Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. szeptember 7., vasárnap 19:03

Valszeg. Mikor lesz az ajánlás? Én következem, csak azért fontos tudnom, hogy a biztoshoz nyúljak, vagy még addig nézelődhetek.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. szeptember 7., vasárnap 18:42

Annyit tennék hozzá itt az előzőekhez, hogy ne csak összeollózzam az előző hsz-ekből, hogy furcsa valóban, hogy ennyire él ez a "nők a rockkal kapcsolatban nem férnek meg igazán ütős formában" dolog. Ez nálam is jelen van.

Ami nálam különbözik itt a többségtől, hogy én nem igazán vagyok oda a My immortal-ért, sőt ha ilyen melankolikusabb hangulatban vagyok, akkor sem jutna eszembe lejátszani a tracket. Erről az albumról két dalt tudok kiemelni, ezek pedig a Going under és a Bring me to life.

A végére nekem is sok lett ez a hangmagasság és a hangulata is, viszont mindenképp értékelem, hogy rock került elsőre a körbe meg azért nem rosszak ők, sőt. Így összességében 7-est adok, mert kezdésnek meg egészen jó volt. :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 7., vasárnap 17:37

Evanescence - Fallen

Ismertem őket, de sose voltam odáig értük!Nekem Amy Lee hangja nem elég "rockos", nagyon szép hangja van, de valahogy nem jön be annyira!Ettől függetlenül voltak jó számok is, amiket a legtöbben már említettek, de a végére nekem már így kicsit egyhangú lett az album!A Bring Me To Life és a My Immortal magasan kiemelkedik,a többi szám viszont nem fogott meg!
6,5

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 7., vasárnap 15:28

Ma éjfél a határidő, akik még nem értékeltek: messideco, csabi*, BBarni, Zsoc. Meg lesz ma az értékelés?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 6., szombat 21:18

Persze, gyere nyugodtan :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. szeptember 6., szombat 20:59

Sziasztok!

Az lenne a nagy kerdesem, hogy beeshetnek pofatlanul +1 embernek. Tiszta zur ez a suli kezdes, raadasul total uj eletbe vagtam bele. A nagy kaoszban kiment a fejembol.
Net egyelorenincs az alberletben, de jovoheten mar tudnek potolni es rendesen haladni.
Nem tudom nagy keres-e. Kicsit elment a kedvem a tiltoliata miatt, de most ujra eszembe jutott es megis lenne hozza.

Es bocs mindenkitol!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. szeptember 6., szombat 18:57

Evanescence - Fallen

Nosztalgikus érzések kavarogtak bennem, mikor hallgattam a számokat. Amikor még ismerkedtem a rock műfajjal, több számot is hallgattam az albumról. (főként a bring me to life-ot, mint mindenki :D )
Ennek ellenére nem annyira szeretem a női énekhangot a rockban, valahogy sosem fért össze nálam ez a kettő. Nagyon tiszta és gyönyörű hangja van amúgy, viszont az album vége felé érve már sajnos néha sok volt ez a hangmagasság.

My immortal szám szerintem egy remekmű, az egyik legszebb szám, amit én hallottam, kedvenc lesz mindig. (ez sokat is dob a pontszámomon)

Összességében egy 7,5/10 -et adnék rá. Köszi a rock ajánlást! :)
.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. szeptember 6., szombat 15:36

Evanescence - Fallen
Jó kis album, 2 nagy kedvenc is rajta van, a Bring Me To Life, és a My Immortal, de a Band Version. Ezek 10/10-es muzsikák :salute:. A többi szám is nagyon jó lett, de ezek kiemelkednek. A csaj hangja meg gyönyörű, már azért beleszerettem :loveyou: Az album 8/10.
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 6., szombat 15:11

Evanescence - Fallen

Én női énekessel felálló együttest nemigen hallgatok,de ez okés volt. Kicsit egyhangúnak éreztem az albumot,de volt pár kiemelkedő szám,azok amiket többiek is említettek (pl.My Immortal). Névről ismertem őket,meg talán 1-2 számot hallottam tőlük. Nem bántam meg hogy most jobban csekkoltam őket. (Bár későbbiekben se fogom nagyon hallgatni őket)

Legyen 7/10

(Meg jól is esett,mert rockosabb kedvembe vagyok :D )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 6., szombat 14:15

Evanescence - Fallen

Féltem tőle, de egész kellemes volt. A legjobban a Bring me to life - mondjuk ezt anno 10 éve is bírtam - a Tourniquet és a My immortal band version tetszett. Azért ennél depisebb zenét nem szívesen hallgatnék, ez is határeset. :mrgreen: Összességében tényleg nem volt rossz, a csajnak jó hangja van, viszont sokat dob rajta, ha nem csak ő énekel egy számban, lehet ezért is a Bring me to life a legjobb szám róla számomra.

6,5/10


Holnap éjfél a határidő, szóval akik még nem értékelték, azok próbálják meg. :)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. szeptember 2., kedd 22:01

Evanescence - Fallen

Üdv.
Zenei ízlésemről részletesebben nem írnék, mert azt majd ismertetem a saját ajánlásom mellett. Ismertem pár számot az albumról, amiket annak idején nagyon szerettem és a többi számmal se volt problémám az albumon. Nagyon rendben volt.
Nem szeretek értékelni se filmet, se zenét, de mivel muszáj, ezért 8 pontot adok rá, viszont mivel ez az első értékelésem, ezért később a többi album után lehet, hogy módosítok.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 1., hétfő 16:41

Evanescence-Fallen

Na hello itt is.
Alapvetően mindenevő vagyok ami a zenei ízlésemet illeti viszont sajnos elég kényes és válogatós is. Nem vetem meg a rockot sem, viszont maximum heti rendszerességgel hallgatok néhány számot, de inkább az ACDC, Nirvana, Guns&Roses, Black Sabbath vonal jön be. Kicsit nekem egyhangúnak jött le ez az album, volt 2-3 szám amit már rég óta ismerek, de az az igazság, hogy az Evanescence nem az én világom.(az ajánlások minimum 80%-ánál ezt fogom mondani, szóval készüljetek. :mrgreen: )

Ettől függetlenül értékelni tudom azt aki ilyent hallgat a mai világban, amikor valósággal elárásztják az embereket semmitmondó selejt zenével. A My Immortal pedig zseniális szám.

Összességében 6 ponttal tudnám értékelni.
Love football, hate antifa.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. szeptember 1., hétfő 16:03

Evanescence-Fallen

Na délután volt egy kis időm és meg is hallgattam gyorsan az első ajánlást.Én ismertem az albumot régen sokat hallgattam és szeretem is az Evanescence számait 1-2 kivételtől eltekintve.Ez az album végig pörgős számokkal van tele megspékelve pár kellemes lágy számmal.2 szám volt ami nem tetszett már anno sem az albumról ettől függetlenül szerintem egy erős kezdés volt ez Victor-tól. :) 8,5 pontot adok rá.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 1., hétfő 14:54

ajánlások és állás Külön blogot, mint GT nem csinálnék, ha nem gond, de itt fent lesz a lényeg mindig.

Akkor szeptember 7(vasárnap) 23:59 a határidő Victor albumának értékelésére.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. szeptember 1., hétfő 14:21

nos, annyira nem tudtam dönteni, úgyhogy majd a rock vonalon egyelőre. tudom, most mindenki meglepődött, és nagyon várja, hogy mit ajánlok :mrgreen: mint már százszor elmondottam, a rock áll hozzám a legközelebb, no meg a rekedtes, mély hangú férfi énekesek, és ha ez a kettő párosul, az a legjobb. női énekessel rockot annyira nem hallgatok, pár dal, talán együttes van csupán, amit szeretek, köztük van az ajánlásom.

Evanescence (Fallen, 2003)
Szerintem sokan ismeritek, de talán egy albumnyival nem vagytok tisztában. A My Immortal, Bring me to life szám szerintem mindenkinek megvan, néhányan talán szeretitek is. Lehet, hogy néhányotoknak kicsit túl depresszívnek hat, de próbáljatok ettől eltekinteni, és élvezni a dalokat (a szövegét nem feltétlen kell figyelni, mert elsírod magad :mrgreen: ) Talán ajánlásnak annyira nem jó, mert ismert, de én szeretem, és azért jelentkeztem gyakorlatilag a zeneklubba, hogy megmutassam, mit szeretek, esetleg másoknak is örömet szerezvén vele, ha nem ismerte valaki valami oknál fogva. A másik ajánlásom más stílus lesz, talán kicsit kevésbé ismert előadó(k), de remélem ezzel sem lőttem nagyon mellé. Nosztalgiának, felpezsdítésnek szerintem tökéletes. Szóljon a rock, jó szórakozást! :rock: :rock:

Az albumot ezen a linken [katt] eléritek a juhtyúkon is.

nálam egy jó 8/10 :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. augusztus 31., vasárnap 18:51

lehet átcsúszok holnap du-ra az ajánlással, remélem nem gond.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. augusztus 31., vasárnap 11:19

Victor írta:tehát akkor csak egyet hozzak ma? :)
Igen. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. augusztus 31., vasárnap 11:16

tehát akkor csak egyet hozzak ma? :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 31., vasárnap 0:57

Igen, 1 hét lesz rá. Szerintem 1 album 1 héten bőven teljesíthető az elfoglaltabbaknak is.

Tiltólista:
Anti Fitness Club
Kiss
Metallica
Pokolgép
Tkyd


Ha kimaradt valaki/valakik, akkor szóljatok, nekem ennyi rémlik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 31., vasárnap 0:41

1 het lesz ra?
Mar megint a vege fele vagyok :D

Akkor megegyszer,kik lesznek tiltottak? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég