Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. december 21., csütörtök 16:05

Vedd ki teso és rakd az Alavesre :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 21., csütörtök 15:57

Ilyenkor szokott menni az ellenfel a 2. percben. :mrgreen:

Na, de sok sikert! B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. december 21., csütörtök 15:53

Imádom ezt a fórumot :kalapos:

Úgy döntöttem, bent hagyom. Ugyanis, ha esetleg hamar előnybe kerülünk, vagy legalábbis mi szerezzük az első gólt, feljebb megy a cash out összege, szerintem 380-400 környékére, akkor megnyomom az entert. Ha jól játszunk, akkor meg pláne érdemes kivárni.

Érzem a feszültséget, a nyomást, a mai hírek alapján valóban lesz extra ellenszél, talán még fütyülni is fog a csőcselék, de a Real Madrid szereti az ilyet :kalapos: :kalapos: úgyhogy rohadjon meg mindenki, ma behúzzuk, aztán mindenki vendégem egy sörre :sziv: :mrgreen:

Bellinghamre már hetek óta csak 1,8-2,4 közötti az odds, hogy gólt szerez, akárki ellen játszunk, és általában meg is rúgja a gólját - ahogyan ma is meg fogja B-)

30k-val fogadtam, sok meccset megjátszottam, pl.: Lyon nem kap ki, Villarreal nem kap ki, Bayern, Barca, PSG, Liverpool, Chelsea nem kap ki, darts meccsek, stb. Legnagyobb odds a Real Madrid a szelvényen, 1,68.

Nagyon szeretek kétesélyre fogadni, vagy hendikeppel, főleg olyan meccsekre, ahol az egyik csapat alul van ertekelve, lasd a legutobbi Liverpool-MU meccsre 3,5-4-es odds volt a MU-ra hogy nem kapnak ki. Mondjuk az csoda is volt :mrgreen:

Mostanában szerencsés időszakaim voltak, szépen nyeregettem, nekem csak játék ez, nagyobb pénzeket sosem kockáztatok, mert azért szokott jönni bukta is, aki azt állítja, hogy ebből megél, az hazudik, vagy tényleg kivételes tehetséggel áldotta meg az élet.

Köszi mindenkinek a tippeket, tanácsokat, izguljunk együtt a Madridért ma este, aztán tavasszal kimegyek meccsre, ahogy Remy is írta, reméljük +280k-val, amúgy is vinnem kell az asszonyt is, úgy többe kerül :mrgreen: :lol:

Ui: jól megdrágultak a madridi repulojegyek, hogy rohadjanak meg.
:goat:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. december 21., csütörtök 14:08

Vedd ki és tedd fel Bellingham gólra. Még jobban is jársz és akár ki is kaphatunk. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. december 21., csütörtök 13:12

Nyerünk simán, hagyd bent :mrgreen:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. december 21., csütörtök 10:38

jaja.
cashout majd 50K mehet a Madrid győzelemre és 2.5gólra.
ellenszél tuti lesz. Alaves gól is szinte biztos a védelmünket látva.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 21., csütörtök 10:20

perez segített a kérdésedben. szedd ki és boldog karit.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. december 21., csütörtök 10:18

Szedd ki, esteére erős ellenszelet érzek a friss hírek tekintetében!! :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 9:47

nzooli93 írta: Én is kivenném. Sajnos ilyenkor az emberi agy képes viccesen gondolkodni,és csak a nagyobb összeget nézni, de ha úgy nézzük most még csak 0 Ft-od van, egy kattintással meg lehet majd 300k. Ez elég jó deal. Nyílván rosszul esik az embernek ,ha azt látja ,hogy +200k is jött volna ,de viszont annyit nem ér, hogy a fix 280at kockáztassuk 200-ért ,és végül nehogy 0 legyen belőle. Az jobban fájna sokkal szerintem. :)

De megfordítom a kérdést. Ahogy nézem a szorzók is így adják ki nagyjából. Mindentől elvonatkoztatva van 280 ezred, felraknád a realra nyugodt szívvel mindet,hogy nyerhess 480-at?
En is pont ezt neztem, hogy ki kell venni, es ha ugy erzed szar dontes volt, akkor meg mindig vissza lehet tenni egyben az egeszet, es kb. ugyanaz lehet a vegeredmeny.
1.7 korul van Realra, ahogy nezem. 1.63 meg ilyenek.

Szoval ez igazan win-win szitunak tunik. Vagy kiveszed a 280at, es felteszel egy szazast, akarmi. Es akkor jut is marad is, es kozelebb lehetsz a 480hoz, ha mondjuk nyersz ezzel is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. december 21., csütörtök 9:46

Szedd ki, es boldog karacsonyt, orulj neki. :)

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. december 21., csütörtök 9:38

Én is kivenném. Sajnos ilyenkor az emberi agy képes viccesen gondolkodni,és csak a nagyobb összeget nézni, de ha úgy nézzük most még csak 0 Ft-od van, egy kattintással meg lehet majd 300k. Ez elég jó deal. Nyílván rosszul esik az embernek ,ha azt látja ,hogy +200k is jött volna ,de viszont annyit nem ér, hogy a fix 280at kockáztassuk 200-ért ,és végül nehogy 0 legyen belőle. Az jobban fájna sokkal szerintem. :)

De megfordítom a kérdést. Ahogy nézem a szorzók is így adják ki nagyjából. Mindentől elvonatkoztatva van 280 ezred, felraknád a realra nyugodt szívvel mindet,hogy nyerhess 480-at?

nokedli
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2022. augusztus 31., szerda 11:02
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: RM

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nokedli » 2023. december 21., csütörtök 9:12

RealAsensio írta: Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, ki mit tenne a helyemben.

Tippmixpron raktam össze egy szelvényt, a lehetséges nyeremény összege 481.000 Ft. Már csak a Real Madrid mai győzelme kell, ezért cash out-ra 280ezret ajánl a szerencsejatek zrt. :D

Nagyon hajlok arra, hogy kiveszem a pénzt, megelégszek ennyivel, de mivel a Realról van szó, és általában 100%-ra veszem, hogy minden meccset megnyerünk (tehát elfogult vagyok :mrgreen: ), illetve a csapat pillanatnyi formája kitűnő és lévén az év utolsó meccséről van szó, tuti, hogy Ancelottiék odateszik majd magukat, így nagy esélyt látok rá, hogy behúzzuk.
Ilyen helyzetben még nem voltam :lol:

Ui: nem kenyérre kell a pénz, összemákoltam mindent is, úgyhogy ne ítélkezzetek :lol:
+200at nyersz vagy 280at veszítesz. Én kivenném és örülnék a 280nak,nem búsulnék a 480 lehetősége miatt. Ja és utána nem nézném meg a meccset,biztos ami biztos :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. december 21., csütörtök 9:00

florentino007 írta: Én csak annyit mondok, mindig az utolsó meccsen megy el..de azért sok sikert :mrgreen:
+a legkisebb oddson :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 8:53

RealAsensio írta: Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, ki mit tenne a helyemben.

Tippmixpron raktam össze egy szelvényt, a lehetséges nyeremény összege 481.000 Ft. Már csak a Real Madrid mai győzelme kell, ezért cash out-ra 280ezret ajánl a szerencsejatek zrt. :D

Nagyon hajlok arra, hogy kiveszem a pénzt, megelégszek ennyivel, de mivel a Realról van szó, és általában 100%-ra veszem, hogy minden meccset megnyerünk (tehát elfogult vagyok :mrgreen: ), illetve a csapat pillanatnyi formája kitűnő és lévén az év utolsó meccséről van szó, tuti, hogy Ancelottiék odateszik majd magukat, így nagy esélyt látok rá, hogy behúzzuk.
Ilyen helyzetben még nem voltam :lol:

Ui: nem kenyérre kell a pénz, összemákoltam mindent is, úgyhogy ne ítélkezzetek :lol:
Nyomnam a cashoutot. Alaves nalam mindig mumus. Egyebkent meg gratula :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 21., csütörtök 8:51

Én tuti kivenném, ennyi pénzt nem kockáztatnék egy meccsen. De amúgy nyerünk, szóval a dilemma valóban jelentős :D

Mennyiből sikerült összehozni?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. december 21., csütörtök 1:47

Én csak annyit mondok, mindig az utolsó meccsen megy el..de azért sok sikert :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. december 21., csütörtök 0:43

Ez az Alaves eddig mindossze 14 golra volt kepes, en benthagynam. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 21., csütörtök 0:36

Ha már csak Real meccs van vissza, kivenném és elmennék belőle Real meccsre. És az olyan, mintha a Real megjutalmazott volna. :mrgreen: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. december 21., csütörtök 0:31

Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, ki mit tenne a helyemben.

Tippmixpron raktam össze egy szelvényt, a lehetséges nyeremény összege 481.000 Ft. Már csak a Real Madrid mai győzelme kell, ezért cash out-ra 280ezret ajánl a szerencsejatek zrt. :D

Nagyon hajlok arra, hogy kiveszem a pénzt, megelégszek ennyivel, de mivel a Realról van szó, és általában 100%-ra veszem, hogy minden meccset megnyerünk (tehát elfogult vagyok :mrgreen: ), illetve a csapat pillanatnyi formája kitűnő és lévén az év utolsó meccséről van szó, tuti, hogy Ancelottiék odateszik majd magukat, így nagy esélyt látok rá, hogy behúzzuk.
Ilyen helyzetben még nem voltam :lol:

Ui: nem kenyérre kell a pénz, összemákoltam mindent is, úgyhogy ne ítélkezzetek :lol:
:goat:

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2023. november 25., szombat 14:03

Bet alternatív link
:D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég