Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 12., vasárnap 13:51

A Day to Remember - Common Courtesy

Teljesen NHL feelingem lett ettől az albumtól, aki már játszotta az NHL sorozatokat PC-n az tudja miről beszélek. :D
Játék közben jók voltak az ilyen és ehhez hasonló zenék, viszont nekem ez a stílus annyira így nem jön be böngészés közben. Nekem is volt ami tetszett és volt ami nem, összességében nem volt rossz ajánlás.

6.5/10

LP-al is jövök talán még ma.
Vagy nem. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. október 12., vasárnap 12:52

fiore ajánlását már rég meghallgattam csak elfelejtettem beírni ide :x

A Day to Remember - Common Courtesy

így a csapat neve ismerős volt valahonnan és még akadt olyan szám is amit régebben tuti hallottam.
nem volt rossz bár nagy elvárásaim nem voltak vele kapcsolatban, voltak számok amik tetszettek és voltak amik nem de nem hiszem, hogy még elővenném ezt az albumot magamtól :(
azért jár a 10/6

Linkin Park - The Hunting Party
ez se lett volna rossz de így, hogy linkin park magasan volt a mérce és nálam nem sikerült megugrania
nem igazán jöttek be a számok általában, de azért itt is akadtak jók (pl: guilty all the same)
összességében 10/5

na de sok lesz már a rock valaki hozhatna egy jó kis hazai ug rappet :mrgreen:
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 12., vasárnap 0:40

Linkin Park - The Hunting Party

Nagyon szeretem őket(alapból nagyon kedvelem az olyan zenekarokat ahol keverik a stílusokat), összes albumukat ismerem, több olyan számuk is van amit nap mint nap meghallgatok(breaking a habit,numb,In the end,bleed it out,somewhere I belong stb) az első 3 albumuk zseniális szerintem, viszont szerintem (is) ez lett a leggyengébb albumuk! :/ A két évvel ezelőtti albumuk a Living Things is jobban tetszett mint ez!Különösebb baj nincs vele igazából, csak egy picit más, nem az a régi jó megszokott LP! A szöveg azért még mindig elég jó viszont!Azért itt is voltak olyan számok amik nagyon bejöttek: Until It's Gone,Guilty All The Same,Final Masquerade, a többi viszont semmi különös!Bennington most is ott van viszont, elképesztő hangja van, imádom!(Itt is ahogy a Rolling In The Deepet énekli... :salute:)
Szóval nem lett ez rossz album, csak eléggé más lett mint a többi és ezért csalódottak néhányan(én is kicsit), a többihez képest gyengébb lett, de azért kap tőlem egy 7 pontot! :agree:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 11., szombat 15:51

Linkin Park - The Hunting Party

Csalódtam ebben az albumban. Mint már említettem, imádom a Hybrid Theoryt, plusz a Meteoraról is szeretek pár számot. Gondoltam ez is be fog jönni, de nem igazán. Kevesebb benne a rap rész, ami szerintem hatalmas plusz volt az LP-ben régen. Illetve a zúzós részek sem olyanok, mint mondjuk a Faint, Crawling, One step closer-ben és sorolhatnék még pár számot. Értem én, hogy nem lehet egy előadó/együttes 10+ évig ugyanolyan, változnak, de sajnos ebben az esetben nem jött be nekem a változás.

5,5/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 11., szombat 14:29

Gyerekek, páran el vagytok maradva még az előző értékeléssel is. Jó lenne behozni a lemaradást.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. október 10., péntek 17:32

soadroli írta:Ja amúgy érdekesség, hogy a Rebellion-ban Daron Malakian is énekel, aki nem tudná, ő a System of a Down gitárosa(/énekese is néha).
Akkor azért volt annyira System-es az eleje. :)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 10., péntek 16:53

Ja amúgy érdekesség, hogy a Rebellion-ban Daron Malakian is énekel, aki nem tudná, ő a System of a Down gitárosa(/énekese is néha).
Kép

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. október 10., péntek 16:45

Linkin Park - The Hunting Party

Az egyik kedvenc együttesem a Linkin Park.Amikor kijött az új albumról csak a Guilty All The Same-t hallgattam meg mint első kijövő szám.Itt meg is ragadtam úgyhogy örültem az ajánlásnak, viszont így meghallgatva a többi számot...hát csalódtam.Az Until It's Gone,Rebellion illetve Final Masquerade tetszettek még róla nagyon viszont a többi olyan, hogy egynek jó de többször nem hallgatom meg.Valahogy nem az a régi LP amit anno rongyosra hallgattam.Nehezen tudtam dönteni hány pontot adjak rá, de végül az 5,5 pontnál maradtam.

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 8., szerda 17:51

Én viszont habzószájú rinyáló LP fan leszek akkor. :mrgreen:

Szerintem nagyon nagyon elmarad a régebbi zenéiktől. Sokkal elektronikusabb lett és háttérbe szorul a zúzósabb vonaluk és mellette Chester hangja sincs ugy kihasználva és kiemelve, amit én jobban szerettem, sokkal. Szintén nem tudnék kiemelni egy számot sem ami igazán tetszett, talán még legjobban az Until It's Gone, de az sem maradéktalanul. A Drawbar-ban viszont sztem több lehetőség lett volna, egy líraibb számra, egy jó szöveggel. Ilyen The messenger-es vonalra gondolok, így üresnek tűnt és kihasználatlannak.

Csalódott vagyok, mert nyilván van mihez mérni náluk és az LP név felállít egy mércét, amit sztem nem sikerült ezzel megugraniuk. Gondban vagyok azért a pontszámmal, mert valahol az előző ajánlás körül mozog, viszont örültem az ajánlásnak, de ha már rinyálónak neveztél előre is, akkor mutatom a fukkot és 6,5. :/

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. október 7., kedd 17:06

realistahuni írta:Értékelésekkel csak hétvégén tudok jönni, koleszban munkálatok folynak és nincs megfelelő net még youtubera se. :sly:
Plusz ugye még draftolni is kell... Most már így kell elteljen. :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 7., kedd 12:19

Értékelésekkel csak hétvégén tudok jönni, koleszban munkálatok folynak és nincs megfelelő net még youtubera se. :sly:
Love football, hate antifa.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. október 7., kedd 12:00

:'( :'( :'( :'(

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 7., kedd 11:59

Victor írta: Most pheco miattad nem hozza a Hybrid thoeryt :vivo: :mrgreen:
Hozok helyette jó kis mádzsár hip-hopot :mrgreen:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. október 7., kedd 11:18

Linkin Park - The Hunting Party
Most pheco miattad nem hozza a Hybrid thoeryt :vivo: :mrgreen: hát átpörgettem újra az albumot...hogy őszinte legyek, nem győzött meg jobban, mint "régen", mikor kijött. Igazából egyáltalán nem mondanám gyenge korongnak, ha nem ismertem volna a Linkin Park munkásságát, no meg a fentebb pheco, Zsoc és soadroli által is emlegetett lemezt. Természetesen azért vannak ezen is tetszetős muzsikák, nekem a kedvenceim: Guilty All The Same, Wastelands, Until it's Gone (szerintem ez lett a legjobban eltalálva). Összességében tehát ez egyáltalán nem egy gyenge produktum, csupán az együttes eddigi munkásságához képest tartom kicsit visszalépésnek és kevésbé kiemelkedőnek.
Ajánlásnak szerintem nem volt rossz (de jó, hogy ennyi rock van :mrgreen: ), szóval ha a Common Courtesy kapott 7,5-t, akkor ez is megérdemel annyit.
7,5/10

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 6., hétfő 19:43

Zsoc írta:Hybrid theory-ra hallgatás nélkül jönne 12 értékelés minimum 9,5-ös értékeléssel és hétfő este 8ra meglenne mindenki. :D
Igen, az tényleg rohadtjó album, de ez még nem annyira ismert. Metallicát meg nem lehetett hozni :'( :mrgreen:
Kép

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 6., hétfő 19:30

Hybrid theory-ra hallgatás nélkül jönne 12 értékelés minimum 9,5-ös értékeléssel és hétfő este 8ra meglenne mindenki. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 6., hétfő 18:46

Gondolkodtam, hogy tőlük hozom majd a Hybrid Theory albumot, de így kilőve. Az az album óriási 10/10 nekem. Az újabb zenéik közül csak 2-3-at hallgatok. Kíváncsi leszek erre.


csabi*, messideco, realistahuni és RR77 A Day to Remember értékelését még várjuk.

Linkin Park értékelésére pedig vasárnap 23.59-ig van lehetőség. Próbáljunk meg ezzel nem késni :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. október 6., hétfő 18:37

meeecsoda zenéket ajánlanak itten, kérem :mrgreen: én eléggé szeret(t)em a Linkin Parkot, Chester Bennington hangjáért kifejezetten rajongok, de lehet, hogy én is rinyáló LP fan leszek a szemedben. holnap hozom is az értékelést, ismerem a korongot, de azért lepörgetem még1x, hogy frissüljenek az emlékek (hátha elégedettebb leszek azóta :mrgreen: )

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 6., hétfő 18:30

A Day to Remember - Common Courtesy
Még nem hallottam róluk. Összességében nem volt ez rossz, csak az énekessel nem voltam megbarátkozva, a zene az bejött nagyon. 6,5/10, néha sajnos ellaposodott.

Nem fogok regényt írni az a ajánlásomról, fogadjátok szeretettel :D
Linkin Park - The Hunting Party
Szerintem baromi jó lett, az én kedvenceim az albumról: Guilty All The Same, Wastelands, Until It's Gone, Rebellion, Final Masquerade, de az All For Nothing és a War is jó. Szóval fasza kis album lett ez, nem értem a sok rinyáló LP fant :D
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 6., hétfő 11:44

A Day to Remember - Common Courtesy

Ismertem már őket, de valahogy sosem fogott meg a zenéjük!Az énekes hangja nekem nem annyira bejövős, semmi extra!A számok is olyanok voltak, hogy egyet se tudok kiemelni, de lehúzni se nagyon!Úgy lecsordogált az egész, illetve én hallgattam még régebben más albumaikról is számokat, és kis(nagy) túlzással azt tudom mondani, hogy ha 1-2 számukat ismered akkor az összeset ismered!Persze ezt így nem tudom kijelenteni, mert nem ismerem az összes számukat, de nagyon sok szinte "ugyanolyan" számuk van, most se nagyon tudok kiemelni, egyet se de majd később lehet újrahallgatom!Egy picit olyan "átlag"(ezt nem bántásként, ez nem azt jelenti, hogy rosszak) rock zenekarnak tűnnek, ami persze nem baj, mert én is hallgatok "átlag" zenekarokat, csak na... :mrgreen:
Ettől függetlenül nem volt rossz,ajánlásnak meg kifejezetten jó volt, csak rock zenekaroknál kicsit szigorúbb vagyok,mert tudom mihez mérni!
6,5

Bocsi a késésért! :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég