Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 7., péntek 20:03

mathers írta:Egyébként az Arrow sokkal jobb lehetne, ha rövidebb lenne az évad. Nem kéne 23 rész. Elég lenne 13 is. És nem kéne bámulni az értelmetlen töltelék részeket, amik azért valljuk be nem a legjobbak a mostani pl kifejezetten sz@r lett. Legyen inkább 13 részes, de az pörög végig. 2. évadba is ez volt a hiba, hogy volt ilyen időszak, mert 23 részt kell mindenképp nyomatni és nincs mivel kitölteni.
En is ezert szeretem jobban a kabeles sorozatokat. Kevesebb toltelek resz.
lordgabi írta:hogy bírjátok ezt a 8-10 különböző darabot, mint pl. Hexor is folyamatosan másról írkál? :D
En mondjuk nem szeretem ha heteken keresztul csak egy sorozatot nezhetek. Szeretem a valtozatossagot, van hogy nevetni szeretnek egy jot vagy valami akciot, dramat neznek szivesen.

gotham, south park, the big bang theory, how to get away with murder, constantine, family guy. 6 sorozat, minden napra van egy resz :D persze elofordul hogy hetkoznap nincs ra idom vagy hangulatom, de legtobbszor hetvegen vagy kovetkezo heten bepotolom.

Meg legtobbszor van egy sorozat, amit pont daralok. Jelenleg boardwalk empire 1.evad, mult heten homeland 3.evad, azelott pedig sopranos 3.evad. Megnezek egy evadot, majd pihentetem egy kicsit es par het mulva visszaterek.

Vagy ott van a stargate atlantis, futurama, 30 rock trió, amit csak vonaton szoktam nezni. Mint ahogy a shameless-t is csak egy bizonyos haverommal nezem.

szerk.: igy ezeket leirva, ujra rajottem hogy nincs eletem :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. november 7., péntek 20:03-kor.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 19:57

Realista24 írta:Kerlon, a spoiler gombbal mi a helyzet?? Eltűnt?
Pedig válaszolni akartam neki ráadásul hosszú is volt, de mire elküldtem volna kiírja, hogy már nem létezik a hozzászólás. :lol: akkor annyit írok ide, hogy Thea az egyetlen jó csaj a sorozatban. Az egyetlen dolog, ami érdekelt a heti részben. Milyen jó kis ruci volt rajta. :roll: Ezzel az új hajjal meg szerintem nagyon szexi. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 19:54

Kerlon, a spoiler gombbal mi a helyzet?? Eltűnt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. november 7., péntek 19:52

raul0791 írta:AHS

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valaki homályosítson fel, most akkor a kétfejű nőt nem nyirta ki a koma? vagy hogy van ez időrendben?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak fantáziált

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 19:38

Azért az Arrow. 2 évada elég akciódús volt. :D Drámát meg fölösleges nyomatni olyanokkal akik nem színészek, mert rettentő röhejes lesz és semmi sem jön át belőle. Legalábbis az Arrowban. :D

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2014. november 7., péntek 19:35

AHS

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valaki homályosítson fel, most akkor a kétfejű nőt nem nyirta ki a koma? vagy hogy van ez időrendben?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. november 7., péntek 19:34

mathers írta: Egyébként az Arrow sokkal jobb lehetne, ha rövidebb lenne az évad. Nem kéne 23 rész. Elég lenne 13 is. És nem kéne bámulni az értelmetlen töltelék részeket, amik azért valljuk be nem a legjobbak a mostani pl kifejezetten sz@r lett. Legyen inkább 13 részes, de az pörög végig. 2. évadba is ez volt a hiba, hogy volt ilyen időszak, mert 23 részt kell mindenképp nyomatni és nincs mivel kitölteni.
Egy olyan adónál mint a CW , aminek a nézőközönsége nőkből áll nem erre van szüksége , oda dráma kell és nem akció mert akkor a nők nem nézik . Jó példa erre a Supernatural , Sam és Dead két belevaló - tökös gyerek volt , de miután átkerült a CW-re megváltozott a prioritás , most két síró-rívó rinyáló puncit látunk . :(
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 19:16

Mathersnek meg lassan az ajtó alatt kell kajat beadni, mert nem bír felállni majd a tv elől.
Meg hozzacsapod a Drótot meg a SoA-t, aztan céges van, es meg a 24-be bele sem kezdtel :lol:
Infúzió van bekötve. :mrgreen:

Am oké, hogy van a Flashnek is. De szinte semmit nem kezdenek vele. Amit mondtam a rész végén azzal, hogy 1 percet bohóckodik a toló székes csávó még nem leszek elájulva. Emellett meg unalom és full monoton az egész.

Egyébként az Arrow sokkal jobb lehetne, ha rövidebb lenne az évad. Nem kéne 23 rész. Elég lenne 13 is. És nem kéne bámulni az értelmetlen töltelék részeket, amik azért valljuk be nem a legjobbak a mostani pl kifejezetten sz@r lett. Legyen inkább 13 részes, de az pörög végig. 2. évadba is ez volt a hiba, hogy volt ilyen időszak, mert 23 részt kell mindenképp nyomatni és nincs mivel kitölteni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 7., péntek 19:07

mathers írta:Arrow jobb volt. Annak volt egy egész jó története, ami bontakozott ki. A Flashnek nincs semmi.
Van, Wells, de lassú a mellék szereplők meg menetrendszerűen jönnek, aztán halnak vagy kapják el őket. Ráadásul unalmas és kiszámítható is... Szerintem sokkal érdekfeszítőbb volt az Arrow csávó. :mrgreen:

Amúgy én is csak pár sorozatot nézek, mondjuk minden napra egy belefér, most meg csak heti kettőt nézek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 19:05

Boky írta:dehogy jobb a flash, mint az arrow eleje... ugyan már.
Ezt en sem ertettem...
Mathersnek meg lassan az ajtó alatt kell kajat beadni, mert nem bír felállni majd a tv elől.
Meg hozzacsapod a Drótot meg a SoA-t, aztan céges van, es meg a 24-be bele sem kezdtel :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 18:59

hogy bírjátok ezt a 8-10 különböző darabot, mint pl. Hexor is folyamatosan másról írkál? :D
Valószínűleg amint kint van a rész még az nap megnézik. Nem olyan sok sorozat az, ha nem kell darálni, mert hétről hétre követik.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. november 7., péntek 18:55

dehogy jobb a flash, mint az arrow eleje... ugyan már.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. november 7., péntek 18:55

mathers írta:Elkezdtem megint a Bansheet. Lehet, hogy régen nem volt hozzá hangulatom vagy nem tudom, de ez nagyon állat. :D Bajba is vagyok, mert nem tudom, hogy most Bansheet, Homelandet, vagy House of Cardsot nézzek. Darálni kell az összeset. :mrgreen:
Isten hozott a csapatban! :cheers:
A másik kettőt még nem terveztem eddig, de a Banshee első látásra szerelem lett, egy nap/egy évad. :salute:
Azóta már újráztam mindkét évadot, 2 hónap múlva pedig jön a harmadik, legnagyobb kedvenc. :sziv:

Másfél éve még egy sorozatot sem követtem, az Arrow volt a kezdet (előtte a szintén kedvenc Harper-sziget c. minisorozat volt csak meg), utána pedig összegyűlt 3-4 darab, sokszor amikor fáradtan nézem őket, álmomban összekeverednek a sztorik, majd amikor nézem gondolkozom, hogy most volt ilyen vagy sem?!, hogy bírjátok ezt a 8-10 különböző darabot, mint pl. Hexor is folyamatosan másról írkál? :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lordgabi 2014. november 7., péntek 18:57-kor.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 18:55

Arrow jobb volt. Annak volt egy egész jó története, ami bontakozott ki. A Flashnek nincs semmi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 7., péntek 18:51

Remy írta:
Kerlon írta:A Flash? Az max azért tűnik jobbnak, mert újdonság, de amúgy szerintem kevésbé érdekfeszítő. Várod, hogy jöjjön egy új meta, akit majd egy kis kínlódás után legyűr... Múltkori rész volt egyedül más.
Újdonság. Akkor máshogy mondom. A Flash jelenleg veri az Arrow első évadkezdését is. Pedig akkoriban az is újdonság volt, pláne, hogy nem nagyon volt szuperhősös sorozat. Egész egyszerűen magasabb a szórakoztatási faktor benne. Nyilván összehasonlítva a két sorozatot, az Arrow jobb, mivel előrébb jár, de a Flash magasabb szinten kezdett.

Amúgy pont nem az érdekel, hogy milyen ellenfél jön, mert akire én várok, az még nem most fog feltűnni.
Szerinted, szerintem abszolút nem. Sok színesebb volt az Arrow története akkor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 7., péntek 18:51

mathers írta:Elkezdtem megint a Bansheet. Lehet, hogy régen nem volt hozzá hangulatom vagy nem tudom, de ez nagyon állat. :D Bajba is vagyok, mert nem tudom, hogy most Bansheet, Homelandet, vagy House of Cardsot nézzek. Darálni kell az összeset. :mrgreen:
Gotham :shifty:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 18:34

Elkezdtem megint a Bansheet. Lehet, hogy régen nem volt hozzá hangulatom vagy nem tudom, de ez nagyon állat. :D Bajba is vagyok, mert nem tudom, hogy most Bansheet, Homelandet, vagy House of Cardsot nézzek. Darálni kell az összeset. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 7., péntek 14:17

többek közt az ilyen szintű sorozatok miatt mondom, hogy az igazi minőséget ma már a tévében kell keresni..vagy a független filmeknél
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 13:57

ziro4vr írta:house of cards első pár chapter

őő oké, ezt hívják sorozatnak, én meg ilyen dc limonádékra bacom el a drága időt :lol: nagyon faja, köszönet az ajánlóknak (kivéve R24, őt nem szeretem :mrgreen: )
:sziv: :sziv: :loveyou:
Én mondtam pajtás. Pacsi :D jöhetne már a harmadik évad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. november 7., péntek 13:55

Arrow
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kezdjük a pozitívummal , Thea feszülős pólóban :loveyou: . Felicity nem lenne rossza karakter ha nem egy ilyen teljesen átlagos tehetségtelen színésznő alakítaná . Ja és a legnagyobb kérdés , honnan van a CW-nek egy kurva időgépe hogy a jövőbeli 50 éves szakadt Lindsay Lohant le tudták szerződtetni Felicity anyjának . :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég