Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 13:00

Flash túlságosan epizodikus. Ez nekem sem tetszik. Viszont Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az előző rész jó volt Scofielddal. De az a baj, hogy most megint jönnek az epizodikus részek. Aztán majd valamelyik részbe visszatér Scofield aztán Flash elintézi és ennyi volt. 2 részre írt csak alá. :/

Viszont a Vámpírnaplók nagyon magára talált. Újra jó nézni a részeket. A karakterek se olyan idegesítőek már. Jól meg van csinálva szerintem. Kicsit más Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mert ilyen hatalmas erővel rendelkező fő gonosz nincsen, de így is adja. Későbbiekben gondolom valahogy majd kiszabadítják Bonniet meg a srác visszakerül valahogy a jelenbe és szerintem majd ő fog még itt veszélyt jelenteni.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. november 7., péntek 12:58

Kerlon írta:A Flash? Az max azért tűnik jobbnak, mert újdonság, de amúgy szerintem kevésbé érdekfeszítő. Várod, hogy jöjjön egy új meta, akit majd egy kis kínlódás után legyűr... Múltkori rész volt egyedül más.
+1
nézem a Flasht is, és valahogy sokkal jobban érdekel minden héten hogy mi lesz az Erróban. Egyedül talán az, hogy tényleg újdonság, új szereplők, új dolgok, de amúgy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 12:57

mathers írta:Na megnyugodtam, hogy más is gyengének találta eddig a 3. évadot. De úgyis jó lesz ez majd. Amúgy a Homeland veri. :Đ
Még jó, hogy veri :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 12:51

Na megnyugodtam, hogy más is gyengének találta eddig a 3. évadot. De úgyis jó lesz ez majd. Amúgy a Homeland veri. :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 7., péntek 12:50

A Flash? Az max azért tűnik jobbnak, mert újdonság, de amúgy szerintem kevésbé érdekfeszítő. Várod, hogy jöjjön egy új meta, akit majd egy kis kínlódás után legyűr... Múltkori rész volt egyedül más.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 7., péntek 12:45

Hát pedig van igazság abban, hogy eddig a 3. évad elég gyenge. Flash például simán elhúz jelenleg mellette. De talán majd most. Most kicsit felpörgették az utolsó rész végét.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 7., péntek 12:33

Nekem sincs bajom az Arrowval, nem is várok tőle többet. CW sorozat, heti 1x40 perces agyradír. Bőven jó.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. november 7., péntek 12:28

AHS.s04e05
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én sem igazán értettem az ikres szálat, hogy most mire is ment ki, hogy megmutatják előre, hogy megmérgezik őket. Egyszer elfogadják a sütemény egyszer pedig nem.. :hmmm: de nem tudom elképzelni, hogy egy ekkora vágási hibát benne hagyjanak
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. november 7., péntek 12:15

Kerlon írta:Én még nem láttam a tegnapi részt, de szerintem abszolút nem olyan szar, mint amennyire leírtad facebookon. Természetes, hogy a tavalyihoz képest nem pöröghet annyira, de nekem tetszettek a töltelék részek is. Amúgy felirat elérhető már?
Aki egy Gothamet éltet, nem várható el tőle, hogy más dolgokat értelmesen értékeljen egy olyan után :mrgreen:
Viccet félre....nekem sincs semmi bajom az évaddal, perpillanat bőven jó ez :D
bár kit érdekel az Erró amikor itt az új White Collar :sziv: :mrgreen:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 7., péntek 12:13

tucsoki írta:AHS 4x01

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tetszett is meg nem is, túl tömörnek éreztem ezt a részt. Kíváncsian várom a folytatást, az Asylum annyira bejött, hogy nagyon nem lenne szívem kaszálni, szóval remélem csak jobb lesz...
Csatlakozom lordgabihoz, érdemes folytatni. A második évadhoz képest másabb a történetvezetés, most kicsit lassítottak a szálakon, nem annyira in medias res, viszont így lehet, hogy nem esnek abba a hibába, mint a 3. évadnál.

American Horror Story s04e05

Nem volt rossz, de vegyesek az érzéseim. Valószínűleg rosszul értelmeztem pár dolgot:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Forgatókönyvírói és/vagy vágói hibákat véltem felfedezni. Bár azt sem tartom kizártnak, hogy valami Christopher Nolan-homage lett ez a rész.
Ugyanis számomra nem volt koherens a Sziámi-ikrek szála. A végére úgy tűnt, hogy nem haltak meg, mivel Elsa bekopogtatott Dandyékhez - ő egyre zseniálisabb, ebben a részben már-már Amerikai pszicho kaliberré emelkedett-, akik ugye szívesen befizettek volna egy körre az ikrekkel. Viszont a rész közepén kétféleképpen vették fel a cupcake-es jelenetsort, de egyáltalán nem adtak támpontot, hogy melyik is a vége. Ugyanakkor a múzeumban lehúzták a leplet, sugallva, hogy ott végzik az ikrek... Szerintem még nem írták ki a karakterüket, de pár rész múlva a "gyűjtős" szál lesz előtérben.
Ezek annyira még nem is nevezhetők hibának, de elég gyengén oldották meg. A történetben is volt pár furcsa dolog, egyrészt a hárommellű nő most jött rá, hogy nő? Eddig nem tűnt fel neki, hogy van vaginája? A nagy csikló nem egyenlő a pénisszel... A másik a telefonbeszélgetés volt, kb. mint egy 80-as évekbeli egyetem-reklám...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 12:11

Van egy felirat, hárman!! fordították, de az NSA-t képesek voltak NASA-nak írni :lol: :lol: hogy csak ezt említsem. Amúgy ótvar szar. :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 7., péntek 11:54

Én még nem láttam a tegnapi részt, de szerintem abszolút nem olyan szar, mint amennyire leírtad facebookon. Természetes, hogy a tavalyihoz képest nem pöröghet annyira, de nekem tetszettek a töltelék részek is. Amúgy felirat elérhető már?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 11:52

mathers írta:Arrow új évadról nektek mi a véleményetek? Szerintem eddig ritka sz@r. :mrgreen: Eddig 1 jó rész volt benne. Lassan belehúzhatnának az írók. :lol:
Olyan mint a többi :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 11:51

Arrow új évadról nektek mi a véleményetek? Szerintem eddig ritka sz@r. :mrgreen: Eddig 1 jó rész volt benne. Lassan belehúzhatnának az írók. :lol:

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2014. november 7., péntek 10:58

köszönöm a válaszokat

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 7., péntek 8:49

Ha már vígjáték, nekikezdtem a Monthy Python repülő cirkuszának. Igazi angol abszurd humor, nekem nagyon bejön. :mrgreen:
3 rész után garantáltan kiégsz. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 8:29

Élvezd ki az első két évadot, mert onnantól eléggé esik szerintem a színvonal :hmmm:
A harmadik valóban gyengébb volt, de a negyediket megint odateszik rendesen szerintem. A harmadikkal sem lett volna gond, ha Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!már korábban megszabadulnak Brodytól, de talán ők sem hitték el, hogy nélküle is sikeres lehet a sorozat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 7., péntek 8:21

mathers írta:Na belekezdtem a Homeland sorozatba, ha már annyian dicsérték. Hát... röviden és tömören:
Figyelem 18 éven aluliak számára nem ajánlott.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lkn7o ... o1_500.jpg
Élvezd ki az első két évadot, mert onnantól eléggé esik szerintem a színvonal :hmmm:
Modern Family
Nekem annyira nem jött be. Vagyis nem rossz, de minden rész ugyanolyan. Bár végülis egy sitcomnak ez a lényege, hogy van egy stílus, amit folyamatosan hoz, de nem tudom nekem valahogy nem adja.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. november 7., péntek 1:05

kipriotis írta:Modern family
Erről tudok írni. Nagyon ajánlom, mindegyik karakter a végletekig kidolgozott, mindenféle poén benne van, ami a kisebbségeket érinti, nem ül le sohasem. Luke, a kisgyerek, a legjobb az egész sorozatban :D Kb. 1 év alatt néztem végig a 6 évadot :coffee: szóval nekem nagyon bejön. :) Tégy egy próbát vele.
"And my heart will leave you never."

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 0:51

Na belekezdtem a Homeland sorozatba, ha már annyian dicsérték. Hát... röviden és tömören:
Figyelem 18 éven aluliak számára nem ajánlott.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lkn7o ... o1_500.jpg


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég