Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. december 22., csütörtök 23:53

Airdroid. Wifin keresztül lehet masolgatni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. december 22., csütörtök 21:43

ferni írta:Lenne egy kis problémám.
Meg kéne oldanom vkinek valamit.

Lenovo Yoga Tablet (régebbi, első verziós lehet kb) és Windows XP.
Sehogy se tudom rávenni a PC-t, hogy érzékelje a tabletet, hogy lehessen róla fel-le másolgatni a dolgokat. Tölteni tölti, mást nem csinál.
Driverekkel szenvedtem, mindent próbáltam, de nem lett jó.
settings -> storage -> options -> usb -> media device (mtp)

XP-hez driver: https://www.microsoft.com/en-us/downloa ... x?id=19153

Vagy ha ezzel nem megy, probald meg a Lenovo Smart Assistant-et.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. december 22., csütörtök 19:31

Lenne egy kis problémám.
Meg kéne oldanom vkinek valamit.

Lenovo Yoga Tablet (régebbi, első verziós lehet kb) és Windows XP.
Sehogy se tudom rávenni a PC-t, hogy érzékelje a tabletet, hogy lehessen róla fel-le másolgatni a dolgokat. Tölteni tölti, mást nem csinál.
Driverekkel szenvedtem, mindent próbáltam, de nem lett jó.


Esetleg az megoldás lehet, hogy egy USB-USB kábelre rádugok egy OTG kábelt és az segítene valamit vagy ez nagy hülyeség? :mrgreen:

OTG kábel tudom nem erre való főleg, de nem vagyok vele túlzottan képben.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. december 22., csütörtök 19:12

d.gergo írta:agybadugós
JBL T200AWHT fülhallgató
Ilyenem volt,megvoltam vele elégedve.
Ilyenem van most
BlackFriday :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. december 22., csütörtök 18:54

ferni írta:Én csak azért ragaszkodok ezekhez, mert egyszerűen számomra az Apple fülesek olyan kényelmesek, mintha nem is lenne semmi kb a fülemben, míg ez a többiről nem igen mondható el.
és tényleg :lol:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2016. december 22., csütörtök 16:12

Jó E-learning photoshop tanfolyam létezik? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. december 22., csütörtök 15:51

Én csak azért ragaszkodok ezekhez, mert egyszerűen számomra az Apple fülesek olyan kényelmesek, mintha nem is lenne semmi kb a fülemben, míg ez a többiről nem igen mondható el.

Tudom hangzásban vannak jobbak, de nekem emiatt megfelel tökéletesen.

Sima kábeles earpods meg 10k körül megy mindenhol.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. december 22., csütörtök 12:15

Tyű, nekem pont agybadugós volt, a pontos típusra már nem emlékszem, másfél évig nyúztam, utána pont elkaptam Media Markt-ban az utolsó darabok közül még egyet, de már nem lehet kapni azt a fajtát ha jól tudom. Most megpróbáltam megkeresni, "pofára" a Pioneer SE-CL711-re hasonlít, de lehet van ebből a dizájnból többféle, szóval nem mondom százasra. Imádtam a hangzását, bár egy rém egyszerű füles, még hangerő gombok sincsenek rajta, de ennyiért nem is vártam, hogy megváltsa a világot. :)

Visszatérve az earpods témára, amúgy abszolút vállalható a hangzása, és pofára sem utolsó darab, de szívesen leváltanám valami olyanra, ami jobban kiadja a mélyeket, jobban szűri az utcai zajt és stabilabban benne marad az ember fülében. Szóval ha valaki ilyet vesz, nem kap rosszat, csak tudni kell, hogy az árkategóriában akadhat jobb is. Egyébként én is egy Sennheiser-en gondolkozom, csak nem volt még érkezésem utánajárni, hogy melyik legyen a nyerő. Ha valaki tud ajánlani tapasztalatból agybadugós verziót tőlük, azt megköszönöm. :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 22., csütörtök 11:50

pioneerbol mit ajanlasz? en kifejezetten utalom az agybadugos fuleseket igy a hagyomanyos johet csak szoba nalam. hagyomanyos alatt nem a fejhallgatora gondolok hanme a fulhallgatora de nem kell benyomni agyig a fulest. jelenleg sennheiserem van.tokeletes szamomra csak kivancsi vagyok milyen markak erik meg
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. december 22., csütörtök 11:42

BBeno írta:nem mindegy hogy earpod vagy airpod. az airpod az uj es azok 100 dodo felett vannak arban.
Van az 200 is. De szot se erdemel, meg az akinek az lenne a dolga hogy eladja, is azt irta rola hogy vacak hangzasa van. Csak ugy, mint az osszes alma fulesnek. Telefonalasra tokeletesen megteszik ezek, de ha zenet akar hallgatni az ember, inkabb vegyen 5-6 ezerert Pioneert. Nem lebeszelni akarok akarkit rola, de ahogy elottem mondtak, ennyiert kap az ember jobbat :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. december 22., csütörtök 11:10

ferni írta:Szeretnék venni rendes gyári, jó minőségű Apple Earpods fülhallgatót, 3,5mm jack verziósat.

Mivel sose voltam iPhone tulaj és nem is tervezek az lenni, csak a füleseiket kedveltem mindig is, emiatt érdeklődnék, hogy honnan tudok rendelni, olyat ami fixen 100%, hogy nem ilyen utángyártott szar lesz?

Ahogy néztem 9-10k körül vannak amik rendesnek tűnnek, de gondoltam itt csak többen vannak, akik ilyen főleg iPhone-os oldalakról rendelnek dolgokat és hogy kinek melyik vált be stb.


Ezt néztem még egyedül, ahol ilyen 5k körül adják és lehetne bízni benne, hogy jó, mert ezt tokkal együtt küldik, míg máshol csomagolás nélkül küldik ennyiért, de nah...
szvsz 9-10k körül már olyan fülhallgatókat kapsz, amik elég tisztességesen megszólalnak. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 22., csütörtök 10:12

nem mindegy hogy earpod vagy airpod. az airpod az uj es azok 100 dodo felett vannak arban.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 22., csütörtök 7:44

ferni írta:Szeretnék venni rendes gyári, jó minőségű Apple Earpods fülhallgatót, 3,5mm jack verziósat.

Mivel sose voltam iPhone tulaj és nem is tervezek az lenni, csak a füleseiket kedveltem mindig is, emiatt érdeklődnék, hogy honnan tudok rendelni, olyat ami fixen 100%, hogy nem ilyen utángyártott szar lesz?

Ahogy néztem 9-10k körül vannak amik rendesnek tűnnek, de gondoltam itt csak többen vannak, akik ilyen főleg iPhone-os oldalakról rendelnek dolgokat és hogy kinek melyik vált be stb.


Ezt néztem még egyedül, ahol ilyen 5k körül adják és lehetne bízni benne, hogy jó, mert ezt tokkal együtt küldik, míg máshol csomagolás nélkül küldik ennyiért, de nah...
Nem 110$ a rendes ára? Gyanúsan olcsó dolgokat nézel. Bár én sem vagyok Apple tulaj. Mondjuk én lehet nem is az ő palletajukrol vásárolnék a helyedben. Egyáltalán kompatibilis más termékkel?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. december 22., csütörtök 2:00

Sziasztok! Huawei Honor 5C-t vásárolt valaki, esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a modellel kapcsolatban?
"And my heart will leave you never."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. december 11., vasárnap 2:42

Szeretnék venni rendes gyári, jó minőségű Apple Earpods fülhallgatót, 3,5mm jack verziósat.

Mivel sose voltam iPhone tulaj és nem is tervezek az lenni, csak a füleseiket kedveltem mindig is, emiatt érdeklődnék, hogy honnan tudok rendelni, olyat ami fixen 100%, hogy nem ilyen utángyártott szar lesz?

Ahogy néztem 9-10k körül vannak amik rendesnek tűnnek, de gondoltam itt csak többen vannak, akik ilyen főleg iPhone-os oldalakról rendelnek dolgokat és hogy kinek melyik vált be stb.


Ezt néztem még egyedül, ahol ilyen 5k körül adják és lehetne bízni benne, hogy jó, mert ezt tokkal együtt küldik, míg máshol csomagolás nélkül küldik ennyiért, de nah...

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. december 9., péntek 18:51

Kerlon írta:
14 napon belül indoklás nélkül, illetve az edigital talán még 40 napig is biztosítja ezt, ha bontatlan a csomag[/quote]

Okés, köszi :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 9., péntek 18:47

reeed_ati írta:Tesómék rendeltek egy mosogatógépet edigitaltól, kaptak emailt, hogy kedden érkezik a csomag, aztán valahogy mégsem érkezett meg.
Telefonon nem tudják elérni őket, emailre meg nem válaszolnak. :hmmm:
Mi a teendő ilyenkor?
Tegyük fel, ha úgy döntenek, hogy vesznek majd máshol egyet, közben meg kiszállítják a már megrendelt gépet, akkor még simán el lehet állni a vásárlástól, nem? :)
14 napon belül indoklás nélkül, illetve az edigital talán még 40 napig is biztosítja ezt, ha bontatlan a csomag
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. december 9., péntek 18:27

Tesómék rendeltek egy mosogatógépet edigitaltól, kaptak emailt, hogy kedden érkezik a csomag, aztán valahogy mégsem érkezett meg.
Telefonon nem tudják elérni őket, emailre meg nem válaszolnak. :hmmm:
Mi a teendő ilyenkor?
Tegyük fel, ha úgy döntenek, hogy vesznek majd máshol egyet, közben meg kiszállítják a már megrendelt gépet, akkor még simán el lehet állni a vásárlástól, nem? :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. december 9., péntek 18:02

na pontositanek :lol:
acer es1-533 20 x 6k
acer es1-533+hp dj3635 20 x 7k
hp 15 notebook 20 x 6k
lenovo idep300 20 x 6,5k
macbook pro15 20 x 35k :mrgreen:

huawei mediapad t1 7.0 20x1k

ja meg 1 teras xbox oneok meg ps4ek havi 6-7k szintugy 20 honap

szoval en kurvara nem ertek egyikhez sem szoval okosithattok bar a nevukbol gondolom mind szar :lol:
ja es bocsi telorol nem linkelem egyenkent
Kép

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. december 9., péntek 17:42

reeed_ati írta: Igen persze, csak hát ha az ember nem akar több száz ezreket költeni rá, vagy nem is tud, akkor kompromisszumot kell kötni. Saját tapasztalatból kiindulva, mindenképp a minőségibb gépet választanám, még ha kisebb is a kijelzője. Volt olcsó acerem, a végén már annyira feltoszta az agyamat, hogy legszívesebben darabokra törtem volna :vivo: , belassult, melegedett, akksija fél év után kuka, recsegett, ropogott, a minőségi anyaghasználatnak hála...
A mostani Dell gépem, 3éves és azóta is hibátlanul teszi a dolgát. :)
Igazad van, ebben azt árkategóiában kellenek a kompromisszumok. Az olcsó acerek (pl. korábban az emachines) nagyon olcsó kínai hatást keltettek. Csak hát a képernyő méret azért nem utolsó szempont, sőt! Nálam legalábbis.

A mostani Dellekről nem tudok véleményt mondani (állítólag csökkent a minőség), de van a családban egy lassan 9 (!) éves inspiron. SSD-re váltottam egy fél éve (amúgy soha nem volt szervízben ez is csak a sebesség miatt lett cserélve) és szerintem lazán felveszi a versenyt a mostani új alsó kategóriával. Ja és akkor volt 120 ezer talán, szóval nem csúcskategória. És ami igazán meglep, hogy dizájnra is olyan jól sikerült, hogy egyáltalán nem néz ki őskövületnek. Meg ilyenek, hogy a billentyűzet mintha új lenne, nem kopott, nem recseg-ropog. Kb. hihetetlen kategória, pedig napi szinten van használva, 5 évig volt cipelve az ország egyig végéből a másikba vonaton.
Na nem tudom melyik márka képes erre most. Nem ez a célja a gyártóknak, ez így nem business :D.
ja igen :D
2 evre, szerintem igy sok
Így nagyon sok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég