Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 21., vasárnap 0:45

Sierra írta:
Tádám írta: 2 hónapos ingyenesre regisztráltam, volt egy ilyen akció is, nem tudom még van-e. :)
most egy hónapos van, én is regisztráltam, faszom várjon a heti egy részre. :D

Aranyélet S03

hát, ez a sorozat valami kibebaszott király. úristen, nagggggyon nagy hatással volt rám, első perctől az utolsóig. Az tuti, hogy ez nemzetközi szinten is simán megállná a helyét.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam ebből az évadból egyértelműen a 7. rész vitte a prímet, az a feszültség, ami végig ott volt, huuuhhh, kurva kemény, de valóban talán kicsit túltolták ott a dolgokat. Pláne a folytatás meglepő, hogy szinte mindenki elfelejtette, hogy pár nappal korábban ki akarták nyírni egymást.

Elképesztően erős ez a sorozat, álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, minden várakozást felülmúlt. És külön öröm, hogy egy magyar sorozat is képes volt erre. Azért látszik, hogy toltak bele bőven pénzt, de azt kell mondjam meg is látszik minden egyes jeleneten. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Karakterek zseniálisak, egytől egyig, jellemfejlődések szintén, főleg Márkó gyereké, talán az övé volt a legnagyobb változás. Viszont a Mira... fú na az kiborított. Rengeteg sorozatot/filmet láttam már életemben, de Mira karakterénél szánalmasabb, ostobább, gyökerebb és idegesítőbb karaktert még nem láttam. Gondolom ez volt a cél, de ez a csaj totális agyfasz, minden egyes cselekedetével. Színészek egytől egyig zsenik, Thuróczy Szabolcs egy isten, Anger Zsolesz "csak" hozta a szintjét (imádom a palit), de a számomra ismeretlen Olasz Renátó is ott volt a szeren végig, ahogy Ónodi Eszter is. A mellékszereplők is odatették magukat, a castingért külön jár a pacsi.

Összegezve kiváló produktum, végre egy magyar filmsorozatra büszkék lehetünk. Jó volt látni a párhuzamokat a jelenlegi politikai helyzettel, na kb így működnek itthon a dolgok. És nagyjából így működhet az alvilág is, jó ezekbe betekintést nyerni egy átlagembernek. Nyilván vannak hibái a sorozatnak, melyiknek nincsenek (The Wire khmmm :mrgreen: ). Jó párszor túltolják, pedig ami első évadban nagyon tetszett, hogy aránylag realisztikus, azt a folytatásban erősen elhagyják sokszor. Mondjuk ez pont, hogy ijesztőbbé teszi a sorozatot, ami nem baj, csak nem mindig hiteles. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

9/10
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem is az a resz volt a kedvencem. Tultolas mar a masodik évadban is bőven jelen volt. Itt talan a kutyaval felpofozas volt a legkomikusabb resz, szamomra(nemjo értelemben). Bar ez nem annyira a realiaztikussag/tultolashoz kapcsolodik. BTW, Enikőt miért,Mira neveli a vegen?
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 20., szombat 23:51

Tádám írta: 2 hónapos ingyenesre regisztráltam, volt egy ilyen akció is, nem tudom még van-e. :)
most egy hónapos van, én is regisztráltam, faszom várjon a heti egy részre. :D

Aranyélet S03

hát, ez a sorozat valami kibebaszott király. úristen, nagggggyon nagy hatással volt rám, első perctől az utolsóig. Az tuti, hogy ez nemzetközi szinten is simán megállná a helyét.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam ebből az évadból egyértelműen a 7. rész vitte a prímet, az a feszültség, ami végig ott volt, huuuhhh, kurva kemény, de valóban talán kicsit túltolták ott a dolgokat. Pláne a folytatás meglepő, hogy szinte mindenki elfelejtette, hogy pár nappal korábban ki akarták nyírni egymást.

Elképesztően erős ez a sorozat, álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, minden várakozást felülmúlt. És külön öröm, hogy egy magyar sorozat is képes volt erre. Azért látszik, hogy toltak bele bőven pénzt, de azt kell mondjam meg is látszik minden egyes jeleneten. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Karakterek zseniálisak, egytől egyig, jellemfejlődések szintén, főleg Márkó gyereké, talán az övé volt a legnagyobb változás. Viszont a Mira... fú na az kiborított. Rengeteg sorozatot/filmet láttam már életemben, de Mira karakterénél szánalmasabb, ostobább, gyökerebb és idegesítőbb karaktert még nem láttam. Gondolom ez volt a cél, de ez a csaj totális agyfasz, minden egyes cselekedetével. Színészek egytől egyig zsenik, Thuróczy Szabolcs egy isten, Anger Zsolesz "csak" hozta a szintjét (imádom a palit), de a számomra ismeretlen Olasz Renátó is ott volt a szeren végig, ahogy Ónodi Eszter is. A mellékszereplők is odatették magukat, a castingért külön jár a pacsi.

Összegezve kiváló produktum, végre egy magyar filmsorozatra büszkék lehetünk. Jó volt látni a párhuzamokat a jelenlegi politikai helyzettel, na kb így működnek itthon a dolgok. És nagyjából így működhet az alvilág is, jó ezekbe betekintést nyerni egy átlagembernek. Nyilván vannak hibái a sorozatnak, melyiknek nincsenek (The Wire khmmm :mrgreen: ). Jó párszor túltolják, pedig ami első évadban nagyon tetszett, hogy aránylag realisztikus, azt a folytatásban erősen elhagyják sokszor. Mondjuk ez pont, hogy ijesztőbbé teszi a sorozatot, ami nem baj, csak nem mindig hiteles. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

9/10

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 19., péntek 7:21

Sierra írta:KÖszi, közben haverom is tájékoztatott, hogy most ingyenes hónap van. :D Csak időben le kell mondani. :D

Én 2 hónapos ingyenesre regisztráltam, volt egy ilyen akció is, nem tudom még van-e. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 18., csütörtök 20:41

KÖszi, közben haverom is tájékoztatott, hogy most ingyenes hónap van. :D Csak időben le kell mondani. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 18., csütörtök 20:35

Sierra írta:Hogy néztétek meg Aranyélet S03-at? Kiperkáltátok?
Első hónap free, novemberben meg lejár a bankkártyám, amiről vonnák, szóval nekem egyszerű volt a dolog. :mrgreen:
De szerintem le is mondhatod előtte, ha csak ez kell.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 18., csütörtök 19:56

Hogy néztétek meg Aranyélet S03-at? Kiperkáltátok?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 18., csütörtök 13:16

Megnéztem ezt a broly movie trailert. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jólvan mostmár Bardockból is egy gyenge supermen apuka klónt csináltak. Vannak jó dolgok a superben mint Beerus meg Wish de nekem már nagyon nem gyerebe ahogy újra akarják írni a gyerekkoromat. És leszarom ,hogy mi canon meg mi nem, a GT akármennyire bugos sokkal inkább folytatása a z-nek mint a super. Az öreg akira kb csak trollkodik már, könyörög neki a toei a fejős tehenét még párszor hagy fejjék le ő meg szarik bele akkor nesztek itt van lehet filozofálni,hogy akkor mi a valódi story.

Lassan már azt se tudjuk,hogy Goku canon vagy sem. :agree: :ike:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 18., csütörtök 11:48

na megnéztem a shameless s09 e06-ot is.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!fura volt látni hogy peggy bundy zakkantat játszik, monica geller pedig alkoholistát :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 18., csütörtök 11:23

ateeemadrid írta:Ez a Better Call Saul évadzáró iszonyat zseniálisra sikeredett. :salute:
Nem csak az utolso resz, hanem az egesz evad nagyon eros volt. Tortenetileg es hangulatilag is egyre kozelebb vagyunk a Breaking Bad esemenyeihez.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 17., szerda 20:49

csak fura hogy így szezon közepén. főleg hogy elvileg már tavaly óta tudta hogy elég lesz neki. na mindegy.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. október 17., szerda 20:47

Bucsu uzenetebol nem igazan derult ki,hogy miert. Szerintem filmes karrier miatt. Eleg felkapott lett, igy a gotham utan foleg. Es a shameless elegge lefoglalta az egesz evet,gothamba is ezert szerepelt ilyen keveset csak. Shameless mellett semmi masra nem volt ideje. Lehet komolyabb szintet akar.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 17., szerda 19:55

én is imádom a shamelesst és pont ma néztem az 5. részt de már lent van a 6. is. Emmy Rossumról már az év elején tudni lehetett hogy neki ez az utolsó évad neki és producerként folytatja a sorozatban de Cameronról nem tudtam. mi az ok?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 17., szerda 19:52

kierkegaard írta:Nem tudom, hogy rajtam kívül nézi más is a shamelesst, de most olvasom, hogy Cameron Monaghan lelép a sorozatból és a nem rég megjelent rész volt az utolsó. Ezt konkrétan nem igazán tudom feldolgozni. top 3 karakter volt nálam és még is csak 9. évadig élvezhettem a zseniálisan megírt karakterét és színészi játékát.

az élet kegyetlen.
En is kovetem, habar az uj reszt meg nem lattam. De nem csak Cameron Monaghan hagyja abba, hanem Emmy Rossum is. Raadasul a megszokott 12 helyett 14 reszt kapunk iden, szoval en abban sem vagyok biztos, hogy egyaltalan lesz kovetkezo evad.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. október 17., szerda 19:21

Nem tudom, hogy rajtam kívül nézi más is a shamelesst, de most olvasom, hogy Cameron Monaghan lelép a sorozatból és a nem rég megjelent rész volt az utolsó. Ezt konkrétan nem igazán tudom feldolgozni. top 3 karakter volt nálam és még is csak 9. évadig élvezhettem a zseniálisan megírt karakterét és színészi játékát.

az élet kegyetlen.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 16., kedd 20:42

sebydani írta:Srácok, valami jó új-újabb sitcomot (1-2 max 3 évad) tudtok ajánlani? :)
- Man Seeking Woman: nekem is nagy kedvencem volt
- Norsemen: talan kevesbe ismert sorozat, egy viking faluban eloket parodizalja ki
- Master of None: mar csak Aziz Ansari miatt is meglesnem
- Man With a Plan: Matt LeBlanc a foszereplo
- The Mick

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. október 16., kedd 20:31

A Man seeking womant én is ajánlom :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. október 16., kedd 20:18

sebydani írta:Srácok, valami jó új-újabb sitcomot (1-2 max 3 évad) tudtok ajánlani? :)
Future Man, Wrecked.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 16., kedd 20:06

South Park az alap :-* Köszi a tippet amúgy, rápillantok :agree:
Csak vadásznék valami újabbat, mert állandóan ugyanazokat a sitcomokat nézem újra és újra amint végére érek egynek, egymás után :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 16., kedd 20:01

Nekem a Man seeking woman az egyik kedvencem az elmúlt évekből, kurva vicces és nagyon okos szerintem. Hárnom évad, sajnos úgy néz ki egyelőre hogy nem is lesz negyedik.

Amúgy meg South Park. B-) :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 16., kedd 19:58

Srácok, valami jó új-újabb sitcomot (1-2 max 3 évad) tudtok ajánlani? :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég