Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 21., hétfő 16:18

Zsombor írta:
BlancoMark írta:A majmok bolygója megnézése után kedvet kaptam egy kis sci-fi nézéshez. Tudna valaki ajánlani filmeket ebből a műfajból? :)
Ha még nem voltak meg: Donnie Darko, Moon, Alien sorozat, egynek jó még az Oblivion, Butterfly- effect. Így hirtelen ennyi jutott eszembe.
Ezek már mind megvoltak, de köszönöm. Esetleg valami más?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 21., hétfő 16:13

BlancoMark írta:A majmok bolygója megnézése után kedvet kaptam egy kis sci-fi nézéshez. Tudna valaki ajánlani filmeket ebből a műfajból? :)
Ha még nem voltak meg: Donnie Darko, Moon, Alien sorozat, egynek jó még az Oblivion, Butterfly- effect. Így hirtelen ennyi jutott eszembe.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 21., hétfő 15:52

A majmok bolygója megnézése után kedvet kaptam egy kis sci-fi nézéshez. Tudna valaki ajánlani filmeket ebből a műfajból? :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 21., hétfő 11:36

Nos, az elmúlt két napban, illetve hajnalban, két nagy filmet is bepótoltam, ami eddig kimaradt.

Ryan közlegény megmentése

Hát igen..ez nem tudom, hogy hogyan maradt ki. Nagyon gyorsan elrepült az a majd' három óra, és nagyon jó volt. Minden percben benne volt az izgalom, hogy mikor mi fog történni, kit lőnek le hirtelen, stb. Valóban az egyik legjobb háborús film. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig amikor rátalálnak egy másik Ryanra, akkor már csalódott voltam, hogy milyen könnyen ment..de aztán jött a csavar:mrgreen:
Egyedül a befejezés nem tetszett annyira, illetve a franciául és németül beszélő ürge jelenete a végén, amikorSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sír, félmindentől... :D

10/9.5

Schindler listája

Ezt ma hajnalba néztem végig...hát azért durva volt ez a 3óra 15 perc :mrgreen: Nem volt ez rossz, főleg, hogy valamiért a Wall Street farkasához hasonlítottam a hossza miatt. És egy különbséget fedeztem fel, míg a Di Caprios filmbe ugyanazok ismétlődnek, tehát dugás, kokózás, beszéd stb. addig itt nincs üresjárat, mindig valami más történik.
Eléggé kegyetlen film egyébként, de jól mutatja be, hogy mi történt akkoriban, persze felmerülhet sok kérdés ilyenkor, hogy tényleg megtörténtek-e, de ez OFF, és politika. :D Összességében nem volt rossz film, a 8.3 (?) imdb értékelés kicsit soknak érzem, de akkoriban ez nyilván nagy filmnek számított. Liam Neeson pedig nem sokat változott a 20 év alatt :mrgreen:

10/7

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. július 21., hétfő 1:52

A könyvet.
Szívesen!
:mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. július 21., hétfő 1:26

Van ugye a két film: A legyek ura (Lord of the Flies, 1963, 1990)... Az a kérdésem lenne, hogy melyiket érdemesebb megtekinteni? :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 20., vasárnap 23:58

Anyaka írta:
Remy írta:Pofázunk és végünk - 4,5/10 (A normális cím így nézne ki: Pofázunk és VÉGED!)
Szupercsapat - 7,5/10 (újrázás)
Szerintem nem volt olyan vészes, egy egész pontot még megkapott nálam. Legalábbis eredeti nyelven átjött a hangulata. Tipikus "nigga'" film. Talán ez a legjobb szó rá. Csak itt ismertebbek a színészek, mint a legtöbb hasonló filmben. Mondjuk a "Ne légy barom.."-ot nem übereli semmi. :lol:
1 pont még lehet benne volt a filmben, de a pofázós tag annyira kikészített, hogy hihetetlen :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 20., vasárnap 23:35

Remy írta:Pofázunk és végünk - 4,5/10 (A normális cím így nézne ki: Pofázunk és VÉGED!)
Szupercsapat - 7,5/10 (újrázás)
Szerintem nem volt olyan vészes, egy egész pontot még megkapott nálam. Legalábbis eredeti nyelven átjött a hangulata. Tipikus "nigga'" film. Talán ez a legjobb szó rá. Csak itt ismertebbek a színészek, mint a legtöbb hasonló filmben. Mondjuk a "Ne légy barom.."-ot nem übereli semmi. :lol:

Egyébként jön majd egy Black Jesus című film is. Itt az előzetes. Na az viszont szörnyűnek néz ki. :lol:

Black Jesus

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 20., vasárnap 23:24

Pofázunk és végünk - 4,5/10 (A normális cím így nézne ki: Pofázunk és VÉGED!)
Szupercsapat - 7,5/10 (újrázás)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 20., vasárnap 23:13

Realista24 írta:
nmate írta:Nem olyan vészesen rossz ez az NFS film, az autós jelenetekre ment egy fapfap :mrgreen:
Kövezzetek meg, nekem is tetszett :mrgreen:
Kategóriájában teljesen rendben van, egy-egy nem annyira kiszámítható csavart is bele tudtak tenni. Sok lehúzó kommentet olvastam magon, legfőképpen azt, hogy a játékból semmi nem köszön vissza, ami szerintem hülyeség.
Az utolsó FastßFurios-oknál mindenképp jobb szerintem is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 20., vasárnap 23:11

nmate írta:Nem olyan vészesen rossz ez az NFS film, az autós jelenetekre ment egy fapfap :mrgreen:
Kövezzetek meg, nekem is tetszett :mrgreen:
Kategóriájában teljesen rendben van, egy-egy nem annyira kiszámítható csavart is bele tudtak tenni. Sok lehúzó kommentet olvastam magon, legfőképpen azt, hogy a játékból semmi nem köszön vissza, ami szerintem hülyeség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. július 20., vasárnap 15:36

Kontroll

Jó ideje meg akartam már nézni, sokan dícsérték. Tényleg nem rossz, sőt egész jó film. Igazából eleinte fel sem fogtam, de most elkezdtem gondolkodni rajta, és sokkal mélyebb filmnek tűnik annál, mint amennyit nekem sikerült felfogni belőle, lehet újrázni kéne rögtön. :lol: Viszont Csányi Sándorral nem tudok megbékélni, borzasztó amit művel, minden egyes szava hihetetlen irritáló...
Mucsi meg hatalmas isten. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Semmi baj. Ha gondolod, le is hugyozhatsz... Nyugodtan hányd le a vállam is...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Első körben hatost dobtam rá, de tényleg újrázni kéne. Az elején a számba rágják hogy szimbolikus a film, én meg egy pillanatig nem gondoltam bele, hogy tényleg az lehet. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ti hogy értelmezitek? Bulcsú volt a gyilkos?

illetve megnéztem még a Silence of the Lambs-t meg a Clerks 2-t, mindkettő zseniális, utóbbi 9, előbbi pedig 10/10 :salute: :mrgreen:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 20., vasárnap 12:46

h3x0r írta:Valami 2014-es jobb vigjatekot tudtok mondani? (annyi a kikotes, hogy legyen hozza magyar szinkron)
Pofázunk és végünk
Lego-kaland
A Grand Budapest Hotel

1-2szer mindegyik meglehet nézni, vannak benne jó kis poénok :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 20., vasárnap 12:33

Valami 2014-es jobb vigjatekot tudtok mondani? (annyi a kikotes, hogy legyen hozza magyar szinkron)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. július 19., szombat 16:48

soadroli írta:The Girl Next Door-t már le is szedtem HD-ban, de akkor ezt az előzményt is lekapom, thx.
Hala :agree: :mrgreen:
Sikeres volt a küldetés +1 madridista... B-)

Nekem is lecsorgott mindkettő, majd írok róluk, ha megnéztem őket, te is tégy így! :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 19., szombat 16:46

láttam pár napja a Távozz tőlem Sátán című filmet.

én nem igen nézek horror filmet (bár ez nem volt egy olyan halálra ijedős film, csak 1-2 jelenet), de nem volt rossz.
a címéből is kiderül, hogy ez is egy ördögűzős film, amiből kétlem ,hogy láttam volna 1nél többet, szóval viszonyítási alapom nincs nagyon, de korrektül megcsinálták sztem, nem volt vele baj.
maga a sztori nekem bejött, lekötötte a figyelmemet és kellemeset csalódtam, bár nem igen voltak a filmmel kapcsolatban elvárásaim.
aki szereti az ilyen témájú filmeket az nyugodtan beülhet rá.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. július 19., szombat 16:35

lordgabi írta: Bizony jó volt ez, több helyen olvastam, hogyha ez tetszett, akkor érdemes megnézni az író másik regényéből készült filmet is, The Girl Next Door (2007), már a gépen pihen, ez is feliratos. :)
Offspring (2009) - a Woman előzménye, benne van a főszereplő is, szintén Jack Ketchum írta, lehet ezt is megnézem majd utólag.
The Girl Next Door-t már le is szedtem HD-ban, de akkor ezt az előzményt is lekapom, thx.
Hala :agree: :mrgreen:
Kép

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. július 19., szombat 16:05

soadroli írta:Most végeztem vele. Hát röviden: :salute:
Végig fent tartja a feszültséget, az utolsó 10 perc meg zseniális. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mondjuk az anyát nem tudom miért nyírta ki. már nagyon éhes lehetett :mrgreen: meg a kiscsávó mit csinált a harapófogóval? valahol azt olvastam hogy a mellbimbókkal játszott, de nekem foghúzásnak tűnt :D
Érdekes zenéket választottak, de hatásosak voltak szerintem. Nálam is egy 8-as.
Örülök, hogy ugyanolyan véleménnyel vagyunk, kolléga...Hala Madrid! :agree:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Barátnőmmel néztük, nekünk is foghúzásnak tűnt, még arra is gondoltam közben, hogy a nyelvét bántotta a harapófogóval, de a mellbimbója vérzett, ha jól emlékszem...nem hiszem, hogy harapdálta volna. :D
Bizony jó volt ez, több helyen olvastam, hogyha ez tetszett, akkor érdemes megnézni az író másik regényéből készült filmet is, The Girl Next Door (2007), már a gépen pihen, ez is feliratos. :)
Offspring (2009) - a Woman előzménye, benne van a főszereplő is, szintén Jack Ketchum írta, lehet ezt is megnézem majd utólag.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. július 19., szombat 14:18

lordgabi írta:Igazán félelmetes filmhez, horror filmhez még nem volt szerencsém, ez sem ilyen, de ami a kritikában, és a rövid írásomban szerepel, az kárpótol a rémisztgetés helyett. Mindenképpen írj róla! :agree:
Most végeztem vele. Hát röviden: :salute:
Végig fent tartja a feszültséget, az utolsó 10 perc meg zseniális. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mondjuk az anyát nem tudom miért nyírta ki. már nagyon éhes lehetett :mrgreen: meg a kiscsávó mit csinált a harapófogóval? valahol azt olvastam hogy a mellbimbókkal játszott, de nekem foghúzásnak tűnt :D
Érdekes zenéket választottak, de hatásosak voltak szerintem. Nálam is egy 8-as.


Félelmetes film? Insidious! :coffee:
nmate írta:Nem olyan vészesen rossz ez az NFS film, az autós jelenetekre ment egy fapfap :mrgreen:
Nekem is bejött, pedig nem szeretem az ilyen autós filmeket.
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 14:17

Nem olyan vészesen rossz ez az NFS film, az autós jelenetekre ment egy fapfap :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég