Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 20:42

Kerlon írta:Beleolvastam én is, hogy mi ez a nagy kardoskodás és szerintem is átesett a ló túloldalára. Miért baj az, ha valakit kicsit többet törődik a kinézetével és nem torzon borz fejjel megy neki a napnak?
Beleolvastál? Ilyet nem írtam. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 20., péntek 20:38

Beleolvastam én is, hogy mi ez a nagy kardoskodás és szerintem is átesett a ló túloldalára. Miért baj az, ha valakit kicsit többet törődik a kinézetével és nem torzon borz fejjel megy neki a napnak? Meg a "kisfiús zselézés" ...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 20., péntek 20:34

amúgy Donát, én megértem abszolút a te álláspontodat is, valahol egyet is értek vele, de kicsit ló túloldalának érzem a dolgot, de már arra is gondoltam, hogy hasonlót akarsz elmondani, amit mi, csak máshogy jön át.
BBarni: Igen, szerintem az a haj már villogás
hát ez a haj szerintem is már villogás, ez nem egy megszokott, visszafogott, hétköznapi zselézett frizura :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 20:27

BBarni: Igen, szerintem az a haj már villogás. A második három fokkal elegánsabb, de én olyat sem viselnék - pedig az arcomhoz menne.

Sierra: Szerintem sem ugyanaz. Zselé nélküli és zselés is lehet kisfiúsan feltűnősködő, és elegáns is.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. december 20., péntek 20:23

Donát írta:A felesleges feltűnősködés, extremitás.
Pedig az extrém frizura meg a zselézett haj nem egészen ugyanaz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 20., péntek 20:23

Mondjuk azért nekem az tetszett a legjobb - valaki itt írta - , hogy egy Iphonetól fontos embernek érezte magát. Na nálam az ilyen veri ki a biztosítékot. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 20., péntek 20:18

Na, ha a karriert ismered, akkor mit nem értesz? :D
A felesleges feltűnősködés, extremitás.
Azért tisztában voltam a szónak a jelentésével! :mrgreen:
Úgy gondoltam, hogy neked mi számít villogásnak!
Pld ha valakinek ilyenhaja van az már villogás neked?
Nálunk dolgozik elég magas beosztásban egy csávó akinek full ilyen a haja és már nem 20 éves, de engem nem zavar,nem látok benne semmi kivetnivalót!


(Jah még Dodót látnátok néha...atyaég! :lol: )

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 20:03

BBarni írta:Nem, soha! :)


Egyáltalán mi számít villogásnak?
Na, ha a karriert ismered, akkor mit nem értesz? :D
A felesleges feltűnősködés, extremitás.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 20., péntek 20:00

Nem, soha! :)


Egyáltalán mi számít villogásnak?Elég sokat vagyok "öltönyös elegáns" emberek közelében akiknek a frizurája vagy öltözködése nem "oda illő"(ez is mekkora baromság)nem átlagos/hétköznapi és egyáltalán nem látom ezt bajnak!(és mások se nagyon)Vagy nem gondolom, hogy ettől éretlen lenne...
Orosz Palit(FTC vezérigazgatója) látnátok néha... :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 19:54

kelemen.istvan írta:
BBarni írta:Ezt nem is tudom értelmezni...ezt, hogy gondoltad?
Szerintem valami olyasmire gondolhatott,hogy viszonyleg kevés Punk stílusú vezérigazgatót lát az ember.
De,az hogy egy 25 éves ember ne zselézze a haját,mert az éretlen viselkedésre utal az elég abszurd :lol:
Hellyel közzel erre gondoltam, csak más irányból megközelítve, de a második fele sem teljesen jött át. Basszus, olyan szépen, részletesen megfogalmaztam mindent, ne már, hogy senki ne értelmezze úgy ahogy kell. :lol:

Ha valakit tényleg érdekel mit gondolok, olvassa vissza a kommentjeimet, leírtam mindent, de már unom, hogy kiforgatjátok a szavaimat. :P

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. december 20., péntek 19:52

BBarni írta:Ezt nem is tudom értelmezni...ezt, hogy gondoltad?
Szerintem valami olyasmire gondolhatott,hogy viszonyleg kevés Punk stílusú vezérigazgatót lát az ember.
De,az hogy egy 25 éves ember ne zselézze a haját,mert az éretlen viselkedésre utal az elég abszurd :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 20., péntek 19:47

BBarni írta:
Egy idő után már nem a megjelenésével akar kitűnni az ember, hanem az eredményeivel.
:ozil:
Ezt nem is tudom értelmezni...ezt, hogy gondoltad?
A karrieről hallottál már? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 19:42

Drake: szerintem nem érett

Victor: az más, azt sem bírom, ha valaki fiatalon nagy szakállat növeszt, szerintem azt is meg kell hagyni a nagy gondolkodóknak (professzorok, etc), de tisztában vagyok vele, hogy ezt rajtam kívül nagyon kevesen gondolják így. Régen ugye a bölcsesség jele volt.

Sierra, BBarni: mit nem lehet ezen érteni? Szerintem, ha kialakul a személyiség, éretté, érettebbé válik az ember, akkor már nem kényszerül arra, hogy a külsejével tűnjön ki, villogjon. Elég az elegáns megjelenés, ami abszolút lehet divatos. "Villogni" pedig az életben elért eredményeivel is tud. Persze a szó rossz értelmében villogni megint nem túl elegáns, de ez már egy másik téma. De aki elért annyit, azzal villogás nélkül is foglalkoznak.

Savant: senkinek semmi köze? akkor pl a rendőröknek miért tilos olyat varratni, ami látszik? Először is arra gondoltam, amit később írtam, csak te lusta voltál tovább gondolni, ezért megfogalmaztam neked. Egy párnak a közös titkos, vagy diszkrét tetoválása, vagy egy elvesztett családtag emlékére varratott egyáltalán nem egy kategória a villogós "atomrajvagyok" tetkóval. Harmadszorra írom le neked (végig ezt írtam, nem változtattam). A rövidujjúval azt akartam érzékeltetni, hogy nem mindenki arcába akarja nyomni a viselője a tetoválást, hanem a maga örömére varratja. Ha erre megkérdezed, hogy és mi van, ha valaki a maga örömére varratja az alkarjára kiröhöglek. Remélem most már hajlandó vagy túl lépni azon, hogy én így látom, egyáltalán nem kell egyet értenünk, és nem is fogunk természetesen.

(valláshoz szerintem sincs senkinek semmi köze, facebookkal kicsit tudnék vitatkozni - nem fekete-fehér stílusban - de most nem szeretnék :) )

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 20., péntek 19:30

Egy idő után már nem a megjelenésével akar kitűnni az ember, hanem az eredményeivel.
:ozil:
Ezt nem is tudom értelmezni...ezt, hogy gondoltad?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 19:27

Victor írta:akkor az is érettség, hogy valaki borotválkozik-e rendesen vagy sem? nem értem továbbra sem az összefüggést, de tényleg nem akarok semmibe belekötni, emez a Te véleményed, amaz pedig az enyém.
Tehát szerintem értelmes ember nem csinál feltűnő divat-tetkót.
ez igaz persze. így már helytálló a mondat.
Cé szerintem érett csávó,de zselézi a séróját.Most akkor hogy is van ez?
pedig ő még sokat is használ :mrgreen:
Cé focista... Szemét dolog, de most a szó pejoratív értelmében mondom, pedig nem is ismerem. De azzal azért egyet kell értenetek, hogy sportolókra, rocksztárokra más szabályok vonatkoznak. :) Amúgy a sportolót tisztelem, imádom, az embert természetesen nem ismerem. Raúl, Xabi, Lopez, Iker nem zselézik, ők nem is tűnnek gyermek lelkű 20- 30- éveseknek a képernyőn keresztül. Ők nem feltűnősködnek amennyire nem muszáj, az ő stílusuk közelebb is áll hozzám. (egyáltalán nem azt mondom, h aki zselézi annak feltűnési viszketegsége van, nehogy valaki ezt hozza ki belőle!)
Ez a véleményem, ennek ellenére nem gondolom, hogy mindenkinek így kell gondolkodnia, csak gondoltam megosztom veletek. Én tiszteletben tartom a tiéteket.
De! Senki ne merjen megint egy félmondatot kiragadni! :P

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. december 20., péntek 19:23

Kedves Donát, hiába veszed elő ezt a stílust, elsőre is sikerült értelmeznem amit írtál. Persze most már enyhíted, finomítod az eredeti hozzászólásod "kicsit" átlátszó módon és félrevezető módon a másikat hülyének nézve :) Gagyi.

Ez meg röhej:
Először írod, hogy értelmes ember nem csinál tetkót, ami kilátszik rövidujjúból. Utána meg, hogy persze nem úgy gondoltad és csinál persze, csak nem ilyet meg nem olyat, csak az se látszódjon ki.

Mintha valami -ne is haragudj,- egy sznob főnökk :cens: g lennél.

Semmi, de semmi köze nincs senkinek ahhoz, hogy a másik mégis mi a frászt csinál a testével! SEMMI. Akkor SEM, ha az illető a másik alkalmazottja lesz és nem a külső jegyek miatt veszi fel, mert nem hosztesznek vagy cég arcának keres valakit. Ja és a fészbukjához sincs köze. Se ahhoz, hogy Allahot imádja vagy Jehovát.
Uff.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. december 20., péntek 19:20

Donát írta:Nem kor, inkább érettség. Egy idő után már nem a megjelenésével akar kitűnni az ember, hanem az eredményeivel. Persze van akinek csak az marad.
Furcsa felfogásod van. :D Nem is értem ez az eredményekkel, nem a megjelenésével akar kitűnni szöveget. De mindegy, legyen ez az én bajom. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 20., péntek 19:17

akkor az is érettség, hogy valaki borotválkozik-e rendesen vagy sem? nem értem továbbra sem az összefüggést, de tényleg nem akarok semmibe belekötni, emez a Te véleményed, amaz pedig az enyém.
Tehát szerintem értelmes ember nem csinál feltűnő divat-tetkót.
ez igaz persze. így már helytálló a mondat.
Cé szerintem érett csávó,de zselézi a séróját.Most akkor hogy is van ez?
pedig ő még sokat is használ :mrgreen:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. december 20., péntek 19:16

Donát írta:
Sierra írta:Ez hülyeség. Milyen összefüggés lenne a kettő között? Nem korfüggő, hogy zselézi-e valaki a haját vagy sem.
Nem kor, inkább érettség. Egy idő után már nem a megjelenésével akar kitűnni az ember, hanem az eredményeivel. Persze van akinek csak az marad.
Cé szerintem érett csávó,de zselézi a séróját.Most akkor hogy is van ez?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 20., péntek 19:13

Sierra írta:Ez hülyeség. Milyen összefüggés lenne a kettő között? Nem korfüggő, hogy zselézi-e valaki a haját vagy sem.
Nem kor, inkább érettség. Egy idő után már nem a megjelenésével akar kitűnni az ember, hanem az eredményeivel. Persze van akinek csak az marad.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég