Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 4., csütörtök 23:15

realmadridfan írta:Ez időről időre előkerül, hogy a LOSTnak szar a vége, ha jól emlékszem már én is írtam róla itt. Szerintem nem volt szar, nagyon nem is látok más megoldást, hogy ne ilyen Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!spirituális hangvétellel érjen véget Nekem tetszett a flash sideways világ az utolsó évadban, hogy végül Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!újra megtalálták a számukra legfontosabbakat Gondolom ti valami Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tudományos magyarázatot vártatok, nem? Nekem az is jó lett volna, de ez nekem jobban illett a sorozat hangulatához, végül is a lényeg az volt, hogy mindenki elveszett (LOST) volt előtte, amíg meg nem találták az igazi társaikat, az Oceanic 815 utasait. nekem ez így nem volt felháborító, mint ahogy sokaknak, sőt elégedett voltam. Az tény, hogy maradtak megválaszolatlan kérdések
Tiszta sor. Nem tudom a kollega hogy van vele, de ha Lindelof kamumester nem azzal hitegetett volna mindenkit, hogy lesz Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!reális, nem földtől elragaszkodott válasz a kérdésekre, akkor nem húztam volna fel ennyire magam. Az hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mindenki talált valami valami fontos dolgot az életében, meg stb. nekem nem ütött nagyot akkor. Az évadzárótól függetlenül még mindig zseniális sorozat volt, és ne kérdezzétek hogy kellett volna befejezni, mert nem tudom, de teljesen mást vártam.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 4., csütörtök 23:13

rafael23 írta:Suits, nézi valaki? megéri elkezdeni?
Elso ket evad nagyon jo, mindenkepp megeri elkezdeni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 23:11

losthoz

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tudományos vagy nem tudományos nekem mindegy lett volna, annyit vártam, hogy amit konzekvensen építettek évadokon át, az maradjon is úgy és magyarázzák is meg. félmegoldásokat, giccses és leegyszerüsített magyarázatokat kaptunk vagy nem kaptunk, nem is akarok belemenni mert felhúzom magam. emlékszem milyen hosszú msn beszélgetéseket toltunk pajtikkal a 3-4-5. évad környékén, külföldi fórumokat böngésztünk, újranéztünk stb gyártottuk a teóriákat, erre az utolsó évadban jött a leegyszerüsített Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!purgatórium meg jó vs rossz fény vs sötétség maszlag. mondjuk igazából elég könnyű megtaláéni a főköcsögöt, damon lindelof a becses neve, kamuzástól szarszagú script a kenyere
Nem illik.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. szeptember 4., csütörtök 22:59

Ez időről időre előkerül, hogy a LOSTnak szar a vége, ha jól emlékszem már én is írtam róla itt. Szerintem nem volt szar, nagyon nem is látok más megoldást, hogy ne ilyen Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!spirituális hangvétellel érjen véget Nekem tetszett a flash sideways világ az utolsó évadban, hogy végül Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!újra megtalálták a számukra legfontosabbakat Gondolom ti valami Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tudományos magyarázatot vártatok, nem? Nekem az is jó lett volna, de ez nekem jobban illett a sorozat hangulatához, végül is a lényeg az volt, hogy mindenki elveszett (LOST) volt előtte, amíg meg nem találták az igazi társaikat, az Oceanic 815 utasait. nekem ez így nem volt felháborító, mint ahogy sokaknak, sőt elégedett voltam. Az tény, hogy maradtak megválaszolatlan kérdések

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 4., csütörtök 22:46

Relatív, kinek mi a legjobb, van ismerősöm akinek a Barátok Közt az. Ziro4vr csatlakozom a LOST-os érzéseidhez.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 22:41

realmadridfan írta: Hogy a legjobb sorozat lenne-e? Ezzel lehetne vitatkozni, nem azt mondom, hogy messze nem a legjobb, mert ott van a legjobbak között, de nálam a LOST előrébb jár a lényegesen több érdekes karakter, a flashbackek és a misztikusság miatt és mostanában a The Leftovers van 10/10 közelében nálam, de mivel még csak vasárnap fejeződik be az első évad, így még nem lehet ítéletet mondani felette, de nagyon jó cucc eddig.
nincs olyan hogy legjobb sorozat. de a BB legalább toppolta magát az utolsó évadjára, a lost meg lejáratta magát. mondom ezt úgy, hogy addig nagy kedvencem volt utóbbi, de aztán az írókat addig püföltem volna amíg élnek. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mágikus dugó mi? durr egy pofon
Nem illik.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. szeptember 4., csütörtök 22:36

tucsoki írta:Mondjuk Realista pont abba a hibába esett, hogy nem önszántából, hanem unszolásra kezdte el nézni a világ legjobb sorozatát. Így érthető a véleménye. :sly:
Hát igen, még anno mikor nem volt hype csak bepróbáltam az első részt, a nyitó jelenetnél nyomtam egy WTF-et aztán maradtam :lol: tényleg jobban megvan a varázsa, ha magadnak fedezed fel a dolgokat, R24nél túl nagyok voltak az elvárások meg ahogy látom ő az akciódúsabb cuccokra bukik inkább.

Hogy a legjobb sorozat lenne-e? Ezzel lehetne vitatkozni, nem azt mondom, hogy messze nem a legjobb, mert ott van a legjobbak között, de nálam a LOST előrébb jár a lényegesen több érdekes karakter, a flashbackek és a misztikusság miatt és mostanában a The Leftovers van 10/10 közelében nálam, de mivel még csak vasárnap fejeződik be az első évad, így még nem lehet ítéletet mondani felette, de nagyon jó cucc eddig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 22:19

tucsoki írta:Mondjuk Realista pont abba a hibába esett, hogy nem önszántából, hanem unszolásra kezdte el nézni a világ legjobb sorozatát. Így érthető a véleménye. :sly:
Tévedés. Önszántamból kezdtem el nézni, és a vélemények miatt nem kaszáltam, mert hittem nekik. És igazuk is lett, de nálam messze van a világ legjobbjától. Még négy rész, aztán jön a végleges osztályzat :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 4., csütörtök 22:16

Mondjuk Realista pont abba a hibába esett, hogy nem önszántából, hanem unszolásra kezdte el nézni a világ legjobb sorozatát. Így érthető a véleménye. :sly:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:58

WHAT UP BIATCH, kedvencem volt az első évadból :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:44

realmadridfan írta:
Realista24 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ziro pajtás jól írja, kakaógengszter...az I'm the one who knocks az viszont tetszett. Mondjuk az egész sorozatbna irritált a faszi, ezért is nem lesz ez 10/10, de még 9 sem nálam.
Hát de ez a sorozat lényege, hogy egy tök átlagos fazon breaking bad és ez lesz belőle, közel sem tökéletes gengszter. Nem várhatod el, hogy Don Corleone legyen egyből, főleg ha azt nézed, hogy annyira nem is ölel fel hosszú időt a cselekmény ha jól emlékszem.
Ezt értem és megértem, de attól még szánalmas alakítás és szöveg volt az én szememben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:39

Realista24 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ziro pajtás jól írja, kakaógengszter...az I'm the one who knocks az viszont tetszett. Mondjuk az egész sorozatbna irritált a faszi, ezért is nem lesz ez 10/10, de még 9 sem nálam.
Hát de ez a sorozat lényege, hogy egy tök átlagos fazon breaking bad és ez lesz belőle, közel sem tökéletes gengszter. Nem várhatod el, hogy Don Corleone legyen egyből, főleg ha azt nézed, hogy annyira nem is ölel fel hosszú időt a cselekmény ha jól emlékszem.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:36

rafael23 írta:Suits, nézi valaki? megéri elkezdeni?
Ha az első rész nem kap el, akkor ne folytasd, ez tipikusan az a sorozat.

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:34

Suits, nézi valaki? megéri elkezdeni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:31

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ziro pajtás jól írja, kakaógengszter...az I'm the one who knocks az viszont tetszett. Mondjuk az egész sorozatbna irritált a faszi, ezért is nem lesz ez 10/10, de még 9 sem nálam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:28

Realista24 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, erről eszembe jut a legszánalmasabb jelenet az egész öt évad alatt. Mondd ki a nevem, azt akarom, hogy kimondd a nevem...Heisenberg... :lol: :lol: :lol: Még a Barátok Köztben, Barta Zsolti (ha van ilyen egyáltalán :mrgreen: ) is jobbat hozott volna le
??????? Ez a jelenet az egyik legerősebb az egész sorozatban, konkrétan szállóige lett a neten. Kicsivel azSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!I'm the one who knocks mögött és kicsivel a Tread lightly előtt :mrgreen: ( na jó, még a fuck you, and your eyebrows is ezek között van nálam, még az első részből :lol: )

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:23

Realista24 írta:
ziro4vr írta:hát az már régen rossz ha döcögsz. azt hittem itt már zord szíved lággyá válik és szerelmes ódákat írsz heisenberg istenhez :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, erről eszembe jut a legszánalmasabb jelenet az egész öt évad alatt. Mondd ki a nevem, azt akarom, hogy kimondd a nevem...Heisenberg... :lol: :lol: :lol: Még a Barátok Köztben, Barta Zsolti (ha van ilyen egyáltalán :mrgreen: ) is jobbat hozott volna le
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó az kicsit kakaógengszteres lett, elismerem. :D you're goddamn right :sly: :sly:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:18

ziro4vr írta:hát az már régen rossz ha döcögsz. azt hittem itt már zord szíved lággyá válik és szerelmes ódákat írsz heisenberg istenhez :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, erről eszembe jut a legszánalmasabb jelenet az egész öt évad alatt. Mondd ki a nevem, azt akarom, hogy kimondd a nevem...Heisenberg... :lol: :lol: :lol: Még a Barátok Köztben, Barta Zsolti (ha van ilyen egyáltalán :mrgreen: ) is jobbat hozott volna le
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:16

hát az már régen rossz ha döcögsz. azt hittem itt már zord szíved lággyá válik és szerelmes ódákat írsz heisenberg istenhez :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 21:08

inkább te csak írj egy Breaking Bad rivjút, küldözgetve a puszikat ziro papának hogy beajánlotta az isteni mannát
Döcögök az ötödikkel
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mr. White meg totálisan idegesítő karakter lett...a takarító halála várható volt, de, hogy pont ez a gyökér lövi le :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég