biztos berendelem dvd-n, ennek a polcon a helye.
But he is a good boy...

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 19., péntek 17:41

füst írta:Úgy tűnik hogy márciusban véget ér a Dragon Ball Super, a 131. résszel, és hosszú szünetre vonul a sorozat. Év végén movie, gondolom jövőre valamikor folytatják más néven a sorozatot.

Ugye még van hátra pár rész, összességében tetszett. Volt kb. féltucatnyi momentum ami megmarad, volt egy kis nosztalgikus élmény követni az eseményeket, hála annak hogy kaptak több-kevesebb szerepet a régi karakterek. Viszont egyáltalán nem bánom hogy vége, már kezdett telelenni a zsákom az agyonhasznált transformokkal meg rengeteg logikátlansággal. Na majd meglátjuk a finálét.
Jó volt összességében az egész. Csak most megint várni kell 1 évet a folytatásra. Szerintem úgy lesz, mint anno a Dragon Ball és utána a Z. Ugranak egy kicsit az időbe vagy valami. De maradni fog mindenki a szereplők közül. Egyrészt túl kevés rész van és nem tudnak ennyi mindent lezárni és túl sok a potenciál is még benne. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A többi univerzum, a papok, a többi isten. Uubot is belengették már. Dermesztő tervét még mindig nem ismerjük.

am tuti, hogy a decemberben érkező movie fogja felvezetni a folytatást.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2018. január 19., péntek 15:59

Úgy tűnik hogy márciusban véget ér a Dragon Ball Super, a 131. résszel, és hosszú szünetre vonul a sorozat. Év végén movie, gondolom jövőre valamikor folytatják más néven a sorozatot.

Ugye még van hátra pár rész, összességében tetszett. Volt kb. féltucatnyi momentum ami megmarad, volt egy kis nosztalgikus élmény követni az eseményeket, hála annak hogy kaptak több-kevesebb szerepet a régi karakterek. Viszont egyáltalán nem bánom hogy vége, már kezdett telelenni a zsákom az agyonhasznált transformokkal meg rengeteg logikátlansággal. Na majd meglátjuk a finálét.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 17., szerda 7:24

Realista24 írta:
Tádám írta:The Crown S01

Az új kedvenc. :D

Annyira jó volt kiszakadni a narkós, ügyvédes, a mostanában szokásos divatos témák nyújtotta skatulyából, amibe persze én magam helyeztem bele magam.
Itt a színészi játék, fényképezés, zenék, minden a helyén van, minden teljesen más. Nagyon várom a 2. évadot, teli találat volt. Kiváló! :salute: :)
Írsz róla bojlermentesen? :mrgreen:

Tulajdonképpen II. Erzsébet élete, uralkodása (?) a fő téma, de mindig egy-egy nagyon fontos, történelmi, vagy éppen a királyi család életét meghatározó fő szálat visz végig egy-egy rész. Azért írtam is korábban, hogy töri leckének is kiváló. Mindeközben iszonyatosan jó a nyelvezete, a zene, és a sztorik is érdekesek. A díszlet és minden első osztályú, ahogy a színészi játék is. Tulajdonképpen egy dokumentumfilm átültetve egy Netflix sorozattá, és alapvetően én sem érdeklődöm az angol királyi család után, és úgy alapból a töriért sem rajongok, így is ültem le elé, hogy annyira nem voltam lelkes, de mégis, már az első rész megvett. A 2. rész meg már egyenes zseni volt. Szóval, ha így olvasol róla, meg valaki leírja, hogy miről szól, annyira nem foghat meg a tartalma, ha nem vagy rajongója ennek a témának, mégis ha elkezded nézni, akkor nincs vissza út. Legalábbis nálam így volt. :D
Ja, és John Lithgow mint Churchill nagyon nagy állat.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 16., kedd 23:15

Kerlon írta:Ugye mindenki megnezte már a darkot? :shifty:
Pilot utan elakadtam :mrgreen: De majd allamvizgsa utan bedaralom, jonak tunik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 16., kedd 20:17

Ugye mindenki megnezte már a darkot? :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 20:03

Tádám írta:The Crown S01

Az új kedvenc. :D

Annyira jó volt kiszakadni a narkós, ügyvédes, a mostanában szokásos divatos témák nyújtotta skatulyából, amibe persze én magam helyeztem bele magam.
Itt a színészi játék, fényképezés, zenék, minden a helyén van, minden teljesen más. Nagyon várom a 2. évadot, teli találat volt. Kiváló! :salute: :)
Írsz róla bojlermentesen? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 16., kedd 19:09

The Crown S01

Az új kedvenc. :D

Annyira jó volt kiszakadni a narkós, ügyvédes, a mostanában szokásos divatos témák nyújtotta skatulyából, amibe persze én magam helyeztem bele magam.
Itt a színészi játék, fényképezés, zenék, minden a helyén van, minden teljesen más. Nagyon várom a 2. évadot, teli találat volt. Kiváló! :salute: :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 14., vasárnap 13:06

Hát az első részek animációját legendássan elcseszték. A lemezes verzióra ki is javították azt hiszem.
Merci Zizou!

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 14., vasárnap 13:03

Mai DB super rész is adta.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Goku elég okosan harcolt bár sokra nem ment vele. :/

Fura amúgy így visszanézni jeleneteket az előző sagaból, mert a rajzolás most hála istennek sokkal jobb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 14., vasárnap 12:53

Beerus és Whis nagyon el lettek találva. Imádom őket. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 14., vasárnap 12:52

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát az egészet arra építették fel, hogy Trunks visszautazása a saját jelenére nem volt befolyással.
Szeirntem sem volt tökéletes, viszont tetszett, hogy ismét húztak egy darkosabb sagát.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a jelenet pedig epic volt a hakai theme-mel együtt. Beerus a legnagyobb király :mrgreen:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég