Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. december 15., hétfő 15:51

Ha jól tudom, van közöttünk jó néhány elvetemült Kubrick fan.
Valaki elmagyarázná nekem a 2001: Űrodüsszeia című filmet? Én nagyon igyekezetem, és és a többi filmjét szerettem is, már amiket láttam, de ebből egyszerűen semmit nem sikerült felfognom, szóval ha valaki pár sort írna róla nekem, nagyon megköszönném.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. december 15., hétfő 10:16

Yamakasi B-) az tényleg jó
Az ötödik elem és A nagy kékség még watchlistes.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 15., hétfő 10:08

Santi írta:
lordgabi írta:Most nézem, elképesztő mennyiséghez adta már Luc Besson a nevét, munkásságát, ami a rendezői munkáját illeti eddig a Lucy és Az ötödik elem volt meg, egyik sem volt egy életre szóló emlék, szóval az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok tőle kötelezőképp? :hmmm:
B13 mindenképpen (bár itt nem rendező), de a szállító és a taxi széria is jó kikapcsolódás. :)
Yamakasi és a Wasabi :Đ :Đ
Nikita
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. december 15., hétfő 10:06

lordgabi írta:Most nézem, elképesztő mennyiséghez adta már Luc Besson a nevét, munkásságát, ami a rendezői munkáját illeti eddig a Lucy és Az ötödik elem volt meg, egyik sem volt egy életre szóló emlék, szóval az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok tőle kötelezőképp? :hmmm:
B13 mindenképpen, de a szállító és a taxi széria is jó kikapcsolódás. :)
Mondjuk egyiknél sem rendező, de mindben bennevan a keze. Szerk: közben úgy látom a Taken-t is ő írta, az is jó.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2014. december 15., hétfő 10:10-kor.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. december 15., hétfő 2:30

Léon, a profi (Léon, 1994) - a filmklubos filmeken kívül nem nagyon néztem semmit hetek, hónapok óta, ma megtudtam, hogy megszólal Sting egyik legismertebb dala is a filmben (finom fogalmazva nem tartozott a kedvenceim közé korábban), és néhány Youtube képsor után beleégett az agyamba, hogy ezt ma mindenképp pótolnom kell. Másfél éve már legalább, hogy a gépen pihent, sok dicséretet hallottam már róla korábban, kultuszfilm, de nem szívesen szoktam akciófilmeket darálni, legyen szó híresről, nem felkapott kincsről.
Maximálisan egyetértek a pozitív véleményekkel, valami elképesztő hangulata van az egésznek, nem beszélve a színészekről (Gary Oldman, a fiatal Natalie Portman, és ugye Jean Reno alakítása...frenetikus), és úgy egybevetve minden elemét, majdnem tökéletes.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Közben mintha hasonlított volna pár meg-megszólaló effekt a híres dalra, de a vége felé közeledve magam sem hittem, hogy ez benne lesz, na de amikor elültette a virágot...elképesztő, milyet dobott az egészen...amikor szívesen végig mehet a stáblista. :)
9,5 pont nálam nincs, egyelőre olyan 9/10, mint a ház, az idő múlásával kiderül, hogy bekerülhet-e a legnagyobbak közé, biztosan újrázva lesz majd. :salute:

Most nézem, elképesztő mennyiséghez adta már Luc Besson a nevét, munkásságát, ami a rendezői munkáját illeti eddig a Lucy és Az ötödik elem volt meg, egyik sem volt egy életre szóló emlék, szóval az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok tőle kötelezőképp? :hmmm:

Szenvedélyek viharában (Legends of the Fall, 1994) - főszerepben: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn - szintén egy kilencvennégyes darab, nagyon féltem tőle, hogy szenvedés lesz, mert mindennek kinézett előtte, csak nem az én kategóriá(i)mnak (picivel több is mint két óra), de rendkívül pozitívat csalódtam - erős 8/10.
A Pola X-ről pedig már tettem említést korábban is. :happy:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. december 14., vasárnap 22:52

Remy írta:Eredetit amúgy láttad? Ha nem, szerintem adj neki egy esélyt, az is elég fasza, sőt...
Nem, bár azzal akartam volna kezdeni, de emlékeztem milyen régi, gondoltam biztos gagyi. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 14., vasárnap 22:26

P. Krisz írta:
Remy írta:Kiszivárgott információk szerint a Sony újra rebootolni készül a Pókember-franchise-t. Ám most kihagynák az eredettörténetet, és egy már felnőtt Pókembert hoznának el nekünk, vagy egy konkrét képregényadaptációt.
Ha képregény , akkor az Amerika Kapitány 3 eseményei miatt a Marvel biztos megvenné a jogokat vagy egy Pegi 16 Noir Spiderman . B-)
pókember (meg amúgy egyik mainstream képregényhős sem) lesz sosem pegi 16 vagy attól feljebb. spidey a gyerekek által egyik legjobban imádott karakter az usában. több százezer/millió gyerek nem mehetne a vetítésekre.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 14., vasárnap 22:19

Santi írta:
Remy írta:Készíteni akarok egy Reviczky Gábor toplistát. (Szerintem magasan a legjobb magyar színész). Esetleg, aki jártasabb a magyar filmek terén, említene tőle pár jó filmet, amit érdemes megnézni?
Üvegtigris :D
Amúgy nem nagyon vagyok otthon a hazai filmekben, de egy ismerősöm ezt mondja meg a Csinibabát.
Csak TOP 5 lesz, és próbálok rámenni azokra, ahol konkrét főszereplő. Összeírtam néhány filmet, meglátjuk mi lesz belőle.
Sierra írta:A majmok bolygója: Lázadás
Eredetit amúgy láttad? Ha nem, szerintem adj neki egy esélyt, az is elég fasza, sőt...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. december 14., vasárnap 22:16

A majmok bolygója: Lázadás

Ejj de kár az utolsó fél óráért. :D
Izgalmas film meg minden, nem unatkoztam rajta, de nekem ez már sok volt. Hogy pár "agyafúrt" majom kifogjon egy egész városon, és akármit csinálnak nem lesz semmi sérülés rajtuk (ja, és baszott erősek persze), nem az én világom. :D Pedig egész jó a sztori, de kicsit rövidre sikerült a film, egy-két dologba bele mehettek volna jobban. Talán a Forradalomban megkapom ezeket. :mrgreen: Erős kezdés után gyenge befejezés:

7/10

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 14., vasárnap 17:33

P. Krisz írta:
Remy írta:Kiszivárgott információk szerint a Sony újra rebootolni készül a Pókember-franchise-t. Ám most kihagynák az eredettörténetet, és egy már felnőtt Pókembert hoznának el nekünk, vagy egy konkrét képregényadaptációt.
Ha képregény , akkor az Amerika Kapitány 3 eseményei miatt a Marvel biztos megvenné a jogokat vagy egy Pegi 16 Noir Spiderman . B-)
A hírek szerint valami Kraven utolsó vadászatát akarják, ha már képregény. Ami az egyik leghíresebb Pókember képregény, bár én nem vágom, nem nagyon olvastam Pókembert.
de egy ismerősöm ezt mondja meg a Csinibabát.
Kösz, felírtam. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. december 14., vasárnap 17:21

Remy írta:Kiszivárgott információk szerint a Sony újra rebootolni készül a Pókember-franchise-t. Ám most kihagynák az eredettörténetet, és egy már felnőtt Pókembert hoznának el nekünk, vagy egy konkrét képregényadaptációt.
Ha képregény , akkor az Amerika Kapitány 3 eseményei miatt a Marvel biztos megvenné a jogokat vagy egy Pegi 16 Noir Spiderman . B-)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. december 14., vasárnap 17:07

Remy írta:Készíteni akarok egy Reviczky Gábor toplistát. (Szerintem magasan a legjobb magyar színész). Esetleg, aki jártasabb a magyar filmek terén, említene tőle pár jó filmet, amit érdemes megnézni?
Üvegtigris :D
Amúgy nem nagyon vagyok otthon a hazai filmekben, de egy ismerősöm ezt mondja meg a Csinibabát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 14., vasárnap 16:46

Remy írta:Kiszivárgott információk szerint a Sony újra rebootolni készül a Pókember-franchise-t. Ám most kihagynák az eredettörténetet, és egy már felnőtt Pókembert hoznának el nekünk, vagy egy konkrét képregényadaptációt.

Olyan rendezők kerültek szóba, mint: Brad Bird, James Gunn, Colin Trevorrow, Edgar Wright, vagy Phil Lord & Chris Miller.

Így nagyon úgy tűnik, hogy Marc Webb-nek és valószínűleg Andrew Garfield-nak is meszeltek.

:lol: :lol: :lol: Sony... Inkább adnák már vissza a Marvelnek a jogokat, mert ez már szánalmas.
Hát szerintem nagyon kakik voltak a csodálatos pókemberek. A régi komorabb hangulatú trilógia jobb volt, de annál is könnyen lehetne jobbat összehozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 14., vasárnap 16:34

Készíteni akarok egy Reviczky Gábor toplistát. (Szerintem magasan a legjobb magyar színész). Esetleg, aki jártasabb a magyar filmek terén, említene tőle pár jó filmet, amit érdemes megnézni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Bözsike765
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 18:13
Kedvenc játékosaid: Nana Welbeck, Ahmed Benali

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Bözsike765 » 2014. december 14., vasárnap 16:31

Sziasztok!

Mondanátok nekem jó filmeket az elmúlt 4-5 évből?
Előre is köszi.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 14., vasárnap 12:36

Kiszivárgott információk szerint a Sony újra rebootolni készül a Pókember-franchise-t. Ám most kihagynák az eredettörténetet, és egy már felnőtt Pókembert hoznának el nekünk, vagy egy konkrét képregényadaptációt.

Olyan rendezők kerültek szóba, mint: Brad Bird, James Gunn, Colin Trevorrow, Edgar Wright, vagy Phil Lord & Chris Miller.

Így nagyon úgy tűnik, hogy Marc Webb-nek és valószínűleg Andrew Garfield-nak is meszeltek.

:lol: :lol: :lol: Sony... Inkább adnák már vissza a Marvelnek a jogokat, mert ez már szánalmas.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 14., vasárnap 4:44

:lol: :lol:

Come on let me drive!!!! :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 22:44

Will Sasso's "Arnold Schwarzenegger Driving" - Vine Compilation

:lol: hatalmas. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. december 13., szombat 22:32

De szerintem elég shutternek, :hmmm:
deal

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 22:31

VanillaSky írta:Tényleg R31 ilyenkor sutter kap 2 hetet spoilerért vagy csak én meg elviekben te? :D Vagy én 6 hónapot mert beszólok a főnökségnek? :shifty:
Hú, jogos baffameg :lol:
De szerintem elég shutternek, :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég