Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 19., kedd 22:33

csabi* írta: na jó mondd akkor kik szimpatikusak neked? :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!őőő havas, ördögfióka, most már jaime, a szarkeverők közül varys esetleg ramsay snow :mrgreen:

starkokat nem bírom, szerszejt se meg a fattyú gyerekeit, a ratyikat se.. :D ja még drogo fasza volt
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 19., kedd 22:21

ziro4vr írta: még mindig GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nőnek nevezni azért túlzás... :mrgreen: havas jon éljen csak, őt csípem, de a sárkányos ribi tőlem megmurdelhet bármikor :lol:
na jó mondd akkor kik szimpatikusak neked? :D
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 19., kedd 22:00

BlancoMark írta:Outlander vélemények? Érdemes belekezdeni?
A Pilotot lattam. Az eleje kicsit unalmas volt, de az utolso fel oraban megtortent az esemeny es elkezdtek beindulni a dolgok. Ha megnezem a masodik reszt, irok majd rola par sort :)

szerk.: mondjuk ugy, hogy van benne potencial :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 19., kedd 21:29

csabi* írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na menj már innen :lol: egyik se ezt érdemelte
ha a következő évadban havas jon vagy daenerys megmurdel akkor kapja is a kaszát szépen :D
(és remélem még a véreb is életben marad valahogy..nehogymár egy nő ölje meg azt a vadállatot :lol: )
még mindig GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nőnek nevezni azért túlzás... :mrgreen: havas jon éljen csak, őt csípem, de a sárkányos ribi tőlem megmurdelhet bármikor :lol:
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 19., kedd 19:51

ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megérdemelte mindkettő nagyképű, fejben gyenge kispöts :mrgreen: :mrgreen: a starkokat nem sajnálom, oberyn mondjuk nem volt rossz karakter ezzel a bosszúhadjárattal, de várható volt a bukása :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na menj már innen :lol: egyik se ezt érdemelte
ha a következő évadban havas jon vagy daenerys megmurdel akkor kapja is a kaszát szépen :D
(és remélem még a véreb is életben marad valahogy..nehogymár egy nő ölje meg azt a vadállatot :lol: )
Kép

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4956
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. augusztus 19., kedd 19:26

Outlander vélemények? Érdemes belekezdeni?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 19., kedd 19:12

csabi* írta: got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az első eset amikor kibuktam az robb stark aljas módon történő hátbatámadása :-@ mi a faszé kellett???? de ha annyira meg akarták ölni akkor se így már :vivo:
2. eset oberyn halála volt.. az a kevés szereplés is elég volt, hogy nagyon megkedveljem és ráadásul simán alázta a hegyet erre őt is ilyen brutálmód elintézik :-@ :-@ :-@
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megérdemelte mindkettő nagyképű, fejben gyenge kispöts :mrgreen: :mrgreen: a starkokat nem sajnálom, oberyn mondjuk nem volt rossz karakter ezzel a bosszúhadjárattal, de várható volt a bukása :D
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 19., kedd 18:35

:lol: :lol: :lol:

got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az első eset amikor kibuktam az robb stark aljas módon történő hátbatámadása :-@ mi a faszé kellett???? de ha annyira meg akarták ölni akkor se így már :vivo:
2. eset oberyn halála volt.. az a kevés szereplés is elég volt, hogy nagyon megkedveljem és ráadásul simán alázta a hegyet erre őt is ilyen brutálmód elintézik :-@ :-@ :-@
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 19., kedd 18:22

ziro4vr írta:
csabi* írta:emberek most végeztem a trónok harcával.. hát gci egy sorozat. 2x is úgy felbaszott, hogy szüneteltettem jó ideig :lol:
http://thebatteryacid.files.wordpress.c ... /grrm.jpeg
pont akartam tőle kérdezni, hogy csak nem meghalt valaki? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 19., kedd 18:18

csabi* írta:emberek most végeztem a trónok harcával.. hát gci egy sorozat. 2x is úgy felbaszott, hogy szüneteltettem jó ideig :lol:
http://thebatteryacid.files.wordpress.c ... /grrm.jpeg
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 19., kedd 18:16

emberek most végeztem a trónok harcával.. hát gci egy sorozat. 2x is úgy felbaszott, hogy szüneteltettem jó ideig :lol:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 19., kedd 14:01

VanillaSky írta:
Benne lesz Karim? :mrgreen:
Kezdesz egyre gyanúsabb lenni. Kié az a gyerek? :mrgreen:
:shifty: :shifty:
Pssztt.
majdnem :mrgreen:
Egy okkal több a kasza mellett :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 19., kedd 14:00

Benne lesz Karim? :mrgreen:
Kezdesz egyre gyanúsabb lenni. Kié az a gyerek? :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 19., kedd 13:13

Realista24 írta:
na majd a 3. évad 10. részéről írj szépen (BB) szerintem az lesz a kedvenced... :mrgreen: nem szpojler nyugi
Benne lesz Karim? :mrgreen:
jah, kokózik, kurvázik egyet a kis "értéktelen" egy apró vendégszerepben :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 19., kedd 13:04

Realista24 írta:
na majd a 3. évad 10. részéről írj szépen (BB) szerintem az lesz a kedvenced... :mrgreen: nem szpojler nyugi
Benne lesz Karim? :mrgreen:
majdnem :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 19., kedd 13:01

na majd a 3. évad 10. részéről írj szépen (BB) szerintem az lesz a kedvenced... :mrgreen: nem szpojler nyugi
Benne lesz Karim? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 19., kedd 12:40

mathers írta:Nekem van egy elméletem miért nézettebb itthon a Cobra 11 meg CSI féle sorozatok. :mrgreen: Ugye ezek epizodikusak. 40 perc alatt mindenre választ kapunk. Viszont egy olyan sorozatnál, ami egybefüggő ott ha meg is nézik az 1. évadot az RTL-en, akkor nem tudnak várni, hogy mi lesz és inkább letöltik. Míg az epizodikus sorozatoknál sok izgulni való nincsen épp ezért bőven jó azoknak akik ezeket nézik hogy ha az RTL klub 6 évvel később adja le Magyarországon a következő évadot. De lehet hülyeség. :Đ
A hsz elso reszevel egyetertek, a masodikkal viszont nem.

Az emberek azert szeretik ezeket a nyomozos sorozatokat, mert megneznek egy reszt es azalatt a reklamokkal egyutt 1 ora alatt kapnak egy teljesen lezart sztorit. Teljesen mindegy hogy a 3x5-os resz utan hetekig nem nezik, majd becsatlakoznak a 3x11-nel, nem maradnak le semmi fontosrol. Mig egy Breaking Bad-nel ha kihagysz egy reszt, mar azt se tudod hogy mi van. En is volt hogy daraltam, veletlenul felre kattintottam es kihagytam egy reszt, majd 5 perc utan csak bamultam ki a fejembol, hogy ez meg az a cselekmeny miert tortent.

Ennek a 6 eves kesesnek nincs ertelme, ott van pl az Arrow, amit kevesebb mint fel ev kesessel adnak, de megis hetrol hetre hozta az evadminimumokat, pedig a minoseg se csokkent. (vagy ott van a ziro altal megemlitett lost - prison break paros). Az emberek kihagynak 1-2 reszt, majd inkabb kaszaljak, mert nem ertik az egesz tortenetet. Az internetet meg nincs ertelme belekeverni, megnezed a legnagyobb torrent oldalt es ott is csak par 10 ezres letoltese van a legtobb sorozatnak.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 19., kedd 12:38

meg a Berényi Miki :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 19., kedd 12:20

érdekes egyébként, ilyen lost, prison break is bukás lett egy idő után, nagyon hamar csökkent a nézettségük. azóta már nem is próbálkoznak ilyenekkel, hogy breaking bad, sons of anarchy stb..max ilyen 11 órás időpontban. a magyaroknak az epizódikus nyomozós sorozatok jönnek be...meg a szulejmán :hmmm:
Nem illik.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. augusztus 19., kedd 12:11

mathers írta:Nekem van egy elméletem miért nézettebb itthon a Cobra 11 meg CSI féle sorozatok. :mrgreen: Ugye ezek epizodikusak. 40 perc alatt mindenre választ kapunk. Viszont egy olyan sorozatnál, ami egybefüggő ott ha meg is nézik az 1. évadot az RTL-en, akkor nem tudnak várni, hogy mi lesz és inkább letöltik. Míg az epizodikus sorozatoknál sok izgulni való nincsen épp ezért bőven jó azoknak akik ezeket nézik hogy ha az RTL klub 6 évvel később adja le Magyarországon a következő évadot. De lehet hülyeség. :Đ
vagy csak azért mert egy átlagos családnál nincs pl cinemax, HBO vagy FX. Faternak megmutattam a True Detectivet és a Fargot azóta folyamat mondja, hogy szóljak ha jön a 2. évad mert imádja. És más is imádná ha eljutna hozzá szerintem.
Gondolok itt a 30-as 40-es korosztályra.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég