Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 11., hétfő 15:47

Mitl van az, hogy tegnap éjszaka kikapcsolás közben frissítette magát a windows, most meg mikor bekapcsolom, a monitor tök fekete? Csak villog a bekapcsoló gombja, mint mikor nem megy a gép. De a tv-n át minden látszik és nem lép be a fiókomba, hanem valami idéiglenes felhasználóként lép be? Semmit nem állítottam el, semmihez nem nyúltam, mégis ez fogad. A frissítés valamit bekavart? És ha igen, akkor azt hogy lehet "visszaállítani", hogy minden oké legyen. Kicsit zavaros, de tök hülye vagyok hozzá. Remélem azért nagyjából valaki hozzá értő kiveszi a probléma lényegét.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 1., péntek 16:10

filatáska írta:Srácok! Mennyit veszít szerintetek az értékéből egy új tv, ha van max 1-2 pixelhibája? Hozzá tudnék jutni ilyenhez, csak szeretném tudni hogy ilyenkor az eredeti ár hány %-a a reális. :roll:

Nem értek hozza igazabol, de eladni kb soha nem fogod tudni.
Ebből kifolyolag en az uj árának 45-50%nal többet nem adnék érte.
ZIDANE

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. december 1., péntek 16:01

Srácok! Mennyit veszít szerintetek az értékéből egy új tv, ha van max 1-2 pixelhibája? Hozzá tudnék jutni ilyenhez, csak szeretném tudni hogy ilyenkor az eredeti ár hány %-a a reális. :roll:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. november 30., csütörtök 22:01

megoldottam szerencsére :D
Apowersoft lett a nyertes :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 30., csütörtök 20:37

asszem a virtual dub kepes ilyenekre de nem fix.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. november 30., csütörtök 20:29

Help! :mrgreen: :mrgreen:

Hogy tudok egy mkv/avi videóhoz egy srt feliratot égetni? :D gyorsan ,és zökkenőmentesen

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 29., szerda 22:51

rashidm írta:Attól függ, hogy milyen messze fog ülni. Ha ilyen 4-5 m-re, a 40 col kevés lesz.
Az lehet, én is 43-asat akartam, de most spórolási van :D így maradt a 40-es.
Kerlon írta:Olcsó 4k-st elvileg nem szabad venni, mert nem jó.
Nem tudom, nem értek hozzá. :D Nekem jó lesz ez is. Amúgy túl nagy differencia nincs árban 4k-s választékban ezeknél a méreteknél, Panasonic meg Sony drágább picivel mint a Samsung-LG páros tévéi.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. november 29., szerda 21:57

Ha valakit érdekel, Médiában most 0% THM van 20 hónapra, illetve Canon és Nikon termékből, ha regisztrálod az oldalukon, akkor több tízezer visszajár. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 29., szerda 21:47

Sierra írta:
filatáska írta:4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:
Most black fridaykor voltak szép árban 4k-s tv-k. :) Akkor kellett volna venned. Egyébként már nincsenek horror árban ezek a tv-k.
40"-es Samsungot kapsz már 150-160-ért, 43"-asat meg 170-180-ért.
Olcsó 4k-st elvileg nem szabad venni, mert nem jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 29., szerda 21:34

Sierra írta:
filatáska írta:4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:
Most black fridaykor voltak szép árban 4k-s tv-k. :) Akkor kellett volna venned. Egyébként már nincsenek horror árban ezek a tv-k.
40"-es Samsungot kapsz már 150-160-ért, 43"-asat meg 170-180-ért.
Attól függ, hogy milyen messze fog ülni. Ha ilyen 4-5 m-re, a 40 col kevés lesz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 29., szerda 21:32

filatáska írta:4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:
Most black fridaykor voltak szép árban 4k-s tv-k. :) Akkor kellett volna venned. Egyébként már nincsenek horror árban ezek a tv-k.
40"-es Samsungot kapsz már 150-160-ért, 43"-asat meg 170-180-ért.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. november 28., kedd 19:41

L.Miki írta:
Sony Bravia KDL sorozat. Több kategóriában is kapható, jelenleg a legjobb ár/érték arányú.
És milyen kell, hogy legyen a felbontás, mi az a maximum, amit a ps4 tud? Én még abban a korban voltam jártas ebben, amikor ay 1920*1080p volt a csúcs. :lol: De most látom, hogy ettől vannak jobbak is, viszont csak ps miatt venném szóval ahhoz milyen felbontásút kell venni?
4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2017. november 28., kedd 18:48

Thank you :) és bocsi :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 28., kedd 18:27

hamesz írta:Üdv. Valaki használja itt a Horizon go applikációt? Mert elvileg ingyenes lenne azt írják, de egyik ismerősöm meg egyfolytában azt mondogatja, hogy a UPC felszámlázza hónap végén. Ebből mi igaz? :O Én valahogy nem tudom elképzelni, de nem akarok rászaladni.
Továbbra sem gyakorikérdések.hu...
De tessék, levegőt remélem nem felejtesz el venni.
https://www.upc.hu/content/dam/www-upc- ... ikonyv.pdf
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 28., kedd 18:25

Én használom, de kell hozzá UPC előfizetés. Ha van, akkor ingyenes, mert az appra külön nem kell fizetni pluszba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2017. november 28., kedd 18:23

Üdv. Valaki használja itt a Horizon go applikációt? Mert elvileg ingyenes lenne azt írják, de egyik ismerősöm meg egyfolytában azt mondogatja, hogy a UPC felszámlázza hónap végén. Ebből mi igaz? :O Én valahogy nem tudom elképzelni, de nem akarok rászaladni.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. november 28., kedd 18:20

filatáska írta:Sziasztok!
Sikerült vennem blackfridayon egy 1tb-os ps4 slim gépet. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok -e ajánlani valamilyen tv-t, ami megfelelő a ps-hez színvilágban, hangban stb? Kerüljem az olcsóbb márkákat inkább vagy ugyanazt tudja? Kb. 80 cm már megfelelne, de ha nagyobb az se baj + ugyanígy nem muszáj, hogy smart legyen de az se baj, ha olyan. :D
Szia. Én is sony-t javasolnék, illetve ha hely van neki akkor minimum 40"-osat. Hidd el, hamar megbánnád a 80 centiset... :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. november 28., kedd 17:59

VanillaSky írta:Jópofa cég ez a tkom. :)

Bfkor "lecsaptam" a low budget tvjükre, nyaralóba pont tökéletes. Nincs visszaigazolás, nincs telefon, mail, semmi. A tkomos felületen nincs és soha nem is volt webes rendelésem. Ez elment, nem izgatott csak sokadlagos dolog volt.

Erre ma 6:43kor jön a mail, hogy 8-9 közö szállítják, jött is. 30900ért még soha nem vettem tvt, de működik.:D Ja és elfogadták a tvre a kupont amit telefonalkatrészre legetett használni.
En hetvegen rendeltem toluk, akkor a webes feluleten mara irtak. Email nem jott, de ma azt irta, ha beleptem a fiokokba, hogy szallitas alatt van a cucc. Hat nem jott meg... ugy nez ki, hogy az emailnek lehet hinni.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. november 28., kedd 17:34

filatáska írta:Sziasztok!
Sikerült vennem blackfridayon egy 1tb-os ps4 slim gépet. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok -e ajánlani valamilyen tv-t, ami megfelelő a ps-hez színvilágban, hangban stb? Kerüljem az olcsóbb márkákat inkább vagy ugyanazt tudja? Kb. 80 cm már megfelelne, de ha nagyobb az se baj + ugyanígy nem muszáj, hogy smart legyen de az se baj, ha olyan. :D
Sony Bravia KDL sorozat. Több kategóriában is kapható, jelenleg a legjobb ár/érték arányú.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. november 28., kedd 17:29

Sziasztok!
Sikerült vennem blackfridayon egy 1tb-os ps4 slim gépet. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok -e ajánlani valamilyen tv-t, ami megfelelő a ps-hez színvilágban, hangban stb? Kerüljem az olcsóbb márkákat inkább vagy ugyanazt tudja? Kb. 80 cm már megfelelne, de ha nagyobb az se baj + ugyanígy nem muszáj, hogy smart legyen de az se baj, ha olyan. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég