Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 14., hétfő 18:47

China Postos telót még nem fogtak meg, arról nem tudok nyilatkozni.
china post, azért reménykedem én is hogy nem szúrják ki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 14., hétfő 17:56

Ja, de én meg most gondolkozok, hogy összekeverem a dolgokat. Tehát akkor szokták a DHL-t javasolni, ha van európai raktáron. Ha azzal rendeled, akkor a kínai friend szerint nem lesz vám. Ha egyből Kínából rendeled DHL-el, akkor igen, esélyes, hogy kikapják vámra.

De van olyan oldal (pl minideal.net) ahonnan mindegy hogy küldik, ki fogják venni vámon, mert tudják előre, hogy mi van benne.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. november 14., hétfő 17:24

Én azt olvastam, hogy DHL-t gyakrabban megfogják,mivel valószínűbb ugye a nagyobb értékű dolog, csak sürgős volt a rendelés, azért lett az az egy DHL. Meg is fogták.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 14., hétfő 16:53

Az érdekes, mert általában a DHL-es rendeléssel szokták garantálni a vámmentességet.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. november 14., hétfő 16:49

Lehet, hogy én voltam, velem volt ilyen.

Én kaptam egy mailt a DHLtől, hogy utaljak ide oda, megjegyzésbe írjam be az xy1234 rendelésszámot, és akkor intézik a vámoltatást.
China Postos telót még nem fogtak meg, arról nem tudok nyilatkozni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 14., hétfő 16:22

valaki írta múltkor hogy többször rendelt kínából telót de most bukott meg először vámon.

hogy néz ki a protokoll? kapok majd egy levelet / mailt egy csekkel hogy egyenlítsem a vámköltségeket?
rendeltem nem magamnak egy xiaomit és remélem nem fogják meg, de ha mégis akkor tudni szeretném mi a teendő :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. november 14., hétfő 16:18

VanillaSky írta:Esetleg, aki jobban nézelődött mostanság. Szülőknek akarok karácsonyra egy második tvt. Elvárás semmi extra - idősebb korosztály, csak hagyományos tv nézés, 1-2 film usbről - így csak az FHD és a 40'-es képméret. Nézegettem már készülékeket, csak ha esetleg lenne valami akció így BF-hez közeledve, esetleg a tavalyihoz hasonló tescos vásárlási láz akkor szólhatnátok. :) Keret 150k.
100k körül van az LG alap tv-je ilyen méretben. FHD, USB van benne, emellett szép kép, jó hang, egyszerű kezelhetőség, megbízhatóság. BF-en lehet nézegetni, hátha lesz valahol olcsóbb.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. november 14., hétfő 14:22

Esetleg, aki jobban nézelődött mostanság. Szülőknek akarok karácsonyra egy második tvt. Elvárás semmi extra - idősebb korosztály, csak hagyományos tv nézés, 1-2 film usbről - így csak az FHD és a 40'-es képméret. Nézegettem már készülékeket, csak ha esetleg lenne valami akció így BF-hez közeledve, esetleg a tavalyihoz hasonló tescos vásárlási láz akkor szólhatnátok. :) Keret 150k.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. november 12., szombat 17:28

Meg is van a kiválasztottam telefon terén.
Végül a Xiaomi Redmi Note 4 lett a befutó. Decemberben veszem is!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. november 4., péntek 17:11

Látom Zironál már elindult a péntek este. Kocc :cheers:


...Remy fiatal tehetségek mappája. :lol: :lol: :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 4., péntek 17:00

Szóval az asszony "véletlen" törölte a poresz képes mappádat, mi? :lol: Mondjuk megértem, hogy fontos. Ha az enyém törölné a gündiset, vagy Remy-é a "fiatal tehetségek" mappát, mi sem örülnénk. :(

https://www.recovery-android.com/androi ... overy.html

Amúgy google, első találat, nem biztos hogy jó, de ha fontosak azok a lisa ann képek... :D
Nem illik.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2016. november 4., péntek 16:33

Valaki tud valamilyen programot, akár PC-s akár telóra, hogy vissza tudjam állítani a törölt fotókat?
Barátnőm sikeresen törölte a Samsung S6-on a galéria mappát. Amiket találtam nem váltak be. Valami ötlet? Nagyon fontos lenne... :-@
halálomig madridista leszek

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. november 3., csütörtök 21:24

2 kerdesem lenne.
az egyik a tablet kerdes. marmint teljesen vakon vagyok veluk kapcsolatban, nem tudom melyiket erdemes venni, es milyen artol kezdodnek az ugymond normalisabbak. semmi komolyra nem hasznalnam szerintem, tehat jatszani nem tervezek rajta.

a masik az, hogy hol erdemes majd csekkolni a muszaki cikkeket a kozelgo black friday-en? halas lennek angol oldalakert is. (1-2-t tudok, de nem art, ha hallok ujat is)

nem egeto fontossagu a tablet, de kicsit szeretnek tisztaban lenni vele, ha esetleg belefutnek egy jo akcioba, tudjam, hogy erdemes-e megvenni.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. november 1., kedd 12:07

Lenovo telefonokrol velemenyek? Egy Lenovo K6-ossal szemezgetek. Szolgaltatomnal 60k-bol kijonne, na meg egesz kedvezo lenne az uj berlet.
(esetleg meg ezek johetnek szoba: Allview V2 Viper S, Lenovo Vibe S1 Lite, Samsung Galaxy J5 2016 (J510F), Philips Xenium V787. Az allview es a vibe s1 hasonlo aron van, mint a k6, a samsung es a philips 7-8k-el dragabb)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. október 31., hétfő 17:32

csabi* írta:csövi, kis help kellene, adott anyám tablete, minden fainul működik kivéve a fb app, mikor rányom az megall a kék képernyőnél aztán annyi, le lett törölve, újrarakva de ez sem oldott meg semmit, aztán le lett töltve a fblite ami ment vagy két napig aztán ugyanez. de minden más pöpecül megy. valaki valami ötlet?
Nyomj esetleg egy gyári visszaállítást, ha más nem segít.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. október 31., hétfő 17:26

csövi, kis help kellene, adott anyám tablete, minden fainul működik kivéve a fb app, mikor rányom az megall a kék képernyőnél aztán annyi, le lett törölve, újrarakva de ez sem oldott meg semmit, aztán le lett töltve a fblite ami ment vagy két napig aztán ugyanez. de minden más pöpecül megy. valaki valami ötlet?
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 25., kedd 21:24

Sziasztok! Egy gyors segítségre lenne szükségem. Havernal fifazni akarunk két usb-s vezetékes kontrollerrel, de az egyiket ossze vissza ismeri fel, a másikat meg egyáltalán nem. A poén az, hogy egy oraval ezelőttig tökéletesen mukodott minden. Win 7 van a gépen.

Mi a gebasz?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2016. október 15., szombat 16:43

Sziasztok! Akinek van ipadje az probalta mar a meccsnezest online, streamen? Milyen honlap vagy app van, amin vannak fullhd adasok? Illetve van valakinek a legujabb apple tv? Hallottam az itt/ott tv-rol, ami netes tv. Viszont a csatornavalasztek szerintem kicsit karcsu. Van meg hasonlo alkalmazas/szolgaltatas?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. október 2., vasárnap 10:34

P. Krisz írta:Más is tapasztalt olyat, hogy a Win 10 a legutóbbi frissítés óta belassult ? A sima indítás ugyanolyan gyors , de újraindítás után nagyon lassan bootol. SSD-ről fut.
Meggyógyult magától, tököm az MS-be. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 1., szombat 18:44

Pip show :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég