Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 5., szombat 16:44

H.E.H.E. írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha feka lennék is faszság az egész. ugyanúgy mint a való életben, itt is egymást ölik
konkrétan az elején terroristatámadást szerveznek vagy bankrablást, és megmagyarázza a film, hogy az elnyomó hatalom ellen bármit meg kell tenni :lol:
milyen elnyomó hatalom? ki tiltja meg nekik, hogy tanuljanak és vállalkozásuk legyen pl?
a fehérek.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 5., szombat 15:30

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha feka lennék is faszság az egész. ugyanúgy mint a való életben, itt is egymást ölik
konkrétan az elején terroristatámadást szerveznek vagy bankrablást, és megmagyarázza a film, hogy az elnyomó hatalom ellen bármit meg kell tenni :lol:
milyen elnyomó hatalom? ki tiltja meg nekik, hogy tanuljanak és vállalkozásuk legyen pl?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 5., szombat 14:49

Ha feka lennél, akkor minimum 8/10 lett volna.

Nem

tudod

átérezni

.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 5., szombat 14:02

nagy nehezen, sokat belepörgetve leküzdöttem.

black panther 10/3.

átlag fos. mint a többi szuperhősös szar.

én szégyellem magam, én kérek elnézést a világtól emiatt, és ami körülveszi ezt a filmet :lol:

várom szeretettel az afrikai, közel keleti tudósok hadát, akik a migrációval érkeznek és jobbá, többé teszik a világot. :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. május 5., szombat 13:54

Csabi írta:
H.E.H.E. írta:black panther
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most hogy kijött a polcokra - nyilván nem fizetek ezért moziba' :lol: - rögtön az első mondat már kabaré, hogy apa mesélj egy történetet a hazáról, erre fater hogy vakandában vagy hol a legfejlettebb technológiákat fejlesztették a vibranium segítségével :lol: - afrikában? ezek? hol? mit?
ha jól tudom ez a film egyfajta statement volt a feketék ügyében usában, amikor kijött, oscárt akartak adni rá meg minden, de kabaré, stand up comedy lesz az egész, úgy látom :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!full nevetséges az egész film egyébként, ultragecire szarrá hajpolták, pont a feketék miatt. minden király amihez fekete ember nyúl. ráadásul maga a film se túl jó, baszakodnak itt hogy best marvel movie meg minden, aztán kb thor2 szarabb nála csak. de objektíven, blackpride szemüveget levéve is csak középmezőny. de ami kibassza a biztosítékot, hogy killmonger a legnagyobb, legmélyebb, legjobban felépített rossz karakter loki óta. annyiról szól az ember, hogy gyilkológép, és az apja elárulta a testvérét, így visszatér, hogy elfoglalja a megérdemelt trónját. elképesztően nagy újdonság, ilyet még nem láttunk sehol. ettől még ultron is jobb bazdmeg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem a raszta sérója elég gizda :mrgreen: Marvel filmek között valahova a középmezőnybe helyezném. Wakanda szép volt, azon kívül felejthető.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 5., szombat 13:34

H.E.H.E. írta:black panther
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most hogy kijött a polcokra - nyilván nem fizetek ezért moziba' :lol: - rögtön az első mondat már kabaré, hogy apa mesélj egy történetet a hazáról, erre fater hogy vakandában vagy hol a legfejlettebb technológiákat fejlesztették a vibranium segítségével :lol: - afrikában? ezek? hol? mit?
ha jól tudom ez a film egyfajta statement volt a feketék ügyében usában, amikor kijött, oscárt akartak adni rá meg minden, de kabaré, stand up comedy lesz az egész, úgy látom :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!full nevetséges az egész film egyébként, ultragecire szarrá hajpolták, pont a feketék miatt. minden király amihez fekete ember nyúl. ráadásul maga a film se túl jó, baszakodnak itt hogy best marvel movie meg minden, aztán kb thor2 szarabb nála csak. de objektíven, blackpride szemüveget levéve is csak középmezőny. de ami kibassza a biztosítékot, hogy killmonger a legnagyobb, legmélyebb, legjobban felépített rossz karakter loki óta. annyiról szól az ember, hogy gyilkológép, és az apja elárulta a testvérét, így visszatér, hogy elfoglalja a megérdemelt trónját. elképesztően nagy újdonság, ilyet még nem láttunk sehol. ettől még ultron is jobb bazdmeg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 5., szombat 12:50

Anthony írta:Avengers
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://www.didthanoskill.me/
Túléltem :D
Volt már. :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!4készülékről 3ból túléltem :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 5., szombat 12:46

Avengers
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://www.didthanoskill.me/
Túléltem :D

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 5., szombat 12:15

El Sie7e írta:
H.E.H.E. írta:black panther
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most hogy kijött a polcokra - nyilván nem fizetek ezért moziba' :lol: - rögtön az első mondat már kabaré, hogy apa mesélj egy történetet a hazáról, erre fater hogy vakandában vagy hol a legfejlettebb technológiákat fejlesztették a vibranium segítségével :lol: - afrikában? ezek? hol? mit?
ha jól tudom ez a film egyfajta statement volt a feketék ügyében usában, amikor kijött, oscárt akartak adni rá meg minden, de kabaré, stand up comedy lesz az egész, úgy látom :lol:
elvileg ugye oda csapódott be annó vmi meteor amiből kinyerik a vibrániumot, szóval ebből kiindulva a nagy fejlettség elképzelhető :) függetlenül attól h afrikáról beszélünk
az hogy én adok neked minden alapanyagot, attól még nem találod fel a naperőművet :lol:
ha érted mire gondolok
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 5., szombat 11:50

H.E.H.E. írta:black panther
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most hogy kijött a polcokra - nyilván nem fizetek ezért moziba' :lol: - rögtön az első mondat már kabaré, hogy apa mesélj egy történetet a hazáról, erre fater hogy vakandában vagy hol a legfejlettebb technológiákat fejlesztették a vibranium segítségével :lol: - afrikában? ezek? hol? mit?
ha jól tudom ez a film egyfajta statement volt a feketék ügyében usában, amikor kijött, oscárt akartak adni rá meg minden, de kabaré, stand up comedy lesz az egész, úgy látom :lol:
elvileg ugye oda csapódott be annó vmi meteor amiből kinyerik a vibrániumot, szóval ebből kiindulva a nagy fejlettség elképzelhető :) függetlenül attól h afrikáról beszélünk
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 5., szombat 10:17

black panther
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most hogy kijött a polcokra - nyilván nem fizetek ezért moziba' :lol: - rögtön az első mondat már kabaré, hogy apa mesélj egy történetet a hazáról, erre fater hogy vakandában vagy hol a legfejlettebb technológiákat fejlesztették a vibranium segítségével :lol: - afrikában? ezek? hol? mit?
ha jól tudom ez a film egyfajta statement volt a feketék ügyében usában, amikor kijött, oscárt akartak adni rá meg minden, de kabaré, stand up comedy lesz az egész, úgy látom :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 4., péntek 16:34

HANG NÉLKÜL: Csalódás... no, nem azért, mert rossz a filmet, hanem mert mindenki felmagasztalta az egeken túlra. A koncepció hibátlan, a feszültségkeltés is sokszor működik, de a karakterek, valamint néhány feszültségfokozó csavar rettentően elrontja az összképet. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 4., péntek 13:20

P. Krisz írta:
Realista24 írta:Csak én kezdek rosszul lenni? :mrgreen:
Nézd meg te is és szállj be az agyalásba.
Előbb zárom be a topicot :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. május 4., péntek 13:19

Realista24 írta:Csak én kezdek rosszul lenni? :mrgreen:
Nézd meg te is és szállj be az agyalásba.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 4., péntek 9:12

csababarca írta:
Kerlon írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ultron pedig a Tesseractból volt, ami ugye a a tér követ használta. De szerintem erre semmi esély, meg minek is kéne.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!dehogy volt a Tesseractból, Loki jogarában lévő kőből csinálták, ami mint kiderült az elmekő. végül az került Visionba.
akkor már a Tesseract Asgardban volt, mikor Ultron született.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mea culpa, kicsit megkeveredtem pont, azért mert Loki adta át azt is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 4., péntek 9:05

Avengers
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Strange azt mondja ugye, hogy 160 vagy hány millióból egy jövőben győzik le Thanost. Szerintem valahogy megbuherálta a követ, és le fog pörögni az összes verzió, és majd megállítja valahogy annál, ahol ők győznek.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 4., péntek 8:44

Spoiler, ember!
:cens:



:mrgreen: :lol:

Ne legyen off...merről érdemes beszerezni a Tell Vilmos c. filmet?
Egyelőre nem lelem....
Gondolom , mennyien ismerik és nézik.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 4., péntek 8:08

Csak én kezdek rosszul lenni? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 4., péntek 8:07

csababarca írta:
Kerlon írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ultron pedig a Tesseractból volt, ami ugye a a tér követ használta. De szerintem erre semmi esély, meg minek is kéne.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!dehogy volt a Tesseractból, Loki jogarában lévő kőből csinálták, ami mint kiderült az elmekő. végül az került Visionba.
akkor már a Tesseract Asgardban volt, mikor Ultron született.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor jól rémlett, hogy az elmekőhöz van köze neki. Röhögnék, ha Vision testébe belewargolna :lol:
ZIDANE

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. május 4., péntek 7:50

Kerlon írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ultron pedig a Tesseractból volt, ami ugye a a tér követ használta. De szerintem erre semmi esély, meg minek is kéne.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!dehogy volt a Tesseractból, Loki jogarában lévő kőből csinálták, ami mint kiderült az elmekő. végül az került Visionba.
akkor már a Tesseract Asgardban volt, mikor Ultron született.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég