Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. december 20., péntek 19:11

Nem mégy ki a zselé a divatból, ahogy érik az ember?
Szerintem értelmes felnőtt férfi már nem zselézi.
Ez hülyeség. Milyen összefüggés lenne a kettő között? Nem korfüggő, hogy zselézi-e valaki a haját vagy sem.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 19:10

Igen, azt írtam, értelmezni sikerült? Tehát szerintem értelmes ember nem csinál feltűnő divat-tetkót. Ha egy emléknek, érzésnek, gondolkodásmódnak, életcélnak, eredménynek a tiszteletére, emlékére varrat ez egy dolog, de nem kell azt mindenkinek látni, különben komolyan nem vehető divattetkó lesz, Tehát szerintem a tetkó nem ciki, nem ítélek el miatta senkit alapból. Sőt nézegetni én is szeretem a szépeket, azt hiszem értem is miért szeretik, azok akik nem csak azért varratják, hogy hétvégén a dizsiben lehessen vele villgoni. (ribancrendszám, skorpió, arkangyal és társaik...)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Donát 2013. december 20., péntek 19:11-kor.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 20., péntek 19:04

most már nem is az ecsetfrizura a divat, hanem inkább az ún. undercut fazon, mikor megnövesztik fent szabott hosszúra, oldalt-hátul pedig felnyírják jó rövidre, és az egészet fent hátranyalják. mindig a csiga jut róla valahogy eszembe, és a legtöbb hülyegyereknek rosszul is áll.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. december 20., péntek 19:03

Mostanában divat cikizni az "ecsetfrizurát" pedig van akinek jól áll.Nekem már 2-3 éve ilyen van,és csak 1-2 haver buziz le miatta. :mrgreen:

http://www.highdefinitionwallpapers1080 ... r-2014.jpg

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 20., péntek 19:01

nekem ilyen zselém van perpill, és bevált (bár még most vettem először ilyet)
sajnos vagy nem sajnos nagyon erős hajam van, és nem tudok fazont adni egy óccsó zselével, mert egyszerűen nem tartja meg

ez a zselé egyébként olyan, mint a ragasztó, ha kicsit mellécsordul belőle, akkor reggel feszegetni kell a tetejét :mrgreen:
egy nagy hátránya van, hogy vízálló, és ezáltal kimosni is nehezebb, gyakorlatilag ha belemártom a fejem a vízbe, és kiveszem, mintha semmi nem történt volna :lol:

az ára egy ezres körül van
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. december 20., péntek 19:00

Ja. Valóban nem ezt mondtad.
Szerintem értelmes felnőtt férfi már nem zselézi. (És nem csinál olyan tetkót, ami rövid-ujjú ingben látszik,
LOL

--->
én inkább azt a munkahelyet ítélem el, ahol valakit emiatt hátrányba részesítenek
respect
A forgót ne már ne lehessen hajmosás után beszárítani...
Akkor ültess be egyet a fejedre, aztán rájössz :D Van "sima" forgó, meg van krva makacs. Még zselével is marha nehéz nem hogy az ellenkező irányba, csak szimplán felállítani. "Beszárítani"... hehe... :DD
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. december 20., péntek 18:57

Géci írta:A baj az, hogy 24 éves létemre erősen kopaszodok

Nem baj az ha kopik a teteje :lol: :lol:


Csak a rövid haj, 3mm - 6mm... kopasz. ezek a jók.
az ecsetfrizurától falra tudnék mászni...
joabulicsak

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 18:50

Egy szóval sem mondtam, hogy a tetkó ciki, sőt! (a barátnőmnek is van) El kéne olvasni az egész hsz-t nem egy fél mondat után rohanni habzó szájjal reagálni...

A forgót ne már ne lehessen hajmosás után beszárítani... Ha neked mégsem lehet, akkor zselézd, amúgy sem az én véleményem alapján teszed. De amúgy is mindegy nekem, attól senki nem lesz szarember a szememben, hogy zselézi a haját, amit írtam, azt tartom.

Ha az oldalt kicsit rövidebb áll neki jól, akkor hordja úgy, de ha nagyon rövidre nyíratja fel, az senkinek nem áll jól (elegánsan).

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 20., péntek 18:46

nekem is van elől egy gyönyörű forgóm, arról már nem is beszélve. sőt, hátul is ugyanúgy van, ott kettő is :mrgreen: tetoválás dologgal kapcsolatban annyit mondanék: tudom, hogy hátrány a bőrfilc minden "komolyabb" pályára készülőnek, de én inkább azt a munkahelyet ítélem el, ahol valakit emiatt hátrányba részesítenek, neadjisten élből elutasítanak. miért? :roll:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. december 20., péntek 18:42

Nekem meg olyan hajam van, amiben elöl két forgó van. Azzal jelenjél meg zselé nélkül. LOL
Egyébként ha nem lenne a két szégyentelen, akkor is zselézném valszeg. Mert jobban áll, mint egy lelapult tucatfrizura.

A tetkós dologra meg nem is reagálok, mert aki szerint a tetkó ciki ( :lol: ) annak nincs mit írni a témában.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 20., péntek 18:38

bocsánat Donát, szinte minden nevet kicsivel írok itt, a Madridomon :)
Jo, ezzel en is egyetertek, zselezes alatt en se az ilyen hajakra gondoltam.
+1.
amúgy mi van akkor, ha valakinek az áll jól, hogy oldalt rövid, fent kicsit hosszabb? akkor azért ne legyen a fejformájához illő frizurája, mert az már nem felnőttes, esetleg ferde szemmel néznének az (öltönyös) munkahelyén? :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Divat

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 20., péntek 18:27

Donát írta:Az is igaz, hogy én ilyen környezetben nőttem fel, a családban szinte mindenki "öltönyös" munkahelyen dolgozik, valószínűleg ez is nagy mértékben közre játszik, ezzel együtt is a tüsis/lenyalt/felnyírt frizurák szerintem buta megjelenést kölcsönöz 20 év felett.
Jo, ezzel en is egyetertek, zselezes alatt en se az ilyen hajakra gondoltam.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 18:11

Victor írta:nem akarok senkivel vitázni, de marhára nem értek donáttal egyet. szerintem nem attól függ, hogy valaki zselézi-e a haját, hogy ki mennyire érzi magát felnőttnek, ki mennyire érett, stb. nekem például kezelhetetlen hajam van, és borzalmasan néz ki, ha nem formázom sehogy, és lehet szolíd frizurát is készíteni akármilyen hajformázóval, nem csak tarajt, vagy csillogós, hátranyalt frizurát. :roll:
amúgy de, a zselé már rég kiment a divatból, arra találták ki a waxot:)

a többiben nagyjából egyetértek veled, bár igazából nagyon mélyülepű gatyát és kivágott pólót senkinek se kéne hordania. a kis v-nyakkal semmi baj nincs, a köldökig kivágott rózsaszínnel már annál inkább. de mindenkinek a szívügye.
Abban igazatok van, hogy szolid frizurát is lehet csinálni, bár ahhoz szerintem elég beszárítani hajmosás után, de lehet, hogy csak nekem ilyen szerencsés hajam. Az is igaz, hogy én ilyen környezetben nőttem fel, a családban szinte mindenki "öltönyös" munkahelyen dolgozik, valószínűleg ez is nagy mértékben közre játszik, ezzel együtt is a tüsis/lenyalt/felnyírt frizurák szerintem buta megjelenést kölcsönöz 20 év felett. Persze itt lehet jönni azzal, hogy ne befolyásolja már a megjelenés a belső értékeket, és valahol igaz is. Azonban szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy az első benyomás milyen sokat számít, és ezért érdemes így összeállítani a külsőnket.

(de a nevemet könyörgöm írjátok már nagy betűvel, hülyét kapok, amikor kisbetűvel írjátok) :D

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 20., péntek 18:02

nem akarok senkivel vitázni, de marhára nem értek donáttal egyet. szerintem nem attól függ, hogy valaki zselézi-e a haját, hogy ki mennyire érzi magát felnőttnek, ki mennyire érett, stb. nekem például kezelhetetlen hajam van, és borzalmasan néz ki, ha nem formázom sehogy, és lehet szolíd frizurát is készíteni akármilyen hajformázóval, nem csak tarajt, vagy csillogós, hátranyalt frizurát. :roll:
amúgy de, a zselé már rég kiment a divatból, arra találták ki a waxot:)

a többiben nagyjából egyetértek veled, bár igazából nagyon mélyülepű gatyát és kivágott pólót senkinek se kéne hordania. a kis v-nyakkal semmi baj nincs, a köldökig kivágott rózsaszínnel már annál inkább. de mindenkinek a szívügye.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Divat

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 20., péntek 17:58

Donát írta:Nem mégy ki a zselé a divatból, ahogy érik az ember?
En mondjuk teljesen mashogy zseleztem a hajam 13 evesen meg most, 21 evesen. Kisebb koromba tocsogott a hajam a zseletol, mint regebben Xavinak meg Ronaldonak a Clasicokon, manapsag meg epp hogy teszek ra egy keveset, hogy ne teljesen laposan alljon. Habar hozzateszem, hogy telen teljesen hanyagolom a zselet meg a hajlakkot, mert sapkat hordok.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 20., péntek 17:51

'shutterisland írta:zuhannyal lecsapom a hajam, félszárazra törlöm, akkor (az én hajam legalább is) egész jól állítgatható, aztán fújok rá párat, nincs vele gond, habár nedves hajra nem a legjobb lakkot fújkálni.
Nekem meg még volt olyan korábban, hogy hajszárítóval egyből úgy szárítom meg amilyen formára akarom.

Nekem is az egyik Schwarzkopf zseél volt éveken keresztül, átlátszó tubusban, asszem 5ös erősségű. Elég jól bevált, napokig is megmaradt, ha vigyáztam rá. de persze ez is egy idő után elkezdett "szétmenni".

Dónát szerintem igazad van, több ismerős, haver is felhagyott a zselézéssel egy idő után (mondjuk nem 18, hanem mondjuk 20-22). De ez ember és hajfüggő is lehet illetve hogy milyen környezetben dolgozik/tanul az illető: ott megengedhető-e?!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 17:17

Előre szeretném leszögezni, hogy abszolút nem kötekedni, és okoskodni akarok, inkább a véleményetek érdekel.

Nem mégy ki a zselé a divatból, ahogy érik az ember? Úgy értem a gi joe és az actionmant is kinőttem 12 évesen, a Real Madridos takarót 16 évesen, és a zselét is már 18 éves korom körül. Persze közre játszik nagy mértékben a sztereotípia, de amilyen hajakat lehet csinálni, abból szerintem csak a "buta focista/sportoló" stílus jöhet ki. (hangsúlyozom a stílus, megjelenés, semmi más) Szerintem értelmes felnőtt férfi már nem zselézi. (És nem csinál olyan tetkót, ami rövid-ujjú ingben látszik, - nekem semmilyen nincs, és nem is lesz nem a bizonyítványom magyarázom - nem hord térdig-érő ülepű nadrágot és köldökig kivágott pólót.)

(Mondom ezt 23 évesen.)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 20., péntek 16:45

nekem pedig a taft hajlakkok váltak be.
zuhannyal lecsapom a hajam, félszárazra törlöm, akkor (az én hajam legalább is) egész jól állítgatható, aztán fújok rá párat, nincs vele gond, habár nedves hajra nem a legjobb lakkot fújkálni.

általánosban régen én is zseléztem, meg egy ideig taft waxot is használtam, azt úgy, hogy szárazon beledolgoztam a hajba, hajszárítóval kicsit átfújtam és aztán egész jó volt, de az első bekezdésemben vázolt módszer számomra a leggyorsabb és leginkább bevált módszer.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. december 20., péntek 16:05

Én jelenleg 2 fajta hajformázót használok.Taft waxot és got2b port.

Igazándiból egyikkel sem vagyok megelégedve,de jobbat nem találtam,úgyhogy maradnak ezek.Bár ez a Bed head manipulator felkeltette az érdeklődésem... :hmmm:

Wax: http://kremmania.hu/kremek/schwarzkopf-taft-power-wax

Got2b http://kremmania.hu/kremek/schwarzkopf- ... ume-powder

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 20., péntek 15:25

egyébként az Bed Head nem ?:D elég fura lenne ha Bad Head lenne, nem tudom kiszeretne Rosszul kinéző Fejet magának

sorry a dupláért ha valaki tudja, please rakja egybe
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég