Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 9., vasárnap 23:00

pheco írta:Officebol annyi meme van, hogy komolyan gondolkozom azon, hogy elkezdem. Mennyire eroltetett? Nekem a Friends a top a sitcomokbol, ahhoz viszonyitva milyen?
Ahogy Pipita koma írja, inkább a rettentően kínos poénokra épít a sorozat. Viszont mindenképpen ajánlott kategória. Egyrészt vannak benne nagyon tanulságos karakterek (Micheal :D), másrészt az összes többi karakter kurva jó (pl Dwight :) ). A sztori is szépen fejlődik. Szóval vágj bele :mrgreen: viszont ha teheted eredeti nyelven nézd, szinkron sokat elvesz a varázsából. :)
Pipita írta: Ha még bejön akkor kezdd el a parks and recet, kategóriákkal jobb minden sitcomnál de az alapot az office adja, ugye spinoffról beszélünk.
hmm, ezt pl nem is tudtam. :) Pedig láttam jó pár részt anno Comedy Centralon. Itt ismertem meg Chris Pratt-et is :D

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. szeptember 9., vasárnap 22:59

Pipita írta:
pheco írta:Officebol annyi meme van, hogy komolyan gondolkozom azon, hogy elkezdem. Mennyire eroltetett? Nekem a Friends a top a sitcomokbol, ahhoz viszonyitva milyen?
Nem erőltetett, de az awkward humorra épül. Az első két évadot próbáld be, ha utána sem tetszik, hagyd. Az első pár részen garantálom hogy nem fogsz nevetni de aztán rá lehet kapni es hamar élvezhetővé sőt szerethetővé válik. Bár biztos vagyok benne hogy lesznek idegesítő karakterek is.

Egyébként szerintem teljesen más, mint a friends/himym vonal, inkább a színészek mimikája a humor forrása, nem az életképtelen karakterek ostoba húzásai. :mrgreen:

Ha még bejön akkor kezdd el a parks and recet, kategóriákkal jobb minden sitcomnál de az alapot az office adja, ugye spinoffról beszélünk.

Aztán várom az élmény beszámolót :mrgreen: :mrgreen:
Az Office-on gondolkoztam én is, hogy elkezdem, de a Parks and rec meg a Veep... nah azok számomra borzalmasak voltak.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 9., vasárnap 22:54

Hat Pipita, A Forrás utan ketelkedem a te izlesedben :mrgreen:
Amugy a Shameless ma jon uj resszel, Tbbt is a honapban, de lehet ezek mellett belprobalom azert Officet.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 9., vasárnap 22:39

pheco írta:Officebol annyi meme van, hogy komolyan gondolkozom azon, hogy elkezdem. Mennyire eroltetett? Nekem a Friends a top a sitcomokbol, ahhoz viszonyitva milyen?
Nem erőltetett, de az awkward humorra épül. Az első két évadot próbáld be, ha utána sem tetszik, hagyd. Az első pár részen garantálom hogy nem fogsz nevetni de aztán rá lehet kapni es hamar élvezhetővé sőt szerethetővé válik. Bár biztos vagyok benne hogy lesznek idegesítő karakterek is.

Egyébként szerintem teljesen más, mint a friends/himym vonal, inkább a színészek mimikája a humor forrása, nem az életképtelen karakterek ostoba húzásai. :mrgreen:

Ha még bejön akkor kezdd el a parks and recet, kategóriákkal jobb minden sitcomnál de az alapot az office adja, ugye spinoffról beszélünk.

Aztán várom az élmény beszámolót :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. szeptember 9., vasárnap 22:25

dannen írta:ami fontos nekem, hogy a black mirror megcsinalta amit vartam egy sorozattol, tokeletesen megmutatja a mai vilag hibait, ferduleseit es felfedte a hazugsagokat amik korbeveszik a mindennapjainkat.
Nekem az elso ket evad anno nagyon bejott, a harmadiknal a 6 reszbol csak 2 volt igazan jo, a negyediknel tobb reszbe is beleneztem, de vegul inkabb kaszaltam az egeszet. (es pont igy volt az Inside No. 9 sorozatnal is, ami nagyon hasonlit a Black Mirrorra). Nem az volt a problema, hogy hirtelen 2 stab is elfelejtett volna sorozatot irni.

Egy ideig a sorozat es maga a gorbe tukor nagyot utott, mert valami ujdonsagrol volt szo, pont azok jellemeztek, amiket te is leirtal. Viszont egy ido utan ezzekkel az uzenetekkel annyiszor lehetett talalkozni kulonbozo kepeknel meg videoknal, hogy semmitmondova, elcsepeltte valtak. Ennek a temanak volt egy nagyon jo idoszaka, amikor en is mindenkinek ajanlottam, de ma mar (szerintem) elmult a varazsa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 9., vasárnap 22:09

Officebol annyi meme van, hogy komolyan gondolkozom azon, hogy elkezdem. Mennyire eroltetett? Nekem a Friends a top a sitcomokbol, ahhoz viszonyitva milyen?

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. szeptember 9., vasárnap 18:44

ateeemadrid írta:és ez a The Shield mennyire fasza? valahogy nekem ez kimaradt, és most úgysincs nagyon mit néznem a heti 1 Better Call Sault leszámítva.
Nekem itt ajánlották, és nem bántam meg, eszméletlen jók a karakterek, többet nem mondok, majd meglátod. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 9., vasárnap 18:42

és ez a The Shield mennyire fasza? valahogy nekem ez kimaradt, és most úgysincs nagyon mit néznem a heti 1 Better Call Sault leszámítva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 9., vasárnap 16:22

dannen írta:a legjobb sorozatnak valaha nem kell beleillenie sehova, csak latni kell mindenkinek. :mrgreen: egyebkent minden van benne amit irt, de nyilvan mas stilus.
Pláne nem értem :mrgreen:

Na de komolyra fordítva. Neked ez volt a best ever? Mi van meg a top3ban? Kiváncsi vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 9., vasárnap 15:39

Hunting hitler :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. szeptember 9., vasárnap 15:24

Amúgy elírtam srry, a 4. évad jön novemberben. :)
NARCOS Season 4 Trailer TEASER (NEW 2018) Narcos Mexico, Netflix TV Show HD

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. szeptember 9., vasárnap 15:14

Narcos 3. évada hol van még, the wire már megvolt :) . Régóta szemezek már a soával, most is kapásból írtátok 3an is, csak a motoros témától féltem eddig, mert az annyira nem vonz, de csak bepróbálom

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. szeptember 9., vasárnap 15:01

Csakis a Banshee, kihagyhatatlan. :sziv:

Régebbi, két világháború közötti Németország esetleg ha bejön, meg mindenféle kategóriát lehetne itt említeni, akkor Babylon Berlin.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lordgabi 2018. szeptember 9., vasárnap 15:02-kor.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 9., vasárnap 14:56

dannen írta:
Yazid írta:Már lerágott csont, de ajánlást kérek. Nem guglizok. Breaking bad, the shield. Csak ezt a kettôt írom példának, ezektôl szarabbat ne írjatok. lehet benne gyilkolás, zsaruk, bandák, drog, de kemény vonalban ne ilyen tutyi-mutyit, essen le az állam. Köszi!
black mirror, ha meg nem volt meg.

Ez sehogy nem illik bele.
SoA, Narcos, Wire. Esetleg Banshee.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 9., vasárnap 14:54

Sons of Anarchy, The Wire, Narcos.

A drótot emelném ki mondjuk, zsaruk, bandák, drog mind megvan benne, mellesleg a legjobb sorozat a világon. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. szeptember 9., vasárnap 14:53

Yazid írta:Már lerágott csont, de ajánlást kérek. Nem guglizok. Breaking bad, the shield. Csak ezt a kettôt írom példának, ezektôl szarabbat ne írjatok. lehet benne gyilkolás, zsaruk, bandák, drog, de kemény vonalban ne ilyen tutyi-mutyit, essen le az állam. Köszi!
Narcos kell neked. B-)

Elvileg nemsokára jön a 3. évad a mexikói drogkartellekről.
Ugye egy stábtagot megöltek korábban, aki felderítette a terepet.. :x
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2018. szeptember 9., vasárnap 14:57-kor.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. szeptember 9., vasárnap 14:48

Már lerágott csont, de ajánlást kérek. Nem guglizok. Breaking bad, the shield. Csak ezt a kettôt írom példának, ezektôl szarabbat ne írjatok. lehet benne gyilkolás, zsaruk, bandák, drog, de kemény vonalban ne ilyen tutyi-mutyit, essen le az állam. Köszi!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 7., péntek 18:12

Realista24 írta:
DinhoL írta:Orange is the new blacket újra elkezdtem a hype miatt. Kb 5-6 éve néztem először mikor még bőven nem vt ilyen ismert.
Mit gondoltok, érdemes rááldozni pár hétköznap estét? :D
Én most kezdtem a negyedik évadot. Első kettő nagyon jó volt, harmadikat untam, ez most megint tartogat újdonságokat.
Nem lesz toplistás nálam, de átlagnál jobb.
A negyedik évad egy kula szerintem, most vegeztem. uccso rész jol végződött, kiváncsi vagyok hogy mit hoznak ki belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. szeptember 7., péntek 18:05

Mayans MC 1x1

Mintha csak a SOA-t neztem volna, amikor mar a resz elejen bajba kerul a klub es szegeny motorosoknak csunya dolgokat kell tenniuk a jovojuk erdekeben. :mrgreen: A hangulat hasonlo, rengeteg az utalas, az alap sztori mondjuk varhato volt, de kezdesnek nem volt ez rossz. Ami meg erdekesseg, hogy a foszereplo nem az alelnok, vagy valamelyik csapaton beluli rutinosabb tag, hanem egy prospect, aki szeretne az asztal melle jutni.

Engem mostmar csak az erdekel, hogy mivel tud tobbet mutatni ez a sorozat, mintha a soa-bol kaptunk volna egy nyolcadik evadot, amiben a korabban megszokott fo elemeket ujra lejatszottak volna. A soa-ban a karakterek erosek voltak, mar csak ranezesre is volt mindegyikukben valami egyedi, itt egyelore kicsit halvanyabbnak erzem oket. Persze megertem, hogy egy pilot alatt nem lehet mindenkit felepiteni. A folytatas erdekel, nehany resz erejeig mindenkepp maradok.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 5., szerda 10:07

A Castle első évadjait meg lehet venni valahonnal HD-ben?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég