Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Divat

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. december 8., vasárnap 15:11

gumistoplis betonra? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: GG
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. december 8., vasárnap 15:01

gondolom már tűkön ültök hogy végül milyet vettem és percenként frissítitek az oldalt.
végül ez lett a befutó. az amit tegnap linkeltem élőben annyira nem tetszett, úgyhogy ő nyert. :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Divat

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. december 8., vasárnap 11:23

Akit érdekel a Haj-divat annak figyelmébe ajánlom a következő youtube csatornát, leírásba megadják, hogy milyen hosszú haj kell legyen fent,oldalt és rengeteg mai haj van, focisták hajait is elkészítik, sztárokét, aki gondba van a frizuraválasztással, vagy szimplán nemtudja,hogy kell megcsinálni, annak külön ajánlom. :)
Íme a csatorna linkje:

Slikhaar TV
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 10:18

'shutterisland írta:
sajna nem találtam 48,5-s méretben.
ibra, te vagy az ? :mrgreen:
Én nem Ibra vagyok hanem a világ legjobbja. :mrgreen:

Amúgy igaz amit irtál. Aki pro az rosszabb cipőben is pro,aki nem az (mint én,de imád focizni) mundialba se lesz pro.

Nekem ha választanom kéne,akkor a T90 a legjobb,ebben a 10-15k-s árkategóriában (ami kizárja a Mundialt).
Nagyobb lábúaknak és súlyúaknak,mint én,azt megjegyezném,hogy ilyen vékony talpú Elasricokat meg Vaporokat ne nagyon vegyenek. Mert nagyon gyorsan szétjön. (meg szűkebb fazonú is)
Sajnos az 5 évvel ezelőtthöz képest,a T90eket már nem gyártják,Tiempoból is kevesebbet látok,CTRből (ami érdekelne),meg nincs ekkora.
Gatokat remélem jobban terjesztik,mert mint cipő tetszik,csak színekbe eddig csak ocsmányokat láttam,és ez se volt a méretemben :(

Neten a Nike és a Puma oldalait figyeljétek,mert 2-3 fajta cipőt mindig leáraznak,és 12-15k-ért ingyen kiszállítással (40 euro felett) megéri simán.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 8., vasárnap 1:21

viszont az is érthető, hogy ha ezt látod ronaldon, agueron meg pirlon a tévében, akkor neked is olyan kell, mert elhiszed, hogy ha a világklasszisok ilyen cipőben tolják, akkor az jó.
amikor bejött a lila mercurial a narancs pipával, kis túlzással mást sem láttam a játékosokon.

persze az már más kérdés, hogy mi a különbség a között, amit ők hordanak, meg a között, amit megveszel 15.000 forintért. :mrgreen:
marketing, az meg szereti becsapdázni az embereket.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 8., vasárnap 1:11

Az viszont annyira gáz, ha valaki a legújabb csili-vili cipőben van és köze nincs a focihoz.. Én ezért is vettem visszafogottabb cipőt, abban is szét tudom szakítani a hálót CR módra és tanár lasztit is tudok adni Guti módra :Đ

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 8., vasárnap 0:46

sajna nem találtam 48,5-s méretben.
ibra, te vagy az ? :mrgreen:


ehhez a dizájn vs minőség témához meg annyit, hogy egyén és pénztárcafüggő az egész.

nem mindegy, hogy mennyit használod, milyen borításon használod, még az sem, hogy mennyire hajtod szét vagy éppen mennyire kíméled.
(ismerek 1-2 olyan vadállatot, aki egy túrabakancsot is szétrúgna 3 hónap alatt)

a "pénztárcafüggő"-t pedig azért írtam, mert valakinek rohadtul nem számít, hogy 2 évig bírja egy cipő, vagy 1 és fél évig.
holott a legtöbbünknek az, hogy tartósabb egy cipő, az egyik legfontosabb érv mellette.

én is akarok egyébként egy copa mundialt indoor verzióban, annyi idősebb fazontól hallottam már, hogy isteni cipő, hogy egyszer ki akarom próbálni.
viszont a színesebb csukákkal sincs bajom, azért van néhány nike, ami rohadt jól néz ki.

na de a lényeg, hogy ha szerencsétlen vagy, akkor a copa mundial sem segít, ha ügyes gyerek vagy, akkor a vaporban is színezni fogod. :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 0:09

Ja és az egyik osztálytársamnak volt R10-e (Dinho cipo). Na,az is adta.

Meg volt egy műfűre való AdiNovám,ami bőr volt,oldalfűzéssel. Nagyon jó cipő,de engem zavart a kisstopli a betonon.

Ha tehetném kipróbálnám a Copat,de nekem drága a hobbifocihoz betonon,majd talán később. Jomáról is sok jót hallottam,de sajna nem találtam 48,5-s méretben.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 8., vasárnap 0:03

Kerlon: Az adidas is mehet a divat felé..persze,ment is,rengeteg a majom akinek kell a céklaszinű cipő,mert azt hiszi abban majd más lesz.
Nekem adidas. nekem jobb. Másnak a nike.Ok. ez rendben van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 0:00

___Samy___ írta:nem tudom kinek volt régebben ilyen, de szerintem ez volt a legjobb nike az újabbak közül
tényleg nagyon kényelmes, könnyű, és a labdát pedig nagyon érzed vele a lábadon
eleve nem egy olyan csőcipő, mint ezek az elasticok, meg az oldalfűző is nagy előny, kár hogy már nem igazán kapni ilyet
Nekem volt zold-feketeben. Nagyon jo volt. Csak pont akkor nőtt a lábam,és fél év alatt kinőttem :(
Azóta kb Tiempóim voltak,meg egy random Adidas,ami jól bírta,mégha gagyi is volt.
Most Puma PowerCat-et vettem.(meg van egy Adidas,valami SuperSala,Intersportba volt olcsón,megvettem tesire,meg amíg nem vettem a Pumat,elment) Betonon focizok mindig,szóval remélem bírni fogja. Előny hogy fekete a talpa azaz jobban néz ki :D Elsőre fura volt a Tiempok utan (amikrt szerettem),de talán jó lesz. Eddig sajnos még nem tudtam kipróbálni,pedig egy ideje megvan,csak nem volt időm,meg sz*r idő volt.
11k-t simán megért szerintem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 7., szombat 22:58

http://4.bp.blogspot.com/-mNIm9ud1T1I/U ... ry+(1).jpg

Szerintem csak a számotokra berögződés, hogy a Nike csinálja a páva cipőket. Teljesen elvegyül ebben az adidas is... Sőt! Bármelyik sportszer cég... A Predator milyen klasszikus cipő volt? és most mi? ... Azt megértem, hogy nektek ez a jobb, de azt, hogy a Nike a pávásabb, azt nem. Én mondjuk nike fan vagyok. Játszottam Tiempoban, Predatorban, Vaporban, CTR-ben... Konkrétan csak az adidas törte ki a lábam meg egy újabb Vapor, de biztosan kimerem jelenteni, hogy a CTR mindenben a legjobb közülük. A vaporral vagyok érdekes viszonyban, mert ez tetszik a legjobban és most ez is van. Anno vaciláltam a CTR és a Vapor között, de a régi Vaporom nem tört és azzal se volt bajom, ezért vettem egy újat... Na az meg hólyag gyár volt. :D


Samy nekem volt, de kényelmetlen volt. Szerintem, ha ilyet akarsz most is próbáld ki a CTR vagy a Hypervenomot. Oldalfűzős mindegyik és a CTR tuti kényelmes.


Amúgy most jutottam el oda, hogy nem szeretem a színes cipőket és én inkább a szép feketéket nézegetem:gyönyörű. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 7., szombat 22:54

nem tudom kinek volt régebben ilyen, de szerintem ez volt a legjobb nike az újabbak közül
tényleg nagyon kényelmes, könnyű, és a labdát pedig nagyon érzed vele a lábadon
eleve nem egy olyan csőcipő, mint ezek az elasticok, meg az oldalfűző is nagy előny, kár hogy már nem igazán kapni ilyet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 7., szombat 22:23

Nyilván adidasban is vannak amiket mintha lehánytak volna, meg a messi-félék elég buzeránsok, de akkor is a nike vezet ebben. Én fociztam sokat mindkettőben, nálam adidas magasan, de kinek mi a fontos ugye.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 7., szombat 22:17

Kerlon írta:Nem tudom, hogy mennyire tájékozódtok, illetve nézitek a focisták lábán lévő cipőket, de az adidas semmivel se csinál rikítóbb cipőket, mint a nike. Egyedül a Copa és Tiempo maradt meg szolidnak.

Azok a cipők. Na de a lényeg,hogy a nike inkább trendi,az adidas racionálisabb. ott is vannak céklaszinek,de a nike a legnagyobb papagájos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 7., szombat 22:15

Nem tudom, hogy mennyire tájékozódtok, illetve nézitek a focisták lábán lévő cipőket, de az adidas semmivel se csinál rikítóbb cipőket, mint a nike. Egyedül a Copa és Tiempo maradt meg szolidnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 7., szombat 22:11

R.M.C.F írta: Én CSAK adidasos vagyok,azok cipők,a nike se rossz,de divatcipő....célkaszinek,meg szilikon bevonatok....nem rosszak,de nem is tökéletesek.
Az adidas a legjobb,akinek volt,az tudja,az igazi cipő.
Ez a képen nekem azért nem jön be egyébként meg emelt a sarokrésze,és a varrás is mint alább kifejtettem csak az oldalirányt fogja....előre nem.Bár a teremben nem kell anynit nagy sebességről fékezni,mint fűn,de azért nyúlhat előre a hossza.
énis adidas...persze nagyobb faszagyereknek néz ki az ember valami rikító nike-ban, de az adidas stabilabb és masszívabb
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 7., szombat 21:44

El Maestro írta:Toljad ebben Patrik: jó kis copa mundial, le sem akarod majd venni. Ezzel fogsz aludni. Csúcs ez a cipő.

Én CSAK adidasos vagyok,azok cipők,a nike se rossz,de divatcipő....célkaszinek,meg szilikon bevonatok....nem rosszak,de nem is tökéletesek.
Az adidas a legjobb,akinek volt,az tudja,az igazi cipő.
Ez a képen nekem azért nem jön be egyébként meg emelt a sarokrésze,és a varrás is mint alább kifejtettem csak az oldalirányt fogja....előre nem.Bár a teremben nem kell anynit nagy sebességről fékezni,mint fűn,de azért nyúlhat előre a hossza.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Divat

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. december 7., szombat 21:41

Toljad ebben Patrik: jó kis copa mundial, le sem akarod majd venni. Ezzel fogsz aludni. Csúcs ez a cipő.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Divat

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. december 7., szombat 21:40

Galacticos írta:eddig ez a befutó. csak nem tudom hol vegyem mert playersbe valszeg nem lesz várni meg nem akarok rá. nike boltba drágább..
még van a football factor de az messze van, szóval jöhetnek az ötletek.
decathlon kilőve ott régebbi cipők vannak, én meg olyat akarok amibe bele van írva naggyal hogy nike, az se érdekel ha lila csak rózsaszín ne legyen. :)
Ezt a cipőt nem fogod betonon sokáig használni. Szép meg minden, de nem erre találták ki. Intenzív használat mellett még a jobbnak mondható Joma teremcipők is megdöglenek betonon, nem hogy az a papírcipő.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 7., szombat 21:38

nekem ezek a fazonok jönnek be:

http://www.grando.hu/adidas-mundial-goa ... 1520115708

Szeretem ha nincsen saroktalp rész,ne legyen kiemelt,az rossz talajfogást ad,szeretem ha minél nagyobb a talp felület,és ha varrott az oldal és eleje mert a cipő tartósabb és nem változtatja nagyon az alakját,bár ez teremcipőknél nem lényeg annyira mint a kintinél,ott nagyon fontos a varrás hogyan fut. Lásd a világ valaha gyártott legjobb cipője,copa mundial is helytelen orr varrással készült szerintem mert elöre és oldalirányban is kell a varrat hogy szélességben és hosszban se nyúljon meg.
Ezek az alsó kategóriás szutykok fabatkát nem érnek. Vegyél valami minőségi surranót, mint pl. egy jó műanyagszagú kínai dorkót, aztán arra ráírod alkoholos filccel óriás betűkkel, hogy nike.
Az álom:
http://aprod.hu/hirdetes/tisza-dorko-elado-ID1rSlW.html


régi időkben mindenkinek volt. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég