Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 12., kedd 23:12

tubatibi írta:Egyébként akit érdekel az online polcokon fent az Amerika kapitány: A tél katonája, nagyon jó minőségben, szinkronnal. :)
Volt, akinek elkerülte a figyelmét, itt egy másik zenész, amelyik felkerült a polcokra szinkronosan: A csodálatos Pókember 2. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 12., kedd 18:32

messideco írta::'(

Hollywood egyik legsokoldalúbb színésze távozott. A holt költők társasága életem egyik meghatározó filmélménye, a középiskolában kötelezővé tenném a vetítését.

R.I.P.
Nem tudom nálatok, hogy van, de nálunk gimiben az etika tanár megnézette velünk. Gondolom azóta is "hagyomány" nála.

Nyugodjon békében!
"If you don't like your destiny, don't accept it."

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 12., kedd 18:29

:'(

Hollywood egyik legsokoldalúbb színésze távozott. A holt költők társasága életem egyik meghatározó filmélménye, a középiskolában kötelezővé tenném a vetítését.

R.I.P.
"And my heart will leave you never."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. augusztus 12., kedd 6:53

Szerencsére sok jót hagyott itt nekünk, többek között ezt.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 12., kedd 3:25

Nyugodjon békében... :-(

nekem legjobban a Ragacsos filmje maradt meg bennem még a kiskoromból, de jó is volt az :p
Discovering Flubber

az a piros mekis autó még mindig meg van sztem valahol és a hátulján a robotot el lehetett tüntetni :D

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. augusztus 12., kedd 2:21

"Robin Williams megnevettette és elgondolkodtatta az embereket. Emlékezni fogok rá és meg fogom becsülni. Egy nagyszerű ember, művész és barát volt. Kimondhatatlanul hiányozni fog" - Kevin Spacey
"Stefaniet és engem borzasztóan elszomorít barátunk, Robin Willams elvesztésének híre. Az egyik legkedvesebb, legnagylelkűbb ember volt, akit valaha ismertünk. Imádkozunk családjáért és közeli barátaiért ezekben a nehéz időkben. Ma egy csodás lelket vesztett el a világ" - Andre Agassi

Hát igaz, csatlakozott a Holt költők társaságához. :-( Nagy kedvencem volt, nagy zseni volt ez az ember. Hihetetlen.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 12., kedd 1:08

soadroli írta:
Remy írta:Bazeg meghalt Robin Williams :ozil:
Pont most olvasom, elvileg öngyilkosság :( Bár sok kamu halálhír van mostanában, reméljük ez is az.
Variety és IMDB is lehozta. Ez nem kamu sajnos.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. augusztus 12., kedd 1:07

Remy írta:Bazeg meghalt Robin Williams :ozil:
Pont most olvasom, elvileg öngyilkosság :( Bár sok kamu halálhír van mostanában, reméljük ez is az.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 12., kedd 1:06

Bazeg meghalt Robin Williams :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. augusztus 11., hétfő 23:35

Expendables 3-nak olyan izzadságszaga van, hogy nyitott ablaknál kellett néznem. Itt kéne abbahagyni, pedig anno nagyon örültem, hogy összehoznak egy ilyen filmet.

Meg hát Bruce papa nélkül kapásból hátrányból indult a film. :-(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 11., hétfő 23:18

Marci77 írta:A Lego Movie jo film? :mrgreen:
Nekem tetszett. Hangulatos mese, vannak benne jo poenok is, egyszer mindenkepp megeri megnezni.

Meglestem a Need for Speed filmet is. Nagy elvarasaim nem voltak vele szemben, szerettem volna latni par vagany kocsit meg egy kis versenyt. Talan tobbet is ki lehetett volna belole hozni, de igy is egesz jo volt, egyszeri kikapcsolodasnak tokeletes.

A galaxis orzoi
En is kivancsi vagyok milyen lesz. Trailer alapjan ilyen Avengers fele poenkodos filmre szamitok.
Zsombor írta:Igen, ez a film elég nagy hype-ot kapott, és nem azért, mert 10-ből 9 embernek tetszik, hanem mert már a trailer alapján írták rengetegen, hogy milyen hiperszupercsúcskirály film lesz. Picit hasonlót éreztem a man of steelnél is, csalódás is lett a számomra, és bár már egyre kevesebb képregény alapján készülő filmet lesek moziba, erre beülök, de nincs sok elvárásom.
Na igen, az is fontos, hogy mekkora elvarassal ulsz be egy filmre. Velem is nem egyszer elofordult mar, hogy egy filmrol mindenkitol azt hallottam, hogy mennyire kiraly, ezert tudat alatt tul magasra tettem a lecet es persze hogy vegul csalodnom kellett.
Zsoc írta:
lordgabi írta:Sokadjára is előjött a téma, tegnap hajnalban én is majdnem írtam ezzel kapcsolatban, csak nem nagyon tudtam megfogalmazni, nagy +1, druszám! :agree:
Jaja, én is fent voltam, mert pont nem volt meló ma, úgyhogy megnéztem egy filmet éjjel, jó hosszú volt így elhúzodott, mondtam is a haveromnak, hogy jobb lett volna ha a barátnőm is itt van, akkor már le sem feküdtem volna, de azért fáradt voltam, úgyhogy nem volt erőm írni már, így aztán elmaradt, már kipihentem magam szerencsére, így mostmár kezdődhet az este, megyünk szörpözgetni egyet, de igaza van Fószt barátnak. +1, Gabi! :salute: :)
:lol: :lol: :lol:
sentry írta:Az biztos, és nem sértődés okán, de ide max akkor fogok filmről írni, ha nem a dc vs marvel, meg a B és C kategóriás filmekről fog pörögni a topik. Lehet anyázni, hogy ez nem filmes blog stb, nem is akarom megszabni miről legyen szó, de más amikor 62423x jön fel ugyan az a téma, ugyan attól az embertől.
Lehet hogy unalmas neked ez az egesz kepregenyes tema, amivel egyebkent semmi baj, mindenkinek mas tetszhet, de szerintem az se (annyira) jo hozzaallas, ha azt mondod, hogy nem tetszik a tema, ezert max akkor jossz ha olyanrol irnak, ami neked is tetszik. Mert azert te is ugyanugy elojohetsz a sajat temakoroddel mint masok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62773
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 11., hétfő 22:04

MyStiQ írta:Egyébként a viccet félretéve: tényleg ez a baj, amit Zsombi leírt.

Itt nem lehet beszélgetni, mert jön Remy, és mindenre reagál, illetve mindent megmagyaráz. hehének csak másfél óra kikapcsolódást jelentenek a DC/Marvel filmek, de ez nem úgy van, mert annál sokkal többet érnek ezek. Sentrynek szintén nem tetszik, akkor Sentry sem ért hozzá. R24-nél az Amerika kapitány 2 az üdítő kivétel, de ez R24 hibája, mert nem látja a mögöttes tartalmat. Gyakorlatilag egy "orvos válaszol rovat" ez a topik.

Ha más topikban zavarja az embereket, ha R.M.C.F sokszor leírja, hogy ő megmondta 10 éve, vagy ha máshol zavarja a többieket, hogy hehe állandóan Patoval buziskodik, akkor ez is zavarhatja a fórumozókat, nem?
Ha már pluszegyezünk, akkor én erre szavazok.
Illetve az a baj - mint sok másik topicban is - , amikor konkrét kérdés/kérés érkezik, akkor eltűnik napokra. Mondjuk ez nem csak rá igaz.

Na de off vége. Jöhet egy Zs kategória, hogy jobban tudjam értékelni a bb-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. augusztus 11., hétfő 21:49

Igen, vannak azok a fórumozók, akiknek a hozzászólásait egy adott topikban csak simán át kell ugrani. Santi ilyen a filmtopikban. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 11., hétfő 21:43

Santi írta: És ha én meg azt mondom, hogy még nem is láttam és egyelőre nem is izgat a dolog? :smile:
te jártál jól, mert csak offolni tudsz a filmmel kapcsolatban, warnt neki :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. augusztus 11., hétfő 21:34

MyStiQ írta:Egyébként a viccet félretéve: tényleg ez a baj, amit Zsombi leírt.

Itt nem lehet beszélgetni, mert jön Remy, és mindenre reagál, illetve mindent megmagyaráz. hehének csak másfél óra kikapcsolódást jelentenek a DC/Marvel filmek, de ez nem úgy van, mert annál sokkal többet érnek ezek. Sentrynek szintén nem tetszik, akkor Sentry sem ért hozzá. R24-nél az Amerika kapitány 2 az üdítő kivétel, de ez R24 hibája, mert nem látja a mögöttes tartalmat. Gyakorlatilag egy "orvos válaszol rovat" ez a topik.

Ha más topikban zavarja az embereket, ha R.M.C.F sokszor leírja, hogy ő megmondta 10 éve, vagy ha máshol zavarja a többieket, hogy hehe állandóan Patoval buziskodik, akkor ez is zavarhatja a fórumozókat, nem?
Köszönöm, hogy megemlítetted a nevem, Zsombival beszéltük ezt du-t pm-ben. Rohadtul egyet értek. Amúgy kimaradtam volna a flameből, de csak azért, mert nem látom, hogy lenne ennek értelme. Faustnak még ha igaza is van, akkor szerintem pedagógiai okokból (Remy felnéz szerintem Faustra) nem jókor tette, hogy kiállt mellette, akkor mikor jogosan célozgattunk, hogy ez sok lesz. Én anno kaptam személyeskedésért jogosan 2 hét pihit emiatt már, most nem kéne.

Az a baj Remy: hogy személyes támadásnak veszed, ha egy olyan film nem tetszik másnak, ami neked igen. Pedig nem is te rendezted, semmi közöd a filmhez. Ha majd az élet olyan helyzetbe hoz, hogy egy hozzáértő - vagy olykor rohadtul nem is hozzáértő - zsűri bírálja, minősíti a saját terméked, munkát, és Te max csak illedelmesen védheted meg az igazad, mert ez az elfogadott attitűd, akkor gondolj majd arra milyen "hisztiket" lenyomtál itt, mert képtelen vagy elfogadni, hogy másnak nem tetszik az, ami neked igen.

Anno én is pedzegettem, hogy sok lesz már ez, talán a Remy topikja kifejezés is tőlem jött, nem tudom. Akkor le lettem ugatva, hogy nem baj, ha pörög a topic. Kisarkítva lassan majd az lesz mint raureal meg a Raúl topik.... :)

Az biztos, és nem sértődés okán, de ide max akkor fogok filmről írni, ha nem a dc vs marvel, meg a B és C kategóriás filmekről fog pörögni a topik. Lehet anyázni, hogy ez nem filmes blog stb, nem is akarom megszabni miről legyen szó, de más amikor 62423x jön fel ugyan az a téma, ugyan attól az embertől.

Közben eszembejutott egy film, ami viszonylag jó az utóbbi 5-10 évből. Nem néztem végig listákat, nem erőltettem meg magam, de esküszöm nyáron rászánok egy fél napot, hogy kedvedbe járjak és mondjak pár jót. Az egyik a Marry and Max de ez sem az igazi. Nem mondtam hogy "whásztákhurva mit láttam", csak egy igazán jól sikerül film, amin rohadtul látszik, hogy nem a pénz volt a szempont, hanem hogy valami értéket teremtsen az alkotó. :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 11., hétfő 21:33

Kerlon írta:
Faust írta:Én viszont kezdem kurvára unni hogy folyamatosan rászálltok Remyre. Az ízlésében van egy kis defekt, de ezt a filmtopik résztvevőinek kb. 80%-a elmondhatja magáról, szóval nem értem, miért kell folyamatosan baszogatni mert pl. nem tetszik neki a Harcosok klubja. Nem Ő az egyetlen ezen a bolygón, elárulhatom.
jelentkezem, nekem sem igazán jött be, rohadt vontatott, de megkérdezem a másik énem, hátha tetszett neki


igen!!! mentünk verekedni
És ha én meg azt mondom, hogy még nem is láttam és egyelőre nem is izgat a dolog? :smile:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 11., hétfő 21:31

Faust írta:Én viszont kezdem kurvára unni hogy folyamatosan rászálltok Remyre. Az ízlésében van egy kis defekt, de ezt a filmtopik résztvevőinek kb. 80%-a elmondhatja magáról, szóval nem értem, miért kell folyamatosan baszogatni mert pl. nem tetszik neki a Harcosok klubja. Nem Ő az egyetlen ezen a bolygón, elárulhatom.
jelentkezem, nekem sem igazán jött be, rohadt vontatott, de megkérdezem a másik énem, hátha tetszett neki


igen!!! mentünk verekedni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. augusztus 11., hétfő 21:21

Marci77 írta:a Kontroll jó magyar film? :)
A füstje nagyobb, mint a lángja, de egyszer érdemes csekkolni.

Arról szerintem nem (CSAK) Remy tehet, hogy kb. csak Ő ír a filmtopikba, pl. én sem miatta szarok már az egészre. A válaszolgatást aláírom, hogy túlzásba viszi rengetegszer, én rövidebb idő alatt meguntam anno. :mrgreen: Úgyhogy Remy, szerintem pedig kicsit kevésbé hevesen védd a kedvenceket.

Felőlem persze azt csináltok, amit akartok.

Gondolom érdemes meglesni.
Ha tökéletes filmet akarsz látni, megnézed az első felét. Ha csak egy kurvajó filmet, a másodikat is. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. augusztus 11., hétfő 21:19

hehe állandóan Patoval buziskodik
:mrgreen:


Megtetszett Faust idézete, megnéztem miből van, ez a Full Metal Jacket eddig kimaradt, de az a pár mondat, amit olvastam róla megfogott.

Gondolom érdemes meglesni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 11., hétfő 21:15

még a végén megsajnálom itt Remy-t, hogy mindenki egy emberre szállt rá. szegény. :lol: :lol:

kicsit sem ismerős, akár RMCF, akár az én esetemben.
de mi kemények voltunk.
vagyis RMCF kemény, én meg leszarom :D
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég