Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 20., szombat 6:11

d.gergo írta:
Yazid írta:Iphone 5s, appstoreban letöltöm a jokesphonet es angol nyelvû, nem èrtem miert, az asszony letöltötte az ô 6s telojara ugyanígy az meg magyar. H töltsem le a magyar verziót ?
Nem angol nyelven van a telód? Ha tippelnem kéne, akkor szerintem innen fúj a szél.
Magyar nyelven van, egyszerûen nem értem miert nem a magyar verziot tolti le, angol prankek vannak csak

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2018. január 19., péntek 22:27

Yazid írta:Iphone 5s, appstoreban letöltöm a jokesphonet es angol nyelvû, nem èrtem miert, az asszony letöltötte az ô 6s telojara ugyanígy az meg magyar. H töltsem le a magyar verziót ?
Nem angol nyelven van a telód? Ha tippelnem kéne, akkor szerintem innen fúj a szél.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 19., péntek 22:12

Iphone 5s, appstoreban letöltöm a jokesphonet es angol nyelvû, nem èrtem miert, az asszony letöltötte az ô 6s telojara ugyanígy az meg magyar. H töltsem le a magyar verziót ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 15:38

Santi írta:Nem kell ahhoz gamer pc, hogy autós játékkal játsszál. Mondjuk nemtudom a konfigodat, de egy rfactor vagy shift biztos elfutna rajta. Mivel eleve ez a kormányos dolog csak egy kísérlet a részedről, egy próbát megért volna a dolog, nem vesztettél volna vele, mert tovább tudod passzolni, ahogy írtam.

Ezzel a Tevion dologgal viszont úgytűnik befürödtél és nem is fogod tudni hova passzolni, max megívelni a zöld felé. :D
Volt rá másik licit is az enyémen kívül, szóval nem nagy rizikó volt az a 4ezer forint. Max átviszem faterékhoz, laptophoz nem csapom hozzá :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 16., kedd 15:33

Nem kell ahhoz gamer pc, hogy autós játékkal játsszál. Mondjuk nemtudom a konfigodat, de egy rfactor vagy shift biztos elfutna rajta. Mivel eleve ez a kormányos dolog csak egy kísérlet a részedről, egy próbát megért volna a dolog, nem vesztettél volna vele, mert tovább tudod passzolni, ahogy írtam.

Ezzel a Tevion dologgal viszont úgytűnik befürödtél és nem is fogod tudni hova passzolni, max megívelni a zöld felé. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 15:22

Santi írta:Egyébként a Tevion az Aldinak valami a saját márkás hulladéka. Jobban szétnézhettél volna, vagy megkérdezhettél volna engem, mielőtt megveszed. :D
Már gondolom nem veszel másikat, de kis pénzzel azt mondtam volna, inkább PC-hez vegyél egy Logitech Momo-t . Három okból is, az egyik, hogy olcsó, a másik, ha nem jön be eltudod adni kb annyiért, amennyiért vetted, mert van rá kereslet, a harmadik pedig, ha bejön neki(neked :mrgreen: ), akkor utána nem fogod sajnálni a pénzt megvenni xboxhoz azt a Thrustmastert.
Ha adsz egy gamer pc-t, megveszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 16., kedd 15:19

Egyébként a Tevion az Aldinak valami a saját márkás hulladéka. Jobban szétnézhettél volna, vagy megkérdezhettél volna engem, mielőtt megveszed. :D
Már gondolom nem veszel másikat, de kis pénzzel azt mondtam volna, inkább PC-hez vegyél egy Logitech Momo-t . Három okból is, az egyik, hogy olcsó, a másik, ha nem jön be eltudod adni kb annyiért, amennyiért vetted, mert van rá kereslet, a harmadik pedig, ha bejön neki(neked :mrgreen: ), akkor utána nem fogod sajnálni a pénzt megvenni xboxhoz azt a Thrustmastert.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 15:17

Süti írta:Konzolhoz tekergetni valóban nincs szerintem se értelme komolyabb összeget kiadni. (PC-hez nem vész, 10 körül lehet akasztani egész jó kezdő dolgokat.) Ha nem kifejezetten autórajongó, csak van pár játéka amit joy helyett így játszhatna, akkor engedd el. Viszont ha van affinitása, esetleg vidd el gokartozni, szimulátor terembe, lehet hogy rákap az ízére. (Komolyan rá lehet függni. :lol: )

És talán majd valami komolyabb kormányt kér a fa alá...B̶e̶n̶z̶e̶m̶a̶ ̶m̶e̶z̶ ̶h̶e̶l̶y̶e̶t̶t̶ :mrgreen:
A mezt nem kell kérnie, Jézuska is tudja, hogy hoznia kell :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 16., kedd 15:12

Konzolhoz tekergetni valóban nincs szerintem se értelme komolyabb összeget kiadni. (PC-hez nem vész, 10 körül lehet akasztani egész jó kezdő dolgokat.) Ha nem kifejezetten autórajongó, csak van pár játéka amit joy helyett így játszhatna, akkor engedd el. Viszont ha van affinitása, esetleg vidd el gokartozni, szimulátor terembe, lehet hogy rákap az ízére. (Komolyan rá lehet függni. :lol: )

És talán majd valami komolyabb kormányt kér a fa alá...B̶e̶n̶z̶e̶m̶a̶ ̶m̶e̶z̶ ̶h̶e̶l̶y̶e̶t̶t̶ :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 15:04

Santi írta:Igen, de te is látod, hogy olcsó húsnak híg a leve. Én nem vagyok eleresztve anyagilag, de technikai cuccokban nem szoktam cigánykodni, ha veszek normálisat veszek (ha olyan, akkor akár használtan is , ha nincs annyi pénzem) vagy inkább nem veszek. Ezt csak jó szándékból mondom.

Az említett kormány ebayen szokott lenni 40-50 dollár körül is, nem vészes, persze te tudod, hogy mi nem vészes. :)
Abszolút értem, de ezt a pár ezrest arra szántam, hogy egyáltalán van-e értelme a gyerkőcnek vagy sincs .Erre nem dobok ki 25+-t. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 16., kedd 14:58

Igen, de te is látod, hogy olcsó húsnak híg a leve. Én nem vagyok eleresztve anyagilag, de technikai cuccokban nem szoktam cigánykodni, ha veszek normálisat veszek (ha olyan, akkor akár használtan is , ha nincs annyi pénzem) vagy inkább nem veszek. Ezt csak jó szándékból mondom.

Az említett kormány ebayen szokott lenni 40-50 dollár körül is, nem vészes, persze te tudod, hogy mi nem vészes. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 14:52

Santi írta:Szerintem passzold le valahova azt a Teviont és vegyél egy értelmes megbízható márkát. Belépő szinten mondjuk egy Thrustmaster Ferrari 458 tökéletes lenne vagy valami Logitech.
Ahh, 20-30ezret nem ér nekem ez a vacak, pont ezért rendeltem apróért egy ilyet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. január 16., kedd 14:46

Én is itt vagyok a problémáimmal pupákok. :lol:
Wifi extenderrel van valakinek tapasztalata?
A problem, földszinten van a router, emeleten már sokat gyengül a jel. Extender megoldaná vagy kössek be egy második routert?
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 16., kedd 7:57

Szerintem passzold le valahova azt a Teviont és vegyél egy értelmes megbízható márkát. Belépő szinten mondjuk egy Thrustmaster Ferrari 458 tökéletes lenne vagy valami Logitech.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 15., hétfő 22:42

Realista24 írta:
Steve írta:Add el az xboxot is és vegyél a gyereknek egy legot vagy egy Ipadet.Akkor nem kell a kormányt forgatni, csak az Ipadet. :agree: :ike:

:mrgreen:
Van iPad, jól van, nekem kell az a kikúrt kormány :lol:
Hahaha. :mrgreen: Na csak előbújt az igazság.

Tudtam én, hogy éjszaka mikor a család már alszik ellopod a gyerek játékait és azokkal játszol.

Én is leülök a kislányom plüss macijaival játszani, nincs ezzel gond. :D


Azért szép kis közösség vagyunk. Látod rohant mindenki megoldani a problémát. Mint egy nagy Madridista család. Ezekért a pillanatokért érdemes élni. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 22:36

Steve írta:Add el az xboxot is és vegyél a gyereknek egy legot vagy egy Ipadet.Akkor nem kell a kormányt forgatni, csak az Ipadet. :agree: :ike:

:mrgreen:
Van iPad, jól van, nekem kell az a kikúrt kormány :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 15., hétfő 22:34

Add el az xboxot is és vegyél a gyereknek egy legot vagy egy Ipadet.Akkor nem kell a kormányt forgatni, csak az Ipadet. :agree: :ike:

:mrgreen:


R24 igazán szeretve és megbecsülve van. Özönlenek a segítségek és a baráti tanácsok.

Meszkue Madridom. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2018. január 15., hétfő 22:37-kor.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. január 15., hétfő 22:30

Kerlon írta:
BarçaNorbi írta:Laptophoz hozzácsatoltam egy TV-t, kiterjesztéssel használom. Azt be tudtam állítani, hogy az elsődleges képernyő a TV legyen, viszont azt is be lehet, hogy ilyen feltételek mellett a laptop hangszóróját használja? Ha igen hol?
Hangvezerloknel betudod.
Közben tovább nyomkodtam és megtaláltam, de köszi :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. január 15., hétfő 22:29

Javasolnám a biszem-baszom xbox/ps/pc/akármi kormány helyett pár matchbox-ot, azzal is el van a gyerek, plusz kevésbé komplikált a történet :mrgreen:


Ejj, de sokat segítettem :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 22:07

ziro4vr írta:Gondolom tanulva a korábbiakból, nem akartál valami komolyabb márkáért harcba indulni, ezért a teflonért senkivel nem kellett megverekedni. :mrgreen: :mrgreen:
Jó öreg ziro mindig tudja mi a helyzet :mrgreen:
Ugyanitt kormány eladó :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég