Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 25., szombat 14:48

Veronica Mars film

Aki nem ismeri a sorozatot, annak nem ajánlom. :) Tv-film szinten van, persze sokkal többet nem is lehetett várni, ez sorozatként működik jól. Akit tudtak, visszahoztak ha csak 1-2 percre is. A fő szál kellően súlytalan volt, pedig ugye komoly volt az ügy, mégse jött ez át.
Arra jó votl, hogy emlékeztessen arra, milyen jó is volt a sorozat, a nosztalgia hangulat abszolút megvolt. A filmet ajánlom, csak annyit kell hozzá előbb csinálni, hogy szépen meg kell nézni a sorozat 3 évadját!

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. október 24., péntek 20:08

Pipita írta:Este Tanú remake az M1-en, Csányi Sándor főszereplésével.
Hát kíváncsi leszek rá. :roll:
Megér egy estét?
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. október 24., péntek 19:09

Ferencváros írta:
Tádám írta:Valaki látta a Joe-t, Cage új filmjét, megér egy estét, vagy kuka? :roll:

Tegnapelőtt néztem meg...életem egyik legrosszabb filmélménye.. :roll: Biztos nem véletlen kapott 7.0-t imdb-n, de nekem egyáltalán nem jött be. Semmi komoly cselekmény, sehová sem visz a történet kb.
De lehet én látom rosszul, mert alapból nem bírom Caget :mrgreen:
Remek. Meghoztad a kedvem. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. október 24., péntek 19:02

Passz. Az X-Men szakértők biztos tudják.
Kerlon írta:Köszi az eddigi válaszok, de akkor kicsit tovább is mennék:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!akkor most megváltozik minden az eljövendő múlt napjai miatt? Szóval ő sem egy kísérlet miatt lesz ilyen vagy most teljesen újra alkotják minden bizonnyal? Meg ugye lesz 2016-ban Deadpool film is külön. Gondolom ott fogják elmagyarázni az előéletét...

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 24., péntek 18:59

Tádám írta:Valaki látta a Joe-t, Cage új filmjét, megér egy estét, vagy kuka? :roll:

Tegnapelőtt néztem meg...életem egyik legrosszabb filmélménye.. :roll: Biztos nem véletlen kapott 7.0-t imdb-n, de nekem egyáltalán nem jött be. Semmi komoly cselekmény, sehová sem visz a történet kb.
De lehet én látom rosszul, mert alapból nem bírom Caget :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. október 24., péntek 18:50

Valaki látta a Joe-t, Cage új filmjét, megér egy estét, vagy kuka? :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 24., péntek 18:37

Hercules (2014)
Egyszernézős. Vagy talán még annyiszor sem. Totál középszer. Ezerszer látott sablonok, gyenge párbeszédek és nulla meglepetés. Rock mondjuk jó választás volt, de sokkal több pozitívumot nem tudnék felsorolni. 5/10
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Érdekes megközelítés - bár az utóbbi években már túlzottan is divatos- ez a legenda vagy sem jellegű sztori, viszont szerintem sokkal többet kihozhattak volna a "sima" próbás történetből. :coffee: Azt sem igazán értettem miért kellett a phalanxot külön megtanítani...

A halászkirály legendája
Na, ezt már sokkal szívesebben ajánlom. Nem mai darab, de nem kopott az évek alatt. Na jó egy kicsit :mrgreen: Terry Gilliam elvetemült alkotásait imádom, bár ez éppen a visszafogottabbak közé sorolandó. Műfajilag nehéz meghatározni, talán a drámához jár a legközelebb. Robin Williams :'( és Jeff Bridges hátukon viszik a sztorit, ami kellően abszurd, de mégis nagyon emberi. 8/10

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 13:58

Köszi az eddigi válaszok, de akkor kicsit tovább is mennék:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!akkor most megváltozik minden az eljövendő múlt napjai miatt? Szóval ő sem egy kísérlet miatt lesz ilyen vagy most teljesen újra alkotják minden bizonnyal? Meg ugye lesz 2016-ban Deadpool film is külön. Gondolom ott fogják elmagyarázni az előéletét...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 24., péntek 12:43

Az az egész film egy baromság kezdjük ott. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deadpoolnak eredetileg csak öngyógyító hatása van, míg a filmben mixelték csak össze a többivel. Azt a tulajdonságot is úgy ültették át miután kiderült, hogy Wade rákos. Aztán szar lett a kísérlet, csúnya lett a tag, elmenekült, majd visszatért Deadpool néven.
Szóval ő onnantól Deadpool, hogy "átalakult".

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 24., péntek 12:40

Kerlon írta:Valamelyik nap újrapörgettem az X-Men Kezdetek: Farkas-t és arra jöttem rá, hogy nem értem a Deadpoolos szálat. Valaki elmagyarázná?? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://i50.tinypic.com/2rqbqqt.jpgerre gondolok, Wilson előtte is Deadpool már vagy mikor lesz az?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Wade Wilsonból lesz Deadpool, szóval a harc után. Hacsak nem kezdik az elejéről, és csinálják meg normálisan az új filmben. Mert ami a Kezdetekben volt, az a karakter meggyalázása volt. Nem olvasok képregényeket, de utánanéztem, mert nem értettem a nagy felháborodást ezzel kapcsolatban.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. október 24., péntek 12:39

Felesleges ezen gondolkodni, mert elvileg az X-Men: DOFP időutazásával "törölték" ezt a filmet az idővonalból.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 12:31

Valamelyik nap újrapörgettem az X-Men Kezdetek: Farkas-t és arra jöttem rá, hogy nem értem a Deadpoolos szálat. Valaki elmagyarázná?? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://i50.tinypic.com/2rqbqqt.jpgerre gondolok, Wilson előtte is Deadpool már vagy mikor lesz az?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 23., csütörtök 18:42

TéOeM írta:Eredetileg arról volt szó, hogy a 3.-ban lesz, de hát ki tudja mit kavarnak a háttérben. Pletykálják, hogy a Tél Katonáját rendező Russóék kapják a Bosszúállók 3.-at és a 4-et, hogy a Polgárháborús történetet ott "folytassák". De Thanos hangja, Josh Brolin azt mondta, hogy neki 2-3 megjelenése még biztos lesz.
Az Amerika Kapitány 3 alapját nem a mostani Civil War fogja adni , hanem majd a jövőre megjelenő Civil War , és nem biztos hogy ugyan az lesz a vége , ha mégis akkor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bucky lesz az új Kapitány.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 23., csütörtök 18:13

Insidious Chapter 3 Trailer :smile: Kurvajó lesz ez is B-)
Kép

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. október 23., csütörtök 16:53

Eredetileg arról volt szó, hogy a 3.-ban lesz, de hát ki tudja mit kavarnak a háttérben. Pletykálják, hogy a Tél Katonáját rendező Russóék kapják a Bosszúállók 3.-at és a 4-et, hogy a Polgárháborús történetet ott "folytassák". De Thanos hangja, Josh Brolin azt mondta, hogy neki 2-3 megjelenése még biztos lesz.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. október 23., csütörtök 16:52

Csabi írta:amúgy egy kicsit le vagyok maradva, de nem úgy volt régen, hogy az avengers 2-ben thanos lesz a főgonosz? vagy ő mikor jön a képbe?
Azzal csak a Guardians of Galasxyt vezették fel, azt hiszem. Gondolom, a harmadik Avangersbe valahogy beleszövik ezt a szálat is, lehet mosómedvéék is megjelennek benne.
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 23., csütörtök 16:45

amúgy egy kicsit le vagyok maradva, de nem úgy volt régen, hogy az avengers 2-ben thanos lesz a főgonosz? vagy ő mikor jön a képbe?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 23., csütörtök 11:50

Este Tanú remake az M1-en, Csányi Sándor főszereplésével.
Hát kíváncsi leszek rá. :roll:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 23., csütörtök 11:20

MyStiQ írta:Én a végén azért magam alá fostam, amikor Ultron beszél. :mrgreen:

Kíváncsi leszek a szinkronra, hogy ki próbálja meg visszaadni a hangját. :lol:
Vass Gábor vagy Kőszegi Ákos jó választás lehetne .

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vision pedig még csak nem is szerepelt a trailerben , lesz itt még meglepetés.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 23., csütörtök 11:19

TéOeM írta:...
Én nem szoktam elkülöníteni a Marvelt és a DC-t. Képregényt egyiktől sem olvastam még, filmjeiket meg a képregényfilmek közé sorolom, annyi különbséggel, hogy más aspektusban közelítik meg az alapanyagot. Mindkét oldalról láttam már kiváló alkotásokat, meg gyötrelmesen amatőröket is.

Magára a trailerre értettem, hogy volt már ennél jobb is. Ettől függetlenül a film remélhetőleg ütni fog. B-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2014. október 23., csütörtök 11:21-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég