Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 22., péntek 9:14

Faust írta: Hu amugy, most tenyleg nem azert, de ez a Zendaya egy akkora semmi hogy az hihetetlen, nez azzal az egyetlen banatos arcaval ki a fejebol 2 es fel oran keresztul, neha amikor szineszkedni kell gyorsan el is vagnak rola. Erthetetlen mire fol van ennyire sztarolva a borszinen kivul. Tobbi az mind patent.
:lol:
Csak kijott reggelre beloled a rasszista allat :lol: :kalapos:

Volt az a sorozat, amiben drogos kiscsajt jatszott, euphoria vagy mi, sztem abbol el mai napig, meg ezeket a gyerekszínészeket mindig toljak agybafobe, lasd pl a stranger thingses arcok.
Meg a pokember tom hollanddal, nincs mas, ot kell tolni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 22., péntek 9:10

Hu amugy, most tenyleg nem azert, de ez a Zendaya egy akkora semmi hogy az hihetetlen, nez azzal az egyetlen banatos arcaval ki a fejebol 2 es fel oran keresztul, neha amikor szineszkedni kell gyorsan el is vagnak rola. Erthetetlen mire fol van ennyire sztarolva a borszinen kivul. Tobbi az mind patent.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 21., csütörtök 23:42

zsír, igy már érthetőbb. én is ilyesmire gondoltam, de nem tudtam volna igy összeszedni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyértelmuen érezheto volt (ugy is, hogy nem olvastam a könyveket még), hogy egy ellenszenves kis geci lett a messiásból, elhuzodik a baszóka is tőle

roadhouse-hoz: most értem a végére, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem pont ez a tirpák aljageci mcgregor karakter tetszett, érdemes megnézni minden sajtótájit chupachupsfejű mayweather ellen, ugyanigy adja elő élőben is.
nem fér meg nálam amúgy együtt a viccelődős/erőltetett poénkodás, meg a halálra menő verekedés, szóval én választottam volna, én inkább elmegyek full realitás irányba, de értem, hogy miért ez a laza tengerparti bár feeling lengi be az egészet az origi után.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 21., csütörtök 22:36

Hehe:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kicsit osszetett a kerdes, mert a konyvben sem teljesen igy van, ahogy a filmben tortent. Herbert felallasat alapvetoen ertette felre az olvasokozonseg, mert tobbnyire ugy ertelmeztek a konyv veget, hogy a jo gyozott. Herbert nem igy gondolta, ezert irta meg a Messiast, ahol kifejti, hogy Paul egy loose cannon, aki tobbnyire keptelen befogadni, hogy nem lat tisztan a jovoben, es bar probal a moralitas utjain jarni, de a dontesei kovetkezmenyei belathatatlanok. Villeneuve sokmindent megvaltoztatott ennek erdekeben, hogy Paul karaktere arnyaltabb legyen, es ne egyertelmu pozitiv vegkifejlete legyen a filmnek. Paul (a filmben) azert nem mer delre menni, mert fel hogy kirobbantja a bolygokozi jihadot. Miutan iszik az Elet vizebol, es nem csak a jovot latja (amiben egyertelmubbe valik, hogy barmit is tesz, haboru lesz), hanem a multat is, kicsit megkattan, es a bosszuszomja hajtja, ami ugye gyenge emberre teszi, ami eles ellentete a mindenkori messianisztikus figuraknak.

Komplex kurvara az egesz. Nem tudom, mennyire lattam volna at a konyvek viszonylagos ismerete nelkul, a kerdeses reszek pont tobbszaz, megfilmesithetetlen oldalt olelnek fel a konyvben.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 21., csütörtök 22:07

ROAD HOUSE: Felemás érzések kavarognak bennem. Vannak azért elég fasza, menő pillanatai Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Első bunyó, mikor megérkezik a bárba :lol: , Gyllenhaal jó, a sztori többé-kevésbé rendben van, (bár lehetett volna kicsit feszesebb a tempója...) Conor McGregor meg... Ő valószínűleg felszippantott 2 utcát a forgatás előtt és semmi mást nem csinált, csak hozta saját magát. Imádtam. (Jöhet a Fast-univerzumba is, köszi!) :kalapos:

Viszont a kamera rángatása, a bunyók nagyon low budget megoldásai, illetve itt-ott a CGI ultra gagyi megvalósítása azért ki tudott dobni...

Nézhető, de valószínűleg nem lesz klasszikus, mint az elődje.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 21., csütörtök 21:10

hehetheoriginal írta:
nzooli93 írta: Film az vagány, hangulatos tesztoszteron bomba ,mint a régi. Jake nagy színész, simán hozza a laza Dalton szerepet.
Connor viszont nekem röhejes. Oké tud bunyozni,de ez a színészkedés valami paródia, még ha így is írták a karakterét,akkor is nagyon gyengusz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most kezdtem el nezni, meg az elejen jarok, de sajnos a koltsegvetes vagy annak hianya kurvara meglatszik, a cgi supported ütések az elején post malone kollégától, meg a vonat vs autó, ahogy kinéz, hát szomorú eddig, azért jake sztem nem egy szar szinesz, nem kéne gerard butler meg russell crowe szintre lesüllyedni... :coffee:
Ez sajna már sajna a trailerből lejött, hogy a bunyókkal lehet/lesz probléma.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 21., csütörtök 21:04

nzooli93 írta: Film az vagány, hangulatos tesztoszteron bomba ,mint a régi. Jake nagy színész, simán hozza a laza Dalton szerepet.
Connor viszont nekem röhejes. Oké tud bunyozni,de ez a színészkedés valami paródia, még ha így is írták a karakterét,akkor is nagyon gyengusz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most kezdtem el nezni, meg az elejen jarok, de sajnos a koltsegvetes vagy annak hianya kurvara meglatszik, a cgi supported ütések az elején post malone kollégától, meg a vonat vs autó, ahogy kinéz, hát szomorú eddig, azért jake sztem nem egy szar szinesz, nem kéne gerard butler meg russell crowe szintre lesüllyedni... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. március 21., csütörtök 20:44

Film az vagány, hangulatos tesztoszteron bomba ,mint a régi. Jake nagy színész, simán hozza a laza Dalton szerepet.
Connor viszont nekem röhejes. Oké tud bunyozni,de ez a színészkedés valami paródia, még ha így is írták a karakterét,akkor is nagyon gyengusz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 21., csütörtök 18:25

Nagyon fasza a Dune. Long live cinema.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 21., csütörtök 8:58

Remy írta: Hopp, Road House nap van!!! :sziv: B-) Lécci, legyen jó!
rip 2/10 :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 21., csütörtök 8:14

Hopp, Road House nap van!!! :sziv: B-) Lécci, legyen jó!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. március 20., szerda 21:08

De a prom az nem is alien film. Ezt regen sem ertettem, hogy mire fel volt a haborodas? Az nem a sex volt, csupan az előjáték. Egyedul a covenantra lehet haragudni. Arra nagyon. Mondjuk, ha anno prometheus es a covenant közé bement volna a paradise lost, ami összeköti a filmeket és latod az eseményeket, ahelyett, hogy 3 mondatban ledaraljak neked, akkor talán lett volna egy kerek torteneted. Borzasztó volt látni egy alien cimet, illetve annak hazudott filmet, ahol 2 orahosszan keresztül szopja két robot a furulyat egymas szajabol a kis boszorkanykonyhajukban. A prometheussal nem volt gondom. Az egy egyedi jo scifi, mely az első rész elején látott kérdésekre keresi a valaszt. A covenantnek hála nem tudjuk meg. kösz david.

Ez a trailer tetszik. Úgy néz ki vegre visszater a jó recept, amivel ez igazan működik. A klausztrofob helyzet, sötétség, horror.

Továbbra is egy Newt filmet várnék. Egyszer remélem végre valahára valaki sikerrel jár majd az ügyben.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. március 20., szerda 17:48

csababarca írta: Ennek van köze a Prometheus-Covenant vonalhoz?
Semmi. :kalapos:

Tervben volt sokaig tobb resz is, de Prometheus után kiakadtak a rajongok ,hogy nincs Alien, ezert Scott gondolom stúdió nyomasra átugrott pár ötletet,amit megakart csinalni a Prometheus es Covenant között , aztan jott egy összecsapott Covenant, amiben voltak mar alienek, de mint film nem lett sikeres,ezert kuka lett valszeg az egesz sztorivonal.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. március 20., szerda 17:24

Ennek van köze a Prometheus-Covenant vonalhoz?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 20., szerda 17:17

Na, ez! Ez jó! :sziv: Alien Isolation feeling.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. március 20., szerda 17:06

Alien: Romulus | Teaser Trailer
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 20., szerda 13:26

istimester írta: Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Almát a körtével tipikus esete.
Ezt azert kifejthetned akkor. Kivancsi vagyok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 20., szerda 9:40

szobandras írta: "Egyből kedvem is támadt valami darálós FPS játékhoz, amiben ordítva kell szétszedni az ellenséges lényeket."

Helldivers 2 ;)
Neztem, eleg funnak tunik. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

szobandras
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:35
Kedvenc játékosaid: Raúl, Ronaldo, Roby Carlos, Zidane, CR, Ramos, Modric, Jude
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: szobandras » 2024. március 20., szerda 9:36

"Egyből kedvem is támadt valami darálós FPS játékhoz, amiben ordítva kell szétszedni az ellenséges lényeket."

Helldivers 2 ;)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. március 19., kedd 21:47

Remy írta:
STARSHIP TROOPERS: Ezzel a filmmel Paul Verhoeven olyan mixelt menüt dobott össze, amiben egyszerre találod meg az olajban tocsogó KFC csirkeszárnyat és a gondosan elkészített bélszín steaket.
Egy olyan zseniális művet alkotott, ami egyszerre tud hibátlan B-mozi és jól működő szatírikus hangvétellel megáldott inváziós akciófilm lenni (Valahol a Függetlenség napja és a Támad a Mars! között lavírozik). Mindezt pedig egy olyan névsorral sikerült véghez vinnie, mint Casper Van Dien, Denise Richards, Dina Meyer, Clancy Brown, Neil Patrick Harris, Michael Ironside vagy éppen Dean Norris.

Basil Poledouris zenéje szuper, a praktikus effektek pedig egészen elképesztőek, a látvány még 2024-ben is simán megállja a helyét!

Egyből kedvem is támadt valami darálós FPS játékhoz, amiben ordítva kell szétszedni az ellenséges lényeket. (Végül csak az új Postal játék lett belőle, ami a Serious Sam játékokra hajaz)

"Csak egy jó rovar van: a döglött!"
Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Almát a körtével tipikus esete.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég