Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 12., péntek 13:27

kodo írta:
hamesz írta:szuper :S akkor varok egy napot aztan ha nem tortenik csoda szerviz :(
Hard reset vagy hasonló nem oldotta meg? Esetleg szoftverfrissites?
Hard reset meg gyári visszaállítás se oldotta meg. Most jött pár napja egy frissítés IOS-re azt leszedtem aztán most működik. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 10., szerda 15:40

hamesz írta:szuper :S akkor varok egy napot aztan ha nem tortenik csoda szerviz :(
Hard reset vagy hasonló nem oldotta meg? Esetleg szoftverfrissites?

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2018. január 10., szerda 15:29

Hali! Nem értek a tv-khez, és sajnos időm sincs utánaolvasni.
Esetleg tudnátok segíteni? Találtam egy Philips 55PUS6162/12 UHD Smart televíziót. Valakinek tapasztalata/véleménye róla? PS-4-re kötném illetve tv-znék csak rajta.
Megér 175 000 ft-ot? :)

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 7., vasárnap 14:52

szuper :S akkor varok egy napot aztan ha nem tortenik csoda szerviz :(

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 7., vasárnap 14:49

Nekem is rendben van.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 7., vasárnap 14:48

Nekem működik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 7., vasárnap 14:46

lehet ezt is kikapcsolták az akksi érdekében. majd pár nap és jön a nyilvános bocsánatkérés :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 7., vasárnap 14:43

Iphonosoknak mukodik a GPS? vagy az apple babrált valamit? nem vesz GPS jelet egy navigacios alkalmazas se. Újrainditast mar probaltam de nem rakta helyre. Telefont se ejtettem le semmi. Remelem csak az apple rontott el valamit a frissitessel mert egy szerviz most nem jonne jol.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 5., péntek 12:47

Kerlon írta:Nálam is Avast van most, de van néhány idegesítő "emlékeztetője". Amúgy NOD32 volt világ életemben.
Bevált az Avast. Egész jól teszi a dolgát. Köszi mindenkinek. :)

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. január 2., kedd 20:23

azota nem jott semmi ertesites arrol a dologrol

mas tema:
2 oraja kb a firefox kiirta, hogy nagyon lassan indul, akarom-e frissiteni. ramentem, hogy igen, erre torolt MINDENT, elozmenyeket, bovitmenyeket, MINDENT, es ujraindult. marmint a firefox. de a masik gond, hogy azota nem jegyez meg semmit. beutok egy oldalt, par perccel kesobb ha elkezdem ugyanazt gepelni, nem adja ki...es az elozmenyek ures. szoval a kerdes, hogy ez mi? nem akarom, hogy ne jegyezzen meg semmit.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. december 29., péntek 23:29

Én elvből nem kattintok PayPal emailben linkre pont emiatt. Ha jön egy üzenet tőlük (vagy ugye “talán tőlük”), a saját kezemmel új lapon bepötyögöm, hogy paypal.com, és úgy nézek rá a fiókra. Tényleg sok az ilyen visszaélés, óvatosan kell ezeket az üzeneteket kezelni!

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. december 29., péntek 23:21

most megneztem meg egyszer az emailt.
szoval jott egy email elvileg a paypaltol, ami ugy kezdodik, hogy:
Hé szeretett felhasználó....blabla
aztan van egy pdf fajl, ami mar angolul van irva, es abban van egy link, amivel lehetne torolni a rendelest. viszont ami feltuno, hogy sok a vesszo hiba.
szerintem kamu az egesz, es mondom, a kartyam is lejart mar, ami ott meg van adva.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2017. december 29., péntek 23:14

Nézd meg, hogy milyen linken kell megadni az adatokat. Gondolom valami phishing lesz.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. december 29., péntek 23:07

Realista24 írta:Nekem egy régi kártyámat akarta használni egy autókölcsönző. Jött is az SMS hogy lejárt kártyás vásárlás. De nem tettem semmit, mondom a regivel szórakozhatnak. :lol:
de nekem viszont nem mondta az email, hogy lejart kartyaval probaltak vasarolni. viszont ha belepek paypalra, ott rogton jon az ertesites, hogy lejart a kartyam, ami tenyleg igaz.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 29., péntek 22:49

hala real írta:kozben nem arrol a linkrol, de beleptem paypalra, viszont nem tudom, hol lehet megnezni a fuggoben levo rendeleseket, vagy hogy van-e egyaltalan ilyen funkcio. viszont ott rogton azzal fogadtak, hogy lejart a kartya, amit megadtam, ami igaz is, 2 eve adtam meg, azota masik van. akkor elvileg nem is lehetett volna ezzel vasarolni, nem?
meg ugye van olyan is, hogy meg lehet szuntetni a paypal accountot. gondolkozom, lehet ezt kene. ugyse hasznalom soha, es akkor gondolom nem mehet vegbe ez a dolog, mar ha nem kamu persze. lehet tok feleslegesen parazok ezen az egeszen.
Nekem egy régi kártyámat akarta használni egy autókölcsönző. Jött is az SMS hogy lejárt kártyás vásárlás. De nem tettem semmit, mondom a regivel szórakozhatnak. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 29., péntek 22:48

hala real írta:
Realista24 írta:Bank. Kártya vasarlasi limit állítás nullára. SMS-t kapsz vásárlásról?
Addig utána tudsz járni.
sajnos nem jon semmi sms. hulye kerdes, de ezt a vasarlasi limitet hol lehet beallitani?
nyilvan nem az en bankomnal, de ugy altalanossagban ertem. mert angol banknal vagyok, es nem tudom hol keressem.
Ha van netbank, akkor a kártyakezelésnel lehet limitet módosítani. Ha nincs akkor telefonon keresztül, telebankar megoldja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. december 29., péntek 22:33

kozben nem arrol a linkrol, de beleptem paypalra, viszont nem tudom, hol lehet megnezni a fuggoben levo rendeleseket, vagy hogy van-e egyaltalan ilyen funkcio. viszont ott rogton azzal fogadtak, hogy lejart a kartya, amit megadtam, ami igaz is, 2 eve adtam meg, azota masik van. akkor elvileg nem is lehetett volna ezzel vasarolni, nem?
meg ugye van olyan is, hogy meg lehet szuntetni a paypal accountot. gondolkozom, lehet ezt kene. ugyse hasznalom soha, es akkor gondolom nem mehet vegbe ez a dolog, mar ha nem kamu persze. lehet tok feleslegesen parazok ezen az egeszen.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. december 29., péntek 22:18

Realista24 írta:Bank. Kártya vasarlasi limit állítás nullára. SMS-t kapsz vásárlásról?
Addig utána tudsz járni.
sajnos nem jon semmi sms. hulye kerdes, de ezt a vasarlasi limitet hol lehet beallitani?
nyilvan nem az en bankomnal, de ugy altalanossagban ertem. mert angol banknal vagyok, es nem tudom hol keressem.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 29., péntek 22:11

hala real írta:most kaptam emailt elvileg a paypaltol, hogy usabol valaki rendelt valamit a nevemben, amit gyanusnak talal a paypal, es igazoljam vissza a megrendelest vagy toroljem, de ha nem csinalok semmit 24 oran belul, akkor igazoltnak veszik a rendelesem.
most ez mi a retek? ha ramegyek, hogy torlom, akkor rogton a paypalra vezet, hogy jelentkezzek be. ezt viszont 2 okbol se akarom/tudom. lehet pont ez a cel, hogy lepjek be, masreszt egyszer hasznaltam paypalt osszesen, azt is 2 eve, es szerintem be se tudnek lepni. szoval wtf?
vagy ez csak egy full kamu dolog es ne foglalkozzak vele?
ja, amugy 120 dollar
Bank. Kártya vasarlasi limit állítás nullára. SMS-t kapsz vásárlásról?
Addig utána tudsz járni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. december 29., péntek 22:10

most kaptam emailt elvileg a paypaltol, hogy usabol valaki rendelt valamit a nevemben, amit gyanusnak talal a paypal, es igazoljam vissza a megrendelest vagy toroljem, de ha nem csinalok semmit 24 oran belul, akkor igazoltnak veszik a rendelesem.
most ez mi a retek? ha ramegyek, hogy torlom, akkor rogton a paypalra vezet, hogy jelentkezzek be. ezt viszont 2 okbol se akarom/tudom. lehet pont ez a cel, hogy lepjek be, masreszt egyszer hasznaltam paypalt osszesen, azt is 2 eve, es szerintem be se tudnek lepni. szoval wtf?
vagy ez csak egy full kamu dolog es ne foglalkozzak vele?
ja, amugy 120 dollar
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég