Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. augusztus 8., péntek 0:29

pheco írta:Transformersek nem tudom, hogy éltek meg ennyit.
:) ezért:
pheco írta:Az első részt láttam moziban, tetszett is. A 4.-re meg (sajnos) elcsábítottak 4dx-be haverok
nem fölénykedésnek szánom, mert én is simán beülök pár megalomániás szörnyfilmre, amikor valami baszomnagy szörnyeteg rombolja new york-ot. ez van, ilyenek vagyunk. az értékes filmeket otthon nézi az ember, a látványos szemétre meg beül a moziba. mi vagyunk a kereslet, ők csak igazítják a kínálatot.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:47

Fú beültem a héten moziba, vmi Cámeron Dijázos csúcsvígjátékot néztünk, a címe sem ugrik be.
(Azért kiguglizom, mégis hogyan írok egy filmről cím nélkül: Szexvideó)
Nem én választottam, ez csak egy jövőbeni befektetés volt, hogy ilyenre pénzt kiadtam, egy csajszi miatt, remélem megtérül... :mrgreen:
Igazából úgy mentem neki, hogy semmi elvárás úgyis tré lesz, hát ezt hozták is rendesen és a szinkron még rátett erre egy lapáttal. Talán 2-3 olyan jelenet volt, amin tudtam nevetni, de ezeken kívül semmi, kiszámítható és baromi unalmas az egész...
Ráadásul a fent említett színésznőt ki nem állhatom, jó teste van, de amikor meglátom a fejét, ááá nem szeretem azt a fejet na, meg hozzá az a szinkronhang pfejj :D .
Csak azért írtam ezt a pár sort, hogy aki eddig esetleg eljátszott a gondolattal, hogy beülne erre a remekműre, az ne tegye!!

A majmokat egyébként már nem adják?, mert az ami baromira érdekelne, de nem láttam a moziműsorok között.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:29

amúgy most az előbb nyomtam egy torjackinget? :lol: :lol:
ő szóta el magát múltkor, nem? vagy géci volt? :D
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:27

torjack írta:megyek csabi* mellé a sarokba, a tűzgyűrű egy kalap sz*r :mrgreen:
Te a Szamárpadba mész, a sarokban nincs több hely.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:25

fáj a térdem misztik felállhatok? :lol:
ja és a transzformerszek legalább akkora szarok szerintem is
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:20

Transformersek nem tudom, hogy éltek meg ennyit. Gondolom lesz még pár része... Az első részt láttam moziban, tetszett is. A másodikat itthon 20 percig bírtam nézni, harmadik ki is maradt. A 4.-re meg (sajnos) elcsábítottak 4dx-be haverok, borzalmas film, a 4d miatt bírtam egyáltalán végigülni. De egyébként kellenek az ilyen agyatlan filmek is, pl a Godzilla engem kurvára kikapcsolt arra a 1,5-2 órára és nem bántam meg, hogy beültem rá.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:13

megyek csabi* mellé a sarokba, a tűzgyűrű egy kalap sz*r :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:08

csabi* írta: ha az évtizedek alatt hálivúd nem butította volna le így a nézőket, és vitte volna le az igényeket a béka segge alá, akkor talán az átlag néző se ilyen szarszemét tűzgyűrűkre vinné a pénzét. de így gondolom könnyebb volt nekik, mert tudták, hogy még a szart is el fogják tudni adni és igazuk is lett
Hát pont mellé ment. A Tűzgyűrű nem teljesített jól a pénztáraknál. Legyen inkább Transformers. Már a 4. rész is 1 milliárdos bevétel felett :lol: :D

Amúgy meg változnak az idők. Régen kevesebb film kapott reklámot, hála az akkori technológiának, így persze, hogy csak a jobbakról tudtak az emberek (főleg itt, egy ilyen kis országban). Más világ volt. Most meg a Sharknadóktól kezdve az 5-10 év múlva elkészülő filmig tudunk mindenről. Ez van, meg kell tanulni ezzel élni. Meg kell tanulni kiszűrni azokat a filmeket, amiket nekünk, a saját ízlésünknek megfelelően gyártanak le. Ez a 21. század. Sajnos nincs mit szépíteni ezen.

Amúgy meg idén pont, hogy egy erős blockbuster szezonunk van, és még van hátra bőven film.
Vamos Del Toro, vamos Gipsy Danger, vamos Kaijuk!!!!!4444!!!!
Jöhetne már a 2. rész... :vivo: B-) :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:07

csabi*: Na most szépen felállsz és bemész a sarokba kukoricára térdelni. A Tűzgyűrű és a szar egy mondatban? Megőrültél?

Óriási film, csak az itteni Réz Andrások nem értik meg a mögöttes tartalmat és mondanivalót.

Vamos Del Toro, vamos Gipsy Danger, vamos Kaijuk!!!!!4444!!!!

Red
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 4., szombat 20:07
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Red » 2014. augusztus 7., csütörtök 23:02

csabi* írta:
torjack írta:azért jegyezzük meg, hogy a valóban tartalmas filmeket többek között a pénzcsináló blockbusterek bevételeiből finanszírozzák. lehet ezeket szeretni, vagy nem szeretni, de ezek nélkül a filmipar alighanem már becsukta volna a boltot.
ez szerintem nem teljesen igaz :kivagyhe:
ha az évtizedek alatt hálivúd nem butította volna le így a nézőket, és vitte volna le az igényeket a béka segge alá, akkor talán az átlag néző se ilyen szarszemét tűzgyűrűkre vinné a pénzét. de így gondolom könnyebb volt nekik, mert tudták, hogy még a szart is el fogják tudni adni és igazuk is lett
Szerintem ez a tipikus tyúk-tojás eset. Ha a tömegek annyira igényesek lettek volna akkor valószínűleg megbuktak volna az üres látványfilmek és most nem ezekkel próbálnának profit rekordokat döntögetni évről évre.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 22:54

torjack írta:azért jegyezzük meg, hogy a valóban tartalmas filmeket többek között a pénzcsináló blockbusterek bevételeiből finanszírozzák. lehet ezeket szeretni, vagy nem szeretni, de ezek nélkül a filmipar alighanem már becsukta volna a boltot.
ez szerintem nem teljesen igaz :kivagyhe:
ha az évtizedek alatt hálivúd nem butította volna le így a nézőket, és vitte volna le az igényeket a béka segge alá, akkor talán az átlag néző se ilyen szarszemét tűzgyűrűkre vinné a pénzét. de így gondolom könnyebb volt nekik, mert tudták, hogy még a szart is el fogják tudni adni és igazuk is lett
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 22:53

sentry írta: Bocs, jogos.

Kérem a két hetet, vagy nem tudom mennyi jár személyeskedésért és/vagy stílusért.
Ez most nem big joke.
De előtte válaszolhatnál pár ember kérdésére. Ha nem vagy képes válaszolni, akkor írni sem kell, mert ennek semmi értelme. Egy egyszerű kérdés lett feltéve, nem értem hol a gond.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. augusztus 7., csütörtök 22:47

Realista24 írta:
:lol: :lol: Nah jó, ezért nem járok ide. Olyan abszurdumot állítottál most, hogy az valami elképesztő.
Vagy inkább azt mondom, hogy sajnálom, hogy neked az a film ekkora élmény volt. Rohadt nagy túlzásokba esel Remy. Majd hidd el 10 év múlva mikor remélhetőleg több minőségi filmen túl leszel ( és nem a 300+ / éves tucatfilm számít) akkor majd máshogy tekintesz egy Drive-ra.

Mindegy, én befejeztem tényleg, mert lassan már a nevetséges kategóriába megyünk át.
Jah nem, a Drive ilyen szintű jellemzése már az. Ízlése ide, ízlése oda.

amúgy meg az XXX 2 a valaha volt legjobb film!!!4!négy44!!4

Big Joke, hatalmas vicc!!4nééééégy!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Mire fel ez az arrogancia? Mire fel ez a nyers megnyilvánulás? Személyeskedéstől mentesen kérdezem, hogy ki vagy Te, hogy így írj és így degradálj egy véleményt egy olyan témában, ami nem egzakt?
Privátban nem kell válasz.
Bocs, jogos.

Kérem a két hetet, vagy nem tudom mennyi jár személyeskedésért és/vagy stílusért.
Ez most nem big joke.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 7., csütörtök 22:38

Remy, nyugodjál meg. Nem a te és nem az én hibám, hogy a pénz dominál a filmeknél.
azért jegyezzük meg, hogy a valóban tartalmas filmeket többek között a pénzcsináló blockbusterek bevételeiből finanszírozzák. lehet ezeket szeretni, vagy nem szeretni, de ezek nélkül a filmipar alighanem már becsukta volna a boltot.

azt meg ne mondd, hogy az elmúlt 5-10 év filmterméséből egy igazán jót se találtál. nem csak hollywoodban gondolkodva. csak volt valami.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 7., csütörtök 22:27

:lol: :lol: Nah jó, ezért nem járok ide. Olyan abszurdumot állítottál most, hogy az valami elképesztő.
Vagy inkább azt mondom, hogy sajnálom, hogy neked az a film ekkora élmény volt. Rohadt nagy túlzásokba esel Remy. Majd hidd el 10 év múlva mikor remélhetőleg több minőségi filmen túl leszel ( és nem a 300+ / éves tucatfilm számít) akkor majd máshogy tekintesz egy Drive-ra.

Mindegy, én befejeztem tényleg, mert lassan már a nevetséges kategóriába megyünk át.
Jah nem, a Drive ilyen szintű jellemzése már az. Ízlése ide, ízlése oda.

amúgy meg az XXX 2 a valaha volt legjobb film!!!4!négy44!!4

Big Joke, hatalmas vicc!!4nééééégy!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Mire fel ez az arrogancia? Mire fel ez a nyers megnyilvánulás? Személyeskedéstől mentesen kérdezem, hogy ki vagy Te, hogy így írj és így degradálj egy véleményt egy olyan témában, ami nem egzakt?
Privátban nem kell válasz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. augusztus 7., csütörtök 22:18

Méghogy nincsenek jó filmek mostanában. Most néztem meg a Calvary-t, kurvajó. Brendan Gleeson parádézik, a végén meg a pofám leszakadt. Ajánlom mindenkinek :agree:
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. augusztus 7., csütörtök 21:23

chosenone46 írta:grand budapest hotelhez hasonló filmeket tudnátok mondani? nekem most csak szórakozásra kell, nem 10/10 filmet várok. :)
kb bármelyik Wes Anderson film :)

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2014. augusztus 7., csütörtök 21:15

grand budapest hotelhez hasonló filmeket tudnátok mondani? nekem most csak szórakozásra kell, nem 10/10 filmet várok. :)
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 21:01

lehet, hogy azért nem mond 2005 utánit, mert azokból egy se tetszett neki :hmmm:
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 7., csütörtök 20:57

Viszont, ha pont kumma kevés film tetszik, akkor pont, hogy könnyű lenne írjál, nem sentry? :Đ
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég