Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 26., vasárnap 13:56

Mivel mostanában semmi értelmes film nem kerül fel ncorera , ezért elkezdtem kilőni az imdb Top250-es listáját, mert csak 28at láttam róla :loveyou:
Nem vagyok egy nagy író, de pár sort megpróbálok írni mindegyikről.

Rekviem egy álomért

Nagyon sok helyen olvastam, hogy mennyire jó film..hát én a végén a fejemet fogtam olyan rossz volt. Semmi értelme az egésznek. Ezt bedrogozva kell nézni? :mrgreen:
10/2

A tengeralattjáró

A 3óra 28 perces verziót néztem meg, állítólag van rövidebb, van hosszabb. Pár rész nagyon el lett húzva, de feszültségkeltés szempontjából sokszor jól jött. Ha valaki eddig nem volt klausztrofóbiás, most az lesz :mrgreen:
10/6

Becstelen brigantyk

Erről is sok jót olvastam, és ez nem is okozott csalódást. Nem fogom sokszor újrázni, de tetszett. Jól megoldották a két szálon futó történetet, egyedül az volt bosszantó, hogy a háromnegyed részét feliratozni kellett.
10/6

Forrest Gump

Végre megértettem a "Fuss Forrest, fuss" szállóigét :D Nagyon tetszett, Tom Hanks nagyot alakít benne. Szimpatikus ez a naív, hülyegyerek, aki mégis tehetséges mindenben.
10/8.5

Eredet

Na ennél komplikáltabb filmet még nem láttam. Nagyon résen kellett lenni, hogy mikor mi történik. Jól felépített, újabb nagyszerű Caprio film. Imádom a palit. Régóta terveztem megnézni, mert eléggé alap, hát bánom, hogy csak most sikerült.
10/9

A zongorista

Az egyik legjobb ilyen témájú film, amit láttam. A menekülés, a túlélés, a művészet. Minden egyben. A főszereplő is nagyon szimpatikus volt, pedig a Mintatanár című filmben nagyon nem tetszett. Ez viszont nem akármi. :agree:
10/9.5

V mint Vérbosszú

A kedvencemet hagytam a végére. Hatalmas film. Egy fickó, aki művelt, és káromkodás nélkül gyilkol. Azt hiszem a film témája örök. Az mondjuk nem volt jó döntés,Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor levágta a csaj haját, nagyon csúnya lett. :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végén pedig bíztam, hogy meglátjuk az arcát, de végülis így lett az igazi. De igazából bárki alakíthatta volna.
10/10

Igen, jól jön ez az őszi szünet, végig filmezem az egészet :lol: Sok alap kimaradt nekem, még a Star Warsra és a Gyűrűk Urára nem tudom rávenni magam.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 25., szombat 16:25

Én is csak annyit találtam, de a upc info még filmnek írta, mert a rádióújság is. Na mindegy, nem tudom, mi történt, mindenesetre a Kozmosz koncert cenzúrája miatt én csak egy dologra tudok gondolni. :lol:

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. október 25., szombat 16:13

Pipita írta: Esetleg megtaláltad valami netes polcon? Mert én mindenképp kíváncsi lennék rá, megérett a film egy remake-re, csak nem pont ezzel a színészgárdával tudnám elképzelni. :roll:
Próbáltam utánakeresgélni, de arra jutottam, hogy ez nem is remake, hanem "csak" egy színdarab. :hmmm:

A 22 Jump Street nálam is egy egy 7/10-es.
A Jerry Maguire szintén 7/10.
Az Edge of Tomorrow 8/10.
Orphan 9/10.

Ez utóbbit tudom, hogy itt a fórumon is sokan kedvelik, de rengeteg helyen "békategóriás" filmként írnak róla, nem igazán értem, hogy miért.
Szégyen a kukás, de hasznos.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. október 25., szombat 14:58

Mostanában ezeket tekintettem meg a moziban:

Útvesztő: Nagy rajongója vagyok a könyvnek, nem volt kérdéses, hogy moziban fogom megnézni a filmet. Nem volt csalódás a darab, habár volt néhány változtatás a könyvhöz képest. Látvány, színészek, történet... minden a helyén volt, és még úgy is tudtam rajta izgulni, hogy tudtam, mi lesz a végkifejlet. Várom a folytatást.8 pontra értékelem. 8/10

Holtodiglan:
Nem semmi története van. Ben Affleck is jó volt, de Rosamund Pike mindent vitt. Nem egy hétköznapi film, szerintem még évek múlva is emlékezni fogok rá. 8,5/10

22 jump street: Sokkal jobban tetszett, mint az első része, amin bár szintén lehetett nevetni, de ezen sokkal többet. Imádtam, vígjátéknak tökéletes. 7/10
But he is a good boy...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 25., szombat 14:57

Megér egy estét?
Fogalmam sincs, végül nem merték leadni, valami tök más ment helyette. :lol: :lol: :lol:
Mert ugye hagyjuk a sajtószabadságot a hanyatló nyugat ópiumának. :mrgreen:

Esetleg megtaláltad valami netes polcon? Mert én mindenképp kíváncsi lennék rá, megérett a film egy remake-re, csak nem pont ezzel a színészgárdával tudnám elképzelni. :roll:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 25., szombat 14:48

Veronica Mars film

Aki nem ismeri a sorozatot, annak nem ajánlom. :) Tv-film szinten van, persze sokkal többet nem is lehetett várni, ez sorozatként működik jól. Akit tudtak, visszahoztak ha csak 1-2 percre is. A fő szál kellően súlytalan volt, pedig ugye komoly volt az ügy, mégse jött ez át.
Arra jó votl, hogy emlékeztessen arra, milyen jó is volt a sorozat, a nosztalgia hangulat abszolút megvolt. A filmet ajánlom, csak annyit kell hozzá előbb csinálni, hogy szépen meg kell nézni a sorozat 3 évadját!

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. október 24., péntek 20:08

Pipita írta:Este Tanú remake az M1-en, Csányi Sándor főszereplésével.
Hát kíváncsi leszek rá. :roll:
Megér egy estét?
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. október 24., péntek 19:09

Ferencváros írta:
Tádám írta:Valaki látta a Joe-t, Cage új filmjét, megér egy estét, vagy kuka? :roll:

Tegnapelőtt néztem meg...életem egyik legrosszabb filmélménye.. :roll: Biztos nem véletlen kapott 7.0-t imdb-n, de nekem egyáltalán nem jött be. Semmi komoly cselekmény, sehová sem visz a történet kb.
De lehet én látom rosszul, mert alapból nem bírom Caget :mrgreen:
Remek. Meghoztad a kedvem. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. október 24., péntek 19:02

Passz. Az X-Men szakértők biztos tudják.
Kerlon írta:Köszi az eddigi válaszok, de akkor kicsit tovább is mennék:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!akkor most megváltozik minden az eljövendő múlt napjai miatt? Szóval ő sem egy kísérlet miatt lesz ilyen vagy most teljesen újra alkotják minden bizonnyal? Meg ugye lesz 2016-ban Deadpool film is külön. Gondolom ott fogják elmagyarázni az előéletét...

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 24., péntek 18:59

Tádám írta:Valaki látta a Joe-t, Cage új filmjét, megér egy estét, vagy kuka? :roll:

Tegnapelőtt néztem meg...életem egyik legrosszabb filmélménye.. :roll: Biztos nem véletlen kapott 7.0-t imdb-n, de nekem egyáltalán nem jött be. Semmi komoly cselekmény, sehová sem visz a történet kb.
De lehet én látom rosszul, mert alapból nem bírom Caget :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. október 24., péntek 18:50

Valaki látta a Joe-t, Cage új filmjét, megér egy estét, vagy kuka? :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 24., péntek 18:37

Hercules (2014)
Egyszernézős. Vagy talán még annyiszor sem. Totál középszer. Ezerszer látott sablonok, gyenge párbeszédek és nulla meglepetés. Rock mondjuk jó választás volt, de sokkal több pozitívumot nem tudnék felsorolni. 5/10
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Érdekes megközelítés - bár az utóbbi években már túlzottan is divatos- ez a legenda vagy sem jellegű sztori, viszont szerintem sokkal többet kihozhattak volna a "sima" próbás történetből. :coffee: Azt sem igazán értettem miért kellett a phalanxot külön megtanítani...

A halászkirály legendája
Na, ezt már sokkal szívesebben ajánlom. Nem mai darab, de nem kopott az évek alatt. Na jó egy kicsit :mrgreen: Terry Gilliam elvetemült alkotásait imádom, bár ez éppen a visszafogottabbak közé sorolandó. Műfajilag nehéz meghatározni, talán a drámához jár a legközelebb. Robin Williams :'( és Jeff Bridges hátukon viszik a sztorit, ami kellően abszurd, de mégis nagyon emberi. 8/10

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 13:58

Köszi az eddigi válaszok, de akkor kicsit tovább is mennék:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!akkor most megváltozik minden az eljövendő múlt napjai miatt? Szóval ő sem egy kísérlet miatt lesz ilyen vagy most teljesen újra alkotják minden bizonnyal? Meg ugye lesz 2016-ban Deadpool film is külön. Gondolom ott fogják elmagyarázni az előéletét...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 24., péntek 12:43

Az az egész film egy baromság kezdjük ott. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deadpoolnak eredetileg csak öngyógyító hatása van, míg a filmben mixelték csak össze a többivel. Azt a tulajdonságot is úgy ültették át miután kiderült, hogy Wade rákos. Aztán szar lett a kísérlet, csúnya lett a tag, elmenekült, majd visszatért Deadpool néven.
Szóval ő onnantól Deadpool, hogy "átalakult".

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 24., péntek 12:40

Kerlon írta:Valamelyik nap újrapörgettem az X-Men Kezdetek: Farkas-t és arra jöttem rá, hogy nem értem a Deadpoolos szálat. Valaki elmagyarázná?? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://i50.tinypic.com/2rqbqqt.jpgerre gondolok, Wilson előtte is Deadpool már vagy mikor lesz az?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Wade Wilsonból lesz Deadpool, szóval a harc után. Hacsak nem kezdik az elejéről, és csinálják meg normálisan az új filmben. Mert ami a Kezdetekben volt, az a karakter meggyalázása volt. Nem olvasok képregényeket, de utánanéztem, mert nem értettem a nagy felháborodást ezzel kapcsolatban.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. október 24., péntek 12:39

Felesleges ezen gondolkodni, mert elvileg az X-Men: DOFP időutazásával "törölték" ezt a filmet az idővonalból.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 12:31

Valamelyik nap újrapörgettem az X-Men Kezdetek: Farkas-t és arra jöttem rá, hogy nem értem a Deadpoolos szálat. Valaki elmagyarázná?? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://i50.tinypic.com/2rqbqqt.jpgerre gondolok, Wilson előtte is Deadpool már vagy mikor lesz az?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 23., csütörtök 18:42

TéOeM írta:Eredetileg arról volt szó, hogy a 3.-ban lesz, de hát ki tudja mit kavarnak a háttérben. Pletykálják, hogy a Tél Katonáját rendező Russóék kapják a Bosszúállók 3.-at és a 4-et, hogy a Polgárháborús történetet ott "folytassák". De Thanos hangja, Josh Brolin azt mondta, hogy neki 2-3 megjelenése még biztos lesz.
Az Amerika Kapitány 3 alapját nem a mostani Civil War fogja adni , hanem majd a jövőre megjelenő Civil War , és nem biztos hogy ugyan az lesz a vége , ha mégis akkor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bucky lesz az új Kapitány.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 23., csütörtök 18:13

Insidious Chapter 3 Trailer :smile: Kurvajó lesz ez is B-)
Kép

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. október 23., csütörtök 16:53

Eredetileg arról volt szó, hogy a 3.-ban lesz, de hát ki tudja mit kavarnak a háttérben. Pletykálják, hogy a Tél Katonáját rendező Russóék kapják a Bosszúállók 3.-at és a 4-et, hogy a Polgárháborús történetet ott "folytassák". De Thanos hangja, Josh Brolin azt mondta, hogy neki 2-3 megjelenése még biztos lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég