Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 5., vasárnap 22:47

Remélem soha az életben nem látok ilyet. Ocsmány. Te ilyet akarsz? (no offense)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Divat

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. január 5., vasárnap 22:38

csabi* írta:ilyet lehet rendelni valami fan oldalról ? :D

nem emlékszem pontosan, de mintha régebben lett volna valami ilyesmi cipő a nike-nál. kb 1 millió forintot kértek érte, limitált kiadás volt néhány darabbal :lol:
azt hiszem valami jótékonykodásnak volt a része.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 5., vasárnap 22:37

ilyet lehet rendelni valami fan oldalról ? :D
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 4., szombat 19:03

GT37 írta:
___Samy___ írta:srácok, mi ennek a sálszerű izének a neve?
vennék egyet, csak azt sem tudom hogyan keressem
Nyakmelegítő? :D
az :mrgreen: :lol:
L.Miki írta:
___Samy___ írta:srácok, mi ennek a sálszerű izének a neve?
vennék egyet, csak azt sem tudom hogyan keressem
Simán belebújós sál, vagy csősálnak is nevezik. Ha van közeledben Decathlon ott is szét nézhetsz, de biztos vannak más üzletek, ruhaáruházak vagy ilyesmik, ahol kapható. Az egyik haveromnak is ilyen van és tökjó.
köszi :)
sajnos csak nyíregyen van olyan azt hiszem, azért meg nem megyek fel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. január 4., szombat 19:02

___Samy___ írta:srácok, mi ennek a sálszerű izének a neve?
vennék egyet, csak azt sem tudom hogyan keressem
Simán belebújós sál, vagy csősálnak is nevezik. Ha van közeledben Decathlon ott is szét nézhetsz, de biztos vannak más üzletek, ruhaáruházak vagy ilyesmik, ahol kapható. Az egyik haveromnak is ilyen van és tökjó.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 4., szombat 19:01

___Samy___ írta:srácok, mi ennek a sálszerű izének a neve?
vennék egyet, csak azt sem tudom hogyan keressem
Nyakmelegítő? :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 4., szombat 18:58

srácok, mi ennek a sálszerű izének a neve?
vennék egyet, csak azt sem tudom hogyan keressem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. december 24., kedd 23:32

akksis és ha hálózatról nyírom, akkor is húz. lehet kicseréltetem a pengét benne

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 24., kedd 17:33

revolver írta:hát nekem van egy szakállnyíróm - nem is rossz ráadásul, egy jó kis braun - és már húzza a borostanyíráskor a szőrszálakat. ellenben kipróbáltam hajnyíróval, ami egy 4 ezer forintos valami, simán letolja szenvedés nélkül. kicsit már megbántam azt a braunt, volt vagy 15 ezer forint és nem tudom mi történt vele, lehet elkopott a rezgőpenge vagy kitudja.
sima elemcsere nem lenne jó?
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. december 24., kedd 17:28

hát nekem van egy szakállnyíróm - nem is rossz ráadásul, egy jó kis braun - és már húzza a borostanyíráskor a szőrszálakat. ellenben kipróbáltam hajnyíróval, ami egy 4 ezer forintos valami, simán letolja szenvedés nélkül. kicsit már megbántam azt a braunt, volt vagy 15 ezer forint és nem tudom mi történt vele, lehet elkopott a rezgőpenge vagy kitudja.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 24., kedd 17:27

filatáska írta:Mi a különbség a hajnyíró gép és a szakállvágó között? Van érdemi különbség szakáll/borosta nyírásához?
a hajnyírók általában 3-4 recések és általában 3mmenként van beosztás
a szakállvágók feje sok recés, és 1mmenként állítható, ha csak egyet akar venni az ember akkor érdemesebb szakállvágót, mert azzal meg lehet csinálni mindkét dolgot
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Divat

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. december 24., kedd 17:23

Mi a különbség a hajnyíró gép és a szakállvágó között? Van érdemi különbség szakáll/borosta nyírásához? :D

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: fiore » 2013. december 21., szombat 15:23

borosta az nálam is alap, aztán mikor már átcsap csöves-styleba akkor lekapom és kezdődik elölről :D

nem bírom ha teljesen meg vagyok borotválkozva, csupasznak érzem magam, persze lehet pár év múlva már teljesen máshogy fogom gondolni (sőt...)

de pl. egyik barátom ott van 19 évesen, és soha az életben nem kellett megborotválkoznia
lányokon több bajusz van mint rajta :mrgreen: (mennyi problémától szabadult meg :D )
.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Divat

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 21., szombat 1:46

'shutterisland írta:hát én most jól be lettem marva, mert egyrészt a hajammal is foglalkozok, másrészt tetoválásaim is vannak, harmadrészt meg pofaszakállam is van. :lol:
ráadásul még öltözködésben sem feltétlen csak a farmer+original adidas póló sztenderdet követem, hanem urambocsá' felveszek néhány olyan cuccot is, ami egyesek szerint páwás. (magasabb szárú cipő, v nyakú póló, akármi.).
Raadasul meg barcas is vagy. (Ha mar Divat topik) :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 21., szombat 1:10

Én pl 21 évesen gyűlölök teljesen megborotválkozva lenni.. 4-5 napos borosta a minimum, amire már azt mondom, hogy okés, de most pl lassan 3 hetes lesz :mrgreen:
A haj témához meg annyit, hogy inkább legyen valakinek zselézve, waxozva vagy akármi, minthogy igénytelenül ágyból kikelős hajjal mászkáljon..
Tetoválást meg terveztem csuklóra körbe, mint Ramosnak, de még mindig csak tervben van.
Szóval szerintem ezekkel semmi gond nincs.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 21., szombat 0:55

hát én most jól be lettem marva, mert egyrészt a hajammal is foglalkozok, másrészt tetoválásaim is vannak, harmadrészt meg pofaszakállam is van. :lol:
ráadásul még öltözködésben sem feltétlen csak a farmer+original adidas póló sztenderdet követem, hanem urambocsá' felveszek néhány olyan cuccot is, ami egyesek szerint páwás. (magasabb szárú cipő, v nyakú póló, akármi.)
nem hiszem, hogy ezekkel gond lenne.

a haj az adott, 22 évesen még fiatal vagyok, próbálom követni a divatot, és valamilyen stílust adni neki, egyébként is semmi extra, jelenleg ilyesmi.
ha már vagyok olyan szerencsés, és van bőven hajam, nem kopaszodom már 20-on évesen, mint elég sokan, akkor próbálok mindig kihozni valamit belőle.
a másik pedig az, hogy mindenkinek más áll jól, karakter és fejforma függvénye is, nyilván az lenne a legegyszerűbb, ha minden férfi pölö kopasz lenne, csak hogy nem lehet mindenki vin diesel, hogy az áll neki igazán jól.

a tetoválás egyértelmű, nekem rohadtul tetszenek, szerintem nagyon jól néz ki, ha valaki tele van varrva (a tattoo sleeve-ket imádom), az, hogy valaminek van e jelentése vagy csak designer tattoo, az más kérdés persze, nekem nagyjából az összes tetoválásomnak van valami jelentése.

ez viszont abszolút ízlés és karakter kérdése, nyilván (csak hogy focistákra mondjak példát) egy lucho, meireles, lavezzi vagy ramos féle formának jól áll és illik hozzá, illarra, iniesta vagy például casillas esetében pedig nem biztos, hogy annyira ülnének a televarrt karok.

az sajnos igaz, hogy sokaknál ez emberi szempontból hátrányt jelent (ha van tetoválásod, akkor rossz ember vagy bűnöző vagy című sztereotípia) mert vannak olyan munkakörök, ahol nem igazán fér bele, de ez van.
abban bízom, hogy ez az egész az elterjedésével (mert manapság már kis túlzással minden második embernek van valamilyen a fiatalság körében) párhuzamosan egyre elfogadottabb lesz, ezt érzékelni is lehet egyébként.

a borosta az megint ilyen dolog, van aki már 3 napos arcszőrzetnél cseszteti a másikat, hogy "mi van, gyászolsz?", de nagyon sok embert ismerek, aki évek óta szakállal, bajusszal él.
nyilván nem kell meződi józsef sztájlban nyomulni, de egy kis olaszos borosta jól tud állni.

az öltözködést meg inkább hagyjuk, az túl nagy téma.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 20., péntek 20:58

62 ?! akkor már haj se nagyon szokott lenni , jó génjei vannak :D
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 20., péntek 20:55

62 éves nevelő apám zseléz... Lehet csak a 70-es évektől indul a dolog. :hmmm: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 20., péntek 20:52

Ezt a korral kimegy a zsele dolgot en sem ertem. Eleg erdekes felvetés. Kiváncsi lennek, hogy miért gondolod/gondoljátok így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 20., péntek 20:51

Konkrétan nem írtad, de ezen a szinten mozgott a dolog. Ez olyan, hogyha nem lennének ilyen - szerinted különc - emberek, akkor egy szép nagy szürke, robotszerű világunk lenne, ahol mindenki egy sablon alapján él és nem lennének egyéniségek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég