Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. november 6., csütörtök 13:28

P. Krisz írta:Honnan szereztetek feliratot hozzá ? Csak az opensubtitlesen találtam de azt egy világi troll írta , viszont zseniális , igaz nincs sok köze hozzá . :lol:
http://www.addic7ed.com/

ehhez képest a többi feliratos oldal fos.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. november 6., csütörtök 13:04

Honnan szereztetek feliratot hozzá ? Csak az opensubtitlesen találtam de azt egy világi troll írta , viszont zseniális , igaz nincs sok köze hozzá . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 6., csütörtök 11:15

nmate írta:Arrow vége :lol: Az a kemény, nem Tarzan sarka. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a kis "Felicity origins" vonal tetszett, szerintem korrekt elgondolás volt, CW szinten nem is rossz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nem tudom. Nekem pont nem adta annyira, pedig Felicityt írom. Az anyja... úristen :lol: A vége meg mi a .....?!?!??!!? :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 6., csütörtök 9:22

Arrow vége :lol: Az a kemény, nem Tarzan sarka. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a kis "Felicity origins" vonal tetszett, szerintem korrekt elgondolás volt, CW szinten nem is rossz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 9:19

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, vannak benne ilyen apró logikai hibák, de nem akadok fent rajta különösebben, mert mindenki hibázhat elvet vallom. Igazából most annak kéne következni, hogy a következő részben jön egy videóüzenet, ahol lefejezik Sault. Legalábbis ez lenne az életszerű szerintem. Elfogtak egy nagykutyát és most megmutatják, hogy ők a faszagyerekek. Ha ez lesz, akkor 10/10, de van egy olyan érzésem, hogy ennek közelében sem leszünk :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 6., csütörtök 9:15

Realista24 írta:
doncsontos írta:homeland 0406 na ezt már nagyon oda baszarintották :ozil: :salute: :agree:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na ez már az igazi homeland volt amit húú de imádok. nem nagyon kedveltem a csókát de nem számítotam rá, hogy ilyen hamar kiiktatják.. kurvára meglepett Hakkáni reakciója, özileztem rendesen :mrgreen: akarom a következőt MOST! :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem kicsit kiszámítható volt az a rész, de nem baj, ettől függetlenül nagyon tetszett. Mondjuk én is lelőttem volna a francba :shifty: Azt viszont nem értettem, hogy miért nem tudják melyik kocsit kell követni, amikor egyértelmű volt, hogy melyikbe szállt be Hakkáni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát gondolom a kettős sokk miatt (Saul + Pi halála) kicsit megénította őket. De bármelyiket követhetnék, mert előbb-utóbb elviszi őket a többiekhez. Persze az már így is fura, hogy valami 16 órát követte a drón a gyereket, pedig nem valószínű hogy képes lenne annyit a levegőben maradni :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 5., szerda 22:05

doncsontos írta:homeland 0406 na ezt már nagyon oda baszarintották :ozil: :salute: :agree:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na ez már az igazi homeland volt amit húú de imádok. nem nagyon kedveltem a csókát de nem számítotam rá, hogy ilyen hamar kiiktatják.. kurvára meglepett Hakkáni reakciója, özileztem rendesen :mrgreen: akarom a következőt MOST! :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem kicsit kiszámítható volt az a rész, de nem baj, ettől függetlenül nagyon tetszett. Mondjuk én is lelőttem volna a francba :shifty: Azt viszont nem értettem, hogy miért nem tudják melyik kocsit kell követni, amikor egyértelmű volt, hogy melyikbe szállt be Hakkáni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. november 5., szerda 21:21

homeland 0406 na ezt már nagyon oda baszarintották :ozil: :salute: :agree:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na ez már az igazi homeland volt amit húú de imádok. nem nagyon kedveltem a csókát de nem számítotam rá, hogy ilyen hamar kiiktatják.. kurvára meglepett Hakkáni reakciója, özileztem rendesen :mrgreen: akarom a következőt MOST! :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 5., szerda 20:27

VanillaSky írta:Ha nem utolsó évad lenne akkor biztos, hogy kaszálnám, de így is elég fájdalmas nézni. A Nip/Tuck, Dexter kettősnek sem sikerült ennyire elbaszni az utolsó évadát.
Ha mar igy szoba hoztad, kicsit elgondolkoztam hogy tenyleg keves tobb evados sorozat van, aminel az utolso reszek, utolso evad brutal jora sikeredett. Amiknel tenyleg feltettek az i-re a pontot.

Igy hirtelen 3 sorozat ugrik be: breaking bad, friends, spartacus.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. november 5., szerda 20:03

Az új SOA rész még kegyetlenebbül sz@r lett, mint az eddigiek. Esküszöm olyan, mintha ezt az évadot Magyarországon írná a Barátok Közt gárdája. Lehet a végén jön Kurt Shutter, és szól, hogy ja bocs, a paródia verziót adtuk le...
Ha nem utolsó évad lenne akkor biztos, hogy kaszálnám, de így is elég fájdalmas nézni. A Nip/Tuck, Dexter kettősnek sem sikerült ennyire elbaszni az utolsó évadát. Rettenetes ez a rendőrnős szál is, sírok tőle annyira rossz. :lol: Mindegy legalább azon gondolataimat, hogy ezt valaha meg kéne vennem díszdobozban Sutter szerte foszlatta és megkímélt a pénzszórástól. 2/10 az évad, de 1 pont azért jár mert retardált gyereket is foglalkoztatnak benne.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja és hajrá August Marks!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 5., szerda 19:51

Az új SOA rész még kegyetlenebbül sz@r lett, mint az eddigiek. Esküszöm olyan, mintha ezt az évadot Magyarországon írná a Barátok Közt gárdája. Lehet a végén jön Kurt Shutter, és szól, hogy ja bocs, a paródia verziót adtuk le...

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. november 5., szerda 15:05

Realista24 írta:
ziro4vr írta:na, urak: lemaradtam mint a borravaló, melyik sorozattal hozzam naprakészre magam:
House of Cards trololololo :mrgreen:
+1, tényleg fasza. nekem már csak 2 részem van. :D
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 5., szerda 15:03

Olyan az egész, mintha elmennék a világ legjobb pizzériájába, de nem kérnék semmi feltétet.
A (sokak szeint) legjobb pizzériában nem is kérhetsz feltétet, van két fajta, amin kb semmi nincs. :)

Nekem tetszik a Gotham, de tényleg nem annyira kiemelkedő sorozat, de mindig van 1-2 olyan jelenet, ami miatt várom a következő részt is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 5., szerda 14:59

ziro4vr írta:na, urak: lemaradtam mint a borravaló, melyik sorozattal hozzam naprakészre magam: flash, arrow, gotham vagy constantine. csak egyet ér mondani, Mathers te is mondhatsz, de a te véleményeddel kisebb mértékben fogok súlyozni :mrgreen:
Ezekkel en is lemaradtam :lol: (4-4-1-1 resz)
Ugyhogy tegnap meccs elott egy oraval nezegettem melyiket potoljam, vegul a Boardwalk Empire-re esett a valasztasom. :D Elso 2 resz alapjan nagyon bejovos, mind a 4 DC sorozatot oda vissza veri. :Đ Ha befejeztem az evadot, irok rola kicsit bovebben. :coffee:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 5., szerda 14:47

mathers írta:Lassan kezdem úgy érezni, hogy a Gotham egyedül csak engem érdekel. :lol:
Nem. :D Ez az utolsó rész eléggé fasza volt. Végre jött egy olyan fordulat, amit már vártam a sorozattól.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. november 5., szerda 14:40

mathers írta: Amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Malcolmra vadásznak? :ozil:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Miért bárki azt hitte hogy itt el fogják kapni ? Thea is simán verekedhetett volna Nyssaval , és vajon még hányszor lövik el ezt a "Quentinnek nem szabad megtudni az igazságot mert abba belehalna" maszlagot . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 5., szerda 14:38

Én szeretek nagyjából mindent, ami Batman, de ez a Gotham nem nagy cucc. Olyan az egész, mintha elmennék a világ legjobb pizzériájába, de nem kérnék semmi feltétet.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 5., szerda 14:32

Lassan kezdem úgy érezni, hogy a Gotham egyedül csak engem érdekel. :lol:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 5., szerda 14:31

P. Krisz írta:
Az Arrow a 3. résztől indul be.
A 4. rész mégis egy unalmas - lapos , kiszámítható , nyáltenger volt . :ike: :shutup:
Amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Malcolmra vadásznak? :ozil:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 5., szerda 14:29

köszi srácok, súlyoztam...house of cards lesz ebből. már ha beránt az első pár rész

aztán majd max ha véget érnek az évadok ledarálom valamelyik képregényest, azt, amelyik Mathers szerint a legrosszabb volt :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég