Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 16., kedd 13:15

Final cut.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

soadroli
Kedvenc csapatod: a másik

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 16., kedd 12:50

a blade runner első részéből melyik verziót érdemes megnézni? final cut? mert még nem láttam, és most le akarom nyomni mindkettőt :D
Kép
Kép
Kép

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 14., vasárnap 22:33

Dunkirk

Nagyon nem hittem volna, de otthon jobban tetszett, mint moziban. Kis képernyőn az ív és az időkezelés jobban átjött.
Nem illik.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. január 14., vasárnap 19:22

Logan Lucky

Ha csak siman elkeszitik a filmet, lett volna belole egy egyszer nezhetos esti kikapcsolodas. De hogy ezt a paraszt akcentust miert kellett eroltetni? :roll:

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 14., vasárnap 15:09

soadroli írta:Három óriásplakát Ebbing határában
nagyon bejött, remélem az oscaron is tarolni fog. Sam Rockwell és Frances McDormand óriásit játszanak. az in bruges és a seven psychopaths rendezőjének új filmje. bátran ajánlom :) bár még csak screener verzió van :D

tökéletes leírása, hogy mennyire ostobák az amerikaiak.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

soadroli

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 14., vasárnap 1:02

Három óriásplakát Ebbing határában
nagyon bejött, remélem az oscaron is tarolni fog. Sam Rockwell és Frances McDormand óriásit játszanak. az in bruges és a seven psychopaths rendezőjének új filmje. bátran ajánlom :) bár még csak screener verzió van :D
Kép
Kép
Kép

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 12., péntek 19:31

Yazid írta:a vége fele már elég fárasztó volt szerintem a film alig vártam mikor lesz vége, aki látta tudja miről beszélek.
bírom mikor egy filmet megnyomja pozitív irányba akármilyen csaj szereplő. azért vannak más jellegű filmek :D
szóval hiába volt csini, a film nem volt nagy dirr durr

Persze én is csak azért emlitettem a csajt, mert ő a film egyetlen pozitívuma. :D
Bár én amúgy végig élveztem, egyszerűen annyira gagyi volt, h nem tudtam mást csinálni. :lol:

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 12., péntek 15:36

TheBull6 írta:Happy Death Day (Boldog Halálnapot)

A remek Scream sorozat "imádóknak" kötelező darab. :D
Meg annak is, akkor el akar b*szni egy kis időt az életéből. A főszereplő csaj sem annyira rossz bőr. B-)

a vége fele már elég fárasztó volt szerintem a film alig vártam mikor lesz vége, aki látta tudja miről beszélek.
bírom mikor egy filmet megnyomja pozitív irányba akármilyen csaj szereplő. azért vannak más jellegű filmek :D
szóval hiába volt csini, a film nem volt nagy dirr durr

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 12., péntek 15:23

Happy Death Day (Boldog Halálnapot)

A remek Scream sorozat "imádóknak" kötelező darab. :D
Meg annak is, akkor el akar b*szni egy kis időt az életéből. A főszereplő csaj sem annyira rossz bőr. B-)

soadroli

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 10., szerda 15:47

Gary Oldman Phoenixet javasolja Batman szerepére
hát nemhiszem hogy elvállalná, de menő lenne :D
Kép
Kép
Kép

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. január 10., szerda 11:10

sebydani írta:Na Franco tegnap behúzott egy Globe-ot ( én amúgy rohadtul várom, hogy lássam a filmet, kurva jónak tűnik :mrgreen: ) azóta meg elindultak a pletykák, hogy ő lesz a következő áldozata a botránynak. #metoo

Már van újabb. Most Stan Lee-t vádolják. Állítólag az ápoló személyzetét zaklatta.
When I use my powers of a million exploding suns -- I unleash a blackness across the world. He comes and attacks the world every time I try to save it. That is his purpose. It killed my wife. I killed my wife. It killed -- it keeps coming and coming.

nzooli93

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 9., kedd 22:24

Jigsaw

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az első része már-már klasszikusi státuszban van , a maga műfajában biztosan, de én anno kedveltem a 2-3-at is. Aztán a többit is mindig kibeszéltük középsuliba, tudta mindenki,hogy nem jó filmek , meg mindig utólag írtak hozzá mindent,hogy lehessen valami agyament ötlettel folytatni a sztorit,de azért megnéztük,és néha még 1-2 dolog tetszett is az egészben. Sőt lesz,hogy újra fogom nézni,de persze egyértelmű volt anno, hogy le kell zárni, már a 7.rész is gyalázat volt. de ez?? a trailer még tetszett is, de az sajnos jobban sikerült mint a film. Ennek így nem tudom mi értelme volt. Most olvasom film után, hogy 10 millából készült az egész. Hát meg is látszik. A duna tv jobb filmet forgat le kb. Színészek nem is játszottak benne, mert ezek nem tudok kik voltak ,de nem színészek, és nem játszottak,hanem csak úgy voltak. A sztori meg a szokásos. Semmit nem újítottak, pedig 7 év után azt gondolná az ember,hogy valamivel meglepnek, valami újragondolás akármi,de nem semmi. Ugyanaz a séma, csak 3x rosszabb minőségbe. Ezekhez képest a 4-5-6 minőségi filmek voltak. Persze akik kedvelték a régi filmeket, úgyis megnézik ,főleg hogy Tobin Bell is rajta van a stáblistán, szóval az ember kíváncsi volt rá,hova vitték tovább,de ilyen formában nagyon kár volt hozzányúlni... :(

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 9., kedd 10:08

Remy írta:Azért, mikor a 101 eves Kirk Douglas megjelent a Globe-on. Elerzekenyult mindenki. Kemény az öreg. :agree:

Gary Oldman beszéde szerintem jó volt - készülhet az Oscar-speechre is :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 9., kedd 9:51

Azért, mikor a 101 eves Kirk Douglas megjelent a Globe-on. Elerzekenyult mindenki. Kemény az öreg. :agree:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, James, Hazard, Pastore
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 8., hétfő 19:56

Na Franco tegnap behúzott egy Globe-ot ( én amúgy rohadtul várom, hogy lássam a filmet, kurva jónak tűnik :mrgreen: ) azóta meg elindultak a pletykák, hogy ő lesz a következő áldozata a botránynak. #metoo
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. január 8., hétfő 18:32

Én ezt sejtem Jóhannson menesztésének hátterében. Kevés volt biztos a kopi, meg a düdüdüdüdüm. :mrgreen:

Leto szála miatt érdemes megnézni az egyik kisfilmet egyébként, de valóban, rajta dolgozhattak volna még. Valószínűleg ki van bontva Ő is rendesen, le is forgatták, csak aztán a stúdió 2 ésd fél óránál azt mondta hogy na azért álljon meg a fáklyás. :lol:
Nature calls. Out&back in. Reload. Team goal. Back home. Let's keep it up.

Fuera Bale

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 8., hétfő 16:18

Ezt a Molly's game-t már látta valaki, érdemes megnézni moziban?
Neymar & Mariano

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 16:04

Nekem nagyon eröltetetten lett Vangelis copy Zimmerék munkája, szinte éreztem, ahogy izzadnak a székükben, hogy ez legyen hasonló.

Amúgy Leto karakterénél éreztem, hogy még bonthatták volna, vártam volna valamit, a végén is csak lóg a szála a levegőben.
Nem illik.

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. január 8., hétfő 13:49

ziro4vr írta:It

Nem vagyok egy King fan, nekem nem jön át a stílusa. Filmként meg,két évad stranger things után, ez sablonos és közepes volt. És felszínes is a hosszához képest. Egyszer nézhető, könnyen felejthető.

Blade runner

Tetszett, azért hozzá kell tennem, hogy olyan ez, mint hehe amikor a mai fociról beszél. Annyira sok a sablon, közepes, érdektelen tucatfilm, hogy muszáj az ilyeneket kiemelni, pedig a kétezres évek előtt, tömve voltunk hasonló minőséggel. A zene mondjuk csalódás volt.

Az IT-el egyetertek, otvar kozepes film, nem ertem a hiszteriat korulotte. Teljesen tucat.

A 2049-hez: azert azzal vitatkoznek, hogy tomve voltunk ilyen minoseggel, nagyon komoly ez a cucc. Inkabb sokkal kevesebb volt a tucatszar, vagy csak nem jutottak akkora hirvereshez (mint most a havi egy tetves kepregenyfilm pl.). Az ilyen minoseg mindig is ritka volt, nincs is ezzel baj. :)

A zenehez: erdekes, vannak benne fogos cuccok es alapvetoen hozza a standard Zimmer szintet, de nagyon kivancsi lennek, miert dobtak ki Johannsont a produckiobol...szokasos kreativ nezetelteres bullshit, gondolom a ven bolond keze lehet a dologban. Johannson valahogy elkepesztoen kiegesziti Villeneuve-ot a Prisoners ota, es nagyon, NAGYON kivancsi voltam, hogy nyul a temahoz...hat talan majd egyszer megtudjuk, de ketlem.
Nature calls. Out&back in. Reload. Team goal. Back home. Let's keep it up.

Fuera Bale

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 7., vasárnap 17:25

It

Nem vagyok egy King fan, nekem nem jön át a stílusa. Filmként meg,két évad stranger things után, ez sablonos és közepes volt. És felszínes is a hosszához képest. Egyszer nézhető, könnyen felejthető.

Blade runner

Tetszett, azért hozzá kell tennem, hogy olyan ez, mint hehe amikor a mai fociról beszél. Annyira sok a sablon, közepes, érdektelen tucatfilm, hogy muszáj az ilyeneket kiemelni, pedig a kétezres évek előtt, tömve voltunk hasonló minőséggel. A zene mondjuk csalódás volt.
Nem illik.

Vissza: “Minden más”