Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 1., szerda 22:10

https://www.youtube.com/watch?v=Xuv_FoA ... lLindemann

Lindemann - Sport frei

:mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 25., szerda 14:52

cserihanna - pánick (Official Music Video)

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. október 20., péntek 21:56

Caraway írta: 47 ezren fernek be koncertkor a Puskasba. Egyebkent oke nem 100-150 euro volt a jegy, de magyar eloadohoz kepest nagyon draga. Dinamikusan emelkedtek a jegyarak, a kiemelt allojegy peldaul 25-29 ezer forint volt, a jobb ulohelyek 24 ezer, a vip 70-99 ezer ft.

Amugy Azi is ott volt a Rammstein koncerten, remelem meritett par ihletet toluk. Nem voltam rajta, csak videokat meg kepeket lattam, de az a legpozitivabb sajtovisszhang volt egy koncertrol ever. :mrgreen:
Ha azt nézzük, hogy Németország jelenlegi legjobb rapperére 73,3 euro = 28 ezer körül volt a szinpadtól balra ülőhely, akkor valóban elég drágák lettek ezek az árak. De azért érdemes figyelni, ahogy egy-egy előadó kinövi magát. Az előbb említett rapperen voltam már kisebb szabadtérin, majd megszervezték nagyobb helyen, de akkora lett az érdeklődés iránta, hogy egyből betették a Wiener Stadthalléba. Fesztiválokra is megy, és hatalmas tömeg van a színpada előtt. Elképesztő hype van körülötte is.
Azariah is hasonló utat járhatott be, Budapest Parkból a Puskásba. csak talán rövidebb idő alatt.


___Samynek___
Bushido - Dark Knight

King Iso - World War Me
Dax - LIFE

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 20., péntek 21:30

CO LEE & DOÓR - BŐRÖNDKÍSÉRŐ

Engem nagyon elvitt, ilyen kis nyugisabb szép szám.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: füst » 2023. október 19., csütörtök 20:09

The Pilon (feat. Maria Marquez)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. október 19., csütörtök 15:27

petiamadridista írta: Van vmi olyan hype, vagy közösségi elem ebben a Z generációban amit én így 30 felett már nem érthetek.
De annyi zenét hallottam már, meg annyira tudok hangszeren is játszani, h tudjam, h ez a gyerek ENNYIVEL nem jobb mint más magyar előadók.
Egyébként szerintem tök jó, hogy magyar előadókért is ennyire tudnak rajongani a mai fiatalok, mint pl. Krúbi, Beton.Hofi vagy Azi. Az Y generációnál volt egy "fújénnemhallgatokmagyarzenét" életérzés.

Azahriah pedig szerintem amiatt ennyire hypeolt most, mert jobban rappel, mint az átlag és jobban is énekel, mint az átlag és ezt kurva jól egybe tudja gyúrni. Jó hanggal, fülbemászó szöveg, dallamos számok.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 19., csütörtök 15:19

6363 - rapszöveg3

brutál milyen sorokat tol :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 19., csütörtök 12:40

Ren - Money Game Part 3 (Official Music Video)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 9:53

Nem csak a zene fontos, mikor popsztar vagy, hanem hogy tudnak e nedvesedni pl a kiscsajok
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. október 18., szerda 9:44

Annyira nem jó ez az Azahriah, mint ahányan mennek rá, meg amekkora hisztéria van körülötte. Nem csinál annyival jobb zenét mint más magyar előadók az elmúlt 10 évben pl…

Pl Blahaluisianat hallgattam vmelyik nap. Pedig nem vagyok ilyen alter/indie rocker gyerek, meg soha nem is voltam, de ott a lány sokkal jobban énekel a szövegei is jobbak.
Persze más stílus de összességében semmivel nem rosszabb zene, sőt jobb, mégis max egy háromnegyed BP Park a max náluk.
Van vmi olyan hype, vagy közösségi elem ebben a Z generációban amit én így 30 felett már nem érthetek.
De annyi zenét hallottam már, meg annyira tudok hangszeren is játszani, h tudjam, h ez a gyerek ENNYIVEL nem jobb mint más magyar előadók.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Zene

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. október 14., szombat 18:12

Lehet szeretni vagy nem szeretni, de nagyon faszán csinálja a bizniszt, a zenéhez is van érzéke bőven. olyan kontentet csinál, ami populáris, közönségnek kell, néha megspékelve a saját izlésével. De ez tesz sztárrá meg sikeressé, nem az öncélú zenélés.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zene

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 14., szombat 16:47

Nekem ebből az azariahbol annyi jön le,hogy egy átlagos arc és néhány zenéjének akar mondanivalót de a mai pusztulat világban már az is nagy szám ha valaki 2 mondatot eltud énekelni márkanevek nélkül.

Riddler volt hasonló hőszserelmes rapper a mi korosztályunkban azért az egy kicsit összetettebb volt mint ez a nyekergés de elfogadom, hogy megöregedtem és boomer lettem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. október 14., szombat 14:34

Friderikusszal is van interjúja, latszik ott is mennyire érett, és intelligens. Sőt vágnak be videókat is, amiket 12-13 évesen csinált még ilyen sulis véleményrol pl ,hogy cigizni kell,hogy elfogadjanak. Mar az nagyon durva,ahogy 12 evesen gondolkodott,es hogy ezt milyen ertelmes formában közölni is tudta.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 14., szombat 13:45

Szerencsére ő már mint youtuber is ismert volt, Paul Street csatornáján van fél millió feliratkozó és ennek a nagyja az Azahriah berobbanás előtt is meg volt. Emiatt azért az átlagnál jobban kezeli a helyzetet és nem megy bele a világba agyatlanul. Amennyire lehet észnél van.
Van vele TheVR podcast, lehet szidni egyszerre a kettőt is. :mrgreen:

Én szurkolok neki, hogy nemzetközileg is valamennyire ismert legyen, mert tökéletes alapanyag erre.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. október 14., szombat 13:19

ferni írta: Az oké, de ott is főleg magyarok mennek, külföldi réteget lesz nehéz elérnie hosszútávon nagy létszámban.
Pont erre mondta, hogy azert csinalja ezt, hatha kicsibe elkezd szervezodni egy kulfoldi reteg, akinek megtetszik. A magyar hallgato elviszi a kulfoldi spanjat a koncertre, annak megtetszik, tovabbkuldi masnak stb. Megprobal alulrol epitkezni ezzel az europa turneval, kesobb meglatjuk mekkora sikere lesz uj kulfoldi hallgatoknal.

Mindenesetre bator es becsulendo, hogy a beveteleit nem flexelesre kolti, hanem visszaforgatja sajat magaba es a fejlodesere, nepszerusitesere.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 14., szombat 13:10

majd lesz, ahogy lesz.
mikor No1 az orszagban evek ota minden lemeze dala kb, mikor 100millios bevetele van 1-1 koncibol, akkor nem aggodom érte.
és még fiatal, jó az út.
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 14., szombat 13:09

Az oké, de ott is főleg magyarok mennek, külföldi réteget lesz nehéz elérnie hosszútávon nagy létszámban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 14., szombat 13:05

ferni írta: Azahriahban az a durva, hogy mindig voltak puffogtatva az elmúlt 20 évben is, hogy ez meg az mekkora világsztár is lehetne és ő az első akiben tényleg lehet látni, hogy képes lehet rá.

A gyerek olyan albumot lerakott 2 évvel ezelőtt angol nyelven, hogy beszarsz rajta kajak.

Azahriah - camouflage.

Tényleg akinek van 40 perce érdemes meghallgatni és itt még csak 19 éves volt.

Nehéz lesz kitörnie Magyarországról, szinte lehetetlen feladat, valami nagyon komoly menedzsment kell emögé meg egy kis szerencse is, de benne ez meg lehet és ez a durva.

Szóval véleményem szerint nincs túlhypeolva, ennyire jó.
Félelmetes hogy minden korosztályt képes megfogni.
külföldön is teltházas koncijai vannak már.
szépen lassan épít, de jól
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 14., szombat 12:57

Azahriahban az a durva, hogy mindig voltak puffogtatva az elmúlt 20 évben is, hogy ez meg az mekkora világsztár is lehetne és ő az első akiben tényleg lehet látni, hogy képes lehet rá.

A gyerek olyan albumot lerakott 2 évvel ezelőtt angol nyelven, hogy beszarsz rajta kajak.

Azahriah - camouflage.

Tényleg akinek van 40 perce érdemes meghallgatni és itt még csak 19 éves volt.

Nehéz lesz kitörnie Magyarországról, szinte lehetetlen feladat, valami nagyon komoly menedzsment kell emögé meg egy kis szerencse is, de benne ez meg lehet és ez a durva.

Szóval véleményem szerint nincs túlhypeolva, ennyire jó.
Félelmetes hogy minden korosztályt képes megfogni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. október 14., szombat 12:53

Béna a thevr, Béna azahriah, szerencsére a fórumon csak sikeres és top class emberek vannak, bár a fizus szavazás óta ezt már tudhatnám. :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég