Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. május 4., péntek 7:50

Kerlon írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ultron pedig a Tesseractból volt, ami ugye a a tér követ használta. De szerintem erre semmi esély, meg minek is kéne.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!dehogy volt a Tesseractból, Loki jogarában lévő kőből csinálták, ami mint kiderült az elmekő. végül az került Visionba.
akkor már a Tesseract Asgardban volt, mikor Ultron született.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 4., péntek 7:33

Csabi írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lesz súlya, se kapi se vasember nem fogják folytatni, de lesznek már áldozatok is még. nyilván az újak visszajönnek (black panther, spiderman, stb.)

remélem akik úgy hóttak meg hogy nem porrá lettek, azok nem jönnek vissza sehogy (gamora, vision - mondjuk ő esetleg AI-ként, ahogy eddigis volt)

ultron meg szerintem kinyiffant véglegesen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vizióról pont most mondták el, hogy ő nem egy hanem több "személyiségből" áll. (Jarvis, Ultron, Tony, Bruce..) Nyilván Friday is ugyanaz csak máshogy hívja Tony.

Ultron pedig a Tesseractból volt, ami ugye a a tér követ használta. De szerintem erre semmi esély, meg minek is kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 3., csütörtök 22:58

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lesz súlya, se kapi se vasember nem fogják folytatni, de lesznek már áldozatok is még. nyilván az újak visszajönnek (black panther, spiderman, stb.)

remélem akik úgy hóttak meg hogy nem porrá lettek, azok nem jönnek vissza sehogy (gamora, vision - mondjuk ő esetleg AI-ként, ahogy eddigis volt)

ultron meg szerintem kinyiffant véglegesen.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 3., csütörtök 22:53

Csabi írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!remélem nem, súlyát vesztené az egész. majd a kék tesó átveszi a helyét a guardiansban.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem igazából az egész félelmem az, hogy súlyát fogja veszíteni az egész rész a folytatás miatt. Most kemények voltak, mert ugye ez csak egy fél film, aztán végén a szokásos Happy End még csak most jön. Kérdés, hogy mennyire lesz Happy.

Egyébként Ultron nem az egyik kőben volt/van végül? Nekem teljesen ez rémlik, hogy ő oda került bele.
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 3., csütörtök 22:50

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!remélem nem, súlyát vesztené az egész. majd a kék tesó átveszi a helyét a guardiansban.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 3., csütörtök 22:30

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kényszerítsük Thanost, hogy visszacsináljon mindent szerintem nem játszik. Kb
Ő hozta a legnagyobb áldozatot azzal, hogy feláldozta Gamorát a céljai elérése érdekében.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gomorrát szerintem még látni fogjuk.
Tippre ő is ment a többiekhez, mivel fel lett áldozva a kőért.
ZIDANE

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. május 3., csütörtök 21:06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az is kérdéses, hogy mi lett a kesztyű sorsa. Igaz hogy tudott még teleportálni de elég gettó állapotban volt a kesztyű.
Ezt pedig csak itthagyom. :mrgreen: :lol:
Spoiler mentes
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 21:00

Petr írta:
Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A célja az univerzum élőlényeinek megmentése a túlnépesedés miatt, de mi van, ha mindenki meghal?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lemaradtam valamiről, vagy miért halnának meg? Vagy ezt bízzuk a forgatókönyvírókra? :D Az ötlet tetszik.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Thanos egyetlen motivációja. Máshogy nem lehetne sakkban tartani, minthogy senki nem marad élve. Full spekuláció a részemről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. május 3., csütörtök 20:52

Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A célja az univerzum élőlényeinek megmentése a túlnépesedés miatt, de mi van, ha mindenki meghal?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lemaradtam valamiről, vagy miért halnának meg? Vagy ezt bízzuk a forgatókönyvírókra? :D Az ötlet tetszik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 20:44

Petr írta:
P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kényszerítsük Thanost, hogy visszacsináljon mindent szerintem nem játszik. Kb
Ő hozta a legnagyobb áldozatot azzal, hogy feláldozta Gamorát a céljai elérése érdekében.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg mivel lehetne sakkban tartani? Kíváncsi leszek a folytatásra, hatalmasat kell dobbantani, hogy működjön.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A célja az univerzum élőlényeinek megmentése a túlnépesedés miatt, de mi van, ha mindenki meghal?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. május 3., csütörtök 20:36

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kényszerítsük Thanost, hogy visszacsináljon mindent szerintem nem játszik. Kb
Ő hozta a legnagyobb áldozatot azzal, hogy feláldozta Gamorát a céljai elérése érdekében.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg mivel lehetne sakkban tartani? Kíváncsi leszek a folytatásra, hatalmasat kell dobbantani, hogy működjön.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. május 3., csütörtök 19:57

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kényszerítsük Thanost, hogy visszacsináljon mindent szerintem nem játszik. Kb
Ő hozta a legnagyobb áldozatot azzal, hogy feláldozta Gamorát a céljai elérése érdekében.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 19:55

el magico írta:
Kerlon írta:SPOILER, csak az nyissa meg, aki megnézte A végtelen háborút

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most ugrott be, hogy nem véletlenül végtelen háború ez, tuti eljátszák megint azt, amit a Strangeben :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hogy játsszák el, ha az idő kő Thanosnál van? Egyébként szerintem csak azért lett sok helyen módosítás a trailerhez képest, hogy ne legyen túl sok minden lespoilerezve. Nem először húzza ezt meg a Marvel, és szerintem jól is teszik. Viszont az Hulk jelenet Wakandában nekem is feltűnt, hogy hiányzik a filmből, azt én se tudom hova tenni :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem értek a kövekhez, de pl. Strange míg nézte a jövőképeket, akkor kötött egy dealt az idősíkokon
KAG írta:Ifinity war

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem is el lesz baszkodva amúgy a folytatás.
Kérdés, hogy mennyire...
Ha simán Strange okoskodik az idővel ismét, akkor nagyon.
Ha valami kényszerhelyzetbe hozzák Thanost, aki önmaga állítja vissza az időt, akkor kevésbé.
Mégkevésbé pedig azzal lenne, ha a lélekkő örzőjével lehetne valahogy dealelni.
Tony meg Amcsikap beálldozná magát a többiekért.

Egyébként én ezt úgy imádnám, ha valami utolsó rész lenne ez az egész mostani marveluniverzumnak aztán valami alternatív idősíkon folytatódna az egész buli.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát de a kő Thanosnál van és Vörös Koponyának nincs hatalma felette. Azért nem tudta megszerezni,m mert nem volt mit feláldoznia. Legalábbis én így gondolom. Más meg nem fért a kőhöz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. május 3., csütörtök 19:46

Kerlon írta:SPOILER, csak az nyissa meg, aki megnézte A végtelen háborút

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most ugrott be, hogy nem véletlenül végtelen háború ez, tuti eljátszák megint azt, amit a Strangeben :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hogy játsszák el, ha az idő kő Thanosnál van? Egyébként szerintem csak azért lett sok helyen módosítás a trailerhez képest, hogy ne legyen túl sok minden lespoilerezve. Nem először húzza ezt meg a Marvel, és szerintem jól is teszik. Viszont az Hulk jelenet Wakandában nekem is feltűnt, hogy hiányzik a filmből, azt én se tudom hova tenni :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 3., csütörtök 19:35

Ifinity war

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem is el lesz baszkodva amúgy a folytatás.
Kérdés, hogy mennyire...
Ha simán Strange okoskodik az idővel ismét, akkor nagyon.
Ha valami kényszerhelyzetbe hozzák Thanost, aki önmaga állítja vissza az időt, akkor kevésbé.
Mégkevésbé pedig azzal lenne, ha a lélekkő örzőjével lehetne valahogy dealelni.
Tony meg Amcsikap beálldozná magát a többiekért.

Egyébként én ezt úgy imádnám, ha valami utolsó rész lenne ez az egész mostani marveluniverzumnak aztán valami alternatív idősíkon folytatódna az egész buli.
ZIDANE

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. május 3., csütörtök 15:41

Kerlon írta:SPOILER, csak az nyissa meg, aki megnézte A végtelen háborút

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most ugrott be, hogy nem véletlenül végtelen háború ez, tuti eljátszák megint azt, amit a Strangeben :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsere az a folytatas kritikaja lesz, ami szerintem mar ott el van rontva, hogy vissza fogjak hozni a halottak java reszet. :D Tudnek neki orulni, ha ennek igy lenne vege, ahogy most allunk es jonnenek az egyeni filmek ebbol a helyzetbol. Csak ahhoz rossz karakterek haltak meg...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 13:59

SPOILER, csak az nyissa meg, aki megnézte A végtelen háborút

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most ugrott be, hogy nem véletlenül végtelen háború ez, tuti eljátszák megint azt, amit a Strangeben :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 3., csütörtök 13:28

H.E.H.E. írta:
Faust írta:Nem az hehe, nézd tovább nyugodtan. :D

Szonyik, szpajlerben vesézd ki nekem kérlek, hogy neked mit mesél az utolsó 20 perc. Aztán beleállok. :mrgreen:
sztem elég egyértelmű az egész.
Jah szerintem is, nem is értem mit kezdtek el a népek brainstormingolni rajta :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 13:05

közben leesett az internet népének, hogy egy társadalmi problémátt dolgoz fel a film
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 30., hétfő 21:53

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt amúgy észrevettétek, hogy egy csomó jelenet nem szerepelt vagy nem úgy szerepelt ahogy az official final trailerben volt? Lehet, hogy Kevin Feigi trollkodott velünk egy hatalmasat és az már
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem csak hogy nem szerepelt, de módosították, mint amikor thanos kezét elkapja kapi. ott is két kő van a trailerben, holott a filmben már 5 volt. nice move. így nem basztak le túl sok spoilert a trailerben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég