Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:31

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ziro pajtás jól írja, kakaógengszter...az I'm the one who knocks az viszont tetszett. Mondjuk az egész sorozatbna irritált a faszi, ezért is nem lesz ez 10/10, de még 9 sem nálam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:28

Realista24 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, erről eszembe jut a legszánalmasabb jelenet az egész öt évad alatt. Mondd ki a nevem, azt akarom, hogy kimondd a nevem...Heisenberg... :lol: :lol: :lol: Még a Barátok Köztben, Barta Zsolti (ha van ilyen egyáltalán :mrgreen: ) is jobbat hozott volna le
??????? Ez a jelenet az egyik legerősebb az egész sorozatban, konkrétan szállóige lett a neten. Kicsivel azSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!I'm the one who knocks mögött és kicsivel a Tread lightly előtt :mrgreen: ( na jó, még a fuck you, and your eyebrows is ezek között van nálam, még az első részből :lol: )

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:23

Realista24 írta:
ziro4vr írta:hát az már régen rossz ha döcögsz. azt hittem itt már zord szíved lággyá válik és szerelmes ódákat írsz heisenberg istenhez :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, erről eszembe jut a legszánalmasabb jelenet az egész öt évad alatt. Mondd ki a nevem, azt akarom, hogy kimondd a nevem...Heisenberg... :lol: :lol: :lol: Még a Barátok Köztben, Barta Zsolti (ha van ilyen egyáltalán :mrgreen: ) is jobbat hozott volna le
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó az kicsit kakaógengszteres lett, elismerem. :D you're goddamn right :sly: :sly:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:18

ziro4vr írta:hát az már régen rossz ha döcögsz. azt hittem itt már zord szíved lággyá válik és szerelmes ódákat írsz heisenberg istenhez :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, erről eszembe jut a legszánalmasabb jelenet az egész öt évad alatt. Mondd ki a nevem, azt akarom, hogy kimondd a nevem...Heisenberg... :lol: :lol: :lol: Még a Barátok Köztben, Barta Zsolti (ha van ilyen egyáltalán :mrgreen: ) is jobbat hozott volna le
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:16

hát az már régen rossz ha döcögsz. azt hittem itt már zord szíved lággyá válik és szerelmes ódákat írsz heisenberg istenhez :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:08

inkább te csak írj egy Breaking Bad rivjút, küldözgetve a puszikat ziro papának hogy beajánlotta az isteni mannát
Döcögök az ötödikkel
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mr. White meg totálisan idegesítő karakter lett...a takarító halála várható volt, de, hogy pont ez a gyökér lövi le :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 4., csütörtök 15:54

The Strain 1x7
Na vegre megkaptam amit vartam, ezert kezdtem el nezni a sorozatot. A flashback-es reszek nagyon ott voltak, a vegen pedig, amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megjelenik a strigoi-vadasz strigoi, csak neztem hogy wtf. Par kerdest azert felvet. Tuti hogy nagy csatat viv majd kesobb a naci csavoval, mar varom. :Đ
Mondjuk ez az egesz otlet, ahogy megprobaltak elkapni a naci gyereket (bocs, nem tudom a neveket), eleg szanalmas volt.
Az is mekkora poen mar, hogy a rendorok elfogtak a mexikoi csavokat es nem tunt fel nekik, hogy akit megoltek, annak kilog a szajabol egy masfel meteres akarmi. Meghogy a rendor viccek nem alaptalanok. :lol:


The Strain 1x8
A resz vegen rakerestem a neten, hogy biztosan az FX gyartja a sorozatot es nem a CW. Egy kicsit sok volt mar ebbol a csajos dramazasbol. Aminek viszont mindenkepp orulok, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vegre osszeallt a banda. Remelem, hogy a walking dead-hez hasonloan itt is cserelik majd idonkent a szereploket.

You're the worst
Ha mar ugyis irok, megemlitenem ezt a sorozatot is. Eddig 7 resz ment le, 20 perces rohadt jo kis feelgood sorozat. Entourage fanoknak biztos bejon.
aki magrol szeretne kikolcsonozni, az igy keressen ra: youre the worst

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 3., szerda 21:34

Remy írta:Alakul a Szökés gárda a DC Comics sorozatos univerzumában. Robert Knepper, Peter Stormare és Wentworth Miller után Dominic Purcell is csatlakozott a bulihoz. (Flash)

Itt van, hogy ki kit fog játszani

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 3., szerda 21:31

Alakul a Szökés gárda a DC Comics sorozatos univerzumában. Robert Knepper, Peter Stormare és Wentworth Miller után Dominic Purcell is csatlakozott a bulihoz. (Flash)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 3., szerda 21:21

Zsombor írta:True Detective 2. évadját ebben a hónapban kezdik forgatni,feltehetőleg jövő nyáron kerül vetítésre.
jó-jó, de kikkel? infókat akarok :lol:
Nem illik.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. szeptember 3., szerda 14:33

peti_madrid írta:Drót

Kb 1 hét alatt ledaráltam az első évadot, iszonyatosan jó a sorozat, nagyszerűen van megcsinálva benne mindkét szál. A szereplők is baromi jók, az összes karakter tetszik, főként Bubbles :mrgreen: A második évadot most fogom kezdeni, csak várom, hogy lejárjon a hit&runom a legnagyobb torrentportálon :p
Régen láttam, de egyértelműen a király nálam (pedig megvolt a Sopranos, Breaking Bad, stb is). Nekem a 3. évad jött be a legjobban emlékeim szerint.
Egészen elképesztően mély és realisztikus sorozat, amihez hasonló nincs, tervezem is, hogy újranézem lassan. :salute:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. szeptember 3., szerda 13:48

Drót

Kb 1 hét alatt ledaráltam az első évadot, iszonyatosan jó a sorozat, nagyszerűen van megcsinálva benne mindkét szál. A szereplők is baromi jók, az összes karakter tetszik, főként Bubbles :mrgreen: A második évadot most fogom kezdeni, csak várom, hogy lejárjon a hit&runom a legnagyobb torrentportálon :p

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 3., szerda 12:38

Ha már TD, Alexandra Daddario twitteren reagált a sztárok magánfotóinak kiszivárgására :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. szeptember 3., szerda 11:16

True Detective 2. évadját ebben a hónapban kezdik forgatni,feltehetőleg jövő nyáron kerül vetítésre.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 1., hétfő 20:55

Na, folytatom én is. Én nem tudok sajnos warnnal meg bannal fenyegetni, de mindenkit elküldök melegebb éghajlatra, ha nem indul be a BB :Đ :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 31., vasárnap 22:59

Na, egy BB rész, aztán jöhetnek a warnok. Addig rendezzétek le a dolgokat, anyázzatok, adjatok el mindenkit, stb. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 31., vasárnap 21:20

Remy írta:
torjack írta: Miért lenne logikus? Pont az nem lenne logikus, ha LN játszaná. Nolan mozijában szerepelt, elpatkolt benne. Azóta a Warner az egész trilógiát lehúzta a klotyón.
Tehát Neeson soha életében nem játszhatja el újra azt a szerepet, csak mert Nolan-nél már eljátszotta? Mivel köze nincs se a sorozatnak, se a filmes univerzumnak a Nolan-féle filmekhez, így az ottani Neeson senkit nem érdekel.

Logikus lenne, mert egy nagy név a filmes világban. A-kategóriás színész, ami nem igen van a sorozatban. Neesont sokan imádják, nagyon sokan... biztos vagyok benne, hogy a nézettségen is dobna. Ebből nem jöhetne ki szarul a CW. De, úgysem lesz belőle semmi.
Hiába nincs közé a sorozatnak a Nolan filmjeihez, a szereposztás miatt pont hogy mindenki ahhoz kötné. Lehet hozni más nagy nevet is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 31., vasárnap 21:15

torjack írta: Miért lenne logikus? Pont az nem lenne logikus, ha LN játszaná. Nolan mozijában szerepelt, elpatkolt benne. Azóta a Warner az egész trilógiát lehúzta a klotyón.
Tehát Neeson soha életében nem játszhatja el újra azt a szerepet, csak mert Nolan-nél már eljátszotta? Mivel köze nincs se a sorozatnak, se a filmes univerzumnak a Nolan-féle filmekhez, így az ottani Neeson senkit nem érdekel.

Logikus lenne, mert egy nagy név a filmes világban. A-kategóriás színész, ami nem igen van a sorozatban. Neesont sokan imádják, nagyon sokan... biztos vagyok benne, hogy a nézettségen is dobna. Ebből nem jöhetne ki szarul a CW. De, úgysem lesz belőle semmi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 31., vasárnap 21:11

Remy írta:
Matt009 írta:
Az a kérdés, hogy mekkora gázsit kérne. A CW nem nagy pénzekből gazdálkodik, nem tudom mennyire lehetne reálisan kiperkálni Liam Neeson gázsiját, ha mondjuk nem adná le az igényeit.
Ha kijelentette (ha tényleg...), hogy szívesen elvállalná, akkor szerintem nem a pénz fog dönteni végül. Jó, mindegy igazából, úgyse Ő lesz. Túl szép lenne. Túl logikus lépés lenne végre egy DC projektben valami... :roll:

Miért lenne logikus? Pont az nem lenne logikus, ha LN játszaná. Nolan mozijában szerepelt, elpatkolt benne. Azóta a Warner az egész trilógiát lehúzta a klotyón.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 31., vasárnap 21:07

Matt009 írta:
Az a kérdés, hogy mekkora gázsit kérne. A CW nem nagy pénzekből gazdálkodik, nem tudom mennyire lehetne reálisan kiperkálni Liam Neeson gázsiját, ha mondjuk nem adná le az igényeit.
Ha kijelentette (ha tényleg...), hogy szívesen elvállalná, akkor szerintem nem a pénz fog dönteni végül. Jó, mindegy igazából, úgyse Ő lesz. Túl szép lenne. Túl logikus lépés lenne végre egy DC projektben valami... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég