Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. október 4., szombat 18:52

pheco írta: Én láttam már jó pár Simpson részt, voltak benne utalások bőven. Viszont szerintem elég gyenge lett a sztori. Első 20p nem rossz, de utána nekem nem tetszett egyáltalán. Jobb lett volna, ha még dolgoznak rajta és egy nagyfilmet csinálnak belőle. De egyébként szinkronnal is megnézem majd, tuti faszább lesz. Peter és Homer hangja is 100-szor jobb magyarul, azért ez ritkaság.
bart hangjáról meg ne is beszéljünk az eredeti az rohadt idegesítő
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 4., szombat 18:49

soadroli írta:
pheco írta:Family Guy - Simpsons crossover csak nekem volt csalódás?
Hát nekem nagyon bejött, az utolsó 10 percet végigsírtam :D Viszont pár poén biztos nem esett le, mert nem nézem a Simpson családod, úgyhogy nem ismerem az ottani dolgokat.
Én láttam már jó pár Simpson részt, voltak benne utalások bőven. Viszont szerintem elég gyenge lett a sztori. Első 20p nem rossz, de utána nekem nem tetszett egyáltalán. Jobb lett volna, ha még dolgoznak rajta és egy nagyfilmet csinálnak belőle. De egyébként szinkronnal is megnézem majd, tuti faszább lesz. Peter és Homer hangja is 100-szor jobb magyarul, azért ez ritkaság.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 4., szombat 14:41

pheco írta:Family Guy - Simpsons crossover csak nekem volt csalódás?
Hát nekem nagyon bejött, az utolsó 10 percet végigsírtam :D Viszont pár poén biztos nem esett le, mert nem nézem a Simpson családod, úgyhogy nem ismerem az ottani dolgokat.
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 4., szombat 14:03

Family Guy - Simpsons crossover csak nekem volt csalódás?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 4., szombat 13:58

Toti írta:magyar feliratot én még nem találtam.
mar van is :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 4., szombat 13:52

Boky írta:
Toti írta:how to get away with murder 1x01

az igen. itt aztán nem szarakodtak a pilotban. simán végignézős 13 rész lesz ez. :smile:
a második rész sem volt gyengébb. egyelőre jól egyensúlyoznak a heti rész és az átívelő sztori között. nagyobb karakterárnyalást eddig csak viola davis kapott, ő viszi is a hátán az egészet.
magyar feliratot én még nem találtam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 4., szombat 13:32

SW Rebels pilot tetszett, jó karakterek, pörgős történetvezetés. Remélem tartják a szintet.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 3., péntek 23:00

Realista24 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!elmarad a dara és egyesével elhullik mindegyik :lol: ez a Gemma beteszem a pisztolyt a táskába, nem teszem be, ez valahogy azt mondatja velem, hogy a következő részben közel kerül a kaszáshoz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyértelműen dzsúszot fogja kinyírni, kezd megint bekattanni és kinyírja, mielőtt beszélne. Meg aztán pár kínai hullával is számolni kell majd. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 3., péntek 22:53

BBarni írta:SoA 0704
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Tig egy beteg állat.... :lol: :lol: :lol: (nem mintha eddig ez nem lett volna nyilvánvaló! :mrgreen: )Ez a Tyler meg egy akkora kretén hogy az hihetetlen, ő a niners vezére, de semmit sem tud egyedül megcsinálni! :lol: :lol: Laroy azért jobban ott volt!Viszont ez már jobb rész volt mint az előző,de kezdődhetne már a dara ha már utolsó évad!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!elmarad a dara és egyesével elhullik mindegyik :lol: ez a Gemma beteszem a pisztolyt a táskába, nem teszem be, ez valahogy azt mondatja velem, hogy a következő részben közel kerül a kaszáshoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2014. október 3., péntek 22:19

Homeland negyedik évad, az az igazán várós most a napokban nálam.
-Nálam a The Walking Dead 5.évad az igazán várós... Hónap közepén jön az első rész...
SoA 0704
-Én még csak most kezdtem.Első évadot hamar ledaráltam.Bejövős nagyon! :-)
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 3., péntek 20:54

mathers írta:Vámpírnaplók visszatért a 6. évaddal. Érdekel valakit?
En az elso 2 evadot lattam evekkel ezelott. Van egy csaj ismerosom akivel eleg surun szoktam sorozatokrol beszelni. O csak annyit mondott rola, hogy a negyedik evad annyira nyalas volt, hogy rajta kivul 3 baratnoje is kaszalta :lol:



Mondjuk nalam az Arrow is tipikus dara sorozat. Neztem mar hetiben is, daralva is, utobbi viszont sokkal jobb volt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 3., péntek 20:46

SoA 0704
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Tig egy beteg állat.... :lol: :lol: :lol: (nem mintha eddig ez nem lett volna nyilvánvaló! :mrgreen: )Ez a Tyler meg egy akkora kretén hogy az hihetetlen, ő a niners vezére, de semmit sem tud egyedül megcsinálni! :lol: :lol: Laroy azért jobban ott volt!Viszont ez már jobb rész volt mint az előző,de kezdődhetne már a dara ha már utolsó évad!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 3., péntek 20:16

mathers írta:Akkor magamra maradtam. :Đ
Én is nézem , de úgy döntöttem hogy a CW sorozatokat majd darálva fogom nézni . Talán az Arrowal kivételt teszek .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 3., péntek 19:37

Akkor magamra maradtam. :Đ

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 3., péntek 19:20

mathers írta:Vámpírnaplók visszatért a 6. évaddal. Érdekel valakit? :mrgreen: Remélem összekapják magukat erre az évadra. Az 1. rész nem volt túl pörgős inkább csak vázolták a felállásokat. Viszont Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a vége elég érdekes. Most már kíváncsi vagyok.
1 embert érdekelt de ő már nincs velünk.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 3., péntek 19:00

Vámpírnaplók visszatért a 6. évaddal. Érdekel valakit? :mrgreen: Remélem összekapják magukat erre az évadra. Az 1. rész nem volt túl pörgős inkább csak vázolták a felállásokat. Viszont Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a vége elég érdekes. Most már kíváncsi vagyok.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 3., péntek 14:59

Toti írta:how to get away with murder 1x01

az igen. itt aztán nem szarakodtak a pilotban. simán végignézős 13 rész lesz ez. :smile:
a második rész sem volt gyengébb. egyelőre jól egyensúlyoznak a heti rész és az átívelő sztori között. nagyobb karakterárnyalást eddig csak viola davis kapott, ő viszi is a hátán az egészet.
messideco írta:The Knick E7
Zseniális.
Kb. négy részt daráltam egymás után, hát nagyon eltalált engem. Fejlődnek a karakterek, ezáltal a történet hihetetlen mélységet és merítési lehetőséget kap, nagyon várom már a következő részt.

Legjobban a szakállas mentős, Tom karaktere fogott meg, nagyon jól kidolgozott szereplő.

Soderbergh :salute:

Boky: írhatsz róla esetleg :)
nálam már tuti az év újonca. nem sok filmet/sorozatot láttam erről a korról, főleg nem az orvostudomány és a betegségek felől megközelítve. a hangulat nagyon jó, a díszletek, a világítás nálam hihető, ha ilyen volt valójában, ha nem :D

a karakterek közül is mind jól, aprólékosan lett megírva, senki sem fekete vagy fehér (morálisan :D ), mindenkiben vannak pozitívumok és negatívumok. a negrókérdés feszegetése meg megint egy nagyon érdekes téma.
azt meg szintén jól csinálták, hogy az első 3-4 részben a műtétek, kísérletezések nagy része sikertelen volt, így sokkal jobban hat, ha valakit megmentenek, ha egy találmány jól sül el. a sorozatok 90%-a ennek teljesen a fordítottja, megmentenek mindenkit, aztán az a dráma, ha valamit elrontanak.

még sokat tudnék írni a karakterekről, a szociális helyzeteikről és kapcsolataikról, órákig lehetne elemezni, de most nincs időm se, majd a finálé után szerintem :)


este talán jut időm a gracepointra, majd írok arról is, addig nézzétek ti is :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 3., péntek 14:40

how to get away with murder 1x01

az igen. itt aztán nem szarakodtak a pilotban. simán végignézős 13 rész lesz ez. :smile:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. október 3., péntek 11:53

The Knick E7
Zseniális.
Kb. négy részt daráltam egymás után, hát nagyon eltalált engem. Fejlődnek a karakterek, ezáltal a történet hihetetlen mélységet és merítési lehetőséget kap, nagyon várom már a következő részt.

Legjobban a szakállas mentős, Tom karaktere fogott meg, nagyon jól kidolgozott szereplő.

Soderbergh :salute:

Boky: írhatsz róla esetleg :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 3., péntek 10:25

SoA 0704
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tig :lol: :lol: :lol:
Amúgy szerintem megint lapos volt, de legalább a vége utal arra, hogy lassan bepörögnek az események.


Boardwalk 0504
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Itt is alakul a buli, csak eddig 4 részen át nem történ nagyjából semmi. De nincs vele nagy baj szerintem, gyengébb, mint mindjuk a 2. évad persze, viszont biztos vagyok benne, hogy 4 nagyon jó rész következik.
Ja, és szegény "Alabama" :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég