Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. szeptember 15., hétfő 20:32

Az ötödik évadot én három rész után kaszáltam, borzasztó fos, pedig az első két évad zseniális, és a 3-4 is egész jó.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. szeptember 15., hétfő 20:15

Sztem itt hagyd abba a Skins-t, és csak az utolsó 3 különálló részt nézd meg, azok faszák. Elkezdtem az 5-ik évadot anno, de botrányosan szar volt, az utolsó 3 extra részben nem is szerepelt belőle karakter.


Szerk.: vagyis a 7-ik évad az 6 rész, mert ketté van szedve mindhárom.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 15., hétfő 16:59

Skins S3-S4
Par eve lattam az elso ket evadod, nagy kedvenc, ugyhogy epp ideje volt mar folytatni. Aki ismeri a sorozatot, az tudja, hogy a 3. evadban teljesen uj szereplogardat kaptunk. Akarva - akaratlanul is elojon az emberben hogy osszehasonlitsa az uj szereploket a regiekkel. Az uj csapat megallta a helyet, viszont a regiek olyan magasra tettek azt a bizonyos lecet, hogy nem tudtak atugrani. A harmadik evad teljesen rendbne volt, a negyediknel viszont parszor ugy ereztem, hogy nem tudnak semmi ertelmeset kitalalni. Talan ha a 4x1-ben Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem egy teljesen ismeretlen csaj hal meg, hanem valaki a bandabol, akkor joval izgalmasabb lehetett volna az evad. Most egy kis pihi a sorozatnak, par ev mulva ugyis folytatom. Valaki nezi/nezte meg rajtam kivul?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 15., hétfő 1:11

The Leftovers ledarálva. Nálam telitalálat, remek karakterrajzokkal és szépen ki is van bontva a fejlődésük. A hangulat, a zene szintén nagyon ott van a szeren. Továbbá a tartalmi résszel sem volt bajom. Nem konkrét kérdéseket állítanak elénk, de mégis gondolkodik, filozofál az ember. Nem egy TD, de egy erős 8,5-et simán megérdemel tőlem. :kacsint:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:43

The Strain E9

Remek, részről részre jobb. Del Toroék értik a dolgukat. :salute: Holnap új rész.
"And my heart will leave you never."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 14., vasárnap 2:51

The Wrong Mans

Kiváló angol akció-komédia, alig pár óra játékidővel, csak ajánlani tudom.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. szeptember 12., péntek 19:22

h3x0r írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Homeland. Mire kezdodik a negyedik evad (oktober 5), pont be is fejezem az elso harmat.

Homeland első évada...uhh anyám. bárcsak ne láttam volna még 5x. :'( :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. szeptember 12., péntek 17:09

Egyelőre még csak a Power pilotját néztem meg, a többi kultikus sorozatot a napokban elkezdem. Nem néz ki rossznak, igazi nehézfiúk, gengszterek, bandák, drog, maffia, jónak néz ki.
"And my heart will leave you never."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 12., péntek 16:08

Na de nem all meg az elet, ideje elkezdeni egy uj sorozatot.
dobd ki mindet a picsába.
és kezdd a wire-rel.
a színészi játék, a történet, a stílus, az érzés, simán ver mindent.
persze csak ha eredetibe' nézed.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 12., péntek 16:04

Realista24 írta:Breaking Bad
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ettől féltem, hogy ilyen fostalicska befejezése lesz...White papa vett egy komoly fordulatot, amikor elrendezték a börtönös fiúkat, aztán a Hank féle mészárlás azzal kellett volna továbbmenni, nem egy ilyen csöpögős szart csinálni belőle.
Pár kiemelkedő rész, sok jó, sok átlagos és sok untató. Kár volt szerintem öt évadig nyújtani, három évadban tökéletes lehetett volna.
7,5/10 a vége miatt.
Ugy terveztem hogy ma fogom befejezni, de egyszeruen nem birtam tovabb varni, ugyhogy meg lefekves elott megneztem az utolso 2 reszt. (sikeresen el is aludtam reggel :lol: )

Roviden: Igy kell a csucson abbahagyni egy sorozatot.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sorban haladva:
- a Hank-es brutal zsenialis volt, talan a sorozat legjobb resze. Ilyet se lattam meg, de imdb-n majd 55 ezer szavazat utan 10/10-en all a resz
- az utolso elotti reszt egyertelmuen felvezetonek szantak, ez nem is lepett meg
- a finale egy kicsivel elmarad a Hank-estol, de akkor is rohadt jo volt

- Sokakkal ellentetben en nem utaltam Mr White-ot, elvezet volt nezni ahogy megprobal feljebb es feljebb kerulni. Persze ertheto is volt, miutan elete nagy lehetoseget elszalasztotta azzal, hogy fiatal koraban kilepett abbol a cegbol.
- Skylert viszont szinte vegig utaltam, egyszeruen nagyon idegesito volt rengeteg alkalommal.
- Walter Jr: egy kis negativum, hogy az o karakterebol egyszeruen semmi hasznosat nem tudtak kihozni.


Na de nem all meg az elet, ideje elkezdeni egy uj sorozatot.
Broadwalk Empire, Person of Interest, Homeland, Banshee, Hannibal, SOA, Shield, Wire, Dexter.
Huu mennyi sorozat. A gyoztes pedig nem mas mint aaaa :rock: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Homeland. Mire kezdodik a negyedik evad (oktober 5), pont be is fejezem az elso harmat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 12., péntek 7:09

VanillaSky írta:SoA

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaj de várom már, hogy ezek a szarháziak megdögöljenek mind egy szálig! :x

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jacket lehet nem kedvelni?

Nem kérdezed komolyan remélem?
Pedig abszolút komoly.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 11., csütörtök 23:40

messideco írta:Na, akkor a BB-t jegeljük a negyedik évad harmadik részénél egy ideig.

Pilotmustra: Boardwalk Empire, Sons of Anarchy, Sherlock, The Wire, Leftovers, Tyrant, Sopranos, Vikings, Archer, Les revenants.
Kell legyen jó is közöttük :coffee:
zúzd az Archert. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 11., csütörtök 23:35

SoA

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaj de várom már, hogy ezek a szarháziak megdögöljenek mind egy szálig! :x

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jacket lehet nem kedvelni?

Nem kérdezed komolyan remélem?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 11., csütörtök 21:36

SoA

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nincs bajom Jax-el, viszont én WW-t imádtam, nem tudom mi bajod volt vele. :(
És a legtöbb ember aki megnézte a BB-t szintén imádta. Kegyetlen jól létre lett hozva szerintem, mert még akkor is érte szorítottam amikor a legnagyobb gci volt és hidegvérrel ölt vagy öletett. Jax-et az elején bírtam, most már egyre inkább nem. Nálam ez (is) jelenti a különbséget a két sorozat között.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 11., csütörtök 10:18

realistahuni írta:
Bizony. Nem is volt rossz felütésnek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Legyen zseniális Gemma karaktere, nem érdekel, csak négyeljék már fel, a hulláján menjenek keresztül a motorokkal aztán égessék el. Mert ha életbe marad komolyan szétb*szok valamit. :lol:
Az a baj a sorozattal, hogy nem maradt már szerethető karakter(Chibbs és Bobby már túl mellékek) és teljesen érdektelenül ülök már a képernyő elé. Vagy Opie vagy Tara, de valakinek maradnia kellett volna. Nem érdekel a klub sorsa sem, bekaphatják, csak az motivál, hogy gemmát végre holtan lássam. :coffee:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Chibs nekem rendben van, meglátjuk mekkora szerepe lesz az évadban. Tig ugyanez, na meg Jacket lehet nem kedvelni? :mrgreen: Itt a nagy difi nálam a Soa és a BB között, ott rühelltem szinte WW-t, itt meg pont az ellenkezője van Jackie boy-jal. Csóri kínait viszont sajnáltam.
SoA 7.01.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 11., csütörtök 0:44

Bizony. Nem is volt rossz felütésnek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Legyen zseniális Gemma karaktere, nem érdekel, csak négyeljék már fel, a hulláján menjenek keresztül a motorokkal aztán égessék el. Mert ha életbe marad komolyan szétb*szok valamit. :lol:
Az a baj a sorozattal, hogy nem maradt már szerethető karakter(Chibbs és Bobby már túl mellékek) és teljesen érdektelenül ülök már a képernyő elé. Vagy Opie vagy Tara, de valakinek maradnia kellett volna. Nem érdekel a klub sorsa sem, bekaphatják, csak az motivál, hogy gemmát végre holtan lássam. :coffee:
Love football, hate antifa.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. szeptember 11., csütörtök 0:33

Leftovers
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az utolsó három rész már tetszetős volt, az évadzáró egészen kiválóra sikeredett, de nálam ezzel kb 7.5-re tornászta fel magát. Jill szinte egy fölösleges karakter volt, semmi sem történt vele, rengeteg felesleges történés, ami igazából sehova se vezetett(és itt nem arra gondolok, hogy hova tűntek az emberek), ahogy azt sem értem, hogy egy 10 részes évadnál minek raknak bele 2 filler epizódot. Maradni fogok a második évadra is, de jócskán akad sokkal minőségibb sorozat ennél.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 10., szerda 22:02

Supernatural

Szégyellem magam, hogy ennyi ideig húztam a 9. évadot, de sajnos eltűnt azaz érzés, ami miatt ez lett a kedvenc sorozatom. Jegeltem is az utolsó 10 részt. Tegnap viszont megint elkapott, le is toltam mindet. Szólt is a Carry On My Wayward Son :salute:

Hihetetlen számomra ez a sorozat. Ezt tényleg csak úgy lehet élvezni, ha nem csak nézed, hanem érzed. BEST. :salute: (bár, az egész úgy lenne tökéletes, ha anno az 5. évadban lezárják.)

Jensen Acklest meg követelem Zöld Lámpásnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. szeptember 10., szerda 21:51

messideco írta:Na, akkor a BB-t jegeljük a negyedik évad harmadik részénél egy ideig.
Nehogymár itt kezdd el jegelni, ha már eddig nézted, akkor nézd végig, most lesz csak igazán fasza. Minden más kutyakuki ehhez képest :D
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 20:46

messideco írta:Na, akkor a BB-t jegeljük a negyedik évad harmadik részénél egy ideig.

Pilotmustra: Boardwalk Empire, Sons of Anarchy, Sherlock, The Wire, Leftovers, Tyrant, Sopranos, Vikings, Archer, Les revenants.
Kell legyen jó is közöttük :coffee:
Van több is, bőven. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég