Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 27., péntek 10:11

Remy írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Marvel kapitány elvileg a 90es evekben fog jatszodni. Ugyebár Fury ot hivta a vegen. Még nem olvastam utana, hogy milyen kepessegekkel bir, de tuti o lesz a kulcs.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg Adam Warlcok, ugye ő volt a bölcsőben a TGoG végén. Elvileg ő győzte le Thanost.
De nem tudom hogy őt behozzák e, sőt azt olvastam, hogy azért sem szerepelt ebben a mostani filmben, hiába fontos a Thanos-sagaban, mert megérdemli az önálló bemutatást a karaktere.
Pedig...

Marvel kapitány meg ugye több volt, itt Carol Danvers karaktere fog feltűnni. Baromi erős, tud repülni, érzékeli a közeljövőt, stb.

Kerlon írta:... [/spoiler]

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!igen, lehet ez lesz, csak a kérdés hogyan? :mrgreen: most ötletem sincs.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 27., péntek 10:04

csababarca írta:
Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szenátus is pl. Viziót bárki lenyomja, miközben egy Fekete özvegy lazán harcol az idegenekkel. Wtf, Vizió Thort is letolta egy résszel előbb.
Szerk: látom ti is találtatok azért bőven hibásan megírt dolgot.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jah hát igen, de mondjuk Vízió esetében annyiban védhető a dolog, hogy átdöfték mint a fene, és meggyengült. Ez így még okés is lehetne, ha és amennyiben nem lennének olyan képességei, amikkel ezt simán megelőzhette volna.
Natasha meg oké hogy komoly harcművész, meg jó a segge, de ereje földi, így kicsit érthetetlen ez. Bár Loki jogarát is tudta használni anno, úgyhogy nem meglepő a dolog.

Nekem Quill és Thor egóharca mondjuk tetszett, azokon jókat nevettem.

Az a baj, hogy most hiába tűnt sebezhetőnek Thanos, így sem sikerült legyőzni, de úgyis az lesz a vége hogy lenyomják, de ahhoz ezután azért eléggé le kéne gyengíteni. Nehéz lesz hitelesen megcsinálni a kövi részben. Kíváncsi vagyok mi lesz, szerintem akik alapból meghaltak, nem a csettintéssel, azoknak reszeltek (Gamorra,Loki, Heimdall, Vízió), a többiekkel meg majd trükköznek valamit.
Adott hogy az időkővel visszacsinálják, de ez túl egyszerűnek tűnik, másrészt ki fogja a varázslást megcsinálni, elvileg azért nem olyan egyszerű az, hogy mondjuk Banner felkapja, és tekergeti az időt. Wong él-e, ő talán tudná használni, ha már mágus.?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Thanost fogják olyan helyzetbe hozni, hogy ő maga tekeri majd vissza az időt. A halottakról ugyanaz a véleményem, mint neked, az elporladók valszeg nem halottak végleg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 27., péntek 9:53

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Marvel kapitány elvileg a 90es evekben fog jatszodni. Ugyebár Fury ot hivta a vegen. Még nem olvastam utana, hogy milyen kepessegekkel bir, de tuti o lesz a kulcs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 27., péntek 9:45

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szenátus is pl. Viziót bárki lenyomja, miközben egy Fekete özvegy lazán harcol az idegenekkel. Wtf, Vizió Thort is letolta egy résszel előbb.
Szerk: látom ti is találtatok azért bőven hibásan megírt dolgot.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jah hát igen, de mondjuk Vízió esetében annyiban védhető a dolog, hogy átdöfték mint a fene, és meggyengült. Ez így még okés is lehetne, ha és amennyiben nem lennének olyan képességei, amikkel ezt simán megelőzhette volna.
Natasha meg oké hogy komoly harcművész, meg jó a segge, de ereje földi, így kicsit érthetetlen ez. Bár Loki jogarát is tudta használni anno, úgyhogy nem meglepő a dolog.

Nekem Quill és Thor egóharca mondjuk tetszett, azokon jókat nevettem.

Az a baj, hogy most hiába tűnt sebezhetőnek Thanos, így sem sikerült legyőzni, de úgyis az lesz a vége hogy lenyomják, de ahhoz ezután azért eléggé le kéne gyengíteni. Nehéz lesz hitelesen megcsinálni a kövi részben. Kíváncsi vagyok mi lesz, szerintem akik alapból meghaltak, nem a csettintéssel, azoknak reszeltek (Gamorra,Loki, Heimdall, Vízió), a többiekkel meg majd trükköznek valamit.
Adott hogy az időkővel visszacsinálják, de ez túl egyszerűnek tűnik, másrészt ki fogja a varázslást megcsinálni, elvileg azért nem olyan egyszerű az, hogy mondjuk Banner felkapja, és tekergeti az időt. Wong él-e, ő talán tudná használni, ha már mágus.?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 27., péntek 9:29

https://www.youtube.com/watch?v=JOBVg_6WYp4
:agree: :agree: :agree: :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 27., péntek 9:26

Na a végtelen komment háború kezdete:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Thanos parádés, gyakorlatilag ez az ő filmje, szépen felvezetik, bemutatják minden oldaláról, nem csak egy pusztítani akaró gonosz, hanem egy tragédia ösztönzi. Nem eszetlenül romboló idegen, hanem érző lény. És amit még jobban sikerült szemléltetniük, hogy nem sebeszhetetlen! Ezt nagyon eltalálták.

A történet. Itt sincs nagy bukta, Strange valószínűleg csinált valamit, nem véletlenül adta át a követ, amit amúgy minden áron megakart védeni. És ettől a pillanattól ez csak egy fél film, mert a végén elhangzó Thanos még visszatér tuti arra vonatkozik, hogy valami kelepcében van, amiből muszáj kilépnie és visszahoznia az általa elpusztított hősöket.

Na és az idétlenségek: Thor érzelmi jelenete, Thor új fegyverének ereje, Űrlord, 10 év, 200 milliomodik film, de még mindig a rutinos bosszúállók is gőgös jellemmel rendelkeznek, mintha semmit se fejlődtek volna. Szenátus is pl. Viziót bárki lenyomja, miközben egy Fekete özvegy lazán harcol az idegenekkel. Wtf, Vizió Thort is letolta egy résszel előbb.


Szerk: látom ti is találtatok azért bőven hibásan megírt dolgot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 27., péntek 8:08

Csabi írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!na most ez nem is lenne baj, mert thanosnal akkor mar ott volt az egyik kő, de...a végén amikor mind a hat a kesztyűben volt, nehogy már thor csak úgy keresztülhasítson rajta, ilyen könnyedén. elhiszem h villámbaszó új kalapácsa nagyon erős, de azért na.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vagy AmKap visszafogja Thanos ütését a végén. sőt szerintem Póknak se kéne ennyire simán tűrnie Thanos ütéseit. Ahhoz képest amit Hulk vagy Thor kapott.
igen, ezek mindig bajok, hogy nincs koherensen vezetve a hősök ereje.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 27., péntek 8:03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem az egész bejött elejétől végéig. thanos baszóra sikerült, a többiek pedig hozzák, amit eddig. egyetlen jelenet van ami nem klappol, és ez pont az első hulkos jelenet, ahol thanos gyakorlatilag egy perc alatt agyonbassza őt. eddig mondenhol azt lehetett látni, hogy a hulk egy közel megsemmisithetetlen lény, akit minél tovább ütnek annal dühösebb. na most kapott 5 pofont és verbefagyva a foldon maradt.

na most ez nem is lenne baj, mert thanosnal akkor mar ott volt az egyik kő, de...a végén amikor mind a hat a kesztyűben volt, nehogy már thor csak úgy keresztülhasítson rajta, ilyen könnyedén. elhiszem h villámbaszó új kalapácsa nagyon erős, de azért na.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 26., csütörtök 23:31

Viszont ez a Hang nélkül is elvileg jóra sikeredett. Meg is kéne kövi hétre venni rá a jegyet. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 23:03

Remy írta:Egyáltalán nem pörögtem már rá a Marvele, és talán emiatt is ütött ez most akkorát. Russoék megcsinálták. A film működik, Thanos pedig... az egyik legkirályabb karakter lett az egész Marvel univerzumban. :agree:
Szerintem meg az egyik fele működik a másik fele meg szokásos idétlenség. Holnap makf kifejtem.

Thanos viszont tényleg telitalálat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 26., csütörtök 22:37

Spoiler ember.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 26., csütörtök 22:35

Csabi írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mondjuk amikor a nyitójelenetben thanos agyonbassza hulkot, az azért megadta a filmnek a hangulatot. :lol:
Ilyen szinten baszó lett Thanos?

Kedvenc karakteremet, elpicsázza. :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 26., csütörtök 22:25

Csabi írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mondjuk amikor a nyitójelenetben thanos agyonbassza hulkot, az azért megadta a filmnek a hangulatot. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heimdall + Loki is zsák. Végre meglépték. Gamorrás jelenetet is nagyon odarakták. Fúúú, ez a Thanos nálam all time egyik kedvenc Marvel karakter lett.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 26., csütörtök 22:23

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mondjuk amikor a nyitójelenetben thanos agyonbassza hulkot, az azért megadta a filmnek a hangulatot. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 26., csütörtök 22:16

Igen, itt végre hozták azt, amit már jó ideje várok a Marveltől. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Érezzem a súlyt, a tétet, a drámát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 26., csütörtök 22:10

a stáblista alatt csak ültem bazdmeg és gondolkoztam, hogy mit láttam a film utolsó 15 percében. aztapicsa :lol: :lol:

amúgy a venom előzetessel semmi baj, egyedül a cgi-t tartom kurva gáznak mikor a végén átmegy venomba

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 25., szerda 17:03

Egyáltalán nem pörögtem már rá a Marvele, és talán emiatt is ütött ez most akkorát. Russoék megcsinálták. A film működik, Thanos pedig... az egyik legkirályabb karakter lett az egész Marvel univerzumban. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 24., kedd 11:06

Kíváncsi leszek Mészárszékre, ő még jobban foglalkoztat mint Venom.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 24., kedd 10:47

Remy írta:Iszonyat semmilyen. :kivagyhe: Hiába Tom Hardy.

Na, de irány a Végtelen háború!
Mit varnal a Venomtol? Foleg egy elozetestol? En orulok, hogy nem mutatnak sok mindent, de vegre latni par mpig, hogy milyen is lesz. En nagyon varom.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 24., kedd 7:55

Iszonyat semmilyen. :kivagyhe: Hiába Tom Hardy.

Na, de irány a Végtelen háború!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég