Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 25., szombat 11:29

Arrow, ez valami rettenet volt :lol:
Ma egy Flash&Gotham komboval készülök a meccsre :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 24., péntek 15:38

Person of Interest 4x05

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A múltheti lagymatag rész után beindult a főszál is, ebben a részben minden klappolt. Már az előző évad végén kialakuló háború sem volt gyenge, de hogy ebből mi fog kisülni, alig várom. Erős a gyanú, hogy Root nem éli meg a következő évadot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 24., péntek 13:38

doncsontos írta:homeland 404

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!utolsó jelenet :lol: :lol: volt aki meglepődött? :roll: következő rész meg már oda fog csapni mint a gotham :mrgreen:
Nekem nagyon bejött a rész, nem a szokásos lassan építkezünk jellegű volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Carrie meg :lol: Több szálon fut a cselekmény, rendesen odarakják ezt az évadot, ki az a Brody? :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 24., péntek 11:14

The Sopranos S3
Eleg gyengen indult az evad, konkretan a masodik resz valami ritka pocsek volt, utana viszont egyre jobban beindult es lehozott egy eleg korrekt evadot. Mondjuk en meg mindig tatom a sorozatrol hogy jo - jo, szeretem nezni meg tenyleg kikapcsol, de kozeleben sincs a valaha volt legjobb sorozatnak, mint ahogy sokan mondjak. Egy kis ideig most pihentetem a sorozatot, de biztos hogy megnezem a kovetkezo evadot is. Hatalamas elvarasaim nincsenek, de azert ne legyen rosszabb mint az elso 3 evad.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az evadrol egy kicsit spoileresen.
- Tony-t meg mindig birom, hatalmas arc
- Tony anyjanak halala meglepett, mondjuk rakerestem es kiderult, hogy meghalt a szineszno. A karakteret viszont nagyon utaltam, brutal mod irritalt.
- Meadow kezd felnoni, egesz jo kis csaj lett belole :mrgreen: , az occse viszont hihetetlenul buta, na de csak lesz belole valami
- Jackie Jr halala nem lepett meg, o is eleg buta karakter
- az erdos reszen szakadtam :lol:
- Amire kivancsi vagyok hogy az FBI-os csajszi mennyi informaciot tud kiszedni Chris csajabol (Adrianabol) es a Paulie sztori is tartalmazhat 1-2 erdekesseget

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 23., csütörtök 23:30

Pipita írta:h3x0rral nem kell törődni, mindig mindenkit bánt ebben a topicban. :'(
:-( :-( :-(
Pedig regebben az egyik HIMYM resz kapcsan kuldtem is neked egy uveg virtualis tequila-t :Đ (vagy valami mas piát)

on: tbbt 4x5 valoban nagyon adta :D

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. október 23., csütörtök 23:13

Kerlon írta:Flash s01e03:
Na ez már kezd kicsit unalmas lenni....
Smallville is bírta 10 évadig :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 23., csütörtök 22:57

h3x0rral nem kell törődni, mindig mindenkit bánt ebben a topicban. :'(

amúgy, csak hogy ne offoljak, a tbbt 8×5 a sorozat egyik legjobb epizódja volt, mind közül. :lol:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 23., csütörtök 22:51

Amúgy tök reális vagyok sorozatokkal. Egyedül a Gotham, aminél nem, de csak azért, mert Batman b*zi vagyok. :mrgreen: De attól még nem gondolom teljesen komolyan, amit írok. A Gotham egyelőre egy sima átlagos sori. Egyébként a többi sorozattal korrekt vagyok. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 23., csütörtök 22:46

mathers írta:The 100 2x1: szerintem már most kijelenthető, hogy mérföldekkel jobb lesz, mint az első. Pörögnek benne az események és kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Tiszta Lost csak nem annyira minőségi azért. :mrgreen:
A kovetkezo resz zsenialis lesz. :mrgreen: Na de komolyan, en mar egy szot se hiszek el amit sorozatokrol irsz :lol:
Viszont korabban ezt irtam:
Dátum: 03 aug. 2014, 19:09, h3x0r írta:The 100
Elso 8 resz pipa. Lehet hogy velem van a baj, de nekem bejott :D Vegig olyan erzesem volt, mintha a Terra Novat neznem.
Az elso ket resz valoban gagyi, 1-2 jelenet engem is idegesitett.
A harmadik resz vegen viszont beindul a sztori, jonnek a bonyodalmak es a "CW style"-bol is visszavettek.
Nem szabad teljesen komolyan venni a sorozatot, viszont kikapcsolodasnak tokeletes. :agree:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 23., csütörtök 21:49

The 100 2x1: szerintem már most kijelenthető, hogy mérföldekkel jobb lesz, mint az első. Pörögnek benne az események és kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Tiszta Lost csak nem annyira minőségi azért. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 23., csütörtök 17:42

Arrow: de nézném azonnal a következő részt!!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 23., csütörtök 17:05

Arrow s03e03:
Nekem adják ezek a részek. Főleg, mert Thea képben van. :sziv: :Đ Illetve, mert szépen felvezetik a bulit jövőhétre.

Flash s01e03:
Na ez már kezd kicsit unalmas lenni. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó persze mindig fel kell tűnnie egy metahumánnak, aki természetesen gonosz, de nulla csavarral ezt sokáig nem tudják húzni. Jó szépen fut a főszál is, de kevés lesz így...

Közös:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Felicityre kíváncsi leszek, hogy melyik sorozatban lesz. Remélem nem ugyan azt a jelenetet nyomják bele a két sorozatba :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 23., csütörtök 16:48

Na Gothamet is bepótoltam, nem kaszálom, de csak azért, mert jövő héttől úgysincs Boardwalk, így befér a naptárba. Nem vagyok megelégedve, eddig ez kevés.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom mi ez az állóvízben kevergés, Pingvinnek ez a "war coming" szövege már-már túl tesz a "winter is coming"-on, amitől majdnem a falra másztam már 2 GoT rész után :lol: Bullock - Gordon jó zsaru - rossz zsaru kapcsolata, már nagyon ki van vesézve, nem képesek túllépni rajta. Ritka lassú sorozat, de a karakterektől sem vagyok hasra esve, mint pl egy Boardwalkban.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. október 23., csütörtök 16:35

homeland 404

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!utolsó jelenet :lol: :lol: volt aki meglepődött? :roll: következő rész meg már oda fog csapni mint a gotham :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 23., csütörtök 12:52

Arrow 3x3: na úgy látszik ez volt az utolsó ilyen töltelék rész. Nem baj legalább nem az évad közepén lőtték el őket. Jövő héttől beindul a buli. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Legalábbis a rész vége alapján erre számítok.

Szerk: hoppá megnéztem a jövő heti előzetest és Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ras Al Ghul is coming

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 23., csütörtök 10:21

SoA legújabb rész...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon kemény volt a vége. Kicsit szarul is érzem magam, rohadtul bírtam szegenykemet. Gemmat viszont jo volt látni osszetojt gatyával :D

Arrow tegnapi része tetszett. Ez kell, leszámítva Laurlt, de őt gondolom már emlitenem sem kell :lol:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 22., szerda 16:41

CS0ki írta:Ez a Parks and Recreation lesz még jobb? Mert elég harmatos volt az első 5 rész...pedig alapból bírom az ilyen stílusú sorozatokat, de ez nagyon nem meggyőző eddig.
az első még elég harmatos, de a másodiktól sokkal jobb lesz. asszem a második évad végén megy el a leggyengébb arc, és jön helyette adam scott és rob lowe. érezhetően húznak a színvonalon.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. október 22., szerda 15:57

CS0ki írta:Ez a Parks and Recreation lesz még jobb? Mert elég harmatos volt az első 5 rész...pedig alapból bírom az ilyen stílusú sorozatokat, de ez nagyon nem meggyőző eddig.
Én is kaszáltam, egyetlen értékelhető karakter a bajszos főnök. Messze elmarad az Office-tól, nagyon messze.
Merci Zizou!

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 22., szerda 15:57

CS0ki írta:Ez a Parks and Recreation lesz még jobb? Mert elég harmatos volt az első 5 rész...pedig alapból bírom az ilyen stílusú sorozatokat, de ez nagyon nem meggyőző eddig.
Attól függ melyik évadnál jársz. Az első még nem az igazi. A második felétől lesz jó, beindulni meg igazán a harmadiktól fog.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 22., szerda 15:52

Ez a Parks and Recreation lesz még jobb? Mert elég harmatos volt az első 5 rész...pedig alapból bírom az ilyen stílusú sorozatokat, de ez nagyon nem meggyőző eddig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég